BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 7 hónapja #315445 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kezdek meghülyülni. A 2007-es Tolkien születésnap rovatnak marhára megörültem, mert azt hittem, hogy ez a 2007-es MTT- szülinap szervezése topik, ami, ha jól sejtem, a kanyarban sincs.

No comment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315441 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Hannibal Rising ... rendezője Peter Webber (pl. Lány gyöngy fülbevalóval)

Tág látásmódja van a rendező úrnak 8O (én a magam részéről inkább a Lány gyöngy fülbevalóval-vonalat támogatom...)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315439 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Cucujéről: nálatok mennyire fúj a szél? Itt "fúj, süvít a Mátra szele"- azaz jófajta északi szél fú a Mátrából.


Itt az Alföldön "csupán" annyira fúj, hogy az egyik redőnyt majdnem elvitte, és úgy kellett kilógnom az ablakon, hogy megmentsem. :P

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315435 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én se szeretem a kisbetűket: ha el akarom olvasni (márpedig el akarom) akkor macerás, míg kiderítem, mi van odaírva. Külön imádom a neonszíneket.

Cucujéről: nálatok mennyire fúj a szél? Itt "fúj, süvít a Mátra szele"- azaz jófajta északi szél fú a Mátrából.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315433 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kisbetűkkel való írás a fontoskodó bocs-hogy-élek hozzáállás tipikus példája. Ha valamit kiírsz a fórumra, azt azért teszed, hogy elolvassák, ha meg nem akarod, hogy elolvassák, ne írd ki. Ha hangya-jelzéssel teszed, akkor valószínűleg azt akarod, hogy úgy tűnjön, mintha szerényen nem akarnád vele a nyilvánosságot terhelni, valójában pedig sokkal nagyobb feltűnést kelts az információval. Tehát ne kisbetűzz, mondd, vagy ne mondd.

Uff, szóltam.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315430 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: A kis betűk még elmennek, valamennyire olvashatóak, de az apró betűk helyén már csak egy csíkot látok... :roll: Tényleg jó lenne mellőzni az olvashatatlanságot!

Állítsd be a minimális betűnagyságot a böngésződben mondjuk 9-esre, és akkor remekül lehet látni, még ha 1-essel is írnak. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315428 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kis betűk még elmennek, valamennyire olvashatóak, de az apró betűk helyén már csak egy csíkot látok... :roll: Tényleg jó lenne mellőzni az olvashatatlanságot!

Hannibal Rising: bemutató 2007. tavaszán, szereplők már olvashatóak voltak a lenti linken, rendezője Peter Webber (pl. Lány gyöngy fülbevalóval)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315423 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Dreamer_KF írta:

Adaneth írta: Elnézéstet. Akkor nem. *szerkeszt* (ha esetleg te is...)

De mire vannak kisbetűk, ha nem ilyesmire?...


Nem´tom, de mint a LEAKISBETŰKKEL párt (egyetlen) tagja, utálom, ha valaki sunnyogva ír, s nekem külön bogarásznom kell, hogy megértsem, mi a fenét akart mondani :P


szeretnék csatlakozni a pártodhoz :P


Jíííhá, ketten vagyunk, harcostárs(nő)! :D :D

Join the Union!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315421 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Adaneth írta: Elnézéstet. Akkor nem. *szerkeszt* (ha esetleg te is...)

De mire vannak kisbetűk, ha nem ilyesmire?...


Nem´tom, de mint a LEAKISBETŰKKEL párt (egyetlen) tagja, utálom, ha valaki sunnyogva ír, s nekem külön bogarásznom kell, hogy megértsem, mi a fenét akart mondani :P


szeretnék csatlakozni a pártodhoz :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315419 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Nem´tom, de mint a LEAKISBETŰKKEL párt (egyetlen) tagja, utálom, ha valaki sunnyogva ír, s nekem külön bogarásznom kell, hogy megértsem, mi a fenét akart mondani :P


Ahá. ;)

Egyébiránt nem a sunnyogás volt a cél. De ezentúl el fogom kerülni még a látszatát is. :D

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315417 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adaneth írta: Elnézéstet. Akkor nem. *szerkeszt* (ha esetleg te is...)

De mire vannak kisbetűk, ha nem ilyesmire?...


Nem´tom, de mint a LEAKISBETŰKKEL párt (egyetlen) tagja, utálom, ha valaki sunnyogva ír, s nekem külön bogarásznom kell, hogy megértsem, mi a fenét akart mondani :P

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315413 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézéstet. Akkor nem. *szerkeszt* (ha esetleg te is...)

De mire vannak kisbetűk, ha nem ilyesmire?...

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315410 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LE A KISBETŰKKEL!!!

Vagy spoilerezz, vagy ne.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315409 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is megnéztem tegnap (sokadszorra). Jó film, bizony...

A Hannibalt láttam és nem tetszett :( Voltak jó részei, különösen a hátborzongató vége... de olyan is volt, ami nekem kimondottan nevetségesnek tűnt...


A Vörös Sárkányt még nem láttam.

Hannibal ébredése (Hannibal Rising) - www.moziplussz.hu/film.php?id=1589

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315405 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remélem adják a Hannibalt is nemsokára, ott Hans Zimmer a zeneszerző.
Vagy mondjuk a Vörös Sárkányt.

A Rise of Hannibalról tud valaki valamit? Mert ha moziban nem is, de hamarosan szeretném megnézni...

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315373 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most van éppen a Bárányok Hallgatnak a tv2-n.
Szerintem nagyon jó film, Hannibal Lecter a gonoszság egyik legméltóbb interpretációja.

Mellékesen Howard Shore írta a zenéjét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315356 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: De az "éjucuc" vagyis fordított cucuje is elég jó 8)

Bizonyítottan? Mert ha nem, akkor úszhatunk. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315355 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nem a tarja mise volt hivatott a cucuje hatását megszüntetni? :?


De, de az csak a főpap meg a próféta meg nemtomki által hatásos :P
De az "éjucuc" vagyis fordított cucuje is elég jó 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315354 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem a tarja mise volt hivatott a cucuje hatását megszüntetni? :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315338 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Mármint a ejucuc-ot?

Tényleg, volt valami ellencucuje is berakva egyszer ide a topikba... :) A cucuje szövege megfordítva, vagy mi. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315335 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Hm... ellentetjét is elkéne utána járni.....vagy valami ..., :hein:

Mármint a ejucuc-ot?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315308 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Niph írta: Állitolag a megbolondult időjárásnak köszönhetően "sivatagosodunk", egy kis nyári zápor nem árthat..... :twisted:

De a cucuje eredménye soha nem egy kis zápor, hanem többnapos felhőszakadások, meg áradások...


Tudom... :oops: :roll: , de eddig akárhányszor hazajöttem a táborból felénk sose volt........ :roll: :roll: , hm engem nem szeretnek az esőfelhők......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315307 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Gandalf írta: A hideg adott, de kevés a csapadék... cucujézni kell a hóért :lol:


Aki meg meri tenni, azt kiátkozom :down:


Csatlakozom! Ráadásul az elkövetőt a hírhedt Little Catherine féle kínzási eljárásnak vetjük alá.

Amúgy szegény Mr. Nasmith otthoni házát elmosta az árvíz... szóval nemcsak a gépét törölték.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315306 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Állitolag a megbolondult időjárásnak köszönhetően "sivatagosodunk", egy kis nyári zápor nem árthat..... :twisted:

De a cucuje eredménye soha nem egy kis zápor, hanem többnapos felhőszakadások, meg áradások...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315304 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Niph írta:

Nóli i linantea írta: Megnézem én hogyhogyan akadályozza meg néhány tábvez azt hogy a nép cucujézzon... 8)


És a tábor végén? hazamenetel előtt? vagy a vasút állomáson? ott már lehet? :roll: :biggrin2: :biggrin2: :evil3:


Lehetni éppen lehet, de jól gondoljátok meg.

Tényleg árvíz lesz ugyanis utána, ez nem valami vicc vagy hülyéskedés. Szvsz el kéne menni Ausztráliába és eljárni.


Hm... ellentetjét is elkéne utána járni.....vagy valami ..., :hein:

Állitolag a megbolondult időjárásnak köszönhetően "sivatagosodunk", egy kis nyári zápor nem árthat..... :twisted:
Persze ennek ellenére nem hiányzik sem a cucuje, sem a vizipisztoly....sem semmi olyasmi amitől szépen elázhatok.... :roll: :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315303 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Szvsz el kéne menni Ausztráliába és eljárni.

Vagy a Szaharába, esetleg az Atacama-sivatagba, Dél-Amerikába, ott, ha jól emlékszem, kb. 100 évente ha esik az eső... :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315302 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta:

Nóli i linantea írta: Megnézem én hogyhogyan akadályozza meg néhány tábvez azt hogy a nép cucujézzon... 8)


És a tábor végén? hazamenetel előtt? vagy a vasút állomáson? ott már lehet? :roll: :biggrin2: :biggrin2: :evil3:


Lehetni éppen lehet, de jól gondoljátok meg.

Tényleg árvíz lesz ugyanis utána, ez nem valami vicc vagy hülyéskedés. Szvsz el kéne menni Ausztráliába és eljárni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315299 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Remzymama/Tünde írta:

Dreamer_KF írta: Ötödik lettem a mai Vampire kártyaversenyen, jippí! :P 8) 8)

gratula :P
hányan indultak? :wink: :P


Három forduló volt, s az összesített eredmények alapján a legjobb öt juthatott a döntőbe. Ott galád móson hárman összefogtak ellenem és kiejtettek, de nagyon élveztem a játékot!

Összesen asszem 25-en voltak.


gratuációóóóóóóóóó :up:
máskor te fogj össze valakivel :P

Niph írta:

Nóli i linantea írta: Megnézem én hogyhogyan akadályozza meg néhány tábvez azt hogy a nép cucujézzon... 8)


És a tábor végén? hazamenetel előtt? vagy a vasút állomáson? ott már lehet? :roll: :biggrin2: :biggrin2: :evil3:


tőlem (kocsival megyek :wink: )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315297 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Megnézem én hogyhogyan akadályozza meg néhány tábvez azt hogy a nép cucujézzon... 8)


És a tábor végén? hazamenetel előtt? vagy a vasút állomáson? ott már lehet? :roll: :biggrin2: :biggrin2: :evil3:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315294 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Dreamer_KF írta: Ötödik lettem a mai Vampire kártyaversenyen, jippí! :P 8) 8)

gratula :P
hányan indultak? :wink: :P


Három forduló volt, s az összesített eredmények alapján a legjobb öt juthatott a döntőbe. Ott galád móson hárman összefogtak ellenem és kiejtettek, de nagyon élveztem a játékot!

Összesen asszem 25-en voltak.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.639 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére