Találkozások

Több
21 éve 9 hónapja #85619 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Yoo córaxást holnapra! :closed: :biggrin2:
Asztánmayd írjatokámle mindentt! :wink:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85613 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

E. Eia Ayna írta: Namarie: Hát, szerintem GyU kötet nélkül is felismernéd.. - egy ilyen társaságot nem lehet eltéveszteni... :roll: ;) :lol:


Öööö... :mrgreen: hát igen télleg könnyű felismerni minket ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85611 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
holnap, nem? :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85606 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!
Mikor lesz a következo kószás( vagy mittomén milyen, már nem merek leszögezni semmit :roll: ), szóval tali, na!??
Könyörgök, ne szombaton, mert akkor nem tok jönni... :cry: :crying: :bawling:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #85604 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Első alkalom az a filmes tali volt.. - és én értem oda előszőr.. :D (És a nevem... :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85602 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
E. Eia Ayna: Hát igen, de biztos, ami biztos. Te első alkalommal azonnal megtaláltad, akiket kerestél? :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85598 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Namarie: Hát, szerintem GyU kötet nélkül is felismernéd.. - egy ilyen társaságot nem lehet eltéveszteni... :roll: ;) :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85595 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszönöm a segítséget, és jó ötlet, hogy egy GYU kötetet tartanátok. Ha valami nem jön közbe, megyek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85578 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Most derült ki: mégse tudok menni :( :( Azért jó szórakozást annak aki ott lesz!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85575 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Háj evribádi!!!
Namarie: Én szivesen segítek:
A helyet ahol találkozunk lentebb találod...és ha kell akko én viszek 1 GYU-s kötetet...szal keress 1 kisebb társaságot akiknél van aki GYUt szorongat...
Ana: Nagyon kár hogy nem jösz...
Thaur: Én nem took eléd menni mivel fél 4ig edzésem lesz és nekem kell fél óra arra hogy odaérjek átöltözzek etc etc. szal nem tuti még az sem hogy pontban odaérek....
:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85570 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: kár h nem jössz talira :(

Nem tudna vki értem jönni, az Árpád-hídhoz?
Mert nem hiszem, h odatalálok hozzátok :(

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85506 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
nos, akkor,hogy mindenki számára érthető legyen.
Deák tér - eddig stimm? - kék (3.) metro mozgólépcső teteje - Princess pékség. Eddig követhető vagyok? A Princesstől feljössz a mozgólépcsőn (nem kell elmenni a piros metró felé) Ha a pékséggel szemben állsz, akkor balra van a feljárat, azon gyertek föl. Ott van egy könyvesbódé. Ott gyertek ki az üvegajtón, és ott van a találka 4 kor.
Bocsánat, változott a program, mégsem leszek ott. A telefonomnak vége, tehát csak a debreceni telefonszámon tudtok elérni,mert most nem leszek netközelbe néhány hétig.
Üdv mindenkinek
P.S. : Thaur: sajnos mégsem tudok eléd menni az Árpád hídhoz :( Ne haragudj.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85494 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Hülye kérdések, de a feltevőjük roppant béna: :oops: :oops: hol lesz egész pontosan a találkozó? Aki netán először jönne, honnan ismer meg benneteket? A válaszokat köszönöm, mert ha megyek, nagy segítségemre lesznek... :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85421 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: Rayan kivételével mindenki eltévedt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85417 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg jó kérdés, hogy az aluljáróban hol, mert én multkor is eltévedtem:(

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85393 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, ott leszek pénteken.

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85390 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
mindenkit várunk,aki akar jönni!
Rayan: nagy szívfájdalmam,hogy nem leszel velünk!
Adelard: tényleg ott leszel? Ez csodálatos!
Thaur, én valszeg ki tudok menni eléd, de ez még nem biztos.
Evi néni, ugye te is csatlakozol hozzánk?
telu: persze,hogy hozzál képet, minél többet :P 8és ha lehet, akkor olyat is,amit eloszthatunk magunk között 8) )
Pussz

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85387 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
tényleg, az aluljáróban pontosan hol találkozunk?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85358 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
lassan nekem is el kéne mennem vmeik talira, mert már naon régen nem vótam, de most ez a péntek nem yo, mert hangverseny lészen... :?
na majd a következőre elmeek... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85349 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is meek....
Hozzak-e képeket ;) ????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85346 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
lehet hogy én is megyek pénteken! Mit fogunk csinálni?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85339 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is menek valszeg,és bár babzsák rulzz(bár fél óra, mig megtalálod a megfelelő ülésmódot),székes rész is jó lesz:) Éneklés, képek, szokásos?:)))Már nagyon várom:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85336 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet, hogy m1ek pénteken, de megint csak fél 7ig. :twisted: Rohadt keringőpróba!!! :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85287 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv.

Többen irtátok, hogy nem jó a december, ezért aztán úgy gondoltuk, hogy kitoljuk az eseményeket január-februárra. addig is mindenki törje a buksiját, hogy mivel tölthetnénk el hasznosan az időt!!! :sleepy:
Akkor a jövő évi viszontlátásra! :)

Üdv. mindenkinek

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85286 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

A babzsákos részeket tegnap valaki már qrva gyorsan lefoglalta :eek4:, ezért 1/4 5-től 8-ig csak a fagalériába tudtam foglaltatni, ahol múltkor az Aragornos talin ültünk. Remélem, jó lesz.

Másik: a hülye fejemmel megint elfelejtettem, hogy nem érek rá pénteken :oops: Sorry, everyone, karácsonyi hangverseny. Jó mulatást Nektek! 8) Bocs, de el leszek havazva 7végén. Szóljatok légyszi, ha haladtok vmit a videoklippel, ami nem valószínű, de azért lehet, hogy mégis, de az is lehet, hogy nem. Hö-hö.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85274 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Szokásos kérésem:

Azok közül akik jönnek péntek 13.án, jöjjön vki értem az Árpád-hídhoz a buszvégállomásra 4- fél 5 között

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85254 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kriszana: szerintem januári dátumokat is mondhatsz, mert nem biztos, hogy összejön addig... Legalábbis nagy(obb) lélegzetvételű vmi. Mert csak úgy simán sétálni 2en is lehet... És én nagyon szívesen megyek!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85251 Írta: Hador
Hador válaszolt a következő témában: Találkozások
MERP-et játszik még valaki? Beid pendítette meg egy másik topikban - én meg megkérdezem ITT :) -, hogy kellene szervezni egy MERP talit, valamikor a 2. félév elején, a vizsgaidőszak lezárultával... :cheers: Érdeklődni nála, priviben.

Aiya Eldalie ar Atanatári, utúlie'n aure! /Fingon/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85120 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
A következő "nevesincs-tali", vagy "sima" tali:
december 13-án, pénteken lesz 16 órakkor a Deák téren, az aluljáróban. Innen megyünk a Kicsi@Világ teázóba. Várunk mindenkit szeretettel :!:

Esticsillag: én mennék Nyugatra, Pécs-Középföldére, de nekem ebben az évben már semmiképp nem jó :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84978 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Találkozások
Ki jönne Nyugatra?
A kis aranyos!
Nekem nem is szólt, hogy szervező lettem :lol: :lol: :lol: , de ha már így alakult?! 8)
Mindenkit szeretettel várunk Nyugaton=Pécs-Középföldén, valamelyik hétvégén, egy kis kellemes hangulatú sétára, és egy kis teára, és még kitudja mire...!!!
A lehetséges időpontokat írjátok meg nekünk, és mindent megteszünk, hogy összehangoljuk az eseményeket!!!

Üdv.

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.168 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére