BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 4 hónapja #292292 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn az Ákos - Test nekem megvan, de nemtom mikor/hogy juttathatnám el neked, MSN?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292278 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Léciléciléciii:)
A követekzőkt keresem!!

Ákos - Test
Ákos - Élő Dalok
Ákos - Hűség

Ez a három hiányzik még és azt istennek nem tudom megszerezni.


Megnéztem ott ahonnan én szoktam szerezni de nem voltak. Ha lesz azt mondták szólnak.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292258 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niphredil Eleanor írta:

Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Gratulálok! Majd aztán tanítsd meg a gólyákat a Tolkienra! :wink: :lol:


Köszi Gwendir! :wink: Biztos beléjük verek valamit azalatt a pár nap alatt Balassagyarmat éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején! :twisted:


basszus!! Én meg Nógrádkövesden tanítottam, gyarmattól egy köpésre... Mért nem szóltál, hogy gyarmati vagy? Talizhattunk volna.. na midegy, még így is lehet, hiszen járok arrafele....

Amúgy gratulálok.

más. a holnapi KGY-n kéretik nem elájulni, mert úgy nézk ki.. szörnyen, de ha minden jól megy, holnapra kiganajolom magam.. majd ott elmondom mi történt... nincs semmi baj, inkább komikus az egész.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292248 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léciléciléciii:)
A követekzőkt keresem!!

Ákos - Test
Ákos - Élő Dalok
Ákos - Hűség

Ez a három hiányzik még és azt istennek nem tudom megszerezni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292217 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De más még nem. :)
Ja meg azt akartam mondani, h tudom h nem a miénk a legjobb de pénzdíjas mi meg csóró és tré iskola vagyunk. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292213 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mán szavaztaaam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #292212 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Reklámból sosem elég. :)
Szavazzatok a tablónkra! Léécci! Árpád 12a. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292208 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niphredil Eleanor írta:

Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Gratulálok! Majd aztán tanítsd meg a gólyákat a Tolkienra! :wink: :lol:


Köszi Gwendir! :wink: Biztos beléjük verek valamit azalatt a pár nap alatt Balassagyarmat éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején! :twisted:


Csak a szépre jóra. ( az orkok "megrontását" ne meséld :wink: )

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292202 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Gratulálok! Majd aztán tanítsd meg a gólyákat a Tolkienra! :wink: :lol:


Köszi Gwendir! :wink: Biztos beléjük verek valamit azalatt a pár nap alatt Balassagyarmat éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején! :twisted:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292179 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niphredil Eleanor írta: /Nagy hírem van!!! :D
/bár csak számomra nagy újság, de azért mégis :wink: /

Az iskolában az idei gólyatábor témája nem más, mint a Gyűrűk Ura! :D
Természetesen azonnal jelentkeztem, hogy én is szívesen elmennék a táborba az új gólyákat terelgetni, és ma tették ki (végre valahára) a suliban a plakátot azoknak az embereknek a neveivel, akik úgymond "felvételt nyertek"!
Na mit gondoltok? :wink:

Felvettek!!! MEHETEK!
:D :biggrin2: :mrgreen:
És annyira örülök neki, hogy muszáj volt azonnal elújságolnom!!! :oops: :roll: :wink:


Gratulálok! Majd aztán tanítsd meg a gólyákat a Tolkienra! :wink: :lol:

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292146 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

telcontar írta: Sziasztok!

Arra kérlek titeket, hogy egy nagyon kedves ismerősömnek segítsetek abban, hogy az alábbi linken levő kérdőívet kitöltitek és elkülditek az ott levő címre!

Csak két perc de sokat segítetek, a téme egészségügy.

Köszi!

T.


Hol található az alábbi link?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292143 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Arra kérlek titeket, hogy egy nagyon kedves ismerősömnek segítsetek abban, hogy az alábbi linken levő kérdőívet kitöltitek és elkülditek az ott levő címre!

Csak két perc de sokat segítetek, a téme egészségügy.

Köszi!

T.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292114 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk mindig csütörtökön van premier

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292109 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Tényleg, a da Vinci- kódot vetítik már?


Ma, vagy holnap, vagy holnaputántól...itt Szlovákiában..bocsi időzavarban vok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292101 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/Nagy hírem van!!! :D
/bár csak számomra nagy újság, de azért mégis :wink: /

Az iskolában az idei gólyatábor témája nem más, mint a Gyűrűk Ura! :D
Természetesen azonnal jelentkeztem, hogy én is szívesen elmennék a táborba az új gólyákat terelgetni, és ma tették ki (végre valahára) a suliban a plakátot azoknak az embereknek a neveivel, akik úgymond "felvételt nyertek"!
Na mit gondoltok? :wink:

Felvettek!!! MEHETEK!
:D :biggrin2: :mrgreen:
És annyira örülök neki, hogy muszáj volt azonnal elújságolnom!!! :oops: :roll: :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292082 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Film: összcsaládi tévézés volt, anya ámulva nézte, mi meg tesómmal időnként vihorásztunk, de Anya lepisszegget minket.

következő:

_Figyeld, Cicus, mindjárt jön za ork az olimpiai lánggal!
-??? Tényleg.. de sz***!!!!- nevetés...
meg legolas kitárgyalása szörfözés közben és egybek.. Jó olyannal nézni, aki már látta, csak némileg idegesítő annak, kai mot nézi először.

Tényleg, a da Vinci- kódot vetítik már?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292033 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KEDVES BARÁTAINK!

HOSSZAS TANAKODÁS UTÁN ÚGY DÖNTÖTTÜNK, ELHALASZTJUK A MOSTANI TOLKIEN FOGADÓT EGY HÉTTEL.
A JÖVŐ HÉTRE RENDESEN ÁTGONDOLJUK A SZERVEZÉST ÉS TÖBB IDŐNK IS JUT MAJD RÁ, REMÉLJÜK, RÁTOK SZÁMÍTHATUNK MÁJUS 27-ÉN DÉLUTÁN IS!
MOST SZOMBATON PEDIG KGY UTÁN TARTHATNÁNK VALAMI KÖZÖSÉGI ÖSSZERÖFFENÉST HELYETTE.

ELNÉZÉST A KAVARÁSÉRT, IGYEKSZÜNK EGY ALAPOSAN MEGSZERVEZETT ÉS HANGULATOS FOGADÓVAL KÁRPÓTOLNI TITEKET A JÖVŐ HÉTVÉGÉN!

ÜDVÖZLETTEL:
A TF CSAPATA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292019 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uhh, hát ez a break aztán nem semmi!!! :D Az a láb nélküli fekvőtámasz sorozat ott a vége felé, az nagyon ottvan! :D Huhh, hát gratula nekik!
Nekem még lábbal se igen megy, nemhogy láb nélkül... :roll: :oops: :D

Feanor: Hát az biztos, hogy jobban csinálják, mint mi! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292013 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
T. Fredegár!
Fonetikusan írtam. Direkt. :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292007 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát valamit tudnak amit én nem :)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291998 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nézzétek meg, nagyon durvaa :D

www.vicclap.hu/link/865/

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291990 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is néztem, és mindvégig attól féltem (ami be is következett), hogy a végét olyan brutálisan megszakítják, hogy csak úgy füstöl... Számítottam rá, mert sose hagyják végigmenni a befejező zenét meg a stáblistát, de még csak le sem keverik valahogyan, hogy valamelyest enyhébben vessenek véget a filmnek. Kicsit illúzióromboló dolog.
(Egy-két oldallal korábban volt említve, és lehet, hogy én tudom rosszul, de a Perpetuum Mobile-ben nem két u-val van a Perpetuum szó?)

[size=9:3nw99c6u](Talán valakit érdekel: Martin Lopez, az Opeth dobosa már hivatalosan is kiszállt a bandából...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291972 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megvan a 100adik hozzászólás :dance:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291962 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Kispajtások,

a Kossuth Krónikájában egy hölgy ma reggel 3/4 8 körül (előtt egy picivel) az újonnan kiadott Hobbitról beszélt. Sajnos későn hallottam meg, nem tudom, ki volt az :?

Esetleg hallotta valaki és tudja, hogy ki beszélt?


A kiadó valakije. Valami igazgatója.

Vétett egy hibát a szövegben, de nem volt vészes.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291940 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Mert nem elég ha az ember tud a hangjával játszani át is kell élnie azt amit csinál.


Ezzel teljesen egyet értek veled. :D (lásd Andyt, akit csak Gollam hangjának hívtak)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291924 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, tovább foglalom a helyet. Tényleg sürgős lenne, na!

Esgal írta: Csak emlékeztetőül, h senki ki ne maradjon, akit érdekelhet...

Esgal írta: ha már ingatlan:

Sürgősen eladó lakás!

Hely: XIII. ker. Dráva u., Vizafogó lakótelep eleje, az "új" panelek közül az egyetlen 10emeletes. Kicsit forgalmas utca, deviszont a ház mellett kutyafuti-park, mögötte sétálgatós-park.
Emelet: 9. Lift van, és gyakorlatilag sosem rossz (egy évben egyszer karbantartás miatt nem működik).
Ebből kifolyólag panoráma: van. Első erkélyről ellátni a Vár-Citadella-Parlament-aug.20.-i tüzijáték-satöbbiig, hátsó erkélyről ellátni az Árpád híd-Rendőrpalota-Nyugdíjfolyósító-satöbbiig.
Közlekedés: kiváló. 3 percre a Dózsa György úti 3asmetró állomás, 1 percre a 79-es troli és a 133-as busz. Legkevesebb húsz perc alatt bárhova odaérsz a városban. A ház előtt és mögött nagy parkoló van, aki esetleg kocsival lenne. Nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de a Dunapart is 5 perc, és van a közelben orvosi rendelő, gyógyszertár, óvoda, iskola, kínai étterem, kisközért, szupermarket és csupa, az urbanisztikus ember létéhez elengedhetetlen létesítmény. Kocsma is akad.
A lakás mérete: 78 m2, 2 és fél szoba. Külön WC és fürdőszoba, konyha és külön étkező, előszoba, két gardrób, két erkély. A helyiségek viszonylag nagyok és szellősek, nem lyukak.
Állapot: jó. Mi nem laktuk le, sőt, folyamatosan újítottuk. Minden tiszta és működőképes, és még otthagyunk egy 1 milliós beépített meggyfaszín konyhabútort is, tűzhelyestül-mosogatógépestül-villanysütőstül, valamint egy márványlapos fürdőszobaszekrényt is. A szobákban laminált parketta, a közlekedőkben, konyhában, étkezőben és fürdőszobában kő járólap van. A falakon tapéta, a fürdő-WC-konyha csempézett. Ja, a két erkély is (ebből az első, nappaliból nyíló a nagyobb, amásik, ami a másik nagy szobából nyílik, kisebb, és a kis félszoba ablaka alatt van.) járólappal (fagyálló, jó állapotú ez is) van lerakva.
Szomszédok: vegyes csalamádé. Az alattunk lakó néha bulizik, de elviselhető, s hamarosan elköltözik az a srác is otthonról, nem lesz gond.
Rezsi: sajna, panel, ez nem alacsony, de nem kell benne meggebedni azért.

Ára: 16,5 millióról induljunk, esetleg lehet alkudni, megegyezünk.

Ha felkeltette az érdeklődéseteket, hívjatok, vagy adjátok tovább annak, akit érdekel:
20/9823649 Abonyi Barbara


És azt még ki is felejtettem, h a ház aljában üzlethelyiségek (fodrász, dilibolt, írószerbolt, videotéka és pénztárgépnagyker) vannak, amelyek bérleti díjából annyi bevétele van a háznak, hogy jut egy jókora összeg minden évben karbantartásra, és alacsony a közös költség (2000 Ft körül van, ha jól tudom - azt hiszem, ez nem sok).
Ja, és van kulcsra zrható bicikli- és gyerekkocsitároló, valamint lakásonként egy kis, külön zárható fülke-raktár, ahova szintén sok, nem aktuális cuccot is lehet tárolni. Mindez magasított földszint, tehát nem pince, nem vizesedik.


Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291923 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is néztem. Sírtam is rajta. Mikor vége lett még kb hajnal3ig kint sétáltam a kertbe. Meg ültem a fa alatt és néztem a holdat. *nagyotsóhajt és álmodozik*
Szvsz nekem is angolt kellett volna tanulni de .....
Asszem Meleth, egyetértünk abban, h van fontosabb dolgunk is mint az angol :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291917 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kispajtások,

a Kossuth Krónikájában egy hölgy ma reggel 3/4 8 körül (előtt egy picivel) az újonnan kiadott Hobbitról beszélt. Sajnos későn hallottam meg, nem tudom, ki volt az :?

Esetleg hallotta valaki és tudja, hogy ki beszélt?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291901 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ille / Lórien írta: Sil: A FotR Complete Recordings-et külföldről rendelted vagy nálunk is kapható?

Külföldről, persze. Kb 7800 HUF + postaköltség volt (de mivel több cuccot rendeltem, az eloszlik), szvsz megéri. (Igaz, ez valami akciós ár lehetett, mert most már sokkal több... A RotK CD-t is megkaptam pl 2000 HUF alatt...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291879 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is néztem angolháziírás helyett :D :P .

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.909 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére