BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 4 hónapja #290080 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom nem ide éne, de fontos. Nem tudja valaki véletlneül, hogy mit vihetünk magunkkal az írásebli érettségire? Emelten.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290041 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
4000! 8) :dance:

...és még mindig jó itt, köszönöm! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290023 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: Üdv!

Tudnátok segíteni? Valami videót szeretnék kán-kánozó csajokról, mert egy animációt kell csinálnom. Tudtok valami ilyenről a neten? Vagy legalább valami filmcímet tudtok amiben volt ilyen, nekem per pillanat egy sem jut az eszembe.

Köszi


Moulin Rouge..? Vagy abban nem volt ilyen?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290016 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Tudnátok segíteni? Valami videót szeretnék kán-kánozó csajokról, mert egy animációt kell csinálnom. Tudtok valami ilyenről a neten? Vagy legalább valami filmcímet tudtok amiben volt ilyen, nekem per pillanat egy sem jut az eszembe.

Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289989 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akarok politizálni, de szerintem ez egy jó kép. :mrgreen:

www.fn.hu/files/kepkatalogus/394/4438?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289987 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ring, szvsz ez természetes.
...és Csinccel értek egyet.
No és arról sem szabad elfeledkezni, hogy - gondolom - havi terembérlet van (ami négy alkalomra szól). Így azok szívnának, akik ott vannak, mert akkor nekik kéne többet fizetni... Ami szerintem unfair azokkal szemben, akik mindig ott vannak.
uff. nyau.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289972 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Szerintem meg egyértelmű, hogy ha mi akarunk valamit csinálni egy oktató közreműködésével, nem az emberekhez igazodunk, hanem az oktatóhoz. És ha ő azt kéri, aki járni akar, fizesse be a fix összeget hó elején, az utána úgy oldja meg, ahogy akarja. Persze az is lehet, hogy tévedek, de nekem ez nem tűnik bérletrendszernek, az az uszodában meg a fitnessteremben van. Tiszteljük meg ennyivel az oktatót. (Nyilván, ha neki ezzel kapcsolatban nincs ellenvetése, fölöslegesen beszélek. De úgy gondoltam, szót érdemel.)


Sztem anya azért csinálja ezt, mert ha kifizetted nem mondod azt, hogy nem tudsz jönni és rendszeresen jársz csütörtökönként. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289931 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Hobbit kritikai kiadásának végleges bolti ára 4950 Ft, de a Könyvfesztivál helyszínén 4000 Ft-ért megvásárolható (a 105-ös stand a Ciceróé)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289927 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csinci vagyok, az avatar megtévesztés.

Szerintem meg egyértelmű, hogy ha mi akarunk valamit csinálni egy oktató közreműködésével, nem az emberekhez igazodunk, hanem az oktatóhoz. És ha ő azt kéri, aki járni akar, fizesse be a fix összeget hó elején, az utána úgy oldja meg, ahogy akarja. Persze az is lehet, hogy tévedek, de nekem ez nem tűnik bérletrendszernek, az az uszodában meg a fitnessteremben van. Tiszteljük meg ennyivel az oktatót. (Nyilván, ha neki ezzel kapcsolatban nincs ellenvetése, fölöslegesen beszélek. De úgy gondoltam, szót érdemel.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289922 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TÁNCESTJEGYEK kaphatóak ma a fogadóban Kincsőnél!
Vegyetek és gyertek el május 6-n! :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289906 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is az a gondom, mint Timnek. A legjobb az lenne, ha a 3000 Ft nem 1 hónapra szólna, hanem 4 alkalomra. Aztán amikor tudunk, megyünk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289900 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alison, heti egy alkalom, tehát havonta négy.

Tim, attól tartok, hogy csak egyben lehet fizetni, de ezzel kapcsolatban keresd meg Ankalimont, ő tud teljesen pontos választ adni.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289898 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alkalmanként nem lehetne fizetni? Mert én csütörtökönként fixen 6ig dolgozom a Corvin mozitól nem messze és ha így ingadozik a kezdés ideje nem hiszem, hogy bérletet vennék, viszont szívesen mennék jógázni :S

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289895 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: A megbeszéltek szerint a foglalkozások havi díja 3.000 Ft lesz, kérjük szépen, hogy ezt a következő alkalommal hozzátok magatokkal.


És ez hány alkalomra szól/hó? :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289872 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jógázók!

Tegnap megvolt az egyeztető megbeszélés - némi gyakorlással fűszerezve :)

A következő alkalom jövő csütörtökön, 27-én fél 6-tól lesz a Batthyány Alapítványnál (VI. Eötvös u. 24.)

A megbeszéltek szerint a foglalkozások havi díja 3.000 Ft lesz, kérjük szépen, hogy ezt a következő alkalommal hozzátok magatokkal.

Két hét múlva (május 4.) várhatóan 19:30-kor fogunk kezdeni.

Továbbra is várunk szeretettel minden érdeklődőt, kényelmes ruhát, polifoamot, esetleg puha, vékony takarót/plédet hozzatok magatokkal!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289852 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ladis..
Unkle CD..
Add oda Gillznek egy táncon, ´oszt jólvan.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289843 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Daerachas írta: Arwen kardja, a hathafang kié volt Arwen előtt?


Tolkien erről nem ír. Ezt a filmesek találták ki, szerintük eredetileg Idril kardja volt. A valóság az, hogy a tündék sohasem használtak ívelt pengét - egy kivételével, de az sem Idrli volt.

Daerachas írta: ja és tényleg Bombadil Toma akkor most maia volt?
Ezt én sem tudom eldönteni.

:sauron1:


Ezügyben a fórumon itt tájékozódhatsz: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?t=21

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289842 Írta: Daerachas
Daerachas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
heló mindenkinek új vagyok itt és nem szeretnék gormba lenni de lenne egy kérdésem ami szerintem itt szentségtörés :oops: , de érdekelne,
Arwen kardja, a hathafang kié volt Arwen előtt?

ja és tényleg Bombadil Toma akkor most maia volt?
Ezt én sem tudom eldönteni.

:sauron1:

Eruthalion Daerachas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289820 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van itt valaki aki jobban ért a flashhez? Lenne egy-két kérdésem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 5 hónapja #289779 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ööö, nem tudom merjem-e ide írni, érdekel-e valakit :oops: , de hátha...
Szüval, ötödikes tanítványommal arról beszélgettünk, hogy Bombadil Toma maia volt-e. Csak azért örültem ennek, mert hogy egyáltalán van ötödikes, akit ez ilyen szinten érdekel.... :) És a KT közepén jár, pedig ránézésre nem az könyvmoly típus ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289723 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A hozzászólás nem éppen idetartozó, de nem tudom hova írhatnám.
Egy kedves ember másfél hete eltulajdonította a táskámat benne a mobiltelefonommal (többek között) és arra szeretnék kérni mindenkit akinek a száma megvolt nekem (sajnos borzalmas a memóriám és fogalmam sincs hogy pontosan kiknek a száma volt meg de voltak köztük tolkienosok is) az küldjön nekem egy privit, mert szeretném az új telefonomba is beleírni...
Nekem a régi vagyis a 70-es számom él.
Előre is köszönöm és elnézést a nem ideillő témáért.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289710 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az az elvetemült ötlet merült fel néhányunkban, hogy ki kellene próbálni a jógát, mint a testi-lelki megújulás és fejlődés eszközét.

Úgy tűnik, hogy sikerült találnunk egy megfelelő (nemzetközi diplomával rendelkező) jóga oktatót (Ring anyukáját), aki hajlandó lenne egy többé-kevésbé zárt körű, magánjellegű jógaoktatást indítani.

Még semmi sem végleges, de előre láthatóan hetente egy alkalommal lenne 2 órás foglalkozás a Batthyányi Alapítványnál. Havi díj kb. 4000 Ft lenne (lehet, hogy kevesebb, az függ a terembérlettől).

A dolog akkor fog elindulni, ha stabilan lesz 8-10 ember, aki folyamatosan el tud járni.

Az első megbeszélés 2006. április 20-án 18 és 19.30 között lesz a Batthyányi Alapítványnál. Ekkor beszüljük meg a T. érdeklődökkel, hogy mi is ez, hogy működik, milyen időpont lenne jó mindenkinek, stb., és Éva egyben néhány gyakorlatot be is mutat ízelítőül. (Ez még nem rendes foglalkozás, fizetni sem kell.)

Már erre az alkalomra is érdemes hozni némi felszerelést, ami később is kell majd: polifóm, vékony takaró, vagy vastagabb lepedő (a lazításokhoz, illetve meditációkhoz), könnyű, sportos ruházat (pl.: szabadidő alsó, póló).


A tanfolyam Swami Maheshwarananda indiai származású jóga mester "Jóga a mindennapi életben" rendszere szerint zajlik. Erről az irányzatról részletes információkat olvashattok: www.joga.hu/

Röviden a lényeg (az én - talán nem legpontosabb - interpretációmban): A jóga ősi indiai fizikai/szellemi/lelki kondicionálásra kifejlesztett spirituális rendszer. Eredeti célja a legbelső önvaló (atma) megtalálása, kiteljesítése, a kozmikus önvalóval való misztikus egyesülés.
Ezen legmagasabb szintű önmegvalósított állapotba való eljutáshoz a tanítás szerint a meditáció vezethet el, azonban a meditáció előtt még egy sor lépcsőfokot kell bejárni a tanítványnak. Az alacsonyabb szintek elsősorban a test és a szellem a meditációhoz szükséges megfelelő állapotba hozatalára irányuló testi gyakorlatok (ászanák), legzőgyakorlatok és lazítógyakorlatok gyakorlásából állnak. Ezek önmagában is rendkívül jó hatásúak a testi egészség, a lelki béke és a szellemi tisztaság elérése szempontjából, ezért gyakorolják oly sokan... Ezt a kezdő szintet mindenki, világnézeti kötöttségektől mentesen, a hindu vallási hagyományba való bekapcsolódás nélkül végezheti.

Akit érdekel a dolog az jöjjön el.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289643 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
1db meghívó elküldve. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289642 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
valakitől kérek szépen egy iwiw meghívót a tkrieger@infinitumx.hu címre!
köcike!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289638 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: www.freeweb.hu/gyzyke/kepemrolam/sz4.JPG

A többit is tessenek megnézni: )


Hú deszép vagy, jól sikerült fotó... :wink:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289553 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ladis..

Ha módodban áll, kérlek juttasd vissza hozzám az Unkle CD-t. Asszem még nálad van.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289464 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289455 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta:

Rabyn írta: www.freeweb.hu/gyzyke/kepemrolam/sz4.JPG

A többit is tessenek megnézni: )

Olyan kicsit fél(ré)szeg a mosolyod, de jó! :)


:evil3:
1800

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289430 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kép:
Tosca:

elfwood.lysator.liu.se/art/k/a/k ... a.jpg.html

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289364 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: www.freeweb.hu/gyzyke/kepemrolam/sz4.JPG

A többit is tessenek megnézni: )

Olyan kicsit félszeg a mosolyod, de jó! :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.364 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére