BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 5 hónapja #288733 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát akkor sajna..... :cry: Nekem vasárnap este nem jó, kár :( , hogy Csobánkával együtt van. De azért köszi

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288695 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy_mama/Tünde írta: Valakit nem érdekelne? Egyedül nincs kedvem kimenni :(
www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=32632


Én szoktam menni, de max. vasárnap este jó :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288693 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy_mama/Tünde írta: Valakit nem érdekelne? Egyedül nincs kedvem kimenni :(
www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=32632


Nekem lenne, de sajna nem érek rá... :(

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288691 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Minerva írta: Ez itt olyan sz@r, hogy az már majdnem jó....
koti.mbnet.fi/jouh/flash/gollum.swf


Ó igen, a régi jó Gollam-rap.
Már 3 éve sláger. (vcagy csak kettő? nem emlékszem már pontosan)
:D


Ja, bocs. Akkor nekem ez kimaradt az életemből... :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288690 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Ez itt olyan sz@r, hogy az már majdnem jó....
koti.mbnet.fi/jouh/flash/gollum.swf


Ó igen, a régi jó Gollam-rap.
Már 3 éve sláger. (vcagy csak kettő? nem emlékszem már pontosan)
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288689 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez itt olyan sz@r, hogy az már majdnem jó....
koti.mbnet.fi/jouh/flash/gollum.swf

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288670 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valakit nem érdekelne? Egyedül nincs kedvem kimenni :(
www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=32632

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288659 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj... :lol:
most 1 ideig nem tok majd gyünni mert kiköltözök a koleszbol, de ha lesz lehetöségem, (ritkán,de reméljük lesz) majd be-benézek,bár hozzászólásra lehet nem lesz időm.
Csak annyit ha nem tudnék többet jönni nagyon birlak titeket jófejek vattok mindenki,

NAMARIE:
MERRY
:frodo1:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288565 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Hallottam egy morbid viccet.

Megy a nyuszika az erdőben, vakon és fél lábbal. Arra jön a róka, megkérdezi:
- Te jó ég, nyuszika, mi történt veled?
- Ne is kérdezd! Fogadtam a medvével a szemembe, hogy nem tudja kitépni a lábam!


Ááá, egyik legjobb :mrgreen: Bár szerintem úgy mégkegyetlenebb, hogy fogadtam a medvével a lábaimban, hogy nem meri a szemembe vágni a ceruzát... :lol: Ááu.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288561 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallottam egy morbid viccet.

Megy a nyuszika az erdőben, vakon és fél lábbal. Arra jön a róka, megkérdezi:
- Te jó ég, nyuszika, mi történt veled?
- Ne is kérdezd! Fogadtam a medvével a szemembe, hogy nem tudja kitépni a lábam!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288544 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!!!!

Igaz kissé megkésve írom ide, 3 nap késéssel..... :oops: :P
De immár 3 éve keserítem meg az itt forumozok életét....... remélem még sokáig megtehetem ezt..... :evil3: :bounce: :evil3: :dance: :bounce: :up:
Üdv:Niph

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288543 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
70%-64%

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288533 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy Tatabányán hogyan lehet a buszvégről a Vöröskereszthez eljutni? :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288497 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: 100%-100%

5 perc megvolt.

No comment


Na, már nem vagy egyedül, nekem is 100%-100% lett. Azért mi tudunk valamit. :wink:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288496 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kanadában a Gyűrűk Urából csináltak színdarabot, mégpedig musicalt. Az előadást 3,5 órásra tervezték, de az első teljes próba 5 órásra sikeredett, így le kell faragniuk a darabból. A díszlet sztem nagyon állat, és a mai modern technikával a színpad mozgatását, stb. is nagyon jól meg tudják oldani, csak kevés a statiszta, ezért van olyan, hogy az egyik jelenetben még fának (szerintem az entekre gondoltak) vannak beöltözve, 5 perccel később meg már orkot játszanak.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288487 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hmmm...95-95%. Jó vagyok!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288474 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: 100%-100%

5 perc megvolt.

No comment


Gratula.

Nekem "csak" 83%-90%. De ezt mindig is tudtam :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288439 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: Én nem értek a politikához. Sugallllták a hátam mögött 8) :lol:


Muszáj mindent rám fogni...??? :evil2: :tongue:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288438 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem értek a politikához. Sugallllták a hátam mögött 8) :lol:

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288437 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy_mama/Tünde írta: Valszeg én voltam :oops: , bocsi, ki is lettem moderálva :oops: , humornak szántam :oops: Sorry :oops: [size=9:qzkt91ab]Nem politizuálás volt, ha érdekel valakit priviben kifejtem[/size]


Ja, arról lemaradtam :) De érdekel, majd írd meg légyszi :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288434 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta:

Shaman írta: Úgy tom nem lehet Politizálni a fórumon. :roll:
Dá dá lecc.


EZ NEM POLITIZÁLÁS. Ez kampányreklámok kifigurázásának egymással való megosztása. Az lenne politizálás, ha azon kezdenénk vitatkozni, hogy höö, a hülye *** párt, meg a marha ***** párt, és egymás haját tépnénk, hogy kinek miért nincs igaza. Képek megosztása még nem politizálás, főleg, ha csak egyszerű, humoros tartamú a dolog.


Valszeg én voltam :oops: , bocsi, ki is lettem moderálva :oops: , humornak szántam :oops: Sorry :oops: [size=9:2rfaeoq4]Nem politizuálás volt, ha érdekel valakit priviben kifejtem[/size]

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288430 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvan valakinek Mórusz Tamás Utópiája szgépes formában, vagy meg tudnátok mondani honnan tölthető le? Naon kéne...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288427 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mogy\n

VILÁGBAJNOKSÁG, CALGARY
Férfiak. Világbajnok: Stephane Lambiel (Svájc) 274.22, 2. Brian Joubert (Franciaország) 270.83, 3. Evan Lysacek (Egyesült Államok) 255.22, 4. Oda N. (Japán) 251.21, 5. E. Sandhu (Kanada) 249.89, 6. J. Buttle (Kanada) 241.59, ...33. Zákány Bertalan (Magyarország)

forrás: Nemzeti Sport online


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288426 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VILÁGBAJNOKSÁG, CALGARY
Férfiak. Világbajnok: Stephane Lambiel (Svájc) 274.22, 2. Brian Joubert (Franciaország) 270.83, 3. Evan Lysacek (Egyesült Államok) 255.22, 4. Oda N. (Japán) 251.21, 5. E. Sandhu (Kanada) 249.89, 6. J. Buttle (Kanada) 241.59, ...33. Zákány Bertalan (Magyarország)

forrás: www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=109385

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki be tudná nekem írni (mert én nem találom) hogy a kori VBn ki lett az első három a férfi egyéniben?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288417 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez szerintem se politizálás. Csupán jópofa képek mutogatása. Az más kérdés, hogy mit figuráznak ki.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288413 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: Úgy tom nem lehet Politizálni a fórumon. :roll:
Dá dá lecc.


EZ NEM POLITIZÁLÁS. Ez kampányreklámok kifigurázásának egymással való megosztása. Az lenne politizálás, ha azon kezdenénk vitatkozni, hogy höö, a hülye *** párt, meg a marha ***** párt, és egymás haját tépnénk, hogy kinek miért nincs igaza. Képek megosztása még nem politizálás, főleg, ha csak egyszerű, humoros tartamú a dolog.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288402 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pontosítok: Az MTT nem politizál. Mivel a fórum az MTT-hez tartozik, ezért itt sem lehet politizálni. Remélem, mindenki számára érthető.

a miérthez megy csak annyit, hogy az alapszabályzat ezt kimondja.

Remélem, mindenki számára érthető.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288400 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy tom nem lehet Politizálni a fórumon. :roll:
Dá dá lecc.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288397 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
JOBBAN ÉLÜNK, MINT 4 ÉVE: 100%-KAL TÖBB MTT! 8)
IGEN. MEGCSINÁLTUK.
(IDÉN LESZÜNK 4 ÉVESEK, HURRÁ!)

Hajrá Megye, Hajrá hobbitok!

avagy: ki törődik Tolkiennel?
MI IGEN!

www.tolkien.hu

MTT.
Gyermeteg Egyesületet gyermeteg társaságnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.516 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére