Találkozások

Több
21 éve 8 hónapja #89225 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Na remélem jól éreztétek magatokat!!
BUÉK!!!!!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89092 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
hát én is hazaértem, és naon yol éreztem magam, és ezúton is: ezer köszönet Kriszanának :!: :!: :!:
naonnaon yo volt minden és remélem mindenki yol érzi magát :D
(most pedig meek aludni, hogy bepótoljam az előző napokban felhalmozódott alváshiányomat :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89090 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! MIndenkinek BUÉK! :dance:
Iszonyat jól érzem magam Kriszanánál, aki nem jött, az +szívta!! :wink: :D
Köszi a vendéglátást Anának, és Dodiee-éknak az ajándékokat!
Ccöcccc!
Aug

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89085 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello Mindenki, főleg Telu és Thaur a szomszéd gépnél :lol:

Mi is remekül érezzük magunkat (Rayan, Augustíne, Kriszana)
Kibeszéltük a fórumos pasikat hajnali 5kor. Némelyik RULZ! :twisted:
HIHI
Itt minden nagyon jó, örülök,hogy itt vagytok!
Brisáéknak jó bulizást kívánunk (Brisa, már nagyon szeretnék veled megismerkedni, sokat hallottam rólad... :wink: )
Itt minden nagyon szép, veszettül fúj a szél, piros az arcunk, és fázik a lábunk, de a programok jók, és főleg változatosak: 1. filmnézés, filmnézés, filmnézés!
A többiek elmentek: (Elanor, Evenstar, Dodiee, Minerva, Fereste), remélem épségben megérkeztek az ígéret földjére, és mindenki jót bulizik a saját csapatával.
Pussz és legyetek jók, azalatt az egy év alatt, míg nem találkozunk.
Na jó, legyetek rosszak :P

U.I. (Rayan:) Tündéri Szilvesztert mindenkinek!

Ciasztok! ccccccccccöööööööööö

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89081 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaj, remélem, nagyon jól vagytok! Mi lekéstük a vonatot, meg hasonló nyalánkságok, de azért rendben megérkeztünk :)
A felvett dolgokat most fogom vissznézni :twisted:
Sajnálom, hogy ez ott kimaradt, de majd vmikor bepótoljuk :)
Mindenkinek boldog új évet - így előre is - Debrecenen belül és kívül ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89080 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!!!!!! :mrgreen:
Itt vagyunk Debrecenben és királyul érezzük magunkat!!!!!! :up:

RULZ:
:arrow: Minden :mrgreen:
:arrow: Filmek minden mennyiségben (Angyalok háborúja, Száguldás a semmibe, Anna Karenina, Sólyom végveszélyben, Velencei kurtizán ééés persze FOTR 8) )
:arrow: A programok: filmnézés, filmnézés, filmnézés :tongue:
:arrow: Első reggeli éjjel 5kor második délben
:arrow: Éjszakai témák :twisted:
:arrow: Elanor videokamerája 8O :D

Usw. Etc. Stb. ;)

Jó szilveszterezést,érezzétek jól magatokat :!: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88787 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások
Tudom, hogy későn írom, de: Jó szorakozást!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88645 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: OKok! + lesz majd Frodós tali is... arra bizti jössz! :wink:

Arra biztos.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88580 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
OK! Minél később, annál jobb! :wink: :roll: :) Jaj, még mindig tökre várom a holnapot! Hozzatok minél több videót!! Telu: tök jó, hogy te is jössz! Meg persze a többieknek is örülök!:D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88569 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug: Rayan lesz a rangidős nagykorú tehát Ana feltesz minket a vonatra és megyünk haza Rayannal ;) Hogy mikor? Azt ráérünk ott eldönteni (viszek menetrendet.. a holnapit meg az 1.-it is ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88552 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan!! Fellélegeztem! Annyira jó, hogy jössz!! :D Iszonyatosan várom már a holnapot! (A premiernél azért nem jobban... :) )
Ja, még 1 kérdés: akik ott maradnak Szilveszterkor, azok mikor, és kivel jönnek haza?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88545 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan: :D :D :D (erre mást nem lehet mondani, mint esszméletlenül örülni :D )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88506 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Jajj..én is várom már,de nagyon :mrgreen: már csak 16 és fél óra :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88476 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Dejódejódejó!!

Jaj, úúgy várom már... :) De már nem kell sokat várnom! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88469 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Éljeeeeeeeeen!!! Rayan!!!!!!!! :D :D :D Úgy örülök :) !!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88467 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Ó. Szóval bocs a beugratásért emberek, minden akadály elhárult Debrecen előtt, szóval nem úsztok meg. Viszont szilveszterezni sem jövök föl, hanem Anáéknál dorbézoljuk át AZ ÉJSZAKÁT :pimp: KHIRÁLY LESSSZ!!! HÖHÖ

BÚJJÉK MINDENKINEK! :cheers:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88444 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Még egy változás, hogy hódica sem tud jönni, ezért ne várd őt Even!
Rayan: sajnálom, de biztos oka van annak,hogy nem jössz.
Irunien már szólt néhány nappal ezelőtt,hogy lehet, nem engedik el a szülei :(
Sajnálom. De ez van.
Tehát a végleges névsor:
Augustine, Dodiee, Elanor, Evenstar, Fereste, Minerva, Telu, Thaur,
Szilveszterre visszajönnek Bp-re:
Dodiee, Elanor, Evenstar, Fereste (?), Minerva
Ja és Szilveszterre valószíynüleg csatlakozik hozzánk Adelard is 8) (végre egy jó hír...)
Holnap találkozunk!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88436 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nacerbuctok!

Annyi a hozzászólás, amióta nem voltam, hogy csak egy összefoglalást írnék be:

Holnap, azaz 2002. 12. 29-én, vasárnap, 13.00-kor találkozunk a Nyugatinál.
A bejáratnál fogom várni a következőket:

Augustíne
Dodiee
Elanor
Fereste
Hódica
Minerva
Thaur
Telu
Irunien ?


Megvesszük a jegyet, felülünk a vonatra és irány Debrecen. Ana a pályaudvaron vár majd minket, a csomagokat kocsival hazaküldjük, mi meg buszra pattanunk.

Akik visszajönnek 31-én Pestre (ha jól tudom, tévedés joga fenntartva!):

Dodiee
Minerva
Fereste
Elanor
(Irunien)

Őket én fogom hazahozni. Kérdezném, hogy elég-e a 13.00-kor induló sebesvonattal hazajönnünk? Ez 16.12-re van Pesten. (Szvsz mondjuk elég, még mindenki haza tud menni az esti buli előtt és aztán az otthoni felfrissülés után lehet menni szilveszterezni.) Ha nem elég, akkor 10.46-kor indul egy személyvonat, 14.12-es pesti érkezéssel, vagy előtte 9.00-kor egy sebes, ami 12.12-re van itthon. Szerintem kómásak leszünk annyira, hogy ezek korainak minősüljenek, és ne tudjunk időben felkelni. Szóval én az 13.00-ásat javasolnám, de azért merengjetek rajta. Megemlíteném, vannak vonatok a két említett időpont között is, sajnálatos jellemzőjük azonban, hogy IC-k. Tehát én nem javasolnám őket...

Asszem ennyi, holnap találkozunk, ha kell, hívjatok (30/224-6314), de azt hiszem, mindenki mindent tud (legalábbis remélem). És mindenkinek - utólag és a hátralevő időre - kellemes ünnepeket, boldog új évet kívánok!

Evenstar

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88428 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
OKok! + lesz majd Frodós tali is... arra bizti jössz! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88395 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta:

Iowa írta: Nem akarok zavarni. Meg hülye is vagyok, mert nem figyeltem, hogy hol lesz, meg mikor. :oops:


Mi az, hogy nem akarsz zavarni?!! Azzal zavarsz, ha ilyen hülyeségeket beszélsz, és hogyha nem jössz el a talikra! Olvass vissza egy v. két oldalt, és +tudod, milyen talik lesznek! Holnaptól 1.-ig lesz Kriszanánál, és a 111. szülinap is lesz 3.-án! :wink:

O.K. de most komolyan...
Na jó visszaolvasok, de holnap biztos nem jó. A 3.-a pedig anyámtól függ.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88386 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások

Iowa írta: Nem akarok zavarni. Meg hülye is vagyok, mert nem figyeltem, hogy hol lesz, meg mikor. :oops:


Mi az, hogy nem akarsz zavarni?!! Azzal zavarsz, ha ilyen hülyeségeket beszélsz, és hogyha nem jössz el a talikra! Olvass vissza egy v. két oldalt, és +tudod, milyen talik lesznek! Holnaptól 1.-ig lesz Kriszanánál, és a 111. szülinap is lesz 3.-án! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88375 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Neheheee! Rayan!! :bawling: Ne tedd ezt! Legalább Teluék jönnek!! :wink:
Iowa:Köszi, és én is, hogy eljöttél, és hogy megismerhettelek! Nem jössz valamelyik talira?!

Nem akarok zavarni. Meg hülye is vagyok, mert nem figyeltem, hogy hol lesz, meg mikor. :oops:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88374 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Neheheee! Rayan!! :bawling: Ne tedd ezt! Legalább Teluék jönnek!! :wink:
Iowa:Köszi, és én is, hogy eljöttél, és hogy megismerhettelek! Nem jössz valamelyik talira?!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88365 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások
Én eddig csak egy találkozón voltam, azt is Augustínnak köszönhetem, amiért még mindig hálás vagyok, bár még itt nem voltam tag. Nagyon jó volt. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88339 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Irunien :( :cry:
Min,Elanor: Filmeket lehet hozni minden mennyiségben ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88274 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Neee, a végén még elfogyunk! :(

Nekem "csak" Lij-es filmjeim vannak, hozzak?

Meg van egy olyan kazim, amin TTT-s werkfilmek vannak (eddig öt, de mire megyünk, már hat lesz, mivel holnap is lesz egy :) ), azt elviszem.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88261 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan :cry:
Irunien sem tud jönni, az ősei nem engedik el. Legalábbis 90%, hogy nem jön. :(
Milyen ajándékok? :hein: Azért szólhattatok volna...
Vigyek viggós filmeket? 8) ;) Lehet választani: Ruby Cairo, Angyalok háborúja, Egy hölgy arcképe, G.I. Jane, Száguldás a semmibe, Séta a Holdon, 28 nap, Börtönhalál :cross:, Terror a jachton :dead:... Etcetcetc...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88186 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
:( (((Rayan:(((( :cry: :cry: hüppp

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88180 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Rahahayan!!!!!! Ne tedd ezt velünk :bawling:
(Jó végülis megértem...de akkor is :( )
És akkor Brisához mész? Na mind1 :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88177 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali,

Sajnos ismét vissza kell mondanom a bulit...*sóhaj*
Először elhatároztam, hogy szilveszterre hazajövök, most meg már TUTI, hogy nem tudok menni Debrecenbe. (Egyébként valami drámai okok miatt... :mad2:)
BOCS MINDENKITŐL, LEGFŐKÉPP ANÁTÓL.
Úgyhogy pápá lányok, érezzétek magatokat jól, nézzetek sok filmet, csöpögjetek mindállat, és gondoljatok rám, mikor Legolas tündéül beszél.

Pusszancs

Ana: Az ajándékodat nem felejtem ám el!!! Január 3-án vagy a premieren megkapod!!! :smokin:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.231 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére