Találkozások

Több
21 éve 11 hónapja #80479 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

Állat jól éreztem magam, komolyan, NAGYON király volt, milljó puszka Nektek :clown:

Jó hír: nemcsak, hogy istenül tudunk ökörködni, még termékenyek is voltunk :!: Ti. 2 szuper ötlet merült fel. Az egyik egyelőre titokban marad :mrgreen: A másik, hogy megtartjuk a Legolas-napot, tehát jövő hét péntek este találkozó lesz. (Jelzem, hogy ezt Thaurral, Evennel, Teluval önkényesen döntöttük el -mármint, hogy szervezkedünk.) Szóval, minden kedves Legolasost és tolkienest szeretettel várunk :D
Helyszínajánlatok a Félix Café, v. a Jet, persze további ajánlatok jöhetnek, sőt, kellenek!
Számítunk rátok 8)

Mindenki rulz!
:cheers:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80458 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Telu írta: Hááát...igen...ez a Telu féle gondolkodás...Kár hogy olyan hamar elmentetek...mi még elmentünk a CDfübe meg a kártyaboltba (zárva volt) és olyan jókat röhögtünk....

En is sajnalom,hogy el kellett jonnunk,de nekem pl. 6-ra haza kellett ernem. :cry:
De viszont beszelgettem itthon a szilveszterrol meg januar 3.-arol es nagyon ugy nez ki,hogy en is mehetek. :P :wink: Annyira jo lenne. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80456 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Lili írta: Azert azt se felejtsuk el,hogy Evenstar hanyszor mondta Telunak,hogy mindjart szohoz juthatsz te is csak elmondom,amit meg szeretnek.Szegeny Telu fel ora utan mar nem emlekezett arra se mit akart mondani. :lol: :lol:


Hááát...igen...ez a Telu féle gondolkodás...Kár hogy olyan hamar elmentetek...mi még elmentünk a CDfübe meg a kártyaboltba (zárva volt) és olyan jókat röhögtünk.... :lol: :lol: :lol:

Dodiee:Öö...Evenstar cuccai: Evenstar pénze mappája táskája kártyái :D
Ja és én nem kaptam SMSt...csak Rayantól....

Thaur,Rayan,Evenstar: Akkor 23.-án lehet folytatni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80454 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
:bawling: :bawling: Annyira tudtam, hogyha nem megyek el, tök jó lesz!!!De még mindíg alig tudok lábra állni, ugy fáj a lábikóm..Milyen Evenstar cuccai?
Telu, neked küldtem sms-t, vagy Thaurnak? :hein: nem emlékszem...
A Kósza talira megyek, ha megdöglök akkor is!!!!!Jaj, olyan szar, hogy nem voltam ott:(
Na majd legközelebb!!
Puszi a búbotokra: Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80453 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Azert azt se felejtsuk el,hogy Evenstar hanyszor mondta Telunak,hogy mindjart szohoz juthatsz te is csak elmondom,amit meg szeretnek.Szegeny Telu fel ora utan mar nem emlekezett arra se mit akart mondani. :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80449 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello hello!!!
Most értem haza :D Na ne már hogy én irjam meg az elsö komolyabb összefoglalót 8O

Na szóval:

Ami jó volt:
:arrow: 11-12ig ott álni és beszélgetni...jah és nem hallani semmit a vizeséstöl...
:arrow: A "ki menjen oda Iowához" cimü mondat...
Thaur: Telu te vagy a szervezö!
Én: De Hódica a föszervezö!
Hódica: De én nem megyek oda
...
Menjünk mégegyszer oda :lol: :lol: :lol:
:arrow: A lemaradás...Hát nem vártatok minket meg? Hogy képzeltétek?
:arrow: Evenstar cuccai elosztása :lol:
:arrow: A mozijegyek az enyémek :twisted:
:arrow: A fényképek+kéksapka...azok a képek nagyon brutálisak lesznek
:arrow: "Most kell tapsolni???"
:arrow: Reklám:"Ennek olyan málnás az ize..." "Ennek olyan krémes" "Málnás-krémes" Evenstar:" Jéé...erre sikerült rájönnöd???" ;)
:arrow: A TRAILER az elején: Ohhh... :oops: Majd a végén: :dance: :hello:
:arrow: XXX naggyon jóóó!!! :D
:arrow: Rayan csatlakozása
:arrow: Jet Station
:arrow: "Mi legyen a pizza neve?" "Pelleron mezeje" "Boromir pajzsa"
:arrow: Evenstar csak beszél beszél beszél és beszél....
:arrow: "Rayan menj haza!!"
:arrow: "Nézzük meg a Cam,elotot" "Biztos zárva lesz"
:arrow: "Legolas RULZ" Frodó RULZ" stb. ;)
:arrow: Éneklö nazgulok :lol: :lol: :lol:
:arrow: A különbözö szinkronizálások... 8O :D
:arrow: CDfű teázó...
:arrow: Körtés cukor Almás cukor...
:arrow: "A Mória elmélet"
:arrow: "Telu gondolkozás"
:arrow: És ami még volt ;)

Rossz:
Na az nem volt... :P

Huhh....kis regény :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80447 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

hódica írta: A mai tali nagyon jó volt. xXx is jó volt meg ugye TRAILER!!!!!!!!!!!! Meg a pizzázás is tetszett.

En is csatlakoznek hódicahoz a tali nagyon jo volt.En jol ereztem magamat.Es a TTT trailer kiraly volt. :wink: :up: :hello: (azert az xXx is jo volt. :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80441 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
Szal, a Kószás tali 11 vagy 12-kor lesz? És a pályaudvari óra alatt?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80427 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Viggos tali???
Az őszi szünetben?Nekem így jónak tűnik, már ha mehetek én, mint woodista( :lol: :? :lol: ), és persze ha anyucikám elenged... :oops: :roll: Mit csinálnánk, hova mennénk???

A mai tali nagyon jó volt. :D xXx is jó volt meg ugye TRAILER!!!!!!!!!!!! :P :D :P :D Meg a pizzázás is tetszett. :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80389 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta:

Adelard írta: Nah akkor a Viggos talival kapcsolatban :arrow:
MIN: Az a baj hogy nekem vasárnap edzésem van és nem túl jó arról lemaradni... :roll: :(
de max arra se megyek.. :( :?


MILYEN VIGGOS TALI? Mikről maradok már megint le???


Nézz be a Vigos topicba!!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80366 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
sziasztok, most kicsit be tudok lépni. sokaktol kaptam sms-t, többek között Zsoffijátol és Telu(ká)tól is :lol: Köszönöm
szal mikor is lesz pontosan holnap, azazhogy ma a tali? Mert már ma van (szombat) reggelig dolgozom,szal remélem nem valami 10 órás időpontot találtatok :P
kicsit visszaolvastam, de konkrét időpontot nem találtam.
Szal, most 11 vagy 12 :?: Én szivem szerint délre mennék, ha lehet, mert kicsit kéne aludnom is.
Valaki küldjön sms-t, hgoy mit fopgunk csinálni? Merre megyünk? Lesz mozi? Mit nézünk meg? És főleg,ha késnék, VÁRJATOK MEG, mert mindenképp jövök, ok :?: :P Ez nem fenyegetés volt :twisted:
8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80358 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások

Adelard írta: Nah akkor a Viggos talival kapcsolatban :arrow:
MIN: Az a baj hogy nekem vasárnap edzésem van és nem túl jó arról lemaradni... :roll: :(
de max arra se megyek.. :( :?


MILYEN VIGGOS TALI? Mikről maradok már megint le???

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80357 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, én biztos megyek!! :D Jaj, de várom! Nem hozok azt hiszem fényképezőt, mert szét cs***ődött!! :evil: Pont most! :cry: Hozom a képeket! Ja, kriszanának írja meg vk. SMS-ben helyettem, h mikor lesz pontosan a tali, mert nekem lemerült a kártyám! (Off: Most volt a gólyabál! Olyan jó volt!!! :D :wink: ) Na, pussz mindenkinek holnapig!

Aug

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80348 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah akkor a Viggos talival kapcsolatban :arrow:
MIN: Az a baj hogy nekem vasárnap edzésem van és nem túl jó arról lemaradni... :roll: :(
de max arra se megyek.. :( :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80341 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem-nem-nem-nem engednek el!! :twisted: :twisted: Pedig úgy mennék.. :cry: :cry: :cry: Úgy hogy Lili a kazettádat is csak később kapod vissza, bocsii..... :oops:
Viszont Iowa majdnem biztos hogy ott lesz, rá számíthattok 8)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80332 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Jóh, megadom én is a számom, ha kell vkinek. Aztán nem visszaélni vele! :D 06/309119196
Irunien: kit hozol? Ismerem? :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80305 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Váltottam pár SMSt Zsoffijával..astmondta hogy valszeg nem jön de lehet hogy igen...ÁÁÁ uj fejlemény...akkor valszeg jön :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80291 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Irunient honnand szettétek hogy jön???vagycsak én nem took róla????
Dodiee: Tessék eljönni !!!! :evil:
Rayan meg a mozi után csatlakozik valszeg hozzánk...Iowa tudtommal jön...Még nem irtam Zsóffnak :o most megyek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80281 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: Sajnálattal le kell modanom a holnapi találkozót, mind nekem, mind Ketnek :bawling: Egészen eddig úgfy volt, hogy tudok menni...szar. Ket pedig nagyon sajnálja, de halálos beteg(ő üzeni..):((
De a kószásra valszeg tudok mennei!!!!!


Dodiee ne mar!Az utolso pillanatban mindenki lemondja? :( :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80279 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu:majd ird be lecci mit valaszolt zsoffija.Remelem legalabb o jon.A vegen tok kevesen leszunk. :( :(

Jaj en is ugy varom mar.Igaz kicsit izgulok is.Ez meg csak a 2. talim lesz. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80278 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnálattal le kell modanom a holnapi találkozót, mind nekem, mind Ketnek :bawling: Egészen eddig úgfy volt, hogy tudok menni...szar. Ket pedig nagyon sajnálja, de halálos beteg(ő üzeni..):((
De a kószásra valszeg tudok mennei!!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80277 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Ők jönnek:

Lili
Telu
Thaur
Narie
naughty
Dodiee
Augustine
Kriszana
Evenstar
Rayan(????)
Inurien(???)
Ket(???)
Iowa(???)
hódica

A kérdőjeleseket nem tudom, hogy jönek-e, szal ők a nem biztosak. :? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80275 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Most azonnal megyek irni Zsoffijának!!!!
Adelard: Gyere máááár....

Ajjaj... 3 fényképezö gép???? ÁÁÁÁÁÁ.... 8O

Ugy várom már ugy várom már :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80273 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Ugy tunik most mar csak 13-an leszunk. :roll: Adelard,zsoffija sajnalom,hogy nem tudtok jonni. :cry: :(

Ja es en is viszek fenykepezogepet. :twisted: Csinalok majd jo kis szarfotokat... :twisted: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80266 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Ne már, hogy már megint ketten lemondták.. :cry: :cry: :? Olyan kár, hog nem tudtok jönni :? akkor én valszeg olyan 11 30 körül már ott leszek, és viszek fényképezőgépet :twisted: :twisted: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80251 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMLÉNY:
1.A 06 20 4858828 az én számom, nem a Kriszanáé!!! Csak azért mert többször is írtatok már az én telefonomra Anának üzenetet, és ezt szeretném a továbbiakban kiküszöbölni.
2.Az egyik ilyen eltévedt üzenet a Zsoffijáé volt és remélem nem haraxik meg ha elmondom nektek: Azt írta hogy valszeg NEM tud jönni. :cry:
:cry: És sajnos valszeg én se, bocsi... :oops: :cry: Legalábbis ha 12-ig nem érek oda semmiképp ne várjatok.(Addig amúgy is várnátok, ugye???) De azért nektek jó mozizást, kártyavásárlást,.. stb
:wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80233 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Öh...igen megvárunk ;) Bár nem tudom mit fogunk 1 órán keresztül csinálni...bááár vannak ötleteim :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80199 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee:nincs mit,és nyugi megvárunk! :wink:
Most már télleg megyek,viszlát szombatig. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80191 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Lili: örök hálám!!!végre! én tuti menek:)) de lehet, hogy csak 12-re érek oda, mert táncról menek

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80187 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: DE most akkor a Frodós tali mikor a nyűbe lesz? vagy nem is lesz? vagy már volt?

A Frodós-tali most szombaton lesz a Westendben.11 és 12 között a talizunk a vízesésnél. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.175 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére