Gondolatok

Több
21 éve 11 hónapja #77990 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szerintem létezik fiú és lány között barátság, és a világ egyik legjobb dolga!!
Hoppá, Rogue-nak új arca van :wink: :wink:
Üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77975 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Gondolatok
Becsesebb és selymesebb nem a női lény egen változékony alakja okozza nálunk keményebben faragott férfiszikláknál azt, hogy az egyikünk nem tudja, mit csinál a másik. Szeret, nem szeret? Tetszem neki, nem? El tudom-e vele képzelni, vagy sem? Akárha még nem is tetszik annyira, mégsincs meg az a tiszta barátság. Az a vonzódás nélküli barátság. Senkinél. Vagy az egyik, vagy a másik többet gondol. Ez biztos.

Mégis csak férfi a férfi, és izgatja a női lélek, azt akarja, hogy elcsábítsák.

S a nő is csak nő, s arra vágyik hogy elcsábíthasson egy férfit, még ha csak egy röpke mondatért is :)

S így, eme ritmikus mozgás, ez a hol a mélybe bukó s hol a magasba törtető ölelkezés ismétlkődik a férfi és női szívkebel között, egymást felfalva, egymásból táplálozva, mint a szél és a víz játéka a balatoni hullámoknál...


nincs esély...

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77942 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gondolatok

Telumehtar írta: Nekem sok fiu barátom van (én öket nevezem havernak) és egyszerüen néha azt hiszem hogy velük jobban el lehet beszélgetni mint a barátnöimmel...Ugyanis egy fiunak nem az a legnagyobb bánata hogy letörik a körme...( :arrow: ez néha nagyon idegesitö tud lenni)


Telu: Ez eléggé kor-függő :wink: (13 évesen én is így gondoltam...) Hidd el a kor előrehaladtával és a hormonok működésével ez meg fog változni...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77939 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gondolatok
Léli: Szerelem nélküli fiú-lány barátság?
Nos tapasztalat - egy bizonyos szintig, illetve egy bizonyos szint után. Egy idő után valamelyik fél kimondatlanul is akar valamit a másiktól. Ám egy idő pedig lehetséges... Erre több verzióm is van:
1. Nos, attól függ, hogy az illető ezt magában hogy tudja feldolgozni (ha kimondatlan marad). Erre pont nemrég hallottam egy nagyon szép példát: a lány évekig epekedett a fiú után, aki közben minden búját-baját megosztotta vele, sőt a lány hozta össze élete nagy szerelmével. És idővel a lány szerelmi érzései őszínte barátsággá lényegültek át, és mostmár el se tudná képzelni a fiúval.2. Az egyik fél feltárja az érzéseit, ám ezt a másik - nem is az, hogy nem akarja - nem tudja viszonozni. Ezek után megváltozik - akaratlanul is - a szituáció, és másképp néznek a másikra. És az őszínte barátság már nem lehet olyan őszínte... Sajnos nekem így ment tönkre egy nagyon jó barátságom... :(
3. Egy lezárt (értem ezalatt: közös megegyezésre szakítottak, egyik fél sem reménykedik az újrakezdésben...stb) párkapcsolat után alakulhat ki fiú-lány barátság. Ám ez is necces. Nekem ez egész addig működött, amíg a volt kedvesem nem jött össze egy másik lánnyal (aki nemsak egy futó kaland volt). Most is jóban vagyunk, de mára már szinte semmit nem tudunk a másikról. Megváltoztunk, én erre, ő arra - és ez valahol természetes. :? De erre is van olyan barátnőm, aki a legőszíntébb barátságban a volt barátjával van (3 évig jártak), úgy hogy mellette szerelmes a mostani kedvesébe (akivel már közel 2 éve van együtt). :)

Igaz...per pillanat most van az életemben egy fiú, akire - részemről - egyik "kategóriába" sem sorolható be. Ám, az ő érzéseit nem tudom... :roll: :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77936 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Gondolatok

Telcontar_Leli írta: Yao: Akarom mondani Beid: Szerintem is jobb volt a régi neved... Bár még ez is megszokható :wink: (de az avatarodon, ha lehet, változtass)

Új T-ma (épp ma jutott eszembe):

Miért nem "fogadják el" az emberek, hogy fiúk és lányok (férfiak és nők) között lehet szerelem nélküi barátság? (igen, már megin ezek a nemi különbségek...)

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli


Nos ez egy érdekes Tma....legtöbbször azért nem mert azt tartják természetesnek hogy fiu és lány (férfi, nö) között csak szerelem lehet...És azt gondolják hogy a barátságnól ugyis szerelem lesz...de szerintem nagyon jó dolog egy fiu-lány barátság...Nekem sok fiu barátom van (én öket nevezem havernak) és egyszerüen néha azt hiszem hogy velük jobban el lehet beszélgetni mint a barátnöimmel...Ugyanis egy fiunak nem az a legnagyobb bánata hogy letörik a körme...( :arrow: ez néha nagyon idegesitö tud lenni)
Huhh...de most fáradt vagyok ehhez majd kifejtem holnap ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77909 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gondolatok
Inkább Aralataion-KUN. :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77901 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Gondolatok
Yao: Akarom mondani Beid: Szerintem is jobb volt a régi neved... Bár még ez is megszokható :wink: (de az avatarodon, ha lehet, változtass)

Új T-ma (épp ma jutott eszembe):

Miért nem "fogadják el" az emberek, hogy fiúk és lányok (férfiak és nők) között lehet szerelem nélküi barátság? (igen, már megin ezek a nemi különbségek...)

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77864 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gondolatok
Az lehet, Yao-szama, de az "Estel Dániel" és az "Aralation" nagyon kevésszer jelöl létező fórumozót... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77863 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nehehemm, nem az ősz ;)

De kíváncsi lennék miért változtál? Mármint az okra...

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77858 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Gondolatok
re...

Csak miattatok!

Estel Adániel-san:ahogy gondolod.A "szama" kifejezés nagyon kevésszer jelöl barátot.Ha már használod ezeket a szavakat,ezt biztosan tudod...
Cicafül-szama:ok...és miért is?

Lehetne mostantól más téma is itt?Csak mert biztos nem erről kellene szólnia ennek a topicnak...

"Élni és élni hagyni" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77848 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gondolatok
YAO: no comment...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77846 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gondolatok
Mellélőttél, Yao-san! :lol: Én lenni Estel Adániel-san :!:
:mrgreen:
Barátod pedig Aralataion... több figyelmet, ha kérhetném! ;)
:twisted: (csak a kedvedért... :roll: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77843 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Gondolatok
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ...Csak Rayan-san kedvéért!!

Darkman-san:valami gond van? Vagy csak a szép őszi idő miatt van az egész :D ?
Rayan-san:noshát ez van,ezt kell szeretni...(képzeld ide a fennti fejeket)Meghát mint mondtam,nem muszály észrevenni.Ha nem tetszik,nem tetszik.Ez már emberi "nagyságot" jelképez...
Aralation-san:bocs.Ez nem direkt volt.Mihelyst lesz egy jobb,kicserélem.Addigis marad ez!
Estel Dániel-szama:nah,ez jól hangzott!Már azt hittem unalmas lesz ez a mai nap :wink: !A te dolgod kiről mit gondolsz.Ha nem hát nem.Majd elválik...

Hmm,ezt most olvastam...csak be írom ide is!

"Isten nélkül nincs tízparancsolat,tízparancsolat nélkül nincs erkölcs" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77822 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gondolatok
Yao-san: Attól tartok, Beid sem tud megijeszteni, és megakadályozni abban, hogy nekem továbbra is Yao, the Silver Dragon maradj... ;) :twisted:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77817 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Gondolatok

Aralataion írta: Beid: Csak az a gond ho az avatarod egy régi tolkieneshez lett társítva és elég furcsa így, hogy te is ezt használod.


Na igen.. Nazgúl :D (És Mellon! :cry: :cry: :cry: (bár ő csetes - volt :cry: :cry: :cry: ))

Meg én amúgy se szeretem, ha valaki avatart változtat (akár használja vki, akár nem), ugyanis én az avatart összekapcsolom az emberrel... bár ez csak magánprobléma... ja, meg a név... erre inkább nem panaszkodom, itteni pályafutásom során én is többször változtattam nevet - és akkor még nem is a csetről volt szó...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77813 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gondolatok
Beid: Csak az a gond ho az avatarod egy régi tolkieneshez lett társítva és elég furcsa így, hogy te is ezt használod.
Lamorak: biztos túl kis dolognak tartasz egy mondatot de néha ezek a rövid mondatok akkorát lódítanak rajtunk, hogy csak győzzünk kapaszkodni! :wink:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77644 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Gondolatok
Beid: :lol:
Nehezen vesszük a változásokat.
"Tartsd te is ehhez magad." :!: 8)
Ja, és nem lehetne kevesebb ördögi fejecskét? Kezdem unni :twisted: :lol: ;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77621 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Gondolatok
Beh-heh-heeeejd 8)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77615 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Gondolatok
rere...

Nah,csak ide kerültem.Ebédidő azért még nekem is kijár :twisted: .
A jigoku Gyűlésén nagy tömegverekedés volt,de élvezet volt nézni,ahogy Kyoso és shugenjai pár perc alatt feloszlatják az egészet...pár tucat halott... :twisted: .Akkor is megérte!
Az a rohadt Fal is jól tartja magát,a bunkó Rákok nem egykönnyen adják magukat.Na nem baj,idő van bőven :twisted: .Egyszer úgyis átjutunk...
Sajna az Ajax is kikapott az Intertől,hát ez már kezd sok lenni.Az idő legalább jó,frankó kis ősz köszöntött ránk 8) .Nameg szombat van.Mi kell még??

Ahhh...hát én most teljesen meghatódtam...ez nagyon megütött...szóval ennyire hiányzik Yao? Oh,hát mindjárt elsírom magam...nagyon-nagyon kedvesek vagytok...úgy szeretlek titeket...
És igen!!!!!!Tapsvihar a közönségtől!!Millió virágcsokor,ajánlat mindenféle szerepre,nők minden szinten...A pontozók tábláján mindenhol 10-es szerepel,és még az oroszok is megadják a 4.8-at.Hát ilyen nincs!!Új Csillag született!!!!!!!
Nah,hagyjuk a süket dumát...

Szóval...ez azért durva volt.Ha valaki esetleg vak lenne,az csak szóljon.A nevem Beid.Most is a későbbiekben is.Ha valakit ez zavar,az inkább ne írjon nekem szánt sorokat :evil:

Nézzük sorjába...

Brisa-san:már megbocsáss,de nemigen érdekel mennyire tetszik ez a név.Akár neked akár másnak.Lehet hogy a Yao jobb volt,de kéretik elfelejteni.Ő nemide való.Ez a társaság mást érdemel...jobbat :twisted: :twisted: !!Jó okom volt átírni(bocs okaim),márcsak azért is,mert a Beid név már jobban illik hozzám :roll: .Szóval mostantól ez a nevem,ha tetszik,ha nem!Én sem szóltam meg senkit a neve miatt.Nem érdekel ki hogyan és miért hívja magát.Tartsd te is ehhez magad.
Rayan-san:hátmárpedignemfogomvisszaváltoztatnianevem!!!!Az pedig végképp nem érdekel,hogy bajod van-e a névváltoztatásommal :evil: .Ez csakis az én dolgom!Ha valami gond van,azt mondjad!Jobb elsimítani az ilyen ügyeket :twisted:
Yavanna-san:csúcsszuper idézetek,király idézetek,elsőosztályú idézetek.Most nagyot alkottál.Isteni volt elolvasni őket!...
Na jó,nem fogok én itt jópofiskodni...Volt pár olvasható is :twisted: .Bár egyet átírnék a könyv írójának a helyében..."A bosszúvágy a vesztesből győztest csinál" :twisted: Mostantól CSAKAZÉRTIS Beid maradok.Szóval ha megkérhetlek rá...kösz :twisted: !
Jah,hogy benn maradsz-e a mocsokban avagy kijössz belőle,az nemigen csak rajtad múlik.Szerencsére...
Aralation-san:ahoi Sauron pusztító!!Már te is kezded?? Inkább ez a nem jó így... :evil: Mond el mi a nem jó a dologban,erről szívesen dumálok veled :twisted: !!

Nos,kedves nagyérdemű!Mostantól a Beid nevet viselem,szóval nekem címzett üzenetekben tessék ezen néven szólítani.Ha nem teszitek úgy is jó... :twisted: !Akkor Beid még kegyetlenebb lesz mint eddig :twisted: !

Na viszlát banda,majd jövőhéten jövök :wink: !!

"Az élet egy nagy játék,amiben sok csatát el lehet veszíteni...de a háborút csak egyszer!" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77604 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gondolatok
Yavanna:szép könyv lehet...

Elrond:amikor ezeket írtam,épp fájt a fejem,és ki voltam bukva elég sok mindenre...egyébként-asszem-nem vaok ien vérespofájú... :oops: :roll:

A téli időjárás:utálom,ha latyakos,mert az másnapra megfagy-így törtem el a kezem :cry: fájó emlék :oops: :wink:
De a frissen esett hó szép...még ha be is ázik tőle a cipőm,amit utálok... :? :lol:
A jégtől kifejezetten félek... :(

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77596 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Gondolatok
Lamorak írta:

"Milyen könyv ez, valami idézetgyűjtemény?"

Ez kérlek Darnel Christian, Zeniális c. könyvecskéje. Ídézetgyüjtemény? Végülis részben az, de vannak benne más tipusú részek is.

"Meg kell mondjam, engem meglehetősen hidegen hagytak az idézetek"

Hát kinek a pap, kinek a papné...

"(sokszor a híres dakota közmondások jutottak róluk eszembe)"

Na ebben van valami! :wink: De ez szerintem még nem zárja ki, hogy jók legyenek!

"Nem igazán hiszek abban, hogy a 'nagy bölcsességeket' egy-két mondatba lehet sűríteni; a bölcsesség, ahogy Platón mondja, nem tanítható, nem mondható ki, mert sok-sok év és gondolkodás után 'egyszercsak felvillan a lélekben, mint a láng'.
...
a 'bölcsesség', akármi is az, sosem érhető el, mégis mindig törekedni kell felé-- és ebben áll az idealizmus."

Nem mondhatom, hogy nem értek egyet, de szerintem pont ezért jók ezek a kis szösszenetek. :roll:
A teljes bölcsesség szerintem is olyan dolog, ami nem igazán érhető el -a törekvés ellenére sem- ezért fölösleges lenne arra törekedni, hogy 'mindent kimondó' formában próbáljuk azt írásba foglalni. És pont ez a zseniális ezekben az apró gondolatokban, hogy nem mond ki mindent, szvsz nem is ez a célja, hanem az, hogy gondolkodásra inspiráljon! Így segít talán, 'utat mutat', hogy ki-ki maga elmélkedjen rajta és induljon el a felé a bizonyos szikra felé, amiből talán később fellobbanhat az az emlegetett láng is! :wink: Azaz: Szvsz 'Ezek csupán jelzőtáblák egy úthoz, amit mindenkinek magának kell (ha kell... :roll: ) felfedezni, nem pedig útleírások.'

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77587 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gondolatok

E. Eia Ayna írta:

Áfonya írta: Ami én uuutálok, az a január vége/február eleje, amikor már olvad, sáros, és csöpög, és... brrrr! :evil:


Aranyos vagy... :D Január végi vaok... :wink: :P 8)


Ellenérzésem csupán a január végi időjárással, és nem az akkor született emberekkel kapcsolatban áll fenn! :D :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77571 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Gondolatok

Áfonya írta: Ami én uuutálok, az a január vége/február eleje, amikor már olvad, sáros, és csöpög, és... brrrr! :evil:


Aranyos vagy... :D Január végi vaok... :wink: :P 8)

Dohányzás: Speciel nekem semmi bajom sincs azokkal, akik dohányoznak.. csupán..(de ez is velem baj! :evil: ) az, hogy egyszerűen nem bírom... :cry: Nemhogy 'tömeget', de még a nagyimat se! :evil: :cry: :cry: :cry: (A nagypapám szerencsére leszokott... pedig sokáig bagzott! (amíg vasutas volt..))

Beid/Yao: "A várakozás a legjobb esetben is rossz" :wink: :twisted: :P

(Off: Lam, Brisa: Imádlak titeket... vagy.. a vitátokat.. :P és olvasnám is szívesen .. csak "nem az én szintem". Ha megtenné valamelyikőtök, hogy priviben 'lealacsonyodik' az én 'értelmiségi fokozatomra'... :roll: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77568 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Gondolatok

zsoffija írta: Némely esetben viszont látszik a jószándék...csak a kuka teli,és az se tudja belehajítani a szemetét,aki igényelné ezt a lehetőséget.8jó példa erre a gárdonyi szabadstrand... :? )
Az igaz,az emberek jelentős része nem igényli... :roll: :shake:


Sokszor tényleg a kuka teli.

zsofijja írta: A környezetszennyezés egyéb fajtái,mint az erdők irtása:az ember önmagát pusztítja...ezt azonban későn kezdi észrevenni...
Megállítani nem,lassítani csak nagy áldozatok árán tudná...
És nem mindenki gondolja úgy,hogy az áldozatok meghozása meg is érné neki.
Kicsit kilátástalan helyzet! :(

De, hálistennek javulni látsik... de még így is kissé kilátástalan!

zsoffijja írta: Káros szenvedélyek:az osztályunkban rengetegen-olyanok akikről nem is gondolnám-dohányzik...
Általában hismondjam-divatból...
Gondolom,értitek,mit próbálok szegínyes szókincsemmel kifeyezni...
:arrow: Ezek nem gondolkodnak?Hogy lehetnek ilyen sötétek???korlátozottak...Hogy lehet ennyit adni a látszatra???
Azt őszintén szólva nem hinném,hogy"függők"...
vagy lehetnek azok?
Ők persze nem ezért csinálják...


A múlt héten játszotunk az A-sokkal focimeccset. A szünetben néhány A-s és néhány osztálytársam, rágyújtott és megittak egy-egy doboz sört. Ezt is csak azért mert "vagány". (érdekess, aza két A-s aki ezt elkezdte tavaly játékpisztolyokkal lövöldöztött..)
[size=9:1kg9s8z0] OFF: A végeredmény 13-5(2-3) lett oda... a visszavágót 5-1-nél abba hagytuk (félidő)... ha már ez érdekel valkit /OFF [/size]

zsoffija írta: Én inkább látszódok hülyének,unmenőnek és antikirálynak,mint x év múlva látványosan fuldokoljak,és jó fej legyek... :roll:


Én is...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77529 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Gondolatok
re...

Bocs sok a meló a jigoku-ban,de majd holnap válaszolok a tisztelt( :twisted: )nagyérdeműnek.Na csá!

"Iszom a colát...benne a rummal... :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77498 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gondolatok

Lamorak írta: (Brísa: fogok válaszolni a pszichológusos témában, csak nincs időm, és elég hosszú lesz. Amint tudok. Csak hogy ne hidd, hogy meggyőztél... 8) )


Pedig már azt hittem... :P :D

Ari: Jól van akkor. (Remélem azért a kérdéseidet nemcsak másoknak, hanem magadnak is felteszed.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77467 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Gondolatok

Yavanna írta: Vettem 2 napja egy remek könyvet, amiben hihetetlenül jó gondolatok vannak! Íme egy kis ízelítő


Milyen könyv ez, valami idézetgyűjtemény? Meg kell mondjam, engem meglehetősen hidegen hagytak az idézetek (sokszor a híres dakota közmondások jutottak róluk eszembe). Nem igazán hiszek abban, hogy a 'nagy bölcsességeket' egy-két mondatba lehet sűríteni; a bölcsesség, ahogy Platón mondja (mármint azoknak, akik elfogadják a Hetedik levelet hitelesnek... :D ), nem tanítható, nem mondható ki, mert sok-sok év és gondolkodás után 'egyszercsak felvillan a lélekben, mint a láng' (kissé szabadon idézek, de most nincs kéznél a Platón 3. kötet). És még ez is csak metafora (már beszélgettünk a lélekről néhány hónapja, és továbbra is úgy gondolom, hogy maga a lélek is egy metafora); már lehetséges úgy gondolni a bölcsességre, ahogy Platón gondolt rá, abban az értelemben bölcsesség már nincsen. És éppen ez teszi még platónibbá az egészet: a 'bölcsesség', akármi is az, sosem érhető el, mégis mindig törekedni kell felé-- és ebben áll az idealizmus.

(Brísa: fogok válaszolni a pszichológusos témában, csak nincs időm, és elég hosszú lesz. Amint tudok. Csak hogy ne hidd, hogy meggyőztél... 8) )

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77453 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gondolatok
Brisa: Neeeeem! Nem bántani akarlak. :D Én szine sohasem adok válaszokat inkább kérdéseket teszek fel. Inkább éreztetek valamit és nem "csak" kijelentek. Ezért arra vagyok kíváncsi ki mit gongol erről.
Yao: Térj vissza! Ez nem jó így!
Yavi: Imádlak a kellemes idézetek miatt. Ezekben mindenki megtalálja a saját magára vonatkozót. Lehet, hogy csak átolvassa de valahol megragad benne egy mondat és tudatalatt megváltoztatja egy picit. :wink:

Én képtelen vagyok hosszabb időre kikapcsolni a modilom mert úgy érzem valami fontosról maradok le. Te képes lennél egy hetet kibírni? Lehet hogy az a válasz, hogy talán, de ez nem bizonyít semmit. Vagy Miért kellene? Nagyon jól el vagyok vele. Ez nem függőség? Nem veszély? :idea:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77452 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Gondolatok
Környezetvédelem: Nem értem ez mér ciki...Csak mert nem hagyjuk hgy az egész bolygó 1 nagy szeméttelep legyen......
Yavi: :D Nagyon nagyon jóóó... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77445 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gondolatok
Yavi:ügyivagy!mire végigolvastam,bölcsebb ember lettem :wink:

Darkman:igazad van,de engem akkor is borzasztóanidegesít.végülis ők (és én is...mi is)alkotjuk a "társadalmat"-egymást befolyásoljuk...
Én még sose mondtam senkinek,hogy dohányozzon(alkoholizáljon,drogozzon)-viszont azt se,hogy nem...tehát,egy szót sem szólhatok,max mint külső szemlélő.De akkor meg mi közöm hozzá???
Meg-most még beszélhetek,de nem tudom garantálni,hogy sose fogok rászokni semmire...

Én csak attól vaok rosszul,h.ott cigizikaz iskolától egy köpésnyire,és attól *****jófej lesz...

már ha ezért csinálják...csak gondolom... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.583 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére