Találkozások

Több
22 éve 5 hónapja #50175 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa:Ha, megyek (*Eia még lát reményt, nem úgy, mint Boromir, akinek ott volt az orra előtt és mégsem vette észre*) akkor a Keletibe.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50171 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
No emberek, én egy szóval sem említettem a villamosmegállót, ugyanis ott tényleg nem lehet gyülekezni (tekintve, hogy azon az járdaszigeten csak libasorban tudnak közlekedni a gyalogosok, mert annyira keskeny).

Elmondom akkor pontosan, hol van a találkahely:
leszállsz a 4-es vagy a 6-os villamosról (tökmindegy melyikkel és merről jössz)
> utána körülnézel és megfogod látni, hogy arról a járdaszigetről csak egy irányba tudsz lejutni, mégpedig az egyik végén lévő aluljárón keresztül. Táhát arra kell menned, és bátran lépcsőzz lefelé.
> Egy aluljáróba jutottál, ahol két irányba lehet menni: egyrész szembe, ami az ellenkező irányba haladó villamosmegállóba visz ki, de NE erre menj! Hanem kanyarodni kell (az irány attól függ, hogy merről jöttél a villamossal: Pestről, akkor jobbra fordulj, ha Budáról, balra!).
> Ha befordultál és haladtál néhány lépést, akkor balra is meg jobbra is látsz egy lépcsőt. A JOBB oldalin menj fel, és ott találod magad a Szigeten.
> Már csak annyi a dolgod, hogy menj előre addig, amíg meg nem látod a "Otornassë Telcontarion" feliratú táblát (amelyet reményeink szerint Áfonya látványos helyen fog tartani).

Kérdés: Azok, akik vidékről jönnek, melyik pályaudvarra érkeznek.
_________________
Brisa

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #50167 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnálom. De azért így is leszünk vagy 25-en.

BRISA: AKKOR MOST HOL TALÁLKOZUNK???????
SEGÍTS!!!! ÉN NEM ISMEREM BUDAPESTET!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50154 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Fereste:Jó neked. Engem is elengednének, csak valakinek felkéne kísérnie Pestre, anya nem akar(meg én se akarom, hogy ő kísérjen), apát meg valószínüleg beosztják valahová ügyelni... De Én még reménykedem a jó szerencsében...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50121 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
szentem nem kell úlságosan aggódni a tali miatt, majd megtaláljuk egymást.. :)
amiért én izgulok, hogy hogyan találok oda, de megbeszéltem ezt a chaten, és most úgy néz ki minden ok:) még a szüleim is elengedtek ( a mozis tali után látták, hogy senki nem rabot el, és nem is erőszakoltak meg, szóval mostmár nyugodt szívvel engenek el netes talikra:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50119 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem,hálisten.....Különben honnan fogjuk megismerni egymást a talin,mármint hogy ki van a tolkien.huról?Szerintem valami olyasmit kéne,hogy mindenki,aki a talira jön modjuk olvasson GyU-t.Ezt csak azért mondom mert régebben jártam 1 másik fórumra,ott is szerveztek talit és egyszerűen mindenki ott állt a megbeszélt helyen(buszmegállóban)és nem tudtuk,hogy ki hova tartozik,csak álltunk és vártuk,hogy valaki megkérdezi hogy "bocsi,ki van a fórumról?"Vagyis szépen kútba esett a tali pedig mindenki ott volt csak nem ismertük fel egymást....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50090 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó reggelt.
NA KI VAN MA ISKOLÁBAN??? :evil:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50088 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Természetesen TTTünde-lány! Nagy T-vel! :)
Köszi Arwen, de végül mégis megbarátkoztam ezzel a helyes-vörös kis képpel, legyen a tied a másik! (Végülis te nem lehetsz vörös! :D )
Nem műxik a vastagítás!!! Ezért a hülye <b> jelek! Most ez az új fórum hibája, vagy az enyém?

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50087 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Találkozó-ügyben ide is bepötyögöm az apró megjegyzéskémet! Szvsz ne busz- vagy villamosmegállóban találkozzunk, mert ott lesznek a legtöbben, kiváltképp hétvégén! Javasoltam helyette esetleg a sorompó jobb oldalát vagy ilyesmit! Teljesen mindegy hol, de szerintem a megálló a legrosszabb!
Szervező emberkék! Talán még azt lenne jó kitalálni, hogy mit is kezdünk az aggódó szülőkkel, aik elkísérik csemetéiket a talira! :?
Írtam még ezt azt a kószás topicba is 1-2 dolgot ebben az ügyben.
És<b>nagyon jó hogy kitaláltátok ezt a Szövetséget, meg a találkozót!</b> (Külön elismerés tünde-lánynak! :) )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50069 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
nem lenne baj, ha én is mennék? c6en már beszéltünk erről, és el is magyarázták nekem hogyan jutok oda, szóval remélem nem nagy gond, ha én is megyek:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50066 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ugyanezt a kérdést vetettem én is fel a Kószák Szöv-nél.

(aieless: Feladtam a levelet az aláírásommal a PJ-nek szánt Oscarhoz. Hétfőn vagy kedden megkapod.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50060 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Már nagyon várom a találkozót!
De van egy ,,érdekes" kérdésem.
Az igazi nevünkön mutatkozzunk be (majd a talin) vagy ,,hello én aieless vagyok" szinten? Merthogy itt a fórumon úgyis nicknéven szólítjuk egymást. Sztem nem nézne ki rosszul élőben sem:))

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50044 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ezt inkább Tündelány mondja meg. Csak mert én sem tudom, hogy konkrétan mi lenne az én feladatom.
Azonban azt javaslom, hogy ezt a Kószák Szöv. topikban beszéljük meg.

Ami meg a szerepjátékot illeti. Én mintha úgy emlékeznék, van köztünk valaki, aki tud erről valamit (őt keresem a K.Szöv.-nél). Reméljük, hogy ír még nekünk. (Arwen, te csak tanulj a dogákra!)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #50032 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenki!

Megnéztem egy csomó szerepjátékos oldalt, de mivel mindegyikre csak bambán bámulni tudtam, úgy gondolom, igaza van Robinnak, és talán a köv. talira kellene halasztani a szerepjátékot.

Brisa, Tünde-lány: Szóval mi is lesz a dolgom ama nemes cél érdekében, hogy mindenki jól érezze magát szombaton?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50024 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem,Arwen,sajnos senkit.Hm,lehet,hogy ezt a következő taliig halasztani kéne,de nekem mind1.Döntsetetk ti:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #50013 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor minde O.K. :D

Robin, Te sem ismersz senkit, aki esetleg ért a szerepjátékokhoz?
Jó lenne valakit találni,mert én egy hét alatt max annyit tudok megtudni, hogy mi fán terem, de még azt sem biztos, mert elég sok dogám lesz a héten, úgyhogy el vagyok havazva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50009 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
HIi,máris visszakaptam a nevem?!Dejóó!! Jaj,Svndler,nagyonnagyon köszi!!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50005 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Mert nme fiogadta el a fórum a nevem,mikor regisztrálni szerettem volna.De Svindler azt mondta,hogy meg tudja csinálni,hogy a régi nevemen legyek majd benn.Svindler:nagyon,nagyon köszi!!
Csupán ezért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #50004 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, 13 órakor lesz a tali. De miért változtattál nevet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49997 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Találkozások
Na,szóval,akkor 13:00-kor lesz a tali? (bocsi,csak bizti szeretnék lenni)

Boromir*=Robin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #49972 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Yavanna: Ha nagyon szeretnéd nyugodtan választhatod Te is ezt a képet, nem baj, ha két ugyanolyan van! Bár az is nagyon szép, amit most választottál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49941 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem nem lett volna nagy baj két egyforma, de ez a kép is gyönyörű, nyugi:-)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49939 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Lecseréltem magamat! Kár hogy barna vagyok és nem vörös! :) De hogy ne csak offoljak: Én is mennék a találkozóra! Ahogy így olvasgatom a topicot jó sokan leszünk! Csak legyen jó idő! 8)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49937 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
A fene! Arwen: én is ezt a képet választottam, úgy tíz perccel utánad! Most cserélhetem le... :cry:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #49932 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
És annyian megyünk, ahányan akarunk, mert elég nagy a Margit-sziget!
Gyertek bátran és hozzatok el minden érdeklődőt!
(Ez egy reklám volt :D )
Asszem így már leszünk vagy harmincan! De jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49917 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
A találkozó a margit-hídi oldal bejáratánál lesz a buszmegállóban.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49904 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Én is elmennék egy ilyen GYU találkozóra, de eddig csak darabokból tudtam összerakni, hogy most mikor és hol is lesz ez.
Amit eddig sikerült összeszedegetnem:árpilis 13. szombat 13óra, és valamelyik buszmegálló(de melyik??).

Ja, és ha meghatározott létszámú a lista.. engem is fel tudnátok venni rá?
Köszi!

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49871 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Nemtom,de a helyszín ugye marad a buszmegálló?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35547 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Kölkek, én is jövök. (A Kószásra) Illetve nagy valószínűség szerint. Számítsatok rám! (meg a lovamra) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35546 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Vimpárok figyelem!<br> Aki a VG tagja vagy tudja magáról, hogy neki szól az alábbi üzenet az figyeljen!<br> A 6.-án megrendezett szegedi találkozó a Kis Virág cukrászdában lesz du kettőkor. Találkozás a helyszínen. (Klauzár tér->Kis Virág) Majd Ha nem dobnak ki minket addig kb 4-kor átmegyünk egy étterembe!<br> Aki vimpár és már min 2 napja nem beszélt a szervezőkkel, holnap estig tegye!<br> Lestat<br> U.I.:ha lehet vimpáros bulihoz méltó szerkóba gyere. Síma feketétől a műfogsorig bármi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.236 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére