Találkozások

Több
21 éve 9 hónapja #82663 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok :!:
Akkor még egyszer utoljára:
debreceni DVD nézés találkozója:NYUGATIBAN a kijelző táblák alatt SZOMBATON 9:15-9:30 között
a vonat 10:00-kor indul, és még jegyet kell venni, a pénztásban pedig ilyenkor kilóméterhosszú sor áll.
Érkezés: 13:15-re Debrecenbe, 14:00kor ebéd :P
Utána móka, kacagás és temészetesen LOTR. :hello: és még sok más meglepetés :dance:
Visszaindulás: Debrecenből VASÁRNAP 15:00-kor
Érkezés: a Nyugatiba 18:19-kor
Akinek kérdése van, hívjon (06-30/4644-776)
Akik biztosan jönnek: Adelard, Augustine, Dodiee, Evenstar, Orlando + én. :itscool:
A létszám nem kötött, úgyhogy ha valakinek van kedve csatlakozni, jöjjön.


Namarië

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82649 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Na igen, az a bizonyos 1 (azaz egy) darab stabil jelentkező még mindig itt van. 8)
;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82643 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Eloször is megint sajnálkozok, hogy nem tudok elmenni (pedig milyen szívesen... áh :bawling: ), de felteszem megint a kérdést, mert a múltkor igen kevesen válaszoltatok:
ha lenne egy pécsi tali, lenne rá jelentkezo :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82339 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Even: én mindenképp megyek :)
Nem menekültök + tőlem és a fényképezőgépemtől :twisted:

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82337 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
igen, tujuk, és örülünk neked:)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82327 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! Biztos tudjátok, de azért szólok hogy nekem nem kell vonatjegyet venni mert Miskolcról megyek! És sztem ha jön askkor Lilinek se mert valszeg ő is. (ez értelmes volt :wink: :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82285 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
igen, hozd el a 2 lemezes verziót, hátha kihagytak a bővített változatból valamit, amit érdemes látni 8)
Egyébként abszolút egyetértek Evennel mindenben, csak én még nagyonszeretném, ha Telu és undómiel is jönne :P Na pá
emilben vagy telefonon elértek: kriszana@freemail.hu 06-30/4644-776

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82284 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, ideje egy összegzésnek!

Eddigi biztos résztvevők:
Ana, of course! :D
Dodiee
Thaur
Orlando
Adelard
Rayan
és szerény személyem (Ana, a húgom kérdőjeles, de majd elkapom egy négyszemköztire! :D )

Kérdésesnek minősül:
Vic
Lili
Xany
Augustíne

Tőlük kérnénk egy megerősítést minél hamarabb, illetve mindazok, akik nem látják magukat a listán, de jönnének, ill. azok, akik fel vannak tüntetve, de alaptalanul, mert nem jönnek, sürgősen jelezzék!!! Aki meg most néz és nem érti az egészet, annak röviden: most hétvégén Debrecenbe utazunk, hogy Kriszana otthonában megtekintsük a 4 lemezes DVD-t és veszettül jól érezzük magunkat egymás társaságában. Aki akar jönni, sürgősen jelezze Anánál vagy nálam! Eddig ott tartunk, hogy a Nyugatiban találkozunk és a 10.00-ás vonattal megyünk. Szerintem 9-kor talizni fölösleges, elég 9.30-kor, és nem hiszem, hogy a vb miatt ne lenne jegy. De ha mégis előre veszünk jegyet, akkor villámsebesen álmodja meg mindenki, hogy jön-e vagy sem! Mert elég gázos az áruk ahhoz, hogy potyára vegyünk jegyet!!!
Thaur: Lehet helyjegyet venni, de a mi esetünkben nem hiszem, hogy kellene. A 10 órás amúgy sebesvonat lesz.
Na, ennyi, várom a visszajelzéseket! Kérdés: az extrák kedvéért elvigyem a 2 lemezes verziót?

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82274 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Semmi gond Thaur :P
Nem, a gyorsvonat az nem helyjegyes :) ne aggódj, én megrendelném előre a jegyeket, csak tudnom kellene,hogy pontosan kik is jönnek

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82256 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaurwathiwen írta: Bocs a tudatlanságomért, de még életemben nem ültem vonaton.

Te jó ég! Komoly? 8O :) (Egyébként szvsz nem helyjegyes. :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82253 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor vállalja vki hogy előre megrendeli a jegyeket?

Tényleg a gyorsvonat az helyjegyes? Bocs a tudatlanságomért, de még életemben nem ültem vonaton.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82251 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Dae: engem esetleg érdekelne, de tudnom kéne, pontyosan mikor van ez, és mennyi pénz:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82250 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur: megnéztem az elvira-n, ha a 10 órásival megyünk, az gyorsvonat, 600 pénz a jegy csak oda. vagy kb annyi.
Estel: jaja, összekevertem Nasmith-et Lee-vel:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82200 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: de a füttyögős paliról egemlékeztünk:)) Tényleg az volt, akire gondoltunk? :wink:


:) Nem tudni....de ha igen akkor lenyakazom :P :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #82195 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Debreceni DVD nézés érintettei!!
Figyelem!

Ezen a hétvégén lesz a tornászvb Debrecenben, és lehet, hogy nem kapunk a vonatra jegyet mert sokan mennek D.-be

Szal, vegyük meg előre a jegyeket!
Amíg van.

Intercityvel v. normál sz.vonattal megyünk?

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82180 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Helló mindenkinek! Akkor közkívánatra beszúrom megint a nyári lovastábor címét. aug. elején mennénk, aki szeretne jönni, az legyen szíves, írjon nekem egy privit vagy emailt (és ne csodálkozzon, ha nem válaszolok rögtön)!

explorers.nextra.hu/hun/egyeb/egyeb_lovas2.asp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82146 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok :!: Örülök,hogy ilyen jól sikerült a szombat neketek.
Aki lemaradt vagy kimaradt volna, az még mindig bepótolhatja.
Mert szombaton reggel (november 23-án) 9:00kor találka a Nyugatiban, a nagy kijelző táblák alatt.
indulás:Debrecenbe, ott DVD nézés és mindenféle ínyencségek :P
Visszaindulás: vasárnap délután 15:00kor Debrecenből.
Érkezés: 18:19 perc Nyugati.
Hálózsákot vagy pokrócot hozzatok. Kaját csak annyit,hogy az úton ne haljatok éhen,mert Debrecenben meleg ebéd vár mindenkit :)
Ha szeretne valaki még csatlakozni a társasághoz, akoor írjatok, vagy hívjatok: kriszana@freemail.hu
06-30/4644-776
Namarie

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82115 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: :arrow: Huhh, nem tom, JH, Vagy TN volt:"hajnali 2 vagy 3 óra lehetett. Gondolom nem néztek utánna Új Zélandon. Csak azt vártam, Peter fejezze már be, hogy igent mondhassak."

:lol: :mrgreen: Na igen, ez bizony John Howe volt... :D :itscool:
[size=9:2ewe7him](TN? Milyen TN? Nem AL-re gondoltál?)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82109 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Hát, hazajöttem Erdélyből, nagyon sok élménnyel, és tapasztalattal.
Nagyon más világ.
Remélelm jól éreztétek magatokat 16-án! (De amint itt látom igen. :) )
Rossz volt a fórum?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82088 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Hátja, de nekem időm embereket hívogatni, az nincs. (Na jó, talán, de max úgy, hogy szombat estétől vasárnap délig. :P )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82083 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát az igaz, de szvsz Te is tudsz hívni jó társaságot a DVD-zéshez. Igaz, hogy ilyen jót nem, de - bocs mindenkitől - ha választani kellene a saját DVD-lejátszó+DVD és a közös DVD-zés között, akkor én az előbbit választanám. Ugyanis Veletek jobb dumcsizni meg társasozni meg mindent, mint együtt nevetni DVD-zés közben... :roll: :) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82080 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Szegény. :( De legalább jó társaságban nézted, és ez sem utolsó szempont. Amúgy minden nem DVD-ssel együttérzek. :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82068 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Min: Te jártál jobban. Nekünk nincs DVD lejátszónk :arrow: nincs DVD-nézés. Csak most volt. És nem is tudtuk persze végignézni az egészet... :roll: :( A bővített videokazettát lehet, hogy megkapjuk karácsonyra... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82063 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Bár én nem tudtam menni :bawling: de kárpótoltam magam azzal, hogy megvettem a DVD-t. Már öt napja nézem. :) Ha a következő tali is szombaton lesz, beölöm magam a Dunába! (És ezt vegyétek fenyegetésnek! :twisted: :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82061 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
:arrow: Huhh, nem tom, JH, Vagy TN volt:"hajnali 2 vagy 3 óra lehetett. Gondolom nem néztek utánna Új Zélandon. Csak azt vártam, Peter fejezze már be, hogy igent mondhassak."

Even: ÉN megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Véres Agy:Öeee!!!!!nagyon NEM RULZ!!!!
Evenke: nem Pina Colada colt az, hanem Ananas Colada, ráadásul alkoholmentes:)
Kihagytátok a hobbit talinál Rayan suttogását a sötétben:)))Meg a horrorsztorikat a legnagyobb sötétségben:) de a füttyögős paliról egemlékeztünk:)) Tényleg az volt, akire gondoltunk? :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82002 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf, Mordor jobbra vagy balra van?

:D

Iszonyú jó volt szombaton a film meg az extrák! :dance: :hello: És végre van Fórum! (De persze a számtechtanár a múlt órán hiányzott, a mikor nem volt, most meg egész órán güriztünk... :roll: :( :wink: ).
:arrow: A hobbitok egy napja...
:arrow: "- A házi serfőzdében voltál?
:arrow: - Nem, vagyis igen, de most nem ez a lényeg..."
:arrow: trailer (legyen már január)
:arrow: "Mit esznek ezek, ha nem jutnak hobbithoz?"
:arrow: Aragorn énekel
:arrow: "A fejeddel töröm be, "fuktuk"!"
:arrow: "- Mi volt az ajándéka?
- Egy hajszálat kértem tőle. Hármat adott."
:arrow: extrák: számítógépes trükkök, még mindig "csak leültek oda és lerajzolták..." Apropó: "üldözzük a postást!" "Gondoltuk, 1-2 nap múlva jelentkezik. Na jó, három. 3,5 óra múlva telefonált. Azalatt megnézte a filmet..."

Ööö... Most nem jut eszembe több. :roll: :D
Szióka:
Kincső[/quote]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81988 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Ej,ej Léli.. hát szándékosan vakítod a népet? :wink: :mrgreen: :twisted: (Ha én nem szólok a végén még el is felejted... ;) *ártatlan pofa* :D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81985 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Alyr: Az a vakus én voltam :twisted: És nem a "vászon" volt a célom, hanem.... Ulmo, Anca, Virág és Brandír. Azt hiszem más nem állt a képben.

Illetve most kérek mindenkitől bocsánatot, akinek kivilágítottam Mória bányáit... :twisted: :twisted: :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81980 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Hobbitos tali, DVD-zés, ISTEN VOLT!!!

Pusszantásom azoknak, akik tudják, hogy van mi miatt pusszantanom őket :mrgreen: (Na, ez most értelmes volt.)
Folyt köv. at Ana's!

Jah, és ki ne hagyjátok hajnali 4-5 körül a csillaghullást!!! Millió meteor fog elégni a légtérben, mind egy-egy kívánság. VAN mire pazarolni ;) Én asszem azt fogom kívánni, hogy... :oops:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81978 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Eia: öööö... azt ne mondjuk el, hogy... :twisted:
na jó, még akarok élni... majd úgy mondom, hogy ne tudd... :D


Na, azt nehéz lesz.. hogy én ne tudjak róla? :D :mrgreen: :twisted:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.151 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére