Találkozások

Több
21 éve 7 hónapja #98141 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
A 4 nekem kicsit korai, f5-5re tudok menni. Akkor ez a hely valahol a Madách tértől befelé van ugye? Biztos megtalálom, de azért adnál egy mobilszámot magánban, végszükség esetére?

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98113 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok, sziasztok :)
Akkor tehát mihez tartás végett:
pénteken (január 31.) délután 4kor tali a Kicsi@Világban.
Akik biztosan jelezték,hogy jönnek:
Rayan, Augustine, Minerva, Telu, Gillz, Fereste, Cicafül, Oisin, Elanor, Thaur, Ulmo, Áfonya, Léli, Telcontar, Dodiee, One Ring :wink:
Várunk mindenkit!
U.I. ha valakinek van jobb 5lete a helyet illetően, jelezze!
U.I.2: Közös filmnézés szombaton vagy vasárnap délután, TTT FELIRATOSAN! Bővebben a "nézzük meg együtt a filmet" topicban.
Nálam lehet jelentkezni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98021 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg nagyon jó volt a tali!! Mindenkinek köszönöm a jó hangulatot, főleg Dodiee-nak, és Telu-nak (hát, igen, volt 1 kis klikkesedés... :roll: :wink: ): megyünk a Londoni premierre, meg Skóciába!! :D
[size=9:3vq4eto7]Dodiee: meg sem merem kérdezni... Mi van a gépeddel? :? [/size]

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98015 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello...
Király volt a tali!!! (Na jó, tudom, Aragorn a Király... :wink: )
Örülök mindenkinek, aki eljött, mind a 36-an, és tényleg nagyon jól éreztem magam!!!

:arrow: Rövid volt!!
:arrow: Kopracsev RULZ! :twisted: :D :wink:
:arrow: Kissé sznob volt a hely... :wink:

Jövo héten folytatás? :wink: :?:

És Estel: sajnáljuk, hogy nem voltál, és gyógyulj meg! :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98008 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Péntek? Tali? Mikor? Deák? Kicsi@Világ? Megyek! [size=9:2w51ykjw](Ulmo, akkor a noldás megbeszélést akkor tartjuk?)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97964 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Találkozások
Most kedden mennék, de szerdán vizsgázok, szal éjjel-nappal függvények (a kedvenceim), egyenletek meg ilyenek :x
Febr. 15.-én viszont mek :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97951 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnos 28-án nem tudok menni, a későbbiekre most nem tudok mit mondani. Csak annyit, hogy szeretnék menni. Mindazonáltal érezzétek jól magatokat!

Az egész társaság: : :aragorn1:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97855 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
De jó!

Én is megyek :D :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97816 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Jövő hét péntek? Asszem megyek én is! :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97815 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem mind1 hogy feliratos-e vagy sem ;) Jah...majd 15.-én is koccintunk :) Csak gyözzetek elviselni minket izééé.. azaz engem a filmen ;) Na jó nem OFFolok tovább megyek is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97796 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Február 15-én nekem max. délután lenne jó... :roll: Tényleg jó lenne feliratosan is megnézni a TTT-t :idea: - bár a pénztárcám bánja... :roll: Majd meglátjuk... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97767 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen nagyon szupi volt a tali!!! Várom már a következőt!
Jaj, lehet, hogy a koccintásra mégsem tudok menni! :bawling:
De a Frodósra elmegyek! :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97721 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnos a koccintós talira nem tudok menni,de azért itthon én is fogok, megígérem! :cry: :)

A Lij-es talira pedig valószínűleg tudok menni,de nekem tök mindegy,hogy hova megyünk mert Pesten nem sok mindent ismerek... :oops:
A TTT-t viszont plíz feliratosan nézzük meg... :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97714 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Na szóval akkor... (Tudom már vagy 2 napja mondom hogy beteszem ezt de vagy elszállt a hozzászólásom vagy pedig lusta voltam leírni)

2003. január 28.-án 16:00-kor koccintanánk Lij születésnapja alkalmából az Astoriai Burger Kingben (ha valaki jobb helyet javasol akkor persze nem ide megyünk ;) ) A BK-n belül oda mennénk ahova a multkor a tárgyalós részbe :) Jah és Mindenkit szeretettel várunk ;)

a másik:

2003 február 15.-én lenne egy Frodós tali is...mielött még valaki megkérdezi..igen, a nem woodisták is ;) Az biztos hogy mennénk TTT-t nézni..hogy hova arról fogalmam sincs..ötleteket várok.... elötte utána dumálunk stb ;) hogy hova ülünk be és hánykor találkozunk az szintén rejtély ;) Szal aki szeretne jönni az jelezze hogy mikor ér rá :)

(Ps:lunepierre: A kedd megfelel? :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97710 Írta: lunepierre
lunepierre válaszolt a következő témában: Találkozások
Szívesen elmennék én is egy ilyen találkozóra... csak nem lehet egyet úgy szervezni, hogy valamikor hétköznapra essen? (mármint ne péntekre... az már majdnem hétvége...) mondjuk hétfőre... tudom, tudom, hülye igényeim vannak, de... mit tegyek, ha én csak akkor tudnék ott lenni... :confused2:

[size=9:njes6fr3]"Ha pokolra jutsz, legmélyére térj. Az már a menny, mert minden körbeér."[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97703 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hm...a tali jó volt..( leszámítva azt hogy Egyeseknek jelzőtüzes rakétával kell jelezni azt hogy elmegyek és hogy pápá :evil: ) Egyébként nagyon jól éreztem magam... :) Éljenek a hobbitok ;) De kicsit szétszakadt a társaság azthiszem... a Kicsi@ban is és a Jetbe is...na mind1 :roll:
Találkozunk kedden ;)

(Ps: Mindjárt beteszem amit be kell tennem ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97685 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
A mai Bran-bulira nem megyek el. Majd jövö pénteken bulizunk.
Jó szórakozást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97684 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, tényleg nagyon jó volt a tali!!

Jövő héten is jövök, csak akkor lehet, hogy télleg késni fogok... :roll:

Hmm...kéne szervezni egy szentendrei talit! Tényleg nagyon szép hely, és már lenne két idegenvezető is ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97656 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: én is jövök, valószínűleg :)

Naon jó volt a tegnapi tali, köszönet érte mindenkinek :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97655 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Hi! Jó volt a tegnapi tali! Kellemes volt 8) Köszönöm mindenkinek :) Léli, gyönyörű a gitárod, Telcontar, sokat tanultunk tőled (remélem, még fogunk is), Even, fantasztikus képekre tettél szert, majd ha egyszer elhalálozol, ugye nekem adod őket? :mrgreen: Örülök, hogy, újra láttalak :) Szofi, klassz, hogy téged is megismerhettelek! Eskü kimegyek Szentendrére. Elanor, Kinga, Dodiee, Telu, Aug, Fer, Thaur: Cupp nektek, nagyon jól éreztem magam :)

És 2004 nyarán irány Skócia!!! ÚÚÚ, már most elkezdek spórolni.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97630 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: én is jelentkeznék, ha már a mostani talit kihagytam :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97562 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Jókor szólok, hogy ma nem tudok menni :P , de a jövő héten szeretnék. Mikor és hol lesz egész pontosan?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97512 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!
Tudok ma menni Kicsi@Világba! :P
És azt hiszem, a jövő péntek is jó lesz, úgyhogy Ana, engem is felírhatsz!
Kár, h ma nem tudsz jönni( :( ), de jövő héten találkozunk!!! :wink:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #97499 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok, sziasztok :)
Akkor tehát mihez tartás végett:
pénteken (január 31.) délután 4kor tali a Kicsi@Világban.
Akik biztosan jelezték,hogy jönnek:
Rayan, Augustine, Minerva, Telu, Gillz, Fereste, Cicafül, Oisin, Elanor, Thaur, Ulmo, Áfonya, Léli, Telcontar, Dodiee, One Ring :wink:
Várunk mindenkit!
U.I. ha valakinek van jobb 5lete a helyet illetően, jelezze!
U.I.2: Közös filmnézés szombaton vagy vasárnap délután, TTT FELIRATOSAN! Bővebben a "nézzük meg együtt a filmet" topicban.
Nálam lehet jelentkezni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97497 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: én jeletkezem..bár csak úgy tudok menni, hogy 4kor talizok Veletek, 5kor lelépek (tánc), és fél 8ra érnék vissza...ha még ott vagytok - remélem ott lesztek!!! :roll: :wink: Tehát engem felírhatsz!

Gillz: én megyek! ám valószínu h a mocsok mechanika miatt (tanárhoz megyek) csak a koncertre érek föl - a táncház kimarad... :( :x De ott leszek! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97480 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee, nagyon is számítunk rád! Légyszi, ne hanyagolj minket!
Oisin szeretettel várunk jövő pénteken!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97471 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
:? Nem biztos, hogy a jövő hét péntek jó...a most az tuti, vagyis ma megyek, de jövő héten délig táncolok, és másnap szallagavató, de ha nem leszek hulla, és el is engednek, akkor számíthattok rám!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97451 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
jövő péntek nekem is jobbnak tűnik

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97444 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok lányok!
Látom szépen szerveződik a csapat a jövőpénteki talihoz :)
Esetleg nevet is adhatnánk neki, mit szóltok? Lehetne hobbitos tali, és akkor Telu biztosan odaérne a mozi után :twisted:
Eddig a névsor: Rayan, Augustine, Minerva, Telu, Gillz, Fereste :P ők biztosan jönnek.
Akikre még számítunk: Thaur, Galad, Even, Telcontar, Dodiee, Alyr, Brandír, Fin, Estel, Irunien, Elanor, OneRing, Hódica, Aieless, Narië, Darkman, Oisin, Ryana, most hirtelen nem jut eszembe több név. De mindenkire számítunk január 31-én délután 4kor a Deák téren (a szokott helyen) 1/4 5től pedig a Kicsi@Világban. Este 8ig. Lefoglalom a babzsákos részt,ok?
Addig is legyetek jók, és érezzétek magatokat nagyon jóóól a mai talin!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97437 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaj, kár, h most pénteken nem érek rá. Viszont jövő héten lehetséges!

Más:
Bran koncert? Jön valaki? 1/2 5 Moszkva tér óra alatt, 500 FT a belépő, ha valaki motivációt érez, hát várjuk.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.160 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére