BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 7 hónapja #315906 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Megbüntették? Annak mi értelme van? :roll:

Jobban meggondolja, hogy érdemes-e még azt a kis félkilós husimusi-falatkát odaadni Prüntyikének.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315904 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Ajjaj. Rossz hírem van, nem Bandika a legnagyobb macska: link :roll: :D

8O 8O 8O
Nem a nagysága ellen van kifogásom, elvégre Bandikát nem neveltük világbajnoknak :D Deee... azért mit ne mondjak, a Bandi szebb...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315902 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: a kutyát láttátok nemrég a tv-ben? megbüntették a gazdáját, olyan kövér volt:(

Megbüntették? Annak mi értelme van? :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315899 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Ajjaj. Rossz hírem van, nem Bandika a legnagyobb macska: link :roll: :D


jézusom....
a kutyát láttátok nemrég a tv-ben? megbüntették a gazdáját, olyan kövér volt:(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315898 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ajjaj. Rossz hírem van, nem Bandika a legnagyobb macska: link :roll: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315892 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

cortez71 a Jókívánságok topicban írta: Én pedig köszönöm még a január 8-án esett szurkot, továbbjutottam az OKTV-n, ülhetek neki a 30 oldalas pályamunka írásának :D Szóval köszi mindenkinek! (L)


hajrá sorstárs, bár nyelvtanból a 2. forduló volt a pályamunka :P úgyhogy én most várom az eredményt 8) :roll:
mi a téma, amiről írni kell? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315860 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok Hobbitok, Törpök, Tüncök meg minden egyéb létformák!

Tudom, ez nem az ingyenreklám helye, de ettől függetlenül szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy nagggggyon khirály kis helyet, ami nemrég nyitott a Váci utcában. Két kedves ismerősöm és egy leányzó üzemelteti, a neve Imladris és nagggyon naggggyon jó programok és előadások vannak odalent. Akit érdekelnek az ezoterikus dolgok vagy a keleti vallások meg még sok minden más, annak nagyon tudom ajánlani a helyet. Van jógatanfolyam is például. :twisted:
A honlapjuk címe: www.imladris.hu
Tényleg mindenkinek ajánlani tudom csak.

Cucc

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315759 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mától csak Update 1-es kaját szabad neki adni különben fekete juk keletkezik majd a helyén mint a nagyobb csillagoknak.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315754 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Ethuil írta: ló jellegű labradoromat

az milyen? :)


Előző életében táltos paripa volt :bill1: *büszke*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315751 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: ló jellegű labradoromat

az milyen? :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315746 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁ, nagyanyám, meg anyum is megőrülne egy ekkora macsekért :D Ők már csak ilyen macskásak. Én jobban szeretem a ló jellegű labradoromat, Macit, aki tud vágtázni. Meg ugrálni, mint egy nyúl. Róla videó kellene, de az meg nincs :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #315744 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megnéztem a képet. te jó ég, ekkora macskát én még nem láttam!tényleg rá férne a diéta!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315742 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A sok lasagna az oka, tuti.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315740 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én láttam már ekkora macskát, Garfieldnak hívták, és a szomszédban lakott (egyszobás lakásban). Akkora volt, mint egy fotel úgy a karfáig. De nyilván még nagyobb is volt Bandikánál, mert 17 kiló rémlik...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315736 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: kérdezd csak meg Bent, Bandika szakértőjét, ekkora macskát te még nem láttál :D

Sejtettem. :D Hát izé, hatalmas egy macska. :P Snuff, engedelmeddel, kép (tök jó, fejből tudom az url-jét :D ) : Bandee

Acho, pedig macskák jók. :) (de ez már nem inkább Állatbarátok topik? :roll: :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315735 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nah például ezért nem lesz nekem soha macskám! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315731 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: csaknem neked is van egy hasonlóan jellemezhető háziállatod? (ez ölég komoly lett! :-) )

OFF [size=9:385ybj30]kérdezd csak meg Bent, Bandika szakértőjét, ekkora macskát te még nem láttál :D sajnos a férfiasságától megfosztott exkandúr kicsit elhízott, de évek óta állatorvos által javasolt diétán van, nála ezek szerint az így elért testsúly (kb 10-12 kg) a normális. már mondták itt a fórumon is, hogy betegesen nagy a macska, és túletetjük, de higgyétek el, tényleg csak száraztápot kap és csak orvos által előírtat. ő ilyen macska :) de cicának inkább nem nevezném, mert ez már nem cica :D [/size]ON
egyébként hogy a kérdésedre érdemben is válaszoljak: vadállat az a macska. ha felugrik a kanapéra nagy lendülettel, gondolhatod, mekkora hanggal jár, meg kieresztett karmokkal. ha leugrik, még enyhén dobban is a szalagparketta.
sőt, néha kibolyhosítja a kanapé hátulját, kiszakítja, bemászik, jaj, borzalmas, miket művel. kis kanapégyilkos.

ápdét: bár ha belegondolok, nemcska a kanapét gyilkolja, hanem anyu élettársának a kezét is. lelóg a fotel karfájáról, Bandi meg jön és WRÁÁRGH. kicsit megtépkedi. teljesen spontán.
dehát ki érti a macskákat? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315724 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csaknem neked is van egy hasonlóan jellemezhető háziállatod? (ez ölég komoly lett! :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315723 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Nimrocco mirimafea:hogy van ez az emberevő macskával?egyébként lehet,hogy jutottak be hozzátok...csak a macska elintézte őket! :-)

hogy? mi? merre? hogy került oda a Bandika? ( ;PPP )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315717 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: használat után visszavitték :P

használat után? :lol: :lol: :lol: ez olyan érdekesen hangzik.... :P

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315715 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
valószínűű... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315714 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy lehet az hogy kellet nekik a fa, elvitték és használat után visszavitték :P

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315708 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrocco mirimafea:hogy van ez az emberevő macskával?egyébként lehet,hogy jutottak be hozzátok...csak a macska elintézte őket! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315699 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gondolom kellett nekik karácsonyra, aztán azért hagyhatták ott, mert megzavarták őket

nekünk kinőtte a kertet a fenyőfánk, ezért mi vágtuk ki, de nagyon sajnáltam, volt vagy 15 éves

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315694 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kivágták a fát és otthagyták? :evil:
Az ilyet annyira nem értem...mármint,hogy ez kinek jó, és miért... :?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315691 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részvétem Gandalf :(

Amíg megvolt a nyaralónk, szerencsére nem törték fel, csak az egyik karácsonyi időszakban kivágtak három fenyőt a kertből. Az egyik egy gyönyörű, 5 méter magas ezüstfenyő volt, kb 2 méter magasságban baltázták szét a törzsét, de nem vitték el. Akkor káromkodtam életemben először úgy, hogy zengett a környék :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315684 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: Nekünk van egy 40 cm-es vadorzó keverék házőrzőnk, de ami még ennél is jobb, egy emberevő macskánk :D
Nem is jött még be ide eddig senki sem! :D


emberevő macska?? 8O :) :D

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315681 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk van egy 40 cm-es vadorzó keverék házőrzőnk, de ami még ennél is jobb, egy emberevő macskánk :D
Nem is jött még be ide eddig senki sem! :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315626 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sajnálom Gandalf!ha már nem száradhat,akkor legalább fagyjon szét a kezük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315623 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf, részvétem, még szerencse, hogy nagyobb értéket nem vittek el.

A mi környékünkön is történt már egy pár lopás (szerencsére mihozzánk még egyszer se jött be illetéktelen *kopp-kopp*), méghozzá volt, hogy szintén fényes nappal. Az utcában nem tudom kik, temetésen voltak, mire hazaértek, kirámolták a fél lakást... :x
Vagy valakik körbehívogatták a környező házakat, aki nem vette fel, ahhoz bementek (ilyenkor külön öröm, hogy apám rendszerint kikapcsolja, a vezetékes telefont, h ne csörögjön...). Az egyik idős néni (két házzal arrébb) nem hallotta meg a tévétől asszem, bementek a garázsba és elvittek pár dolgot. :roll: :? Száradjon le a keze az ilyennek, meg egyéb "élvezetes" kívánalmak, hadd ne soroljam.

Amúgy a másik röhej az, hogy a drágalátos hatóság nemigen tud mit tenni, vagy nem is akar... Speciel pár hónapja a monori rendőrség tett egy olyan közleményt asszem, hogy sötétedés után fiatalok ne nagyon járkáljanak egyedül a mellékutcákon, felnőtt is inkább csak a főutcán, és értéket ne vigyen magával - szép, nem?

Brave, new world, na igen...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.545 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére