BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 7 hónapja #316143 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Egyébként nem olyan nagyon régen a fél tolkien.hu eltűnt, rendszerhiba miatt...



Ulmo: megérkezett már hozzád Rana videója?


A 2007-es LEP topicjában ott a válasz: még nem. És ahogy elnézem, egy darabig nem is fog. :roll:

Ben: hamarosan megjelenik DVD-n a Monty Python-sorozat, ehhez készül a szinkron Galla mester közreműködésvel. Ez egyébként nagy szó, állítólag eddig csak Japánban és Németországban lehetett az adott nyelvre szinkronizálni a sorozatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316126 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vidámabb téma. Néztétek ma délután az Animal Planetet? Sivatagi oroszlánokat akartak viosszavadítani, kutatók. A busmanoktól hallotak egy legendát egy oázisról, oda akrták a nagycicákat elvinni, de sajnos az oázis már kiszáradt, így elvitték őket a tengerhez. (Persze onnan hazajö9ttek) Olyan édes volt, maikor azok a hatalmas állatok kézből ették a tortát!!

Megható volt az egész: a busmanok jósága, az oroszlánok és az emberek kapcsolat, és az, hogy a busmanok először láttak tengert, és az öreg busman azon gondolkodott, hogy Isten milyen csodálatosan teremtette meg ezt a világot.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316123 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most egy kicsit más, de ennek megörültem:

Készül a Monty Python Repülő Cirkuszának magyar szinkronja

:D :D (én sajnos csak tévében láttam eddig, most hátha kapható is lesz 8))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316115 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként nem olyan nagyon régen a fél tolkien.hu eltűnt, rendszerhiba miatt...



Ulmo: megérkezett már hozzád Rana videója?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316085 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Ulmo írta:

Dreamer_KF írta: Nem az a baj, h.moderálnak, hanem, h. minden előzetes bejelentés és figyelmeztetsés nélkül. Eddig Kincső volt az egyetlen topicgazdaq, aki írt is, miután/előtt törölt volna. X alkalommal le se tojtak.


Dreamer: tudnál esetleg példát idézni, hogy honnan, milyen hozzászólásaid tűntek el?


Nem szokásom megjegyezni őket, nem ma történtek.


Kár, mert akkor talán meg tudtam volna mondani, hogy MIÉRT törölték azokat a hozzászólásaidat.
Remélhetőleg a hétvégi megbeszélés a TolkinHU témájában hoz némi változást. Addig türelmet kérnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316079 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, akkor ha egy valaki csinálja, ne általánosítsunk. Ankalimona meg gondolom, örül, ha elvégzi a dolgát, és nem igazán van ideje arra, hogy hatvanötször írogasson, hogy de kedveseim, ugyan fejezzétek már be, mert moderálok.

Ha meg szerencsére régi a történet.. Dreamer, ajánlok neked valamit, amit életben is kitűnően alkalmazhatsz, és rengeteg szomorúságot, veszekedést,kellemetlenséget elkerülhetsz: ami régen volt, és kismértékű probléma- mert lássuk be, egy hozzászólás törlése nem egy egetverő valami- felejtsd el, ne emlegesd még ezer év múlva is. Minek?

Inkább olyanokra tudok példát, hogy pl. slasht töröltek, az illető nem tudta, hogy ezt nem szabad feltenni, pedig ez jópár éve írott és íratlan szabályként jelen van, több figyelmezetetés, kérés is elhangzott ez ügyben. Szóval jött hozzám a fórumozó panaszra, szidta a modikat, mondom neki, miért történt, ami történt - erre megnyugodott.

Én is voltam figyelmetlen, Sillel jót mosolyogtunk. Kérdezte, hogy nem zavar-e, hogy slash, én néztem, mint a boci, hogy ez hol slash... Aztán rájöttem. ugyanis csak a fejeket néztem, és FELÜL ketten egymásnak háttal álltak. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316076 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Dreamer_KF írta: Nem az a baj, h.moderálnak, hanem, h. minden előzetes bejelentés és figyelmeztetsés nélkül. Eddig Kincső volt az egyetlen topicgazdaq, aki írt is, miután/előtt törölt volna. X alkalommal le se tojtak.


Dreamer: tudnál esetleg példát idézni, hogy honnan, milyen hozzászólásaid tűntek el?


Nem szokásom megjegyezni őket, nem ma történtek.

Namarie, igen, a mostani helyzetbven tudom, h. valószínűle bug, rnedszerhiba, akármi történt.

Amúgy Ankalimon szokása a figyelmeztetés nélküli moderálás.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316074 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A magam részéről köszönöm Ulmo és a moderátorok, topikgazdik munkáját.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316073 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Nem az a baj, h.moderálnak, hanem, h. minden előzetes bejelentés és figyelmeztetsés nélkül. Eddig Kincső volt az egyetlen topicgazdaq, aki írt is, miután/előtt törölt volna. X alkalommal le se tojtak.


Dreamer: tudnál esetleg példát idézni, hogy honnan, milyen hozzászólásaid tűntek el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316072 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Ez már ide való. A tábor 2006-topicban indult témára reflektálnék:

Namarie, nincs igazad, engem is több alklaommal moderáltak, és megértam Ana hisztijét. Nem az a baj, h.moderálnak, hanem, h. minden előzetes bejelentés és figyelmeztetsés nélkül. Eddig Kincső volt az egyetlen topicgazdaq, aki írt is, miután/előtt törölt volna. X alkalommal le se tojtak.


Ember, de itt NEM MODERÁLÁS történt. És nem is figyelmeztetés nélkül moderálnak, mert le vannak írva a moderálási elvek, és ha valaki nem tartja be, akkor még szép, hogy teszik a moderátorok a dolgukat. na haragudj, de ha Te törvénybe ütköző celekedete hajtazs végre, akkor se fiygelmezetetnek, hogy de ne tedd, hanem szankcionálják. Lévén vannak jogszabályok, mindenki hozzájuk férhet.

A másik, hogy elég sokszor szóltak már, hogyha folytajuk azt, mait nem kéne, moderálni fognak, és nem csak Kincső tette ezt.

Komolyan, úgy kezelitek a moderátorokat, mintha egy elnyomó hatalom lenne, holott nem azok. Nem vagytok paranoiások? Gondolkodjatok egy kicsit, kérlek!!!! Noncs itt senki más, akit nemmondommitcsinálni lehetne? Vagy nincs másokkal egyéb problémátok?

más: egyzer egy jeles úriember nekemszegezte a kérdést, hogy hogy ennyi hozzászólással, és azzal, hogy párakkal, remélem, kölcsönösen kedveljük egymást, hogy-hoyg nem vagyok topikgazdi, vagy moderátor?

Nem ezen múlik. És nekem ez nem is hiányzik.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316070 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez már ide való. A tábor 2006-topicban indult témára reflektálnék:

Namarie, nincs igazad, engem is több alklaommal moderáltak, és megértam Ana hisztijét. Nem az a baj, h.moderálnak, hanem, h. minden előzetes bejelentés és figyelmeztetsés nélkül. Eddig Kincső volt az egyetlen topicgazdaq, aki írt is, miután/előtt törölt volna. X alkalommal le se tojtak.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316060 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azóta bömböl a fülemben a fülhallgató mióta láttam.... sokos állapotban vagyok amit csak Nino Rota, Within Temptation, Nightwish és R&J-a zenék tudnak feljtetni. Na meg Didier Squiban... ez..ez..ez..ez..ez...ez.... ez legalább zene!!!!!!!! :roll: :twisted:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316043 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem ez egy rossz vicc akart lenni, hogy legyen miért a tündikéről beszélni. Hisz a klippnek nevezett valamicsodában én éneklést nem nagyon hallok. Nyikorognak, verselnek, krákognak. Klozetba való... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316041 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Az Indexen pár nap alatt többszáz kommentben követelték a készítők kivégzését.

Nocsak, vannak még normális emberek? :D :D

Azért olvassátok el a kommenteket is, itt , lol. :P :D

Én a hozzászólásaitok alapján rosszabbra számítottam egyébként, de így kb. harmadik hallgatás után már szörnyű... azt hiszem követem Ulmo példáját, elő a Nile-lal meg a Morbid Angellel. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316040 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a klipnek nevezett szörnyűség korábban már feltűnt az Indexen is, én ott néztem meg.. :bawling: Utána 2 órán keresztül metált bömböltettem, hogy kipucoljam a fülemből. Az Indexen pár nap alatt többszáz kommentben követelték a készítők kivégzését. Szvsz jogosan.
A héten a szereplők egy reggeli műsorban heherészve elmondták, hogy ők csak poénnak szánták az egészet. Ahhoz képest ez nagyon durva :eek2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316036 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi viszont igen hamar, ergo ilyen nem történhet meg veled.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316035 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, azt hiszem ha most meghalnek, akkor eszre se vennem.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316034 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mirc: ritkán jössz, de akkor nagyon :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316033 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mírrand..Ez..ez..ez..ez..ez..ez..
/azóta csak ezt tudja mondani szegény - az ápoló/

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316032 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mírrand / Verinen Enkeli:ez fizikailag fájt!borzasztó!tényleg minden idők legrosszabbja,pedig hallottam már egyet s mást! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316030 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: ... Na így értettem, h vkit pl. bántalmazott, vagy ilyesmi. :P (Mondjuk akkora testsúllyal nehezen...)
...


Nem lehet olyan nehéz...max a tüdődnek, ha rádül...az pont elég ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316029 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őőő...aki a Mazo-szubkultúra tagja, minden képpen nézze ezt meg...a többiek meg csak hogy kiskítoszhassák magukat...én a földönfetrengős résznél a szőnyegen fetrengtem a teámat öklendezve...hogy a röhögéstől, a sírástól, vagy a rosszulléttől...azt döntsétek el utána...közben...vagy csak sikítsatok, Sikííítsatok, SIKÍÍÍTSATOK!!!

A gyalázat:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315955 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, de fontos:

VÁLTOZÁS A FEBRUÁR 3. SZOMBATI SZÍNJÁTSZÓS MEGBESZÉLÉSSEL KAPCSOLATBAN!

Cueddo írta:

gillz írta: Hű, gáz van a szombattal kapcsolatban. :?
átrakták a sulit délutánra, tehát se Cueddo, se én nem érünk rá délután. De majd Cue pontosít, elvégre ő lenne a házigazda...


a helyzetjelentés pontos.
de semmi gáz, áttesszük akkor délelőttre.

úgyhogy szeretettel várok mindenkit változatlanul a Dózsa György úti metrókijáratnál

REGGEL 8.45 -kor. legyetek pontosak, 50-kor indulunk, 9-kor kezdünk. 12.15-ig tudunk működni, egyre kell beérnünk színisuliba.
szűkös az idő, igyekszünk jól beosztani.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315914 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: ha a kutya szétszed valakit, akkor a gazdit is büntetik, de én úgy emlékszem, hogy a kutyát is elaltatták nem egy esetben...


És ráadásul mindig ugyanazt a kutyát.. szörnyű.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315913 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
akkor szerintem már a kutyát is!emberek megtámadása után szerintem elaltatás a büntetés(nyilván nem a rendőrkutya betörőt fog esetben!)!uppsssz!úgy látom,Remzymama megelőzött! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315912 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha a kutya szétszed valakit, akkor a gazdit is büntetik, de én úgy emlékszem, hogy a kutyát is elaltatták nem egy esetben...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315910 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: nem
a gazdikat büntették
sorry, ha félreérthető voltam

Jó, de ugye akkor is a gazdit büntetik (nyilván, h őt), ha mondjuk a kutyája szétszed vkit az utcán, vagy nem? Na így értettem, h vkit pl. bántalmazott, vagy ilyesmi. :P (Mondjuk akkora testsúllyal nehezen...)

Amúgy vsz nem voltál félreérthető, csak én vagyok túl fáradt. :roll: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315909 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem
a gazdikat büntették
sorry, ha félreérthető voltam

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315908 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: annyira kövérre etették, hogy 5 lépésenként le kellett üljön, fájdalmai lettek, beteg lett
állatkínzásnak minősítették és megbüntették
sztem igazuk volt
alig bírták lefogyasztani szegényt, valamilyen vadászkutya volt azt hiszem

Ja, így már értem, tényleg jogos. Csak azt hittem, vmi mást "követett el" szerencsétlen állat (pl postás bántalmazása)... :roll: Sorry.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315907 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: a kutyát láttátok nemrég a tv-ben? megbüntették a gazdáját, olyan kövér volt:(

Megbüntették? Annak mi értelme van? :roll:


annyira kövérre etették, hogy 5 lépésenként le kellett üljön, fájdalmai lettek, beteg lett
állatkínzásnak minősítették és megbüntették
sztem igazuk volt
alig bírták lefogyasztani szegényt, valamilyen vadászkutya volt azt hiszem

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.770 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére