Találkozások

Több
21 éve 7 hónapja #99598 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Woww! nerwen! Miket álmodsz??! 8O :D
Telu: máskor ha kell, a kulcsomat is előszedem, csak az volt a gáz, hogy nagyon nézett a "khömm"-ös néni... :evil: :roll:
Plíz, erről a Szegedi konferenciáról tudnátok egy picivel többet mondani? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99551 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Találkozások
Én meg azt álmodtam tnap, h ott vok veletek a moziba, leülünk és a székek elkezdenek közeledni a vászonhoz a végén meg már fél méterre vunk tőle... :lol:
...bném meg beleakart ugrani vmi kútba, de nem mert és helyette egy másik csaj ugrott...meg pár csajjal egy csomó ideje futottunk, amikor rájöttünk h teljesen rossz irányba megyünk...a volt edzőm mogyorót kért tőlem és cigizett 8O ...vmi kőfalak között egy pánélos hapek kergetetett elkapta a lábam, de belekapaszkodtam egy konektorba (ami vár falán volt), rugtam a fejét, aztán a bnémre szállt rá.Tökre féltem, me megakart ölni minket a piszok...
Lehet nem kellett volna megnéznem a resident evilt elötte :lol: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99539 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah...akkor: A mozizás nagyon jó volt :) Jah..bocsi azoknak akiket zavartunk...csahátizé...szóval értitek... :oops: :mrgreen:
:pippin4: :fight: :legolas3: :haldir1: Ők nagyon RÚLZok voltak... tanulság: sikitozni akkor is jó ha totál hülyének néznek... tanulság2: a metróra legközelebb csavarhúzóval megyek ;)

A pénteki tali is jó volt csak az votl a baj ohgy marha sokkan voltunk...na mind1 :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99532 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Lady Augustine, oda se neki...én is hülyére röhögtem néha magam. Pláne Telcontarra együtt hátul :) ))) Legalább jo volt a hangulat :)

Amugy a szegedi konferencia tuti jo lesz :) Maga a város is szép én csak tudom, ott éltem huszonsok évet :)

Amugy emberek, van valakinek kedve a szerepjátékhoz? Lehet SMSben jelentkezni :) ))))) Telcontar remélhetoleg mar egy fix (csak ne fekete numenorit akarjon hozni :) )) ) alak :)

Nah,amugy meg egy élvezet volt a vasárnap :) Utána még mehettem a kardom után..igy jár, ha valaki nem veszi meg méregdrágán az internetről, hanem kováccsal csináltatja....

Flamestrike belétek :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99526 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Gorni volt a vasárnapi tali! Iszonyat aranyos volt mindenki! Kár, hogy haza kellett mennem..
RULZok:
---> HALDÍR
--->Boz
--->Legsi, Pippin, Trufa
--->trailerek a liftnél!
--->könyvek
--->A METRÓN A FILMZENEKARTON!!! :))
/UGYE, TELU?!/
--->Dodiee babája - nagyon ari volt!
--->popcorn :?
Ööö.. most több nem jut eszembe!
Ja, bocs Even, hogy kicsit hangosak voltunk, de én ilyenkor nem tudom befogni a szám!! :? :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99522 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Szegedre jöv&#337;k Budapestr&#337;l!!!!
Figyelem!!!!
Melyikkel megyünk le csütörtökön?
Lefelé szerintem ICvel kéne (?) az pedig 10:30 15:10 19:10kor indul a nyugatiból.
Ha jeleztek vissza akkor elintézem a jegyeket. Priviben szerda 12óráig vagy telefonon 06-30-538-62-11 mondjuk szerda 18óráig.
Minél el&#337;bb visszaírtok annál el&#337;bb tudom kideríteni kinek-melyik vonat jó.
Addig is: Tündecsók a kósza kobakotokra!!!! Aral

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99423 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Eia: oké. :wink: Madirának szólok, bár szerintem nem fog jönni


Várunk mindenkit szeretettel Gy&#337;rbe!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99403 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio: 14:30, mondjuk a szokásos... 8) Városháza el&#337;tt... madirának szóljál.. a többieket felkutatom én :wink: :D


Esteleg valakinek nem lenne kedve csatlakozni hozzánk? 8) [size=9:1ouinx2x](tudom.. nem épp a legalkalmasabb... f&#337;leg nem délutáni kezdéssel.. de mit tehetnénk? Itt ráadásul hideg van.. és nem lehet sehovase beülni.. )[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99371 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Eia: tökéletes.KHIRÁLYY! Akkor feb. 22-én 14.00 vagy 14.30-kor, hol találkozzunk???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99345 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
A tesztet kitölt&#337;knek még egyszer köszönet.

Úgy t&#369;nik, a társaság élete egyre inkább áttev&#337;dik a Fórumról a valódi világra. Ráadásul most már a vidékiek is követik a pestiek példáját. És egyre többen és többen vagyunk... :D
Hm... ez tetszik...

Gandalf, sajnos a képeid nem menekülnek. Már a szilveszteri fotók is fent vannak. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99322 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio: Ithillel megpróbáltam egyeztetni és neki 22-e jó... Nektek megfelel? Csak órát mondajtok, plííz!

Mandaláról: 15-kor nyit.. :roll: Esetleg ha el&#337;tte sétálunk egyet a parton... :roll:

És madirának is szólni kéne... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99291 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
GY&#336;RIEK!!!!

Találkozó id&#337;pontja mikor legyen???????? Én szerintem ha jöv&#337; héten ráértek, akkor jhöv&#337; héten legyen a Mandalában. Oké?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99258 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Személyiségi jogaimra hivatkozva megtiltom, hogy a rólam készült képek felkerüljenek a netre. Amennyiben mégis megtörténik, a törvény szigorú ezközeivel fogok érvényt szerezni jogaimnak! :evil3:
És ez most komoly!
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99255 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

A tegnaphoz csak annyit, hogy soha többé nem szabad keverni a munkát a szórakozással! Köszönöm mindenki segítségét, aki akarva v. éppen akaratlanul belekeveredett a Noldás programunk megírásába.

Sajnálom, hogy nem maradtam énekelni, meg utána nemtudommitcsináltatok, de egész du. fájt a fejem, meg akkorra már a torkom is (ennek hála mára benáthásodtasm, azóta is fáj a torkom és a fejem is).

DE
:arrow: akkoris jó volt veletek talizni.
:arrow: Gandalf: azt a képet még megbánod. Sil, te is
:arrow: Akkor sem érdekelnek azok a barlangok Kürtvárnál!

Ja, és örültünk a Meglepetésembereknek is! :D

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99253 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Ilyen hangulatot!!! :D
Dolgoztunk és mégis nevettünk. Még ilyet... :wink:
Minden nagyon-nagyon remek volt. (Leszámítva az oxigén hiányt. Mit gondoltak? Növények vagyunk, hogy megélünk széndioxidból? :twisted: A gyertyák emelik a hangulatot (bár nem lehetett már magasabbra emelni :D ), de fogyasztják az oxigént. Tudják ezt a pincérek? :? :twisted: :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99252 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözlet!
Köszönet azért,hogy íly sokan eljöttetek pénteken :)
Remélem, jól éreztétek magatokat.
Mivel majdnem leszakadt a mennyezet alattunk, arra gondoltam,hogy vmi nagyobb hely után kellene néznünk. Ha valakinek van épkézláb 5lete,hogy hol férnénk el kényelmesen 30-an,akkor jelezze!
OneRing: köszönet a kártyáért :wink:
Cica: köszi,hogy kifizetted a fennmaradt összeget. Örülök,hogy ez idejében kiderült, és rendezni tudtuk a számlát!
Holnap délel?tt kirándulni megyünk Telcontar vezetésével a Látóhegyre és az Árpád kilátóhoz, utána pedig moziban nézzük (13:15t?l) a feliratos TTT-t. Találkozó a kiránduláshoz: vasárnap reggel 9-kor a Nyugati téren, a frogó óránál. Találkozó a mozihoz: 12:45 Duna Plaza mozipénztár el?tt.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99187 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Naon szupiiiiiii volt a tali!!!
Jó, h ilyen sokan összejöttünk!
Jaja, mint imént írták:
:arrow: fotel+lámpa+kabátok és cip&#337;k :D
:arrow: váratlan hóesés, dalolás :P
:arrow: képek :itscool:
:arrow: szauna környezet :oops:
:arrow: Even füzet és mappagy&#369;jteménye 8O :hello:
:arrow: fel-fel tekintget&#337; pincérn&#337;k, földrengés a galérián :up:
Várom, már, h újra találkozhassunk!

:disappear: :sam2: :mrfrodo:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99117 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások
Naonaon aragorn ( :fight: ) volt a mai tali!!! :D
:arrow: Frodós képek + Bravo :wink:
:arrow: fotel tologatás :)
:arrow: Gimlis dal :lol:
:arrow: éneklés a hóesésben 8)

Meg minden más is... már alig várom vasárnapot :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99108 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Húú, gyerekek! De rég nem voltam itt!
A Lijes koccintás is nagyon jó volt, bár pont csak az elején, és a végén voltam ott, és a mai tali is nagyon jó volt, bár én személy szerint +sültem ott bent! Köszönöm mindenkinek amúgy a sikeres kártyacserélést! :)
RULZok:
:arrow: a fotel... :roll: + a lámpa
:arrow: A Craiges kép!! Kösz, Dodeii! Örök hálám üldözni fog a sírig! :wink:
:arrow: Laurencia
:arrow: Fogócska, éneklés és egyebek!
Köszi a jó hangulatot mindenkinek, f&#337;leg:
Kriszanának, Dodieenak, Telunak, Thaurnak, és Rayannek! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99083 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Remélem rendesen egészítettem ki a névsort. Bocsánat mindenkit&#337;l,akit kihagytam. Léli, One Ring, Dodiee.
Gandalf, gyere te is várunk! és téged is Taurloth!
Teljes névshor lentebb. Egy óra múlva találkozunk, pá

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99049 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Taurloth: Mi is szeretnénk megismerni...így egyáltalán nem zavarnál, sot - ahogy mondani szokás - jelenléteddel emelénéd az est fényét! :D Gyere ha tudsz...további infók (mikor, hová) lejjebb! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99040 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya!
Ez a pénteki találkozó kiknek szól? Úgy értem én már húsz egész perce fórumtag vagyok, és szívesen megismernélek titeket, de ha zárt kör&#369;, akkor nem szeretnék bepofátlankodni!
:D

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99011 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: Engem is kihagytál! :cry: És tudtommal Dodiee is jön. /Dodiee:Ugye el tudsz jönni?/ De én is megyek pénteken! Köszi, h lefoglaltad a galériát! Szupi vagy! :wink:
Estel: Gyógyulj meg mihamarabb!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98996 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
hobbit: még szép hogy érdekel... :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98995 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Kriszana drága! Engem kihagytál. Pedig én is megyek pénteken. [size=9:fft2zj4u]Nagyon is muszály mennem...[/size] :bill1:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98963 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Találkozások
E. Eya Ayna már három darab kártyát tudok átadni. Ha ténleg érdekel.. :wink:

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már kés&#337; volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98959 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
VAN MÉG HELY HOLNAPRA???? Én iiiiiiiiiiis!!!!!
:gandalf2: :cheers: Nem foglalok el olyan sok helyet, talán még be tudom préselni magamat...

Mindjárt elolvasom, hova és mikorra kell... ajjaj, de sokat írtatok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98903 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv mindenkinek :-) Látom lelkesek vagytok, s ez így van jól :wink:
Mivel egyre n&#337;tt népes csapatunk, ezért az egész galériát lefoglaltattam a teázóban, hogy legyen elég helyünk 8) Mikor beléptem, már mosolyogtak. Gy&#369;r&#369;k Ura társaság? - kérdezték - Majdnem - feletem :P
a lényeg,hogy egész jól be tudnak minket azonosítani :) hihi lassan törzstagok leszünk ott :)
Brisa, Sil, Fin, várunk titetket is szeretettel. És hozhatjátok a kérd&#337;íveket is 8) egyet én is bevállalok :wink:
Tehát akkor találkozó a Kicsi@Világ teázóban 16:00kor a galérián (babzsákos rész+kanapé+minden asztalféleség odafönt)
Végleges névsor:Telu, Sesy, Elanor, Gillz, Thaur, Minerva, Ulmo, Rayan, Evenstar, Áfonya, Brisa, Fin, Telcontar, Sil, Cica, Esthel, Galad, Oisin, Irunien, Augustine, Fereste, Pennie, One Ring, Léli, Szméagol, Dodiee, Gandalf, Taurloth+én :wink:

U.I. Vasárnap moziba megyünk a Duna Plazába FELIRATOS TTT nézésre 13:15t&#337;l. Várunk mindenkit,aki szeretne csatlakozni!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98896 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel Adániel! Nekem is volt olyan!!! Gyógyulj meg hamar, nekem nem volt lázam, remélem neked sincs. Lényeg az, hogy aludj sokat, egyél finomakat, és olvass jó könyveket. Pl. Tolkient! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98888 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel Adániel\n

Én meg most vettem csak észre, hogy már van egy névrokonom is! :D Üdv, Estel! :cheers:

Én is üdvözöllek. Remélem, nem nyúltam le senki nevét.


A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.166 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére