Találkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35515 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Hi!<br> megint itt vagyok és ugy dontottemnevet változtatok!!<br> Ha már itt majdnem mindenki ilyen jo kis nevekkel van itt akkor én is olyan leszek!!!!<br> Na ezt jol megaszontam... :) <br> Az uj nevem:Morwen,nem mintha ez vkit is érdekelne de azár gondoltam leirom.<br> huuuuu mit is akartam még mondani?<br> Ja,megvan!<br> Szoval azt akartam kérdezni hogy milyen korosztály ez?Remélem értitek mert tudom hogy elég szornyuek a mondataim... :) <br> Nem szertném ha megjelennék és csupa idősebbek vannak vagy vmi ilyesmi...<br> Vagy legalábbis jo lenne felkészulni:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35514 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
sziasztok!!!<br> asszem tok menni a találkra!!!!<br> anyám rendben!!<br> lehet havert is vinni???<br> o is fan, csak félénk és eddig csak 1szer vót itt fönn!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35513 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Már javában ott lógok, és éltetem Nyulhopszot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35512 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
=-)<br> akkor jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35511 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszi! Puszi! Ezt kerestem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35510 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
<a href=http://www.extra.hu/ejw/>ezittenazugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35509 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Kérlek! Akárki, aki tudja a magyar Elijah honlap címét, az szánjon meg! Légyszi, hagy tudjam én is!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35508 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon lemaradtam a fejleményekről. De még nem késő, hogy én is jelentkezzek. Szóval számíthattok rám is. Már alig várom, hogy az ismerős arcokkal újra találkozzak, és újakat ismerjek meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35507 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!<br> Kulonben ahhoz hogy Lmenjek elég az hogy a GyU olvastam és csak most kezdem a Szilmarillokat?Vagy ez nem is számit?<br> Légyszi világositsatok fel errol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35506 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Megyek, Völgyzugoylos szép álmokat mindenkinek, ha van fejlemény Brisa értesíts kérlek!<br> Pusszancs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35505 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Áfonya: 1 óráról volt szó Tünde-lánynál, nem 2-ről!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35504 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja, most olvasom, hogy 13 óra. Hmm. Egy fokkal jobb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35503 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
najó.<br> passzolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35501 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Boris aszonta feltűnőbben.<br> <br> Ő tudja.<br> Tehát.<br> <br> A TALI EMBERI IDŐ SZERINT E HÓNAP AZAZ ÁPRILIS VAGY MI VAN MOST 13 ÁN SZOMBATON AZAZ SZOMBATON LESZ A MARGITSZIGETEN VAGY NYULAK SZIGETÉN VAGY KIS BETONALJÚ SZIGETEN A DUNA NEVEZETŰ FOLYÓN TUDJÁTOK AMI PEST KÖZEPÉN FOLYIK NAZSÓVAL OTT LESZ EGY ÓRAKOR AZAZ EINS UNO ONE STB. ÓRAKOR A BRISA ÁLTAL EMLÍTETT HELYEN (ami spec. most nem ugrik be hogy hol van de majd rájövök)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35502 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Tünde-lány: nem akarnék beleszólni, de nekem pl. ez a két óra nem igazán jó. Öt körül mennem kell haza, így a villamosozást, buszozást leszámítva max. 1/5 órát tudok maradni veletek, ha tényleg 2-kor találkozunk. Ezért nem igazán éri meg felmásznom Bp.-re.<br> Természetesen te vagy a főszervező, de én nagyon kérlek, hogy fontoljátok meg a dolgot, elsősorban a vidékiek miatt. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35500 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon jó, akár mindkettőt, ha tudod:-)<br> Énis hozom két barátnőmet (bár jönnek ők maguktól is), igaz ők írogatnak is ide, de minál többen vagyunk, annál jobb, aztán majd kialakul, ki megy, ki marad, egy idő után.<br> Igen, szombat.<br> És akkor úgy néz ki a dolog, hogy a tali két órával később lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35499 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!<br> Én is Lszeretnék jonni:)<br> 13-a különben szombat,nem?<br> Tetszik ami t Brisa mondott,hogy álmodozni szerettek...<br> Lehet hogy Lhozom a barátnőmet vagy a nővéremet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35497 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor könyörgésem a K.sz.-ben,.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35498 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
várj,lehet,hogy hülyeséget írtam,fuu,nem to meliyk hétvége,mingyá nézem..jah,nme ok.jövő hét szombat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35496 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Tünde-lány.szmbat,asszem a jövő hét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35495 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Hobbitleány egyébként ...khhhhmmmmm.finoman:-) Frodó-mániás:-)Ezt jó róla tudni:-)<br> Én mostanában Frodónének hívom:-)<br> Meg ő is magát.<br> Nos akkor énis ottleszek.<br> Remélem...ÁLLJ!<br> A MILYEN NAP???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35494 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Van valaki itt oéyanon (aki én mellesleg nem ismerek) kívül aki ért a szerepjátékokhoz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35493 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Robin: A fényképezőgép nagyon jó ötlet, lehet, hogy én is viszek!<br> <br> Brisa: Én biztos, hogy ott leszek!<br> <br> Hobbitleányt pedig üdvözöljük a Kószák között!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35492 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
És én még mindig nem tok írni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35491 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Szia Ancsa:-)<br> Gyerekek, Hobbitleány személyében újabb barátnőmet közönthetjük a Szövetségben:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35490 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
ne vigyek fényképező gépet?sajnos,csak sima,mezei van,de nem lenne rossz,ha gondoljátok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35489 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
A Kószák Szövetségének elso találkozója ápr. 13-án (szombat) 11-kor lesz a Margitszigeten (a margit-hídi bejárónál, a buszmegállóban). <br> <br> A program:<br> Tagok megismerése<br> <br> Szerepjáték (remélem jön oéyan, aki elmagyarázza nekünk)<br> <br> Címer szemrevételezése közelről (remélem jön a megalkotója, és elhozza nekünk remekművét)<br> <br> Szövetség céljainak és programjainak megbeszélése<br> <br> Kérek mindenkit, hogy aki szeretne eljönni, jelentkezzen itt, jó?<br> Jöhet ismerős-ismeretlen, kósza vagy nem kósza, azaz BÁRKI! (Több én is jöhetek?-kel kérlek ne fárasszatok minket.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35488 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
MINDENKINEK MONDOM, HOGY MINDENKI JÖHET, A HELYSZÍNT ÉS AZ IDŐPONTOT AZ ELSŐ OLDALON TALÁLJÁTOK.<br> <br> És ne kérdezzétek ezt meg még egyszer fölöslegesen, szépen kérek mindenkit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35487 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
ó! Megvan. Köszike.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35486 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Hobbitka:lejjebb olvashatod<br> Én is jönnék, csak a muttimat rá kéne beszélnem.. Úgyhogy megyek, de nem biztos..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.263 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére