BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 7 hónapja #315277 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megnézem én hogyhogyan akadályozza meg néhány tábvez azt hogy a nép cucujézzon... 8)

A vizipisztolyozás alól való kibúvás meg gyávasááág :nyelvetnyújt:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315253 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemá. Még szét kell lőnöm néhány beképzelt hobbit fejét akik azt hiszik ők a vizimjszterek. :D :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315247 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta:

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: nem is ment haza, mert lefújták a repülőjáratát, szakadt a hó :P

Vendégszerető nép vagyunk, haj... :lol: Én "csak" áradásokról és esőzésről hallottam. :P


Ahogy olvastam, idén tilos lesz cucujézni a táborban.....ugysincs annyi törülközöm..... 8) :lol: :lol: :lol:

alapszabályban, házirendben benne foglaltatik, aki cucujézik, haza leszen küldve :lol: és vizipisztolyozni is tilos a tábvezeket :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315246 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: nem is ment haza, mert lefújták a repülőjáratát, szakadt a hó :P

Vendégszerető nép vagyunk, haj... :lol: Én "csak" áradásokról és esőzésről hallottam. :P


Ahogy olvastam, idén tilos lesz cucujézni a táborban.....ugysincs annyi törülközöm..... 8) :lol: :lol: :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315245 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: nem is ment haza, mert lefújták a repülőjáratát, szakadt a hó :P

Vendégszerető nép vagyunk, hja... :lol: Én "csak" áradásokról és esőzésről hallottam. :P

lehet hogy az volt, a lényeg hogy itt rekedt :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315244 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: nem is ment haza, mert lefújták a repülőjáratát, szakadt a hó :P

Vendégszerető nép vagyunk, hja... :lol: Én "csak" áradásokról és esőzésről hallottam. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315243 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Meg tavalyi LEP afterparty, ahogy hallottam, Mr. Nasmith is cucujézett... :D 8)

nem is ment haza, mert lefújták a repülőjáratát, szakadt a hó :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315241 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg tavalyi LEP afterparty, ahogy hallottam, Mr. Nasmith is cucujézett... :D 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315240 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:
A cucuje, tudomásom szerint, egy olyan tánc, amit szaba dég alatt végeznek (?) és esőt vagy havat lehet vele varázsolni az égből. (Nincs ennek afrikai jellege?) :mrgreen:


8) 8) És minden nyári MTT-s tábor után áradások vannak ugye.......hiába a tiltakozás.... :twisted: :twisted: 8) :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315239 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Esőcsinálásra csak mi használjuk. :P

Jellemző... :D (Bár elég hatékony, nem? :D ) Az az oldal megvan még valahol, amin fent van, h mi a zúlzuláj, meg egyéb ökörségek? Egyszer linkelték cseten, de nem mentettem le... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315238 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Afrikai fürdőtánc. Közgázos gólyatáborból került át az MTT-hez 2004 március idusán. Esőcsinálásra csak mi használjuk. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315236 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: Szükségem lenne mindannyiótok segítségére!

Nem tudtok véletlen olyan embert, akinek van elektromos hegedűje vagy olyan boltot, ahol árulnak e-hegedűt és ki lehet próbálni, hogy szól?


a Rákóczi téren van egy gitárbolt, ott mintha lenne elektromos hegedű is
és nagyon rendesen a srácok, mindent ki lehet próbálni és mindent elmagyaráznak

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315235 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil: de, ha jól tudom, a cucuje eredetileg kenyai esőtánc, v mi. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315233 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hamár ennél a témánál tartunk, akkor nekem Hardanger-hegedűt keressetek pls :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315232 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi, Ethuil!Dreamer:gratula!Nimrocco mirimafea:ismerek olyat,aki vett már elektromos hegedűt,és ha kell, utána érdeklődhetek,hogy hol.írj priviben,ott megbeszéljük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315231 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szükségem lenne mindannyiótok segítségére!

Nem tudtok véletlen olyan embert, akinek van elektromos hegedűje vagy olyan boltot, ahol árulnak e-hegedűt és ki lehet próbálni, hogy szól?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315230 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hálás lennék, ha lefordítanátok nekem ezt az ezek szerint "szakzsargonnak" minősülő szót! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315229 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Ötödik lettem a mai Vampire kártyaversenyen, jippí! :P 8) 8)

gratula :P
hányan indultak? :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315228 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: biztos én vagyok a hülye, de mi az a cucuje? :-) vagy sok-sok hó legyen,vagy semennyi!


Ezt a kérdést én is feltettem régen, ezért tovább adom tudásom, ha Remzymama már nem tette :P

A cucuje, tudomásom szerint, egy olyan tánc, amit szaba dég alatt végeznek (?) és esőt vagy havat lehet vele varázsolni az égből. (Nincs ennek afrikai jellege?) :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315227 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Ötödik lettem a mai Vampire kártyaversenyen, jippí! :P 8) 8)

Grat! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315226 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ötödik lettem a mai Vampire kártyaversenyen, jippí! :P 8) 8)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315225 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: fel kéne tenni alapszabályba vagy a manifesztumba :P

:mrgreen: Akkor azt hiszem, a maradék hitelünk is odaveszne... :P De ha már bele akarjuk rakni, menjen a zúlzuláj is, jó? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315224 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: biztos én vagyok a hülye, de mi az a cucuje? :-) vagy sok-sok hó legyen,vagy semennyi!


fel kéne tenni alapszabályba vagy a manifesztumba :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315223 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
biztos én vagyok a hülye, de mi az a cucuje? :-) vagy sok-sok hó legyen,vagy semennyi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315221 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként nekem semmi bajom a hóval, egészen addig, amíg
1. nem esek pofára rajta
2. nem kell 100 m-nél többet megtenni havas úton
3. illetve nem nekem kell eltakarítani a ház körül
4. amíg nem akar valaki hógolyózni...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315219 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Panni írta: Én sem akarok most cucujét, ugyanis nem akarok havat... lehet érte lincselni, de nem akarok reggelente balettozni a buszmegállóba menet... :roll:

hmmm pedig az vicces :twisted:
Én akaroooooook havat! :? sokaaaaat

akkor az össze havat Nóli környékére kellene elterelni :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315216 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Aki meg meri tenni, azt kiátkozom :down:

Igen, aki cucjézni mer, az keservesen meglakol érte. :twisted: Inkább menjen telelni mondjuk az Északi-sarkra ott van hó, meg ráadásnak jegesmedve is. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315215 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta: Én sem akarok most cucujét, ugyanis nem akarok havat... lehet érte lincselni, de nem akarok reggelente balettozni a buszmegállóba menet... :roll:

hmmm pedig az vicces :twisted:
Én akaroooooook havat! :? sokaaaaat

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315212 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én sem akarok most cucujét, ugyanis nem akarok havat... lehet érte lincselni, de nem akarok reggelente balettozni a buszmegállóba menet... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315211 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Gandalf írta: A hideg adott, de kevés a csapadék... cucujézni kell a hóért :lol:


Aki meg meri tenni, azt kiátkozom :down:

szeretnék csatlakozni :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.394 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére