Találkozások

Több
22 éve 5 hónapja #51735 Írta: Alseryer
Alseryer válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello Mindenki 8O . Jövök én is ok? (Jó ). Tök jó a faórum aztán plíz (nem akarok átjönni reklámozni ide ,hülyeségéeket de akit zavar ne vegye zokon ) gyertek át a tüntetésre 3-kor kezdődik a kussuth téren .
Kösz :lol:
Ja és hozom még egy pár haverom. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51734 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan:

Meg képzeljétek el, mellettem ott ült LAEGOLAS!

:lol: :D :lol: Míriel!!!:D

Tameri: Jó az avatarod... :D Majnem összetévesztettelek magammal!!:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51729 Írta: Kori
Kori válaszolt a következő témában: Találkozások
Most indulok a vonathoz!!! :lol:
Cicafül: akkor találkozunk a vasútállomáson!
A többiekkel pedig a Margit szigeten!

"Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja." /Babits/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51710 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyulhopsz:nee,ez nem lehet igaz.... :(
Nem jöhetsz??Nem hinném,azért próbálkozz még,plíz! :)
Minerva:öö,kék farmer,kék esőkabát.Hm,lehet,hogy kék pulcsi... De így túl kék leszek... még nem tom :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51705 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Szegénykém. :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51704 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Találkozások
Ez nem igaz!!!!!!! :evil:
Most derült ki, hogy mégsem mehetek!!!!! :cry:
És mire hivatkoznak??? Hát a politizálás eldurvulása!! És persze kisérgetni egyikük se akar!!
Most mondjátok meg, hogy lehetnek velem ilyen 'cukorfalatok'?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51702 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszke Robin!
Végre találkozunk! :D :D :D
Mit veszel fel? Én fekete farmert és asszem farmeringet és fehér télikabit.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51700 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Minerva: 13!!
Akkor Kedves Kószák holnap! Süss fel nap!
Most mennem kell,de holnap ott fogok virítani Estellel és transzpaizéval :D
pussz mindenkinek és akkor holnap!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51699 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Amúgy mit vigyek? :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51698 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor holnap 11 vagy 13 h a M. Sz.en?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51689 Írta: Morwen
Morwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Jajj elnézést Arwen azt hioszem vissza megyek az elso osztályba mert nem tudok olvasni,bocsánat...
Süss fel nap!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51687 Írta: Morwen
Morwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Jajj de jo már holnap!
Arwen milyen névsoraz?És ugye nem baj ha többen leszünk annál mert jönne még 3 oszt társam... :?:
Alig várom már a holnapot :D
Addigis mindenkinek jo éjt! :D
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51685 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
nekem is a nicknév teszene jobban! Amúgy ájelessz-nek kell ejteni :) ))
NEM FOG ESNI!!!!!!!!!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #51670 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello Kószák!

Már nagyon várom a holnapot. Valószínűleg én is viszek fényképezőgépet, úgyhogy mindenki tartogassa holnapra a legszebb mosolyát! :D

Én már megcsináltam a névtáblám, egész tűrhető lett.
Ami a megszólítást illeti, maradnék az Arwen-nél.

Mára lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51635 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem, még nem említettem ezt, de most viszont azt is megemlíteném, hogy vlsz. jön Aranymag is, de ez nem az az Aranymag, aki mostanában szokott írni a fórumra, hanem még egy ''régebbi'', akit néhányan itt nem is ismernek már, szóval ő mostanában nem tud ide írni, de nagyon szeretne jönni!
Szóval akkor jöhet?
Már tudom is a válazt, hisz mondtátok, hgy bári jöhet, de azért gondoltam, megkérdezem! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51619 Írta: Galadrijel
Galadrijel válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is ott leszek ha nem zavarok(ha zavarok akkor is :wink: )
Elanorral jövök, meg talán Aranymaggal.Ha meg csak annyira fog esni, mint most az tán csak meghittebbé teszi a hangulataot...
bár ezt lehet hogy már mondta Elanor,én meg azért csak most irok, mert kb hetente egyszer jutoik géphez

A tünde név ent-szivet takar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51562 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Találkozások
Idő 14:30 Téma: Tolkien, Források, hagyományok, kritika.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51554 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
ÖÖöö...Batti? Mikor? Miről? Rövid infot légyszi! Kösz!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51551 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon fontos: Lamorak előadása Muzeum-körút 6-8, Felső földszint Jobbra Média Elméleti stb Intézet 108 as terem

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51549 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Jelentem, helyrebillent a lelki egyensúlyom. :roll:
Egyrészt tőletek, másrész a Szigettől. Ugyanis ma feltérképeztem a helyzetet. Az Atlétikai Centrum valóban tárva-nyitva áll, és tényleg van büféje. :wink:
Maga büfé nem túl nagy, de van egy szabadtéri, fedett része is nagy, műanyag asztalokkal és székekkel. Ha nem lesz hideg és a szél sem fúj (azaz az esőcseppek függőlegesen potyognak az égből), akkor ideális hely lesz számunkra.
Mindebből az következik, hogy:
- hozzatok némi pénzt a büfés boldogításához (de akinek ez probléma, az hagyja)
- pokrócot csak akkor hozzunk, ha nem esik az eső aznap
- és akinek kell valamit hoznia, az ne felejtse otthon (pl. én a fotógépet)

Ja, és mégvalami a Margitsziget bejárójánál felszedték a járda burkolatát. Szóval Robin és Estel: jól látható helyre álljatok a TRANSZPARENS-sel!

(A névtábla nem kötelező, és én csak akkor gondoltam feltenni, ha már nyugis helyen leültünk.
Ami pedig a nevet illeti: azt, hogy valakit hogyan szólítsunk (a nick- vagy a rendes nevén), az az illető döntésétől függ. Mondjuk én speciel szívesebben maradnék Brisának. /sz-szel ejtendő!/)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51542 Írta: Tameri
Tameri válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak eső ügyben szeretnék jó tanácsot adni: az eső elkerülésének helyes módja nem a "Nem fog esni" hangoztatása, hanem a "Süss fel nap..." kezdetű napsütést előidző varázsének folyamatos zümmögése :)

Ez komoly! 3 napos kitartó eső után is bevált!(előtte nem jutott eszembe, amúgy is cak indokolt esetben használható!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51538 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Kószácskák!

Rövid felvetések/ötletek:

1. Már eleve, az áldott eső nem bántja a kószákat. Ugye nem kell elmagyarázni, miért? :D Imádkoztam Istenhez, ő megígérte nekünk, hogy max. harmatcseppek és az öröm könnyei övezik majd az arcunkat holnap, és nem a kövér esőcseppek:)
2. Ha már kószás tali, tartsuk is kószásan! Pokrócok, meg minden. Én hozok kettőt, hogy megadjuk a fíling alapját.
3. Ha esik az eső, jó lehet az A. Centrum büféje, de ha mégiscsak nagyon szakadna az eső, amit kétlek, szerintem a Fáklya klub is megfelel, amit Brisa már említett. Brisa kedves, nem olyan gáz az a 20 e Ft, ha belegondolsz. Ha jó hely, és vagyunk min. negyvenen, mindenki bedob a közösbe egy 500-ast, és kész...Nem? Annyit megér, hogy ne legyünk csurom vizesek.
4. Mivel úgyis leszünk minimum 600-an, szerintem nem árt, ha mindenki csinál magának egy kis névtáblát. Egyáltalán nem ciki! És így senki sem kerül kínos helyzetbe.
5. Speciel nekem nagyon jól esett, hogy a filmes talin mindenkit a nicknevén szólítottunk. Kellemes volt, hogy senki nem erőszakoskodott, hogy mondjam meg az eredeti nevemet :) Meg képzeljétek el, mellettem ott ült LAEGOLAS! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

És még valami: nálam is lesz fénygép, szeretném már lencsevégre kapni a díszes társaságot :D
Itt lehet csörögni/összeszidni/nyavalyogni/siránkozni: 06-20-538-28-34

Ui: lesz még valakinek sötétbordó körme?
bőrdzsekije? Rayanos névtáblája? :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja - 22 éve 5 hónapja #51526 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is ott leszek (12.30-től), megismerni vszínüleg a Robinnal együtt tartott "Otornassë Telcontarion" felíratú transzpaizéről fogtok! :) No meg sötétkék dzsekimről, és kopott farmeremről, amúgy olyasmi leszek, mint az avatárom, rövid hajjal, borosta nélkül, és szemüveggel... 8)
[size=9:3udx6v1g](...na jó, többé-kevésbé...) :lol: [/size]
Egyébként pedig:


NEM
FOG
ESNI
!!

;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51510 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Kószácskák!

Ha minden igaz, és kibírja a torkom, jövök én is! (Bár nem sokan ismertek itt azt hiszem :mrgreen: )

Legalább eggyel többen leszünk :D
Hosszú, barna tündehajamról meg az okuláréról meg fogtok ismerni.
Csók. Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51499 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem fog esni!
Ma egész nap csuriban elsz a kezem, csak ne essen!!

Na én valszeg az elmaradhatatlan farmergatyómban és farmeringemben leszek, meg a szintén elmaradhatatlan piros kabátban. A hajam meg hosszú barna, hullámos és főleg kócos. 8)

Csuricsuricsuricsuri!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51492 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Hajrá Áfonya! Brisa! Kószák!!!! :wink:
Én csak akkor nem leszek ott, ha elrabolnak az orkok, balesetet szenvedek, vagy útközben defektet kapok! (Ez utóbbi esetben is csak késésről lehet szó!) :D

ÉS:

NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!
NEM FOG ESNI!

Ezt most fogjátok föl úgy, mint rituális eső elleni táncot! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51472 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezt már szeretem, kedves Kószák! Határozottság, kitartás és lelkesedés! :D
Szóval csak csatlakozni tudok Brísához: pártok, szavazók, eső, cigánygyerekek, pudlikutyák, nazgúlok vagy akármik potyoghatnak, mi megyünk! :)
Fereste, Dez, Yavanna, Cicafül, Sesy: 3/4 1, 6-os villmegálló!
És NEM fog esni! (remélem ezt mindenki szépen szorgalmasan mondogatja otthon magában.) :mrgreen:

u.i: Fényképezőgépet én is viszek, címert is, meg még egy rajzos meglepit. :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51471 Írta: Kori
Kori válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül: szerintem megfoglak ismerni, meg már láttalak a múltkori találkozó képein is! Én valószínűleg fekete dzsekiben, sötétszürke farmerben és Martens bakancsban leszek! Kb. 170 cm magas vagyok, szőke, és most épp göndör a hajam - na jó, kis túlzással, akkor maradjunk a hullámos mellett! (múlt héten kreálta a fodrász) :lol:
És 3 vagy 4 fős "csoportot" keress, mert jön anyum, egyik barátnője meg az öcsém (majd útbaigazítást kérnének a WestEnd felé :D )
Lehet, holnap nem tudok már feljönni (na jó, talán kora délután), így akkor szombaton találkozunk!

"Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja." /Babits/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51470 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Kori: semmi gond a 3/4 12es érkezéseddel, jól el leszünk majd addig és valószínű hogy vagy előbb vagy később, de Anna is csatlakozik majd, mivel ő is a Keletibe jön. Tehát akkor szombaton!
Amiben leszek: rozsdabarna bőrkabát, világos farmer, oldalán rojtokkal. Nem vagyok valami magas, és a hajam se hosszú. Szerintem meg fogsz ismerni! :)

Brisa: én viszek fényképezőgépet! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51466 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Én mindenesetre szombaton pontban 13 órakor (lehet, hogy még előbb is) a Szigeten leszek a megállóban (még akkor is, ha a piros malacok helyett, narancssárga Orbán Viktorok potyognak is az égből). Aki jön, jön, aki nem, nem!!! (Én két emberrel is nagyon kellemesen is el tudok csevegni.)

Aki valamilyen okból lemarad, 2 dologgal vígasztalódhat.
1) Svin megígérte, hogy készít a Kószák részére egy külön helyet a Tolkien.hu-n. Ott majd lehet élménybeszámolókat olvasni, és fényképeket nézegetni.
2) Lesz még kószás találkozó. (De csak a választások és a rossz idő elmúltával!!!)

Holnap én elmegyek a Szigetre, és felmérem a terepet (a büfét is, ha megtalálom). Az eredményről valószínűleg itt is olvashattok, de személyesen is beszámolok a résztvevőknek.

Szóval én mindenkit szeretettel várok a Margitszigeten szombaton.

Üdv

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.481 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére