Gondolatok

Több
20 éve 6 hónapja #175392 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Nólindir írta: Hegyirabló: ...öhm, MI ? 8O


Nézz meg 1 naptárt ;)
Február 24
szökőnap

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175389 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gondolatok

elodyke írta: apummal egy kicsit más.. ő ojan hogyismondjam tiszteletet parancsoló!
:)

Az jó is lehet...

Én pl. keresztpapámmal vagyok így...

Ő tanított/ébresztett rá arra, hogy ha vki nem reagál fél percen belül a mondandómra, még nem biztos, hogy nem hallotta.. vagyis ő nevelt kicsit türelemre.. mert ÉREZTEM, hogy mellette nem nyüzsöghetek úgy, mint szoktam.
Ő szerettette meg velem a CSENDet.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175388 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szülők: apám: amióta az eszemet tudom legtöbbször ha kérdezek vmit tőle vagy tanácsot kérek csak azt tudja mondani, h "kicsi tündém ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz" ez bizonyos esetekben naon jó, de ha az ember tanácsot vagy segítséget várna...
édes jó anycikámmal: csak annyit tudnék mondani, h két naon- naon önfejű, makacs ember együtt él :rmad2: :bawling: :itscool:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175289 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Gondolatok
én nagyon jól megvagyok a szüleimmel..
anyuval nagyon naygon jól. néha vannak összezavarodások ..akkor vannak is viták.. de amugy nagyon Jó :)
apummal egy kicsit más.. ő ojan hogyismondjam tiszteletet parancsoló!
:)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175286 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Gondolatok
A szülők... nos, erről én regényeket tudnék írni... igazából anyám az egyetlen ember, akinek meg akartam felelni világ életemben, de pont ő az, akinek sose sikerül. Bárhogy igyekszem neki megmutani, ki vagyok, még akkor is, ha időnként túl sokat adok neki magamból, (mert ez egy bizonyos kor után nem egészséges, mert el kell engednie a szülőnek a gyerekét) ő még mindig nem ért meg és teljesen félreismer. Ma adta ennek újabb tanúbizonyságát. Hogy miért írtam ezt be? Mert én is hallok tőle elég kemény szavakat, mondatokat, (nyomdafestéket nem tűrőt is) amiket nem kéne hallanom, úgy hiszem...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175265 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szméagol: pontosan ezaz! Csak nem sikerült megfogalmaznom... :oops: Azt inkább nem írom le, hogy az én anyám miket mondott, mert nem igazán tűr nyomdafestéket. És azóta...az egész kapcsolatfelszínes lett. :( Nahryien: örülj, amíg fáj.

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175257 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hegyirabló: ...öhm, MI ? 8O

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175017 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Gondolatok
:clown: :cooljump: :bounce: :cheers: :dance: :hello: BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES SZÖKŐNAP NEVŰ FÓRUMOZÓNAK! :hello: :dance: :cheers: :bounce: :cooljump: :clown:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175014 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gondolatok

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nil: Én csak annyit tudok mondani, hogy a barátnőd biztosan ugyan abban a dilemmában van mint te és neki is nehéz, de biztosan meg tudjátok oldani! És a végén jót röhögtök az egészen... :twisted: :wink: :lol:


Jé, Tin, én már attól féltem, Te vagy az a bizonyos barátnő!!!

Huh.. most megkönnyebbültem.... :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174946 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gondolatok
Sziasztok!

Nahryien: Én sem tudok mást tanácsolni, mint többiek. Csak még hozzátenék valamit: Én úgy érzem itt nem azzal van a gond, hogy megbocsájt-e majd valaha (remélhetőleg, mert valószínű, hogyha megbeszélitek nem lesz gond). Hanem a bizalommal. Aki képes egyszer ilyet mondani, abban mgrendül a bizalmunk és elpattan bennünk valami. Mert titkon attól félünk, hogy egyszer újra megteszi.
Én most a barátnőmmel jártam így. Eddig azt hittem ő a legjobb barátnőm, de... nem ő az, azt hiszem. Kibékültünk, de már semmi sem ugyanaz. A bizalom elszállt. És anélkül mindennek vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174929 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nil: Én csak annyit tudok mondani, hogy a barátnőd biztosan ugyan abban a dilemmában van mint te és neki is nehéz, de biztosan meg tudjátok oldani! És a végén jót röhögtök az egészen... :twisted: :wink: :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174927 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nahryen: Ez szörnyű..biztosan volt valami előzménye a dolognak...de nem tudok olyan dolgot, ami feljogosítana egy szülőt arra, hogy ezt mondja a gyerekének! Régebben a szüleim nekem is mondtak felháboryító dolgokat, de ilyen durvákat nem... Szerintem mindenféleképpen beszéld meg az apukáddal és végülis mindannyian emberek vagyunk, tehát meg tudunk beszélni mindent! A szülő és a gywerek viszonya pedig sokkal bensőségesebb, ezért tudnak jó esetben megbeszélni ilyen kínos dolgokat is! De szerintem apukád csak mérges volt mindenkire és ezért mondta! Gyakran előfordul, hogy, ha rossz napunk van akkor egy emberen töltjük le a dühünket! Ami persze nem jogos és nincs is hozzá jogunk, főleg a szülők nem tehetik meg a gyerekükkel! Szerintem mindenképpen beszélj apukáddal, mert a harag és a megbocsájtás mindig együtt járnak... Biztos vagyok benne, hogy ez neked nagyon rosszul esett, hisz valljuk be, kinek ne esne rosszul, de ez is meg fog oldódni.... :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174911 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nahryien:ne add fel! Velem is volt olyan időszak, amikor ennél még durvábbakat is mondtak nekem a szüleim. :( Egy idő után valahopgy megkérgesedsz belülről...akkor már nem fáj, csak olyan zsibbasztó. Bár ngyon őszintén kívánom neked, hogy ne kelljen burkot növesztened! Fel a fejjel! :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174631 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nahryien: Ha ez tényleg így van az szörnyű... :roll: :( Tényleg többet kellene tudnunk a háttérről, de én is remélem hogy ez csak egy pillanatnyi kirohanás volt... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174619 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nahryien!Bár én nem ismerlek személyesen és a családoddal való kapcsolatodat sem, de egy biztos.Ha jó értelmeztem amit leírtál és az általad kiemelt beszélgetés apád és Te közted zajlott le akkor csak annnyi hozzáfűznivalóm van:senki nem mondhat ilyet a másiknak.Legfőképpen egy szülő nem!
Nem tudom, mi is történt kettőtök között valójában,de mindenképp orvosolni kell.Az ember számára a családja az egyetlen biztos háttér és ha az őket összekötő kapocs elszakad...
Mindenképp beszéljetek róla...Egyáltalán hogyan jutthatott veled idáig?
Addig is fel a fejjel.Lehet, hogy ez apukád egy pillanatnyi kirohanása volt és mostanra már meg is bánta.Remélem, így volt. :|

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174616 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nahryien: szóval, remélem nem gondolta komolyan. Meg e mögött
biztos nagyon sok minden áll, amit mi nem tudunk, de sajnos
megtörténik, hogy az ember olyat mondd amit nem akar.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174586 Írta: november
november válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nem tartozik sehova, de kimondhatatlanul FÁJ...[!!!]:


Atyám: Nincs értelme, hogy emberek között vagy!
Én: Úgy érzed..?
Atyám: Tudom.
Én: De, vérednek, fiadnak tekintesz még engem..?
Atyám: Már nem.. Már nem érezlek annak..

[Ez megtörtént.. :cry: ]

„szép s hideg, mint egy koratavaszi reggel, mely még a tél jeges fuvallatát hozza”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174503 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nil fel a fejjel a dolgok mindig megoldódnak, akár neked jön össze a srác akár a barátnődnek, de ha ezt is kibirja a barátságotok az már egy igaz barátság, ha nem akkor nem is volt olyan szoros a dolog...

[size=9:2hralb5k]Bár lehet, hogy nem nekem kéne tanácsot adni ebben a dologban, mert még nem volt "szerencsém" ilyen szituhoz. Nálam általában kulimászosabba a dolog, megtetszik egy srác aztán más csajjal jön össze, akit persze ezért utálok, aztán amikor szakitanak igy vagy ugy, de megismerem a lányt rájövök, hogy nem is rossz fej és igy lesz a barátnőm, ha nem is a legszorosabb. (Ez már 2* is előfordult velem, és szerintem ez elég fura...)[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174487 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ha nem nyugszik bele akkor- akármilyen borzasztó is- de nem volt igaz barátod. Mert szerintem aki igazán a barátja a másiknak az bele tud törödni ha nem őt válaszják.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174486 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Galadh írta: Nil: én ugyanebben a szituban voltam. Összejöttem a sráccal, a barátnőm meg besértődött. De tudom, h jól választottam, mert ha a barátnőm ezért megsértődik rám, akkor én sem értem neki annyit, és ő is ugyanúgy összejött volna a pasival, ha teheti.

Szerintem,ha Ő kerül majd választás elé,lehet,hogy a fiút választja.De akkor mindegy,mert egyszer úgy is bele nyugodnék.A kérdés,csak az,hogy ha a dolog fordítva történik vajon Ő is belenyugodna-e?

És,köszönöm a tanácsokat.valahogy majd csak lesz...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174483 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nil: én ugyanebben a szituban voltam. Összejöttem a sráccal, a barátnőm meg besértődött. De tudom, h jól választottam, mert ha a barátnőm ezért megsértődik rám, akkor én sem értem neki annyit, és ő is ugyanúgy összejött volna a pasival, ha teheti.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174482 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Gondolatok

Nilraen írta: Ne mondjátok,hogy hagyjam a francba a fiút,meg,hogy felejtsem el,mert nem megy! :?


Dehogynem ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174480 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
nilraen: Azon gondolkodj el, hogyha a barátnőd jönne össze a sráccal akkor te eldudntád-e viselni, hogy ők egypár? vagy esetleg megsértődnél?
És ő mit tenne ha neked siekrülne? És mennyire tetszik neked az a fiu? Nagyon vagy csak tetszik? El tudnátok-e viselni ha egy harmadikat választana?
Ezeket mindenképpen gondold át. És ha ugy érzd meg tudnál sértődni a barátnődre, illetve ő megtudna ezért sértődni rád.. Akkor gondolkodj el azon, hogy mennyire fontos neked ez a barátság.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174479 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nilraen: ismerős probléma :)
Szóval az én esetemben ugy volt hogy először ugy gondoltam hogy a lány fontosabb nekem mint a legjobb barátom,ezért kicsi el is távolodtunk egymástól (mármint a barátommal), de egy idő után már nem, is nagyon állt szóba velem a lány.... bár ez egy kicsit/nagyon bonyolult dolog volt,de ez most mindegy...
Összegezve én ugy gondolom hogy nagyon gondolod meg hogy pontosan mit érzel a fiu iránt,és borzaztóan mélynek kell lenni nna az érzésnek ahhoz hogy ne a barátnődet válaszd hanem a fiut!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174478 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Gondolatok
Sziasztok!
Én egy személyes problémával szeretnék,most idepofátlankodni...
Szóval a helyzet,elég egszerű,lehet,hogy már veletek is előfordult.A legjobb barátnőmnek ugyanaz a fiú tetszik amelyik nekem.Ez most még nem jelent problémát,egyenlőre még nem is veszekedtünk a dolog miatt.De ha majd esetleg valamelyikünk összejönne a fiúval,biztos ,hogy a másik megsértődne.Én nem akarok összeveszni emiatt a barátnőmmel,mert azzal egy 3 éves barátságot tennék tönkre...
Szerintetek mit tegyek?Ne mondjátok,hogy hagyjam a francba a fiút,meg,hogy felejtsem el,mert nem megy! :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174382 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Gondolatok
Sziasztok, bocsi, de tényleg összekevertem... Jocii: ne haragudj, hogy félreértések adódtak :oops: kissé fáradt voltam már, és elnéztem a nevet... Javítom ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174373 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ez most nem ide vág, de el szeretném mondani...

Pont egy éve kerültem fel közétek a fórumra, és azóta gyökeresen megváltozott az életem. Rengeteg barátra és hozzám hasonló gondolkodású emberre akadtam, akik befogadtak maguk közé, és ezért nagyon hálás vagyok.

Szóval köszönöm, hogy vagytok nekem, meg minden, és tudjátok, hogy nagyon szeretlek titeket!

end :)

pusssz!

Galádh/Fa/Askew/Galóc

"Az a sumák fajta, az sosem mondja,
csak nevetgél, hogy neki nincsen gondja,
pedig elevenen eszi meg a penész érted...
sokra képes, aki szeret téged!"
/hiperkarma/

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174363 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: Egy idő után azért az ember látja, ha nincsen pénz a családban. Kisebb koromban előlünk is titkolták ha nem vol pénzünk. aztán ahogy egyre nagyobb lettem egyre többször vettem észre, hogy nincsen pénz itthon. Egy idő után már nem tudod eltitkolni ha nincsen pénzed...(


Ez tényleg borzaztó érzés, amikor megtudod, h nincs nagyon pénz a családnál...főleg ha még erről az orrod előtt veszekednek, és borzaztóakat vágnak egymás fejéhez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174347 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gondolatok
nem eltitkolni kene, csak nem annyira rossz dologkent felfogatni.
Nem tom jobban elmondani..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174345 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Egy idő után azért az ember látja, ha nincsen pénz a családban. Kisebb koromban előlünk is titkolták ha nem vol pénzünk. aztán ahogy egyre nagyobb lettem egyre többször vettem észre, hogy nincsen pénz itthon. Egy idő után már nem tudod eltitkolni ha nincsen pénzed...(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.545 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére