BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 7 hónapja #317346 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Pl alapból nem kell engedni, hogy regisztráció és bejelentkezés nélkül bárki írhasson (ehhez persze át kell gondolni a felhasználók jogosultságait). Nem árt frissíteni sem a fórumot a legújabb verzióra, pár éve már általános, hogy különböző biztonsági elemeket építenek a fórummotorba (pl bejelentkezéskor mutat egy képet, amin számok és betűk vannak, és azt is be kell írni a bejelentkezéshez). Milyen típusú fórummotorról van amúgy szó?


Halvány fogalmam sincs... :oops: Nem értek ezekhez a dolgokhoz, csak simán zavarnak, és úgy gondoltam, majd továbbadom az illetékeseknek. Amúgy köszi a segítséget!

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317322 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!!!

Farsang jegyátvételi alkalom február 16-án pénteken a LEP afterpartyn, kb. este 7-8-tól! Aki ekkor szeretné átvenni, MINDENKÉPP JELEZZE EZT AZ IDŐPONTOT a farsangjegyek_2007'kukac'yahoo.com címen, mert még csak korlátozott számban tudunk jegyeket nyomatatni aznapra!!!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317318 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Naszóval. Segítség kéne, és az lenne a kérdésem, hogy egy fórumon hogy lehet kiiktatni az olyan vírusos hozzászólásokat , amikből kb egymilliárd van, és extra idegesítőek, és folyton új topic-okat nyitnak meg, amit telepakolnak a szemeteikkel.

Pl alapból nem kell engedni, hogy regisztráció és bejelentkezés nélkül bárki írhasson (ehhez persze át kell gondolni a felhasználók jogosultságait). Nem árt frissíteni sem a fórumot a legújabb verzióra, pár éve már általános, hogy különböző biztonsági elemeket építenek a fórummotorba (pl bejelentkezéskor mutat egy képet, amin számok és betűk vannak, és azt is be kell írni a bejelentkezéshez). Milyen típusú fórummotorról van amúgy szó?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317312 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Naszóval. Segítség kéne, és az lenne a kérdésem, hogy egy fórumon hogy lehet kiiktatni az olyan vírusos hozzászólásokat , amikből kb egymilliárd van, és extra idegesítőek, és folyton új topic-okat nyitnak meg, amit telepakolnak a szemeteikkel.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317287 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMLÉKEZTETŐ!!!

Kedves Kispajtások, LEP-szervezők, és lelkes segítők!

Tudjuk, hogy kései az időpont, hogy majdnem másfél hónap eltelt a LEP óta, de...

LEP-AFTERPARTY

2007. 02. 16. péntek

AKG

18:00 - 24:00-ig



Kérünk szépen minden kedves partizni vágyót, hogy némi harapni- és kortyolnivalóval, valamint néhány száz forinttal járuljon hozzá a bulihoz.
...izé... és hozzon mindenki poharat is, jó...?

Már 17:00 órától lehet menni rendezkedni, esetleg díszíteni.

FONTOS! Projektor kerestetik!!!
(Sirgon...?)

Várunk mindenkit, aki a 2007-es LEP létrehozásában közreműködött, szervezett, éjt-nappallá téve dolgozott, segített, ötletelt!!!

ÉS AKINEK CSAK TUDTOK, SZÓLJATOK!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317234 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hátha valakit érdekel...

ÁLLÁSAJÁNLAT

A cég, ahol dolgozom, új kollégát keres. Wellness termékek kereskedelmével foglalkozunk. Egy távozni készülő kolléga helyére keresünk új embert. Feladatok: informatikai (a cég honlapjának karbantartása, a gépek rendbentartása, ilyesmi), valamint marketing és kereskedelmi (vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása, termékbemutatás, etc.) Feltételek: lehetőleg min. főiskolai informatikus végzettség, és hajlam a marketinges-internetmarketinges irányvonalhoz, ha véletlenül ezzel kapcsolatban is van papírod és/vagy tapasztalatod, az nem hátrány. Angoltudás minimum. Teljes munkaidős állás, a munkavégzés helye a Bécsi kaputól nem messze, a Vár mellett van. Kezdés: lehetőleg egy hónapon belül. Bérezés: megegyezés szerint. Ha valakit érdekel, küldjön egy önéletrajzot és motivációs levelet a barbara.abonyi@marketingmix7000.hu e-mail címre, és felvesszük vele a kapcsolatot.

Ha van ismerősötök, akit érdekelhet, felőlem szólhattok neki is :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317233 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom, tudom, hogy neked van igazad, csak nehéz úgy élni, hogy egy velem egyidős életvidám mindig mosolygó, erős lelkű ember is kezd beleroppani a betegségbe. Akárhányszor csak találkoztam vele, mindig mosolygott, nevetett, de mostanában azt hallom, hogy már kezd ő is nagyon kiakadni.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317227 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem is van beteg ismerősöm, ha lenne rá lehetőség, átvállalnám tőle az egészet!




Ilyet ne mondj.
Egeszseges vagy, becsuld meg magad erte. Magadert es a csaladodert kell feleloseget vallalnod, nem masokert.
Az utolso megvalto vagy mi meg ugy is meghalt mar baromi regen.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317212 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"és azt is remélem,hogy most jó helyen van. megérdemli. "

Szerintem az a hely is jobb lesz általa, ahol most van. Biztosan. :cry:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317211 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyetértek. (nekem is van egy elég makacs betegségem,de csak kellemetlen,néha fájdalmas,de nem halálos.) és megmondom őszintén,én sajnálom,hogy nem találtam meg hamarabb ezt az oldalt(mondjuk,a tolkien.hu-val is így vagyok.). nem tudom,milyen érzés lehetett követni a szenvedéseit. és hihetetlen volt olvasni,így utólag is,hogy milyen egységet kovácsolt a sok emberből ennek a lánynak a szenvedése. gondolom, neki sokat jelentett,hogy ennyien aggódnak érte.
és azt is remélem,hogy most jó helyen van. megérdemli.
:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317209 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annyira fáj olyat olvasni, hogy valaki még tizenéves korában meghal... :cry:
pedig bárkivel megtörténhet.
nekem is van beteg ismerősöm, ha lenne rá lehetőség, átvállalnám tőle az egészet! szerencse hogy neki sokkal nagyobb a gyógyulási esélye, de akkor is!
Sok ember, ha ilyesmiről hall, csak annyit mond, hogy nem ismertem, miért érdekelne.... nem jut eszükbe, hogy akár velük is történhet hasonló.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317204 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bocs.

www.ewing.blogol.hu

nem ismertem,csak láttam a gyászhírt,beleolvastam a blogba,és nagyon ledöbbentett. még most is a hatása alatt vagyok.

Gandalf idézetét meg érdmes megfogadni,már ismertem korábbról. (tudom,nem látszik a hozzászólásaimon,de igyekszem).

vigyázzatok magatokra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317179 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akár fórumozási alapelv is lehetne:

Arab közmondás

Ne szólalj meg csak akkor, ha az, amit mondani akarsz szebb, mint a csend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317162 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Vagy csak szintén blogolos, és mivel ki volt téve, hogy gyászhír, megnézte. (én is ígytettem)

Igen, tudom, csak gondoltam, nem az utolsó két bejegyzés a figyelemre méltó, hanem az utolsó évének egész közvetítése, az álmainak leírása. Szerintem ettől lesz még szomorúbb az utolsó bejegyzés és értelmet is nyer... :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317160 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Acho írta: nézzétek meg. és gondolkodjatok rajta, hogy ilyen is lehetne!

az egészet linkeld be, ne csak az utolsókat. te is ismerted Szaszit?


Vagy csak szintén blogolos, és mivel ki volt téve, hogy gyászhír, megnézte.
(én is ígytettem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317157 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: nézzétek meg. és gondolkodjatok rajta, hogy ilyen is lehetne!

az egészet linkeld be, ne csak az utolsókat. te is ismerted Szaszit?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317124 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ewing.blogol.hu/?d=2007-2

nézzétek meg. és gondolkodjatok rajta, hogy ilyen is lehetne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317118 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: jah, és a saját napodat is szebbé teheted, ha segítesz egy picit másokon!és tényleg nem kerül semmibe!


És utána sokkal jobban érzed magad, mégha a nap során történik is valami nem túl jó veled. :) Nálam legalábbis így van. Pl.:Ha átadom a helyem a buszon egy idős néninek, utána mindig *nem is tudom, jól esik, hogy tehettem vmit érte, akármilyen kis semmiséget is,és nem azért mert így illik*tisztára fel vagyok dobódva.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317114 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a múltkor például loptak tőlem:(:(:(. aztán már hozzám jött az egyik alsóbb éves, h keressem meg vele a pénztárcáját... na mind1, végül meglett az övé, és tökörült, és utána a nyakamba borult, h köszi, h segítettél, meg ugye nem baj h a nyakadba zúdítottam ezt a dolgot, stb.. olyan kis ari volt :) :):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317071 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah, és a saját napodat is szebbé teheted, ha segítesz egy picit másokon!és tényleg nem kerül semmibe!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317029 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Na a vegen meg kiderul, hogy egy tutijo, cukormazas, egymassal-torodos, lelki javakban gazdag vilagban elunk. Mindjart elhiszem, lehullik rolam a keseruseg leple, boldog leszek es orokke mosolyogni fogok. Meg lepkeket kergetek.


Jaj már. Nem kell ilyen negatívan állni a dolgokhoz. Egyáltalán nem azt mondom, hogy egy "tutijo, cukormazas, egymassal-torodos, lelki javakban gazdag vilagban elunk". De az tagadhatatlan, hogy az életben az ilyen kicsi örömök meg gesztusok sokat segítenek, csak fel kell ismerni őket és élni kell velük. 8) :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317014 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Na a vegen meg kiderul, hogy egy tutijo, cukormazas, egymassal-torodos, lelki javakban gazdag vilagban elunk. Mindjart elhiszem, lehullik rolam a keseruseg leple, boldog leszek es orokke mosolyogni fogok. Meg lepkeket kergetek.

tudod, ha úgy állsz hozzá, lehet hogy szebb lesz a világ :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317012 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na a vegen meg kiderul, hogy egy tutijo, cukormazas, egymassal-torodos, lelki javakban gazdag vilagban elunk. Mindjart elhiszem, lehullik rolam a keseruseg leple, boldog leszek es orokke mosolyogni fogok. Meg lepkeket kergetek.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317006 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Pl.: Nálam szokott ilyen lenni és egy mosoly vagy egy jó beszélgetés akármilyen lényegtelen dologról ki tud húzni a punnyadásból...


Na ehhez mesélnék vmit ami most nemrég történt velem. egy lóg-az-eső-lába péntek estén felhívtam anyut, mi van ha egy későbbi busszal megyek. hangja szomrúan csengett a telefonba, hogy nem örül neki, de majd csak hazaérek. elképzelni nem tudtam mi a baja. hát, mivel a buszt lekéstem, megpróbáltam egy másik buszvonalat keresni, ami közel fut a falunkhoz. találtam egyet, de az is épp öt perce ment ki a buszvégről. na mondom ezt a mázlit. nah, nemsokára rábukkantam még egy járatra, de kiderült, annak nincs megállója ott, ahol nekem le kéne szállnom. oké... ja, ráadásul aznap kellett volna bérletet vennem, de nem volt már nyitva a bérletpénztár.... mondom ennél rosszabb már nem lehet. de ekkor egy öreg nénike el kezdett velem beszélgetni. sok érdekeset mesélt, és láttam rajta, örül, hogy valaki meghallgatja. :D aztán megkérdeztem a sofőrt el tudna-e vinni a bekötőig. (nem messze tőlünk egy bekötő út van, hatalmas kereszteződés, amolyan igazi négyirányú...) elkezdi, megnézem van-e ott megállóm. mondja h nincs, és nagyot mondóan pislog rám. elkeseredve (mert a saját járatomig kb. egy óra volt) meg akarok fordulni, hogy akkor jó, megyek a sajátommal... erre a mamika fogja magát és leordítja a sofőrt, mi lenne ha a saját lányát küldené így el valaki? magának nincs gyereke? hogy lehet ilyen szívtelen ezzel a kedves kis lánnyal!? a sofőr meghúzta magát, és mondta h najó, akkor gyere... hát, ez olyan kedves kis jelenet volt, hogy azóta is sokszor eszembe jut.. kedves, megható, hogy vannak még emberek...

[size=9:29eg6j7h]UI:kiderült h anyunak nem volt semmi baja, csak fogorvosnál volt és halkan beszélt meg lassan mert érzéstelenítve volt a szája...[/size] :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316996 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Háááát...Nem az ilyen "nagy ölelés napokra" gondoltam az ölelésnél, hanem tényleg arra, hogy akár a buszon vagy a metrón vagy akárhol leállsz beszélgetni egy vadidegennel szerzel neki néhány kellemes pillanatot. A mai világban ez nagyon-nagyon ritka. És ki tudja? Lehet előtte élte a szürke megszokott hétköznapjait, fásultan utazott az esős időben... és a dumcsi után már nem is olyan szürke számára az a nap. nem olyan egyhangú, olyan semmilyen. Pl.: Nálam szokott ilyen lenni és egy mosoly vagy egy jó beszélgetés akármilyen lényegtelen dologról ki tud húzni a punnyadásból...


Ha tényleg szívből beszélget az ember, és lelkileg ölel, nem kell a testi kontaktus, én pl. határozottan rosszul éerezném magam, ha bárki elkezdene ölelgetni, uyganis nem nagyons szeretem, ha megérintenek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316976 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sorry :oops: arra :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316967 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316966 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316965 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: no ha már szeretet

katt

milka írta: Error

There was some kind of error

Biztos, hogy ezt akartad linkelni? :D :hein:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316964 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háááát...Nem az ilyen "nagy ölelés napokra" gondoltam az ölelésnél, hanem tényleg arra, hogy akár a buszon vagy a metrón vagy akárhol leállsz beszélgetni egy vadidegennel szerzel neki néhány kellemes pillanatot. A mai világban ez nagyon-nagyon ritka. És ki tudja? Lehet előtte élte a szürke megszokott hétköznapjait, fásultan utazott az esős időben... és a dumcsi után már nem is olyan szürke számára az a nap. nem olyan egyhangú, olyan semmilyen. Pl.: Nálam szokott ilyen lenni és egy mosoly vagy egy jó beszélgetés akármilyen lényegtelen dologról ki tud húzni a punnyadásból...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.383 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére