BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 7 hónapja #314904 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Celebrom a Farsang topicban írta: Nem lenne szétcsetelve, ha lenne chat. :)


1. ott az msn
2. itt a Beszélgetős topic

továbbiakban nokomment, h. miért muszáj egy rendezvény topicjába kétszavas-egymondatos hsz-eket írni...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314896 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grion: a kémiához nem értek, de allergiám van. Én úgy tudom nem belevegyítik, hanem bevonják vele, attól olyan szép fényes. És ha vásárolok, olyat kérek, amin nincs olyan bevonat. Tipp: Mirrand ötvöstanuló, írj neki emilt vagy hívd fel, talán meg tudja mondani. Ha kell priviben küldöm a számot (csk nem csap agyon érte.) :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314890 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: csak ismeri valaki, ugye? :néz szépen:
Ő az: itt .


Hm. Elsőre úgy tűnt ismerem, de aztán rájöttem, hogy még nem találkoztunk. :D :lol: :mrgreen:

Félretéve a tréfát. Nekünk ilyen izénk (:D) volt itthon régen, de sohasem virágzott. Majd megkérdezem Anyut, hátha tudja mi ez.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314879 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Otthagyod Sopront? 8O


Részben. Természetesen befejezem azt is így vagy úgy, ha már túljutottam a felén :) , de épp itt az ideje, hogy valami érdekesebb dologba fogjak, meg lekössem fölös energiáimat! :wink:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314862 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grion, láttam, sőt nagy valószínűséggel mondható az hogy láttuk, de -bár utána is keresgéltem- fogalmam sincs, és nem találom a választ.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314853 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vessetek már egy pillantást a tanulószoba topicra, mert lenne egy fontos kérdésem.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314841 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Témába vágok, de hirtelen nem tudom, hová kellene ezt írni.

Van nekem egy nagyon kedves növénykém és sajnos fogalmam sincs róla, hogy ki ő. Ide olyan sok "zöldség" szerető ember jár, csak ismeri valaki, ugye? :néz szépen:

Ő az: itt .

Előre is köszönöm!

Valami kaktuszféle, vagy nagyon rosszul láttam? :confused2:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314826 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta:

Gandalf írta: A KRE BTK keleti nyelvek és kultúrák szakára japánt kell vinni!


Bocs a kotnyeleskedésért, de idén már nem szükséges hozzá a japán érettségi, elfogadják az angolt vagy a magyart, vagy a törit is.

[size=9:1hxcx9gh]Mellesleg én is oda adom be :wink: [/size]


Otthagyod Sopront? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314794 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Témába vágok, de hirtelen nem tudom, hová kellene ezt írni.

Van nekem egy nagyon kedves növénykém és sajnos fogalmam sincs róla, hogy ki ő. Ide olyan sok "zöldség" szerető ember jár, csak ismeri valaki, ugye? :néz szépen:

Ő az: itt .

Előre is köszönöm!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314718 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Ethuil írta: Én egy kicsit vakerolom a japánt, néhány tíz szó és a hiraganák ismerete :P Ennek ellenére nem hinném, hogy alapszinten kezdődne a képzés. Vagy igen? (Nos, azt hiszem a KRE már biztos rá kerül a jelentkezési lapra)


az ilyen ritka nyelveknél biztos alapszinten kezdődik... hiszen ugye a középiskolákban nemigen van japántanítás
de nézd meg itt: www.felvi.hu


Néztem néztem (nézem) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314717 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Én egy kicsit vakerolom a japánt, néhány tíz szó és a hiraganák ismerete :P Ennek ellenére nem hinném, hogy alapszinten kezdődne a képzés. Vagy igen? (Nos, azt hiszem a KRE már biztos rá kerül a jelentkezési lapra)


az ilyen ritka nyelveknél biztos alapszinten kezdődik... hiszen ugye a középiskolákban nemigen van japántanítás
de nézd meg itt: www.felvi.hu

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314716 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Én egy kicsit vakerolom a japánt, néhány tíz szó és a hiraganák ismerete :P Ennek ellenére nem hinném, hogy alapszinten kezdődne a képzés. Vagy igen? (Nos, azt hiszem a KRE már biztos rá kerül a jelentkezési lapra)


Én is csak picit beszélek, és mostanság nekem sincs túl sok időm a japántanulásra, szal ez ne riasszon vissza tőle, szerintem. :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314709 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy kicsit vakerolom a japánt, néhány tíz szó és a hiraganák ismerete :P Ennek ellenére nem hinném, hogy alapszinten kezdődne a képzés. Vagy igen? (Nos, azt hiszem a KRE már biztos rá kerül a jelentkezési lapra)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314699 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: A KRE-BTK-n csak a pszichológiát, a nyelvszakokat és a történelmet ajánlom, mást nem (kommunikációt és a szabad bölcsészetet hagyjuk... bár a szabad bölcsészetet semmilyen egyetemen nem ajánlanám, nem ér semmit, nem tudsz vele elhelyezkedni)! :wink:


A KRE pszichológia szakát én is ajánlom, egy közeli ismerősöm jár oda, a hely (Bécsi út messzebbik vége) kivételével nagyon jókat szokott mondani róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314694 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta:

Gandalf írta: A KRE BTK keleti nyelvek és kultúrák szakára japánt kell vinni!


Bocs a kotnyeleskedésért, de idén már nem szükséges hozzá a japán érettségi, elfogadják az angolt vagy a magyart, vagy a törit is.

[size=9:3mzsaxx9]Mellesleg én is oda adom be :wink: [/size]


Ettől függetlenül a japán nagyon hasznos nyelv, tessék csak tanulgatni.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314693 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: A KRE BTK keleti nyelvek és kultúrák szakára japánt kell vinni!


Bocs a kotnyeleskedésért, de idén már nem szükséges hozzá a japán érettségi, elfogadják az angolt vagy a magyart, vagy a törit is.

[size=9:jgzszce3]Mellesleg én is oda adom be :wink: [/size]

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314691 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Remzymama/Tünde írta: Ethuil: nekem mindegy hova, csak gyere :P :wink:


Felveszel takarítóbácsinak, csicskásnak, szakácsnak, cselédnek (persze jó pénzért :twisted: ) akkor megyek is :D :mrgreen:


tanulni gyere lüke :wink: csak a közelembe :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314687 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: Ethuil: nekem mindegy hova, csak gyere :P :wink:


Felveszel takarítóbácsinak, csicskásnak, szakácsnak, cselédnek (persze jó pénzért :twisted: ) akkor megyek is :D :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314685 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil: nekem mindegy hova, csak gyere :P :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314683 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: A KRE-BTK-n csak a pszichológiát, a nyelvszakokat és a történelmet ajánlom, mást nem (kommunikációt és a szabad bölcsészetet hagyjuk... bár a szabad bölcsészetet semmilyen egyetemen nem ajánlanám, nem ér semmit, nem tudsz vele elhelyezkedni)! :wink:


Naggyon szépen köszönöm :D Ez építő kritika volt (a KRE részére). Amint látod, nem is nagyon szeretnék szabad bölcsészeten szenvedni ^^ A nemzetközi tanulmányok, vagy a pszichológia lesz a tuti befutó :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314682 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A KRE-BTK-n csak a pszichológiát, a nyelvszakokat és a történelmet ajánlom, mást nem (kommunikációt és a szabad bölcsészetet hagyjuk... bár a szabad bölcsészetet semmilyen egyetemen nem ajánlanám, nem ér semmit, nem tudsz vele elhelyezkedni)! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314681 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pfff, el is felejtettem: a szlovákom ha sikerül nyelvizgaként számolódik (ezért is jó az emelt szint). Legtöbb helyre pedig a magyart és a törit szándékozom vinni, mert van esély a 90%-s érettségire :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314680 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ethuil, ez rendkívül sok felvételi tárgyat jelent. Milyen tárgyakat viszel pontként?

A KRE BTK keleti nyelvek és kultúrák szakára japánt kell vinni! Lesz lehetőséged japánból érettségizni? (amúgy hazabeszélek, de támogatom ezt a választásodat, tényleg színvonalas egy szak!) De a pszichológiánk is erős.


A japánt csak a lelkiismeretem miatt írtam ki a könyvből :D nem érek japánból sajnos.

Amúgy magyarból, angolból, szlovákból és történelemből érek. Mivel nyelvi tagozatos vagyok, szlovákból és angolból eleve emelt szinten érek, és nemkis rábeszélésre magyarból és töriből is... igen, nem vagyok teljesen normális. De ezek szerint a KRE nem rossz választás :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314678 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil, ez rendkívül sok felvételi tárgyat jelent. Milyen tárgyakat viszel pontként?

A KRE BTK keleti nyelvek és kultúrák szakára japánt kell vinni! Lesz lehetőséged japánból érettségizni? (amúgy hazabeszélek, de támogatom ezt a választásodat, tényleg színvonalas egy szak!) De a pszichológiánk is erős.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314676 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok népek! Az a nagy helyzet, hogy átnyálazva a felsőoktat. tájék., nem tudok sulit és szakot választani. Van néhány befutó, de ez még mindig sok. Valaki hozzáértő segíthetne, hogy megsúgná, melyik egyetemre vesznek fel szlovákiai pontokkal :)

BCE-TK - nemzetközi tanulmányok
EKF-GTK - nemzetközi tanulmányok
ELTE-BTK - ókori nyelvek és kultúrák /egyiptológia/
KRE-BTK - keleti nyelvek és kultúrák - japán szakirány
KRE-BTK - pszichológia
ME-BTK - szabad bölcsészet
ME-BTK - politológus
NYF-GTFK - komunikáció és médiatudomány
NYF-GTFK - nemzetközi tanulmányok
PPKE-BTK - nemzetközi tanulmányok
PPKE-BTK - pszichológia

Nah, ezek lennének azok, de nem tudok választani. Aki esetleg ezekbe az intézményekbe járatos, adhatna valamilyen infot, vagy aki valamiről tud, hogy hova abszolút nem érdemes menni... szóval bármi. Lassan itt a határidő, de én még nem választottam. (amúgy emelt szintűm is lesz, jegyek se rosszak) Köfke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314598 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Arden Borough írta: beqqcs kicsit, asszem elég régen jártam erre :)

szia! üdvözlet :P azért legalább LEPre jöhettél volna :wink:


ha nem lett volna/lenne vizsgaidőszak, sztem elnéztem volna :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314596 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: nemtom láttátok-e már, engem meglepetésként ért:
másik loituma
ha unod, meg kell nyomni a piros gombot...


áááúúú... én az eredetit szeretem.. *nyüsz.. ez nagyon félelmetes...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314589 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: beqqcs kicsit, asszem elég régen jártam erre :)

szia! üdvözlet :P azért legalább LEPre jöhettél volna :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314586 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
beqqcs kicsit, asszem elég régen jártam erre :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314579 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Legyen inkább "Nem minden Tolkienista ember,[size=9:3440jpr6]*[/size] de minden Tolkienista jófejnek tartja saját magát"! Ez közelebb áll az igazsághoz. :twisted:

[size=9:3440jpr6]*lehet törp, tünde, féltünde, hobbit, etc. is :wink: [/size]


Nem tartom magam jófejnek. Egyszerűen jófej vagyok :D :D A beképzeltség a kisemberek sajátja ;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.518 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére