Találkozások

Több
21 éve 8 hónapja #93369 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
FELHÍVNÁM minden pécsi és Pécs közeli fórumhasználót, hogy Január 25-26.-án /valamelyiken, amelyikre többen szavaznak /találkozót szervezünk!!!!! Először is szeretnék minél több "középföldés" vonást felfedezni a környéken, de ha valakinek bármilyen jobb program ötlete van írjon , és majd megszavazzuk :wink:
Üdv mindenkinek...

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93311 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Én is mennék, (bár nem vagyok Legoista,) de sajna éppen hétfő van mifelénk...

És az mit jelent? :wink:
Egy félórára sem tudsz beugrani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93281 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Találkozások
ILYEN NINJ!!!!!!!!!!Végre tudom hol van az Astóriai Burger King és nem engednek ki a Trollok a koliból BRÜHÜHÜM!!!!!!!!! :cry: Lélekben ott leszek.... :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93280 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Találkozások
ILYEN NINJ!!!!!!!!!!Végre tudom hol van az Astóriai Burger King és nem engednek ki a Trollok a koliból BRÜHÜHÜM!!!!!!!!! :cry: Lélekben ott leszek.... :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93258 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is mennék, (bár nem vagyok Legoista,) de sajna éppen hétfő van mifelénk...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93251 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
NEM tudok menni a talira!!!!!! :crying: :bawling: :closed:
Mikor lesz a következŒ kósza tali??? :roll: :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93249 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy tünik, én is megyek.. Ugye szívesen fogadtok egy nem orlistát is? :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93218 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
sajnos nem tudok elmenni a Legolasos talira :bawling: naonnaon szerettem volna, de a szülök közbeavatkoztak :cry: azért érezzétek yol magatokat és gondoljatok Landora (én biztosan fogok :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93208 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Megyek hétfőn! (csak hogy tudjátok...)

Telcontar: az rpg.hus találkozón szívesen mennék infopulthoz, bár a Corvinban nem ezt csináltam, de betanítható vagyok.
illetve az élő szerepjáték is érdekel...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93108 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Találkozások
Ok, bár az angolom 8-ig tart és akkor gondolom már elég kevesen lesztek, ha lesztek még, majd inkább máskor elmegyek egy talira.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93104 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Mike, ez teljesen változó :wink: Úgy látom, hogy ez a mostani kicsit rövidnek ígérkezik, ha mindenki elhúz 6-kor :cry: , de azért csak elleszünk valahogy. [size=9:izfp2hko]Angol után csörögj rám, hogy ott vagyunk-e még[/size] :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93085 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhh...én akkor meek...Dodiee, Aug stb. gyerteeek :) Én asszem legkésöbb 6kor húzok el mert tanulás stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93062 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Találkozások
MIlyen hosszúak szoktak lenni az ilyen meetingek? Meddig lesztek ott kb? Hányan lesztek kb? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93061 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak szeretnék mindenkit emlékeztetni, akit érint:

Orlando Bloom
születésnapját ünnepeljük holnap, 2003. január 13-án, hétfőn este fél 6-tól az Astorián levő Burger Kingben.


Gyertek! :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92589 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Há én nagyon szívesen mennék, csak az a gáz, hogy elvileg a bnőimmel nézünk meg vm. mást, és ma láttam 2.x-ra, és persze jövő 7végén is megyünk, úgyhogy a szüleim asszem kilennének, ha megtudnák... :? Mondjuk ez már nem annyira érdekel. :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92577 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Az élö szerepjáték fegyverei polifoammal be vannak vonva, ez kötelezö.
Más: részvételt tervezünk március 1-2. szombat-vasárnap az RPG.HU szerepjátékos találkozón. Ehhez szükségünk van három emberre, aki infópultos jellegü feladatot lát el. Elsösorban azokra számítok, akik a Corvinban is ezt a munkát látták el. Jelentkezzetek nálam, ha el tudtok jönni! A Tolkien Társaságnak nagyon fontos lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92543 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
én sajnos nemtok menni, mert d.e. is dolgaim vannak, utána meg meek a 12.esek szalagavatójára :D azt azért nem hagynám ki :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92537 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Elanor írta: Ana: kik jönnek? Mikor dől el, hogy hova megyünk és melyik előadásra?


Ela: Gyereeee..plíííz... Eddig 3an lennénk azaz Te, Ana és én...egy csomóan nem érnek rá...valaki...gyertek plíííz :) A Duna Plázába mennénk és a 4 óra elöttire...hogy meikre azt most kérdezem meg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92515 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Tybald írta:

Telcontar írta: És fontos: ezt igazából 16 éven felülieknek találtam ki. Ugyanis a harc élesben megy...

Az esetleges sérülésekre remélem felkészült ember lesz a helyszínen.
Persze, ha "letompított" sérülés okozására képtelen fegyverek lesznek akkor nem olyan veszélyes a helyzet.


Hééé, ugye nem gondoljátok komolyan, hogy a játékosok valóban, fizikailag fogják püffölni egymást? Meg egy letompított akármi is okozhat súlyos sérülést vagy akár halált is... Védőfelszerelés ellenére.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92494 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: kik jönnek? Mikor dől el, hogy hova megyünk és melyik előadásra?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92454 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenkinek:

Vasárnap moziba megyünk a Westendbe vagy a MOM Parkba, természetesen újra TTT-t nézni.
Délután 16 óra el?tti el?adásra. Ha valakinek kedve van és ideje, csatlakozhat. Jelentkezni Telunál priviben és nálam telefonon/sms-ben. 06-70/510-6698

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92354 Írta: Tybald
Tybald válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: És fontos: ezt igazából 16 éven felülieknek találtam ki. Ugyanis a harc élesben megy...

Az esetleges sérülésekre remélem felkészült ember lesz a helyszínen.
Persze, ha "letompított" sérülés okozására képtelen fegyverek lesznek akkor nem olyan veszélyes a helyzet.

Ez a város olyan mint én: Nincs benne semmi biztató

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92318 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hobbit, úgy néz ki, nem fog összejönni: közbejött mindenkinek vmi... :( :? Majd legközelebb, talán kicsit az ido is kevésbé lesz fagyos, meg ilyenek... :wink: Azért sajnálom, de még a közeljövoben vmikor mindenképp szervezünk vmit, megígérem! (Esetleg vizsgai.sz. után.)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92293 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! Azt hiszem, erre a talira nem nagyon fogok menni! Mikor nézzük meg legközelebb a GyU-t amúgy? Majd szóljatok! A Legsis talira ha tudok, megyek! Ha nem tudok menni, akkor jelzem!
Off: tök jó volt veletek talizni tegnap! Szokás szerint iszonyat jól éreztem magam!
Thaur: örök hálám neked, és a papádnak! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92200 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasz..
Ryana én ott leszek, csak mondd, hogy mikor és hol. Esticsillag is szívesen eljött volna, csak nem ér rá. De én már úgy szeretnék veletek találkozni 8)
Én sajnos mostanában nem tudnálak felhívni, mert nincs pénz a komlinkemen, de ha te fel tudsz:06-20-382-8085
Ha nektek úgy is megéri, hogy csak ennyien leszünk./nekem meg/
Üdv: hobbit

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92072 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hobbit: ki az a 4-5? :?:
Vasárnap nekem meg még 2 embernek jó lenne, mit szólnál hozzá?
(Ha gondolod, hogy gyorsabban és hatékonyabban megbeszélhetjük, akkor: 06/30 4242-945)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91975 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Mivel úgy tünik, lesz érdeklödés, egy-két részletet tisztázok.
A játékba bárki jöhet, de csak külsejének megfelelö karaktert alakíthat (azaz tünde csak vékony alkatú lehet, a hosszú haj nem kötelezö, két méteres ember pedig nem legyen hobbit). Játszható fajok: ember, tünde, törp, hobbit.
Mindenki saját karaktert fog készíteni, olyat, aki NEM szerepel Tolkien regényeiben.
A játékos karakterek a Fehér Tanács oldalán fognak állni, vagy semlegesek lesznek.
A Nem-játékos karakterek (NJK-k) szerepét együtt döntjük el, ök afféle szervezök lesznek, kötött feladatokkal (például ök próbálják meg elkapmni a játékosokat). Nem lesznek mind gonoszak, hiszen a legváratlanabb helyen is felbukkanhat szövetséges... De ök sem lesznek nevezetes karakterek (pl, gyürülidércek). Azért Bolg fia, Azragh felbukkanhat...
Mindenkinek magának kell fegyverzetét, jelmezét elkészíteni. Én a NJK-knak segítek ebben.
A játékban nagyon kevés varázstudó karakter lesz (csak a tündék, illetve egy-két ember sámán, pl. ha dúnföldi az illetö) és ök sem a hagyományos fantasyböl megszokott tüzgolyóvetök lesznek. Középfölde varázslatainak finomságát nem lesz könnyü megteremteni, bízom abban, hogy a szerepjáték ötleteit át tudom majd megfelelöen ültetni.
Fontos: a játékos NEM használhatja fel saját tudását a karakter érdekében és nem célszerü, hogy a karaktere olyan tudással bírjon, amit a játékos nem sajátított el. Példa a tünde nyelv ismerete. Ha valaki hobbitot alakít (aki nem Frodó, Bilbó vagy Zsizsik gazda), akkor egy tengwákkal teli pergament ne olvasgasson, hiába tud a játékos tündéül. Ugyanakkor ne alakítson kószát az, aki zavarba jön, ha pl. fára kell mászni.
Fegyverek és életkor: 16 éven aluli csak kivételes eseben alakíthat fegyveres karaktert. Nekik inkább a hobbitságot ajánlom, vagy más, békebeli képességekkel felruházott karaktert (erre lesz lehetöség a szabályok alapján). Hobbitok fegyvere csak rövid lehet (esetleg parittya).
Tündék figyelmébe: ebben a játékban az íjászat korántsem olyan erös, mint a valóságban, a hangsúly a kardpárbajokon van. (A történet után, természetesen...)
A játék külsösöknek pénzbe fog kerülni (a szervezés költségeit fedezendö), MTT tagoknak ingyenes lesz. A pontos árat még nem tudom, 1000 Ft körülre saccolom. Természetesen az a külsös, aki NJK-nak jelentkezik, ingyen vesz részt a játékban.
Egyenlöre ennyi, kérdésekre szívesen válaszolok majd, de inkább akkor, ha lesz új fórum erre a célra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91967 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar, az élő szerepjáték engem is érdekelne. Ha kell segítség, akkor szólj, NJK-nak is szívesen jövök. Hja, és valszeg inkább Myrddin néven ismersz :-)

bye
Jun
merras@kalandor.hu

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91908 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Örülök, hogy van már egy pár jelentkező. A most hétvégén valamikor kinek lenne jó találkozni?
Üdv:Hobbit

U.I: Ma nézem meg a Két tornyot :wink:
U.I2:Estel ha ráérsz, gyere! Kb 4en 5en leszünk valószínü

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91895 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Ryana írta: Estel: rajtad kívül nem akadt más jelentkezo, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, összeüthetünk vmit. Úgyis van szép hó. :wink:

Hát köszi, akkor majd inkább máskor... azért lesz dolgom így is, nem kell félteni! ;) Vizsgaidőszak rulz...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.172 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére