Találkozások

Több
21 éve 10 hónapja #80940 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát, sajna én mégsem tudtam elmenni, de remélem jól szórakoztok/ szórakoztatok!! :wink: :cry: A Lijes tali egész jó volt, főleg a trailer (a nagy sikoltozásunk után kiderült, hogy az évfolyamtársam mégis látott... /Ezt azt hiszem leginkább Hódica értette/). :roll: Amúgy össze tudná vk. fogélalni, hogy akkor most hány tali lesz, mikor, hol, és kikkel, mert már megint teljesen össze vagyok zavarodva...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80908 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, én tuti meghyek, ha addig nem üt el egy rotációs kapa. Lehet, hogy előbbre odamegyek, csak hogy mire megérkezik a tömeg, túl legyek első megdöbbenésemen, és tudjak értelmesen(micsoda? hehehe) beszélni.De ki lesz ott előbb?? Ha megtalálom a táblám, akkor viszem, ha nem, jön a szokásos"Te Ki vagy," "Én Dodie, és te?""Akkor most ki is vagy?"...Nyugati főbejárat? jaj, de izgulok!!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80898 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Észi: Igen minda2en megyünk... ;)
Nos nekem minda3 hely jó lenne...Bár a Félixet csak névröl ismerem :oops:
És meddig tartana? Mert valszeg én max fél9 9ig maradhatok.... és fél6-6-tól...kéne valahol találkozni vagy mindenki menjen a Jetbe????
(Rayan: Nem jöööösz? :cry: Pedig akartam valamit mondani...na mindegy majd megirom inkább ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80856 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
No, akkor még egyszer utoljára: okt. 23-án, szerdán, 12 órakkor találkozunk a Nyugati pu. kapuja előtt (ahol legutóbb is). Pontosan 12:15 percig fogunk ott ácsorogni és bevárni a későket (ezúttal nem írtam névsort, így nem tudom, kire kell várni :!: ). Ekkor felszállunk a villamosra, majd megszálljuk a margitszigeti Atlétikai Centrum büféjét (ahogy múltkor is tettük). Ez kábé 12:30-kor fog bekövetkezni.
:arrow: Tehát, aki 12:15 után óhajtana befutni a vonatok közé a Nyugatinál, az már ne is keressen minket, hanem jöjjön a Szigetre.
:arrow: Aki kapásból a Szigetre jön, annak csak fél 1-re érdemes odaérnie.
:arrow: Aki csak késve tud jönni, az lemarad pár jó (ill. drámai) dologról...

Darky, te mikor jönnél? A noldás megbeszélésnél szükség van rád!
Hogy meddig tart? Ahogy szokott. Általában hatig a büfében vagyunk, utána megindulhat a bandázás.

Lesznek társasok szokás szerint.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80822 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu is és én is :)
Nem lehetne az, hogy találkozzunk 1 oan helyen amiről én, mint vidéki tudom, h hol van (a CD fűbe és a Felixbe nem találok el, a Jetbe igen .) )

Namarië!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80818 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Találkozások
Semmi kifogásom a Jet ellen, én nagyon jól éreztem ott magam az egyik pre MTT Tolkien találkozón.
Az időpont lehetne 18:00, bár Vic és én kicsit késni fogunk. Foglaltok asztalt vagy valami?
Kik jönnek? (Amit tudok: Rayan, Evenstar, Telu, vagy Thaur?, Vic, ÉSzAH, Morgie virtuálisan képviseltetve, Sú ha ráér.)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80816 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások

ÉSzAH írta: A Jet jónak tűnik, a másikat nem ismerem. De jó lehet a CD fű is, ahol a Lassi gyűlés volt tegnap. Rayan, Evenstar, nektek tetszett?


Szia Észi!

Tetszett, igen! De részemről maradnék a Jetnél, azt hiszem, az egy picivel hangulatosabb -persze, csak ha Nektek is megfelel. A Félix nagyon kellemes hely, bár meglehet, hogy nem férünk majd el :?

Az is valószínű, hogy nem engednek el a holnapi kószatalálkozóra.
De ti érezzétek magatokat nagyon jól!!! :D (Kortyoljatok tekilát helyettem is :agree:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80808 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Én valszeg később megyek, de ugyanoda ugye? Remélem...ööö, egyébként meddig tart?

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80800 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Találkozások
Rossz hirem van számotokra:megyek
De ez nekem jo!!!!!!(ez nem a fa teteje de jo)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80757 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali! :) :) Megyek holnap! Dél Nyugati Pu, a lehető LEGtökéletesebb időpont. :)
Vszeg jön Tünde-lány és Hobbitleány is. Így lesz egy tünde-, egy kósza- és egy hobbitleány. :wink:
Üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80749 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv a föld lakóinak

Na mégegyszer. (Hátha csak, nem vettétek észre, vagy csak időtök nincs? Vagy mind a három?)

Íly szép őszi napon, mikor lágy szellő söpri az utcán a lehullott, sárga leveleket, s a madarak hosszú útjuk előtt búcsút kiáltanak e tájnak, nincs is jobb, mint naplementekor (ma 17 órakor) a belváros szívében (V., Kossuth L. u. 18 az Asztóriánál) a legszebb moziban (Puskin) egy szívfacsaró film (Véres vasárnap) után elmerengeni arasznyi létünkről.

Ha valaki kedvet érez ehhez, vagy érdekli egy megrázó történelmi eseményt feldolgozó film (egy vérbefojtott tüntetésről), jöjjön el fél ötre a Puskin moziba.

Adj Ő! Brandir

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80742 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Hali!

Állat jól éreztem magam, komolyan, NAGYON király volt, milljó puszka Nektek :clown:

Jó hír: nemcsak, hogy istenül tudunk ökörködni, még termékenyek is voltunk :!: Ti. 2 szuper ötlet merült fel. Az egyik egyelőre titokban marad :mrgreen: A másik, hogy megtartjuk a Legolas-napot, tehát jövő hét péntek este találkozó lesz. (Jelzem, hogy ezt Thaurral, Evennel, Teluval önkényesen döntöttük el -mármint, hogy szervezkedünk.) Szóval, minden kedves Legolasost és tolkienest szeretettel várunk :D
Helyszínajánlatok a Félix Café, v. a Jet, persze további ajánlatok jöhetnek, sőt, kellenek!
Számítunk rátok 8)


Ez rúlz! Nagyon jó, hogy gondoltatok rá és megszerveztétek. Köszike.
Én is jeleztem, hogy kellene valami, de annyira későn tudtuk meg, hogy az összes Legolas és Orlando honlap kinevezte az október 5.-ét Legolas-napnak, hogy nem tudtunk semmivel érdemben készülni, mert mind a hárman (Nilder Eldaron) nagyon el vagyunk havazva. Úgyhogy még egyszer külön köszi, hogy a kezetekbe vettétek a szervezést.
Vic és Hóruszságom ott leszünk, Morgie-t sajnos vidékre szólítja egyéb elfoglaltsága, de virtuálisan képviseltetik a NE másik két tagja által. :-)

A Jet jónak tűnik, a másikat nem ismerem. De jó lehet a CD fű is, ahol a Lassi gyűlés volt tegnap. Rayan, Evenstar, nektek tetszett?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80740 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Holnap. Mármint szerdán. ;)
Nyugati-pályaudvar bejáratánál. Déltől.
MÁR ALIG VÁROM! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80715 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Pontosan mikor lesz a kószás tali? (Mármint melyik napon...)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80707 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó hír! (Vagy rossz, kinek mi... :twisted: ) Én is megyek szerdán, nem menekültök meg. :mrgreen:
Ha jól vettem le, akkor 12 óra, Nyugati bejárat? (Ha nem, és én fogok ott egyedül álldogállni, akkor lécci keressetek meg, oké? :roll: :wink: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80690 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Kószás talin lesz társas? Én is szívesen felajánlom a mienket (2 napos :wink: ). És valszeg jön egy barátnőm is, de ez még csak 90%. :roll: (Csak hogy Brisa kedvenc kifejezései közül válogassak. :roll: :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80675 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszi Brisa.. :oops: :wink:
Kár, hogy nem tudtam elmenni... :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80670 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
És ne vasárnap :P :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80666 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, akkor ezennel meghírdetem a legújabb aragornos tali szervezését. :) Eddigi ötletek: őszi szünet, 3-a vasárnap. Aki egyéb időpontot javasol, csak mondja nyugodtan. Tőlem lehet csütörtökön és pénteken is, csak könyörgök térden állva, ne szombaton legyen!!!!!! [size=9:3de2vc7s](Mert én szombatonként a fejemet tágítom a Közgázon!)[/size] Plllíz! Ne szombat!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80609 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözlet néktek

Látván a mozilátogatás iránti érdeklődést, szíves figyelmetekbe ajánlom Paul Greengrass filmjét, a Véres vasárnap-ot. Kicsit ugyan eltér az xXx-től, bővebben: ITT , de ez talán az érdeklődők számának gyarapodásával jár. Aki megnézné ezt a filmet, és ráér holnap kora este,(okt. 22., 17 óra) azt szeretettel várom a Puskin mozi előterében fél ötkor (V., Kossuth L. u. 18 az Asztóriánál). Jelentkezni itten is lehet. (Ha nem gond)

Brandir

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80540 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Közkívánatra: 8) :wink:

A TRAILER az elején: Ohhh... :oops: Majd a végén: :dance: :hello:


A TTT Trailere volt a legutolsó és amikor megjelent hogy New Line Cinema akkor mindenkinek egy hatalmas sóhajtás ;) Utána meg taps és különbözö hangefektek egyes szereplöknél :lol:

XXX naggyon jóóó!!!


Magátol érthetödö....khirály film... :twisted:

Rayan csatlakozása


Azt hiszem ezt mindenki érti ;)

Jet Station


Ide mentünk bandázni és kajálni 8)

"Mi legyen a pizza neve?" "Pelleron mezeje" "Boromir pajzsa"


Azthiszem ebböl már hagyomány lett hogy minden1es kaját és italt elnevezünk...: Lembas,Troll-takony, Két Torony, Caradhas (? na ezt se leirni se kiejteni nem tom :? )
Ennek végül Pelleron mezeje lett....

Evenstar csak beszél beszél beszél és beszél....


:lol: :lol: :lol: Evenstar beszédes kedvében volt...

"Rayan menj haza!!"


Errre már nem igazán emlékszem (az összesre) mindenesetre a lényeg: Rayan csomószor mondott valamit amiböl vita vagy ilyesmi lett és akkor Evenstar: "Rayan menj haza!!" :lol:

"Nézzük meg a Camelotot" "Biztos zárva lesz"


4en még elmentünk megnézni azt a szerepjáték boltot....zárva volt :(

"Legolas RULZ" Frodó RULZ" stb.


A mi szinkronunk ;) A lényeget majd TI kiderititek ;)

Éneklö nazgulok


Hááát...kissé titok :lol: :lol: :lol: ( majd meglátjátok ;) )

A különbözö szinkronizálások...


Képzeltétek már a Szövetség tagjait "Mickey Egér" hangon??? 8O :lol:

Körtés cukor Almás cukor...


Rayan cukorkája a CDfüben... (Megjegyzés: Ezek a cukrok rendkivül izletesek a karamellás teával ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80535 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Area írta: Lesz valamikor nem Budapesti találka is?


Igen, ez egy jó kérdés. :wink: :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80510 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Találkozások
Lesz valamikor nem Budapesti találka is?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80497 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaurwathiwen írta: Brisa: A Ny-i pu.-n ott találkozunk ahol legutóbb (a főbejáratnál)?


Thaur és aieless: Bizony-bizony. :wink: 12-kor, a Nyugati pu. kapujában gyülekezünk negyed órán keresztül. Utána kivillamosozunk a Margitszigetre.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80494 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa: A Ny-i pu.-n ott találkozunk ahol legutóbb (a főbejáratnál)?
Adelard: Tapsoltunk a trailernél :lol:
Kár, hogy nem voltál :(

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80491 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaj hát ezaz én is tudtam hogy ha nem megyek akkor szuper lesz... :roll:
mondjuk egy ilyen tali mindenképpen az de hogy ennyire... :) 8O Telu folytasd lécci, még mindig van egy csomó amit nem értek.. :oops:
egyébként végülis tapsoltatok a trailernél?? :D
Ó olyan kár hogy nem mehettem :bawling: :bawling: :crying: :cry:
na de legközelebb :wink:

Télleg akkor most a Viggos tali mikor lesz??

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80486 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!
Látom megint jól éreztétek magatokat :) :)
A kószás tali ugye MÉG MINDIG a margitszigeten lesz (vagy nem?)
Viggos tali? khmmm.. már el is téptem a viggo topicba :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80485 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Naon jó volt a tali :D
23.-án folytatjuk :)
Legolas rúlz, Aragorn rúlz, Lurtz rúlz, Gollam rúlssz :) :D
Jet stationos pizzázás :)
Trailernél hangeffektek :)
stb....

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80484 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Megjegyzés: Brisa kérésére saját beszámolóm jellemzése...Mini regény lesz...

11-12ig ott álni és beszélgetni...jah és nem hallani semmit a vizeséstöl...


Na mivel a talira 11-töl 12ig lehetett volna jönni ezért néhányan már korábban ott voltunk és beszélgettünk...ráadásul a vizesésnél (a Westendben) ami miatt elég rosszul lehetett érteni a beszédeket...

A "ki menjen oda Iowához" cimü mondat...
Thaur: Telu te vagy a szervezö!
Én: De Hódica a föszervezö!
Hódica: De én nem megyek oda
...
Menjünk mégegyszer oda


Amikor Iowa megjött akkor mi körben álltunk és ő nem jött oda hozzánk csak köszönt és kérdezte hogy ez-e a Frodós tali...és félre állt...én meg nem tudtam hogy ki ö és mondtam hogy oda kéne menni...akkor jöt az a párbeszéd...utána odamentem hozzá és megkérdeztem hogy ki ö...stb...

A lemaradás...Hát nem vártatok minket meg? Hogy képzeltétek?


Négyen ha jól emlékszem Iowa Even és Thaur lemaradtunk mert Thaur képeit néztük..

Evenstar cuccai elosztása


A mozijegyeknél Eve fizetett és utána kellett odaadni neki a pénzt mert neki volt a legnagyobb értékü bankjegye....és ezért meg kellett mindent fogni

A mozijegyek az enyémek


Nálam voltak a jegyek

A fényképek+kéksapka...azok a képek nagyon brutálisak lesznek


Öh...Thaur fényképei megint elég brutálisak...plusz az én kék sapkám amit gértem hogy elviszem :D

"Most kell tapsolni???"


Elhatároztuk hogy tapsolunk a trailernél csak én nem tudtam hogy mikor :oops:

Reklám:"Ennek olyan málnás az ize..." "Ennek olyan krémes" "Málnás-krémes" Evenstar:" Jéé...erre sikerült rájönnöd???"


Ez egy béna reklám volt :(

Ééés...nem tom folytatni mert mennem kell :oops: bocsi.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80482 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Ring-bearer írta: Szal, a Kószás tali 11 vagy 12-kor lesz? És a pályaudvari óra alatt?


Ring, még mindig 12-kor. :wink:

Telu, nem akarnátok úgy mesélni, hogy azok is értsék, akik nem voltak ott??? Lécci... :lol:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.253 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére