Találkozások

Több
22 éve 5 hónapja #51452 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello!
No, az a helyzet, hogy Fiona és én nem megyünk. Anyánk hirtelen kitalálta, hogy ő nem mondott olyat, hogy elengedne. Ez van. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51418 Írta: Kori
Kori válaszolt a következő témában: Találkozások
Látom, Millenáris Park nem lesz, pedig pont akartam írni, hogy részemről mégis menne, mert a sulit elutasították! Olyan ügyesek voltak a szervezők, hogy 3500 látogató ment volna szombaton. Kicsit gáz! Így mindenkinek suli lesz, szal' még jobb, hogy megúszom!
Már alig várom a talit!!! :D
Cicafül: azért írtam, hogy nem gond-e, mert én is korainak tartom az érkezésem időpontját. De ha neked tényleg jó, akkor köszi! Az, hogy melyik vágányra ér be, ott lesz kiírva, a VENEZIÁ-t keresd!

"Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja." /Babits/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51409 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
mocskos okan lezünk.. nem szimp ez nekem... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51407 Írta: Morwen
Morwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztrok!
Mintmár irtam én is jovok (legelábbis mindenképpen megprobálom :) )
Rávettem még pár oszt társamat hogy ők is jöjjenek,ugye nem baj? :?:
De ők is fellátogatnak majd ide, :?: remélem és "jelentkeznek"
Szombaton találkozunk! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51406 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
akkor ugye nem változott semmi, a rossz idő ellenére?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51405 Írta: Isilme
Isilme válaszolt a következő témában: Találkozások
:cry: Szipp.szipp *meghatódik*
KÖSZÖNÖM!!! Azaz hantale!
És az nagyon gáz, hogy csak 1 órát tudunk maradni? (mármint Silmarien és én)

Namárie tenn' enomentielva!
Isilme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51404 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Persze, hogy jöhetsz!!!!!!!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51400 Írta: Isilme
Isilme válaszolt a következő témában: Találkozások
Kopp-kopp
Akkor most jöhetek? :D
Vagy nem? :cry:

Namárie tenn' enomentielva!
Isilme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51389 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicvafül: igen, te mondod yol, csk én elírtam... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51386 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Fereste: én is megyek, de nem 3/4 1-ről volt szó? :?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51385 Írta: Isilme
Isilme válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
:lol:
Olvastam, hogy Silmarien már szólt rólam, egész pontosan jöveteli szándékomról, de...
Tényleg jöhetek??????
Ma megpróbálom elintézni, hogy pontosan tudjunk érkezni...
JÖHETEK??????
LÉCCI!!!! :wink:

Namárie tenn' enomentielva!
Isilme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51381 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
sziasztok....

mint írtam sajna megint rossz a gépem, és netes kávézóba látogatk.... de sajna fogy a pénzem, és nem tudom teljes mértékben figyelemmel kísérni a történteket.
szóval: ugye semmi nem változott a szombati programban??? amennyiben igen, légyszíves vki írja meg!!!!

Áfonya, Dez: ugye még áll a háromnegyedhármas villamosmegállós tali?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51372 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Pipike: szerintem inkább Te hívjál, amikor jössz, és akkor mi megmondjuk, hogy érdemes-e és ha igen, akkor hova gyere! Jó?! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51365 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Finduilas írta: Van egy nagyon jó hírem!!! :D
A barátnőm a MSz-re jár futni, és azt mondta, hogy az atlétikai centrum büféje lehet, hogy jó lenne nekünk. Én is voltam már ott, jó nagy és lehet mozgatni az asztalokat! Szerintem meg kellene próbálnunk!


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51351 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel, te balzsam vagy a fájó szívemre! Remélem akkor is az leszel, amikor 40-en fogunk toporogni a Szigeten szakadó esőben, az Orbán miatt megbénult közlekedéssel és kilátástalan helyzetettel a fedett helyiség hiánya miatt. Az állandóan csörgő telefonokról már nem is beszélve ("Nem találok oda!" vagy "Segítség, eltévedtem!"). :lol:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja - 22 éve 5 hónapja #51349 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta: KIESETT A MILLENÁRIS IS! Robin megkérdezte. Rendezvény lesz ott!

(Brisa totál kétségbeeset.)


Brisa: Nem kétségbeesni! ;) Még van két napunk a taliig, és az már úgyis fix, hogy mindenki, aki jön, és oda tud érni, az a M.SZ. D-i bejáratnál lesz 13.00

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51342 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
KIESETT A MILLENÁRIS IS! Robin megkérdezte. Rendezvény lesz ott!

(Brisa totál kétségbeeset.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51338 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül:Tényleg jó????kössssszi,akkor én is megadom a számom,ha esetleg NAGYON sokat(1-másfél óra)késnék,akkor hívjatok fel ha lehet!A számom:30/486-9096

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51337 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Lithas!

Bár nem túl gyakran szólok a fórumon, de azért nézegetem :oops:
Tehát szívesen mennék én is. Mivel addig már nem leszek neten, ezért mindenkinek jó szórakozást, ha mégse lennék ott.

Gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51336 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Pipike: én azt mondom, hogy sose késő! Úgyhogy GYERE nyugodtan!
De mivel pontos helyet nem tudunk, hogy akkor koordinátailag hol leszünk, ezért szerintem majd csörögj ránk!
(az én számomat lejjebb megtalálod)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51335 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Még 1x felteszem a kérdést,lécci válaszoljatok mert fontos:Érdemes-e kb. negyed-fél 3 körül odaérni,vagy akkor egyáltalán ne menjek?Mondjátok,hogy igen,pliz!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51310 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
NEM!
Szombat, 13 óra Margit-sziget Margit-híd felöli bejárata!
Nem elfelejteni! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51293 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Akkor szombat, 11 h?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51270 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica: Yavannára gondoltál. :D
Mondjuk most már nem száz, hogy végül hova is megyünk, de remélem belátható időn belül kitaláljuk. Csak azért mert nekem vonatot, stb-t is ahhoz kell igazítanom. Szóval most már jó lenne dönteni. :?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51265 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha 3/4 12re ér be, akkor akkorra kimegyek! Majd smsezd meg, melyik vágány! Az egyáltalán nem gond, hogy 1 órával a tali előtt van...még sok is, kb 1/4 óra altt ott vagyunk, addig majd elleszünk! :P És majd 3/4 1kor találkozunk Áfonyával, Feresttel, Dezzel és még Valakivel (restellem, de nem tudom ki az :? )
Na akkor majd még érintkezünk és kommunikálunk!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51241 Írta: Kori
Kori válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül: Köszi, jaj, de örülök! :D A telefonszámodat felírtam, azért én is megadom a bizti kedvéért: 30/904-4582
Úgy néz ki, a vonat 3/4 12-kor ér be a Keletibe. Az a gond, hogy ez egy órával a tali előtt van. Te mikor tudnál kijönni elém?

"Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja." /Babits/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51236 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Kori: az ajánlatom még mindig áll! Szívesen kimegyek eléd, csak mondd meg mikor jössz! Írd meg ide! :D
Vagy tudod mit, megadom a számom: 06/30/9-216-360

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51191 Írta: Kori
Kori válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Végre van időm írni, vasárnap csak bejelentkezni tudtam (az avatárokat nem tudtam átnézni, így bocs, ha már van vkinek ilyen)
Szóval: MÉGIS TUDOK MENNI A TALIRA!!! :D És köszi, köszi, köszi, hogy felírtatok a kérdésesek listájára! Suli igaz, hogy lesz, de kikérettem magam, anyu elkísér Pestre (de a talin nem lesz ott, csak kísér, és majd ellesz vhol a végéig)!
A Millenáris Parkba viszont én semmiképp nem akarok menni, mert, bonyolult lesz, de az egész suli aznap megy fel, akik maradnak, azoknak suli lesz, és ezért is nem akartam először elkéretőzni, mert gáz lenne, ha mondjuk egy vonaton utaznék a sulival... De mint megtudtam, külön vonattal mennek, így talán sikerül elkerülnöm, hogy találkozzam velük. Phuh! Valahogy csak leírtam!
A lényeg: én nagyon drukkolok, hogy ne legyen eső! És akkor majd érkezem! (remélem odatalálok :wink: ) Az viszont engem is érdekelne, meddig tart, hogy a hazautat úgy időzítsem!

"Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja." /Babits/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51189 Írta: Silmarien
Silmarien válaszolt a következő témában: Találkozások
HI!
Akkor a következő a helyzet! Szal én megyek, meg isit is. Nem tom ismeritek-e. A Nyelvek írások (asszem) topicba szokott írogatni. A tesóm nem jön. JA isit mondta, hogy írjam le, hogy szegény kis Isit nagyon szzeretne jönni, de tényleg nagyon-nagyon szeretne vagy valami ilyesmi... Csak később tudunk oda érni! Akkor hogy találunk meg titeket???
Brisa!! Lécci írd meg nekem ezt meg ha van valami változás azt is, mert nem tudok már feljönni többet a héten :cry:
Ja és még egy kérdés: Kell vinni valami rágicsát/piát????
Tel számom: 06 304 877 641 Brisa! Lécci mindnképp válaszolj!! Köszike!!
Silmarien

Nézd ez engem szíven talált
De Te mért ne éléd túl??
A régi dal másra vár
Gyönyörű lettél és új

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51053 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiona:Győri vagy? (Eia igen)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.154 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére