Találkozások

Több
21 éve 7 hónapja #103384 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
[size=9:508b7rv3]Csak csöndben merem elsuttogni (mert nem bírom ki szó nélkül): khirály volt a szombati buli. Asszem nem kell hozzá különösebb magyarázatot fűznöm, aki ott volt, az tudja... Ancalimon bácsi: köszi, hogy hazavittél. Mindenkinek nagy puszi [/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103378 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Mint sokan tudjátok, február elején hivatalosan is beindult a Noldás Program.

A következő foglalkozás febr. 20-án 16 és 18 óra között lesz a 6. kerületi gyemekkönyvtárban (Liszt Ferenc tér 6.). Fin és Dez fogja tartani, és Középfölde népeivel, fajaival ismerkedhettek meg közelebbről. Sok izgalmas beszélgetés és játék vár majd titeket.

Sok-sok szeretettel várunk minden fórumozót, MTT-tagot és minden más érdeklődőt.

Bővebben itt olvashatsz a programról: www.tolkien.hu/nolda/index.html


Gyertek el ti is. Tök jó lesz!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103370 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Pécsiek!

Mit szólnátok egy 7végi tali-szerűTTT-nézéshez?
27-4-ig jáccák az Urániában, 15:30-as kezdéssel. [size=9:19r7mowf](550 a jegy)[/size]
Ami azt jelenti, hogy március 1-jén vagy 2-án összeülhetnénk megnézni.
Mit szóltok?
(20-26-ig is jáccák, de akkor 17:00-kor, és arra nem biztos, hogy elengednének, "mert későn van vége" :? , meg az most 7vége, és kicsit korán lesz...)

Persze találkozhatnánk előbb, de ahhoz előbb jelezzétek, hogy jösztök-e!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103352 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Júj, ti szegények... Tényleg! Azért várlak!!!! :D Minél többen gyertek!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103165 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug: asszem, én is mennék :) De nem biztos... tudod, :cross: :dead: :rmad2: érettségire is kéne lassan tanulni... :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103161 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Kriszana: mikor akarsz TTT-t nézni? (Bár nem minthe el tudnék menni...)
A Charlotte Grayt most vasárnap du nézzük meg! Gyertek minél többen!!! Csütörtökön lesz műsorváltás, úgyhogy pontosan még nem tudom, h mikor lesz, és hol.
Idáig Jocii jönne.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103135 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
mikor lesz a szegedi tali kb 2db -t

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103130 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
mikor lesz a szegedi tali kb 2db -t

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103032 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello!
Mikor lesz a következő tali? Most péntek??.....
Üdv, Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102708 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello!
Pontosítás: mivel a Vörös Oroszlánba csak a szeparát lehet lefoglalni (1000 Ft/fö fogyasztás kell hozzá), ezért a Mirákulumba együnk (közel az Arany János utcához). Találkozó változatlanul a Kentuckynál 19.00-kor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102636 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, utolsó pontosítás:
Találkozó holnap este 19.00-kor az Erzsébet körút és a Király utca sarkán lev? Kentucky Fried Chicken el?tt. Els? napirendi pont: Vörös Orosuzlán Teaház, ha sikerül helyet foglalnom. Második napirendi pont: átmegyünk az irodába (az említett találkozóhely mellett van) és folytatjuk a mókát. Reggelig. CD-lejátszó már van. :)
Valamint jöv? vasárnap Rám-szakadékos kirándulás!
Ha valamiért el akartok érni (hol vagyunk stb):20/2083367

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102533 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
És ha már itt tartunk, akkor nem lenne vk.-nek kedve +nézni a Charlotte Grayt? Abban legalább szerepel Cate!! :wink:
Elmehetnénk mondjuk vasárnap, vagy jövő 7végén... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102502 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan:
annyira jó, hogy esetleg megnéznétek még egyszer? :twisted:
Mert én is mindenhonnan azt hallom, hogy nagyon jó, és én is kíváncsi lennék rá... szóval nincs kedvetek megnézni???

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102436 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem hiszem, h tudnék menni TTT-t nézni, meg bulizni, bár naon szeretnék... :( Sose tudom +szervezni a 7végémet!! :evil:
[size=9:1clsbg0g]Mérvaokilyenszerencsétlen??! [/size]
Rayan: csak Leót ne tették volna bele!! :wink: :twisted:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102421 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
hali,
hát megint késve írok:)

nagyon jól éreztem magam múlt héten! akkora arcok vagytok, csajszik, hogy nagyon! TTT 490 pénzért rulz:))))

holnap talizunk :twisted:

csóközön

óó, és a Kapj el, ha tucc című tucc-tucc film eccerűen zseniális!!!
Anával együtt ajánljuk mindenki szíves figyelmébe.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102396 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Jajj, Tel mennék szívesen csak nekem ezzel nem mondasz sokat :P mmint h hova menjek :P :(

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102394 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Találkozások
Itten megkésve 8.ához:téllegtökjóóóvolt...zsoffija beszéd nuku :arrow: zsoffija=zsoffija,de lehet vidám zsoffija is...(én nicht aktív közösségi lény,de a közösséget szeretiii... :look: )
(hozzákellszoknomazientalizásokhoz... :oops: :oops: :oops: )

Frodóstali!
accem neeemleccnékemazjóóó :cry:
:roll:
:roll:
:roll:
accem...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102377 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Ki tudja, ha elengednek, tán én is ott leszek...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102330 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur, gyere át hozzánk bulizni, öt megálló metróval a Nyugatiig, onnan két megálló 6-os villamossal. 20 perc csak... És ezt az egész brigádnak meleg szívvel ajánlom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102297 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Húha! Bocs, Thaur. Nem hiszem, h ott tudnék maradni... :( Pedig tök jó lenne! (mondjuk nem a DP-ben, de 1 esti buli vhol máshol, amig érted nem jönnek a szüleid... :) )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102292 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!!

Lenne egy kérésem:
szombaton, muszáj este 10-ig maradnom (szüleim színházba mennek) nem tudna vki ott maradni velem 10-ig a DP-ban??

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102280 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Mivel nem leszek addig neten, minden további információt a 20/2083367 számon kaphattok.
Tehát péntek és szombat este batyusbál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102275 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Feleim!
BULI!!! Pontos infó:
A pénteki a megbeszéltek szerint történik.
De!!!
Lesz Szombaton is!!! Ugyanott, ugyanúgy!!!!!
Ottalvás: ha hoztok sátrat, hálózsákot, ott helyben felverhetjük. :) CD-lejátszó lesz.
Így már mindenkit elvárok!!!!!!! Nem lehet több kifogás!!!!! Vasárnap nem tartok bulit.
Max. 6 ember hálózsákkal otthon is elalhat nálam, nagyobb kényelemben.
Ne legyetek lusták, gyertek el!
Mindenki hozzon magának ellátmányt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102272 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Oisin: nem baj, úgyis annyi talit szerveztünk/szerveztek, hogy nem is tudom, mikor lenne időnk elmenni. Gyógyulj + amúgy! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102267 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocs fiúk-lányok hogy az Írországos tali szervezése kicsit akadozik. :( Nem merült feledésbe a dolog csak csúszik. Beteg voltam a héten, ezért nem is jutottam nethez, a jövő héten meg ugyanezen okból 2x annyi melóm lesz mint rendesen, de az azt követő hétre talán össze tudunk hozni valamit. Még 1x megkérdezem tud-e valaki olyan helyet ahol lehet diát vetíteni (falra, vászonra, mindegy.) Vetítőt tudok vinni, de falat azt nemigen. :lol:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102207 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is csatlakoznék, hogy csak 2 nap legyen, már ha nem lenne baj, hogy én is menjek... :roll: :?
Brisa: Az tök jó!! Várjuk a részleteket! :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102099 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet én is tudnék menni a Kulcsosházas hepajra(miért olvasok mindíg Lucskosházat??), persze attól nagyban függ, mikor... lesz pontyosan.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102076 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Layla Nénimë írta: hmmm...Brisa:pontos időt is meg mindenz is írj mert vannak itt sötét szőkék is... :closed:


Nem véletlen, hogy nem írtam...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102074 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Darkman írta: Szerintem legyen március első hétvégéje és ne 3 nap hanem kettő. Szombaton tali reggel, egész napos kirándulás a hegyekben a kulcsosházig, majd vasárnap laza ejtőzés le a hegyről haza :) A 3 nap szerintem túl sok. Elvesz egy egész péntek-szombat-vasárnapot. Ez az én javaslatom! Lehet bombázni :)

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. A két nap tényleg jobb lenne, és így akkor mindkét időpont megfelel nekem.
Brisa: szólj, hogy mikor, s hol lesz buli. Remélem a 24-ei hétre tervezitek.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102032 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Találkozások
hmmm...Brisa:pontos időt is meg mindenz is írj mert vannak itt sötét szőkék is... :closed:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.434 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére