BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 6 hónapja #288076 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves fizikusok, megtennétek hogy bekukkantotok a tanulószoba topicba és ha tudtok, válaszoltok nekem?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288068 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Rabyn írta: FIGYELEM!!!

Mindenki aki szeretne időszakos munkát, szerinte jól bírja az embereket, nappalis tanuló, és szeret játszani (ja és elmúlt 18 ) az jelentkezzen Játékmesternek!

ez van a hivatalos izében:

Animátori munkakörbe keresünk nyitott, talpraesett fiatalokat, akik nappali tagozaton felsőoktatásban tanulnak, budapesti lakhellyel rendelkeznek, és elegendő szabadidejük van ahhoz, hogy egy játékos csapat tagjai legyenek. Hosszú távú alkalmi munka rendezvényeken, a magas fokú kommunikációs készség alapfeltétel. Angol nyelv ismerete és személygépkocsi előny.
Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet "animátor" jeligére az alábbi címre várjuk:
jakab.judit@jatek-mester.hu
Köszönöm!




Szóval gyertek mert ez jó hely! Én nagyon szeretek itten dolgozni. Hátránya, hog y télen nincsen munka (nincsen rendezvény) de nyáron van egy csomó és lehet sokat keresni. Mirrand és Ramba meg én már dolgozunk a céggel egy ideje. Szal gyertek gyertek!


Gyerekek én öt évig csináltam.. Hogy is mondjam, érdekes és sok tapasztalat, fejlődés a verbalitás és szociális kapcsolatok terén, viszont tűző napon 12 órázni étlen-szomjan, háát..A pénz meg közepes. Egy 12 órás melóért olyan 2-3000 ft. Nem rossz meló amúgy.


Akkor baromira rossz céget találtál és baromira átk*rták a fejed a palánkon... Nem a hirdetés helyét kívánom kitölteni, de itt ilyen hosszú meló esetén sok esetben jár étkezés, pisi/cigiszünet, illetve egy 12 órás munka után minimum 7 ropival gyarapodik a farzsebedben a buxa...no és idővel emelkedik a gázsi. Amúgy télen is van meló (nekem volt 2 téli fedett rendezvényem), csak kevesebb. Ilyenkor többnyire céges bulik vannak, nyáron meg hatalmas roadshow-k, családi-napok. Én szeretek itt dolgozni :D

Szóval akit érdekel, nyugodtan keressen minket kérdéseivel (Rabynt, Ramát, engem)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288064 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: FIGYELEM!!!

Mindenki aki szeretne időszakos munkát, szerinte jól bírja az embereket, nappalis tanuló, és szeret játszani (ja és elmúlt 18 ) az jelentkezzen Játékmesternek!

ez van a hivatalos izében:

Animátori munkakörbe keresünk nyitott, talpraesett fiatalokat, akik nappali tagozaton felsőoktatásban tanulnak, budapesti lakhellyel rendelkeznek, és elegendő szabadidejük van ahhoz, hogy egy játékos csapat tagjai legyenek. Hosszú távú alkalmi munka rendezvényeken, a magas fokú kommunikációs készség alapfeltétel. Angol nyelv ismerete és személygépkocsi előny.
Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet "animátor" jeligére az alábbi címre várjuk:
jakab.judit@jatek-mester.hu
Köszönöm!




Szóval gyertek mert ez jó hely! Én nagyon szeretek itten dolgozni. Hátránya, hog y télen nincsen munka (nincsen rendezvény) de nyáron van egy csomó és lehet sokat keresni. Mirrand és Ramba meg én már dolgozunk a céggel egy ideje. Szal gyertek gyertek!


Gyerekek én öt évig csináltam.. Hogy is mondjam, érdekes és sok tapasztalat, fejlődés a verbalitás és szociális kapcsolatok terén, viszont tűző napon 12 órázni étlen-szomjan, háát..A pénz meg közepes. Egy 12 órás melóért olyan 2-3000 ft. Nem rossz meló amúgy.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288054 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta: mert todd, írni kell azímélcímre
no, én írtam
kb tavaly januárban
azóta semmi...


Ana, úgy láttam, Te vagy az utolsó regisztrált, úgyhogy fent vagy 8)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288044 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!!!

Mindenki aki szeretne időszakos munkát, szerinte jól bírja az embereket, nappalis tanuló, és szeret játszani (ja és elmúlt 18 ) az jelentkezzen Játékmesternek!

ez van a hivatalos izében:

Animátori munkakörbe keresünk nyitott, talpraesett fiatalokat, akik nappali tagozaton felsőoktatásban tanulnak, budapesti lakhellyel rendelkeznek, és elegendő szabadidejük van ahhoz, hogy egy játékos csapat tagjai legyenek. Hosszú távú alkalmi munka rendezvényeken, a magas fokú kommunikációs készség alapfeltétel. Angol nyelv ismerete és személygépkocsi előny.
Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet "animátor" jeligére az alábbi címre várjuk:
jakab.judit@jatek-mester.hu
Köszönöm!




Szóval gyertek mert ez jó hely! Én nagyon szeretek itten dolgozni. Hátránya, hog y télen nincsen munka (nincsen rendezvény) de nyáron van egy csomó és lehet sokat keresni. Mirrand és Ramba meg én már dolgozunk a céggel egy ideje. Szal gyertek gyertek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288012 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta:

kriszana írta:
p.s. egyébként Alcar, én már több, mint egy éve kértem fölvételemet a meztelencsiga fórumra, és eddig még senki nem csinált semmit ezügyben. Innen is látszik, hogy nagyon halott a dolog..


Hát de mi a rossebbért nem regizel??? Nincs ott felvétel... minden hülyét szívesen fogadunk, :D DDD


mert todd, írni kell azímélcímre
no, én írtam
kb tavaly januárban
azóta semmi...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288009 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta:
p.s. egyébként Alcar, én már több, mint egy éve kértem fölvételemet a meztelencsiga fórumra, és eddig még senki nem csinált semmit ezügyben. Innen is látszik, hogy nagyon halott a dolog..


Hát de mi a rossebbért nem regizel??? Nincs ott felvétel... minden hülyét szívesen fogadunk, :D DDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288006 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Enna Silme írta:

Melyanna írta:

Enna Silme írta: Ébresszük föl, hozzuk ismét pezsgésbe, turbózzuk be a kis nyálkást!!!!!!!


Áááááááááááá
Vizuális típus vagyok :biggrin2: :evil2:

kis nyálkás öööö 8O

Mármint csiga, csiga, csigára gondoltam!!!! 8O 8O Kis nyálkás csiga !!!! :oops:


Egy ilyesmire gondoltál?
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/20498047#2

nem.
én erre gondoltam:
www.kep.tar.hu/camp/50140587/16068127#2

vagy erre:
www.kep.tar.hu/camp/50140587/16068053#2

de leginkább erre:
www.kep.tar.hu/camp/50140587/16068129#2

:)

p.s. egyébként Alcar, én már több, mint egy éve kértem fölvételemet a meztelencsiga fórumra, és eddig még senki nem csinált semmit ezügyben. Innen is látszik, hogy nagyon halott a dolog..

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288004 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Te olyan hüje vagy :lol: :mrgreen:


Kedves Alison, szívembül szóltál... :up:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288002 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: ***************************************!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha már húzól csikot te is az jó. Akkor illene megfürödni. Tudod a kis nyíllllt sebet. Ja! És szivaccsal ne dörzsöld, mert az már.....

:D DDD


Te olyan hüje vagy :lol: :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287999 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna Silme írta: Ne haragudjatok, ha témát bontok, de... él még a meztelencsigás fórum? :D Látogassuk, mert annyira jó volt!!!!


Hogy a rákba ne élne... bár régen írogatnak arra a népek.
csigaklub.uw.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287997 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
***************************************!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha már húzól csikot te is az jó. Akkor illene megfürödni. Tudod a kis nyíllllt sebet. Ja! És szivaccsal ne dörzsöld, mert az már.....

:D DDD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287996 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Enna Silme írta:

Melyanna írta:

Enna Silme írta: Ébresszük föl, hozzuk ismét pezsgésbe, turbózzuk be a kis nyálkást!!!!!!!


Áááááááááááá
Vizuális típus vagyok :biggrin2: :evil2:

kis nyálkás öööö 8O

Mármint csiga, csiga, csigára gondoltam!!!! 8O 8O Kis nyálkás csiga !!!! :oops:


Egy ilyesmire gondoltál?
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/20498047#2


:dead: nem szeretem a csigákat, pfujj :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287994 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: De azért még jövő hétvégén teszek egy kísérletet, jó?

Igen. Tegyél. :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287993 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna Silme írta:

Melyanna írta:

Enna Silme írta: Ébresszük föl, hozzuk ismét pezsgésbe, turbózzuk be a kis nyálkást!!!!!!!


Áááááááááááá
Vizuális típus vagyok :biggrin2: :evil2:

kis nyálkás öööö 8O

Mármint csiga, csiga, csigára gondoltam!!!! 8O 8O Kis nyálkás csiga !!!! :oops:


Egy ilyesmire gondoltál?
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/20498047#2

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287991 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
alig várom a holnapot.. jó lesz veletek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287949 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Enna Silme írta: Ébresszük föl, hozzuk ismét pezsgésbe, turbózzuk be a kis nyálkást!!!!!!!


Áááááááááááá
Vizuális típus vagyok :biggrin2: :evil2:

kis nyálkás öööö 8O

Mármint csiga, csiga, csigára gondoltam!!!! 8O 8O Kis nyálkás csiga !!!! :oops:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287945 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna Silme írta: Ébresszük föl, hozzuk ismét pezsgésbe, turbózzuk be a kis nyálkást!!!!!!!


Áááááááááááá
Vizuális típus vagyok :biggrin2: :evil2:

kis nyálkás öööö 8O

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287943 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: gillz: az még egy hónappal odébb van... :D


tényleg? hm. ápr. 18 volt? ihajj.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287942 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: Enna Silme: ez a örjült gondolat, hogy pukkant be a kis fejecskédbe most kislányom?

Bocsi, mami, ígérem, ezentúl sűrűbben gyakorlom az okklumenciát..... :oops:
Alison: Juuuuuuj, ezt a cicust meg kell zabizni!!! :D
Estel és mindenki: Hát eljött az idő! Ne aludjon tovább!!! Ébresszük föl, hozzuk ismét pezsgésbe, turbózzuk be a kis nyálkást!!!!!!! Who's with me????

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287910 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt a képet, apám... :D Micsoda csizmáskandúr-szemek :P

www.vicclap.hu/static/pic/200509/csizmaskandur.jpg

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287897 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: Enna Silme: ez a örjült gondolat, hogy pukkant be a kis fejecskédbe most kislányom?


Mert ez a Beszélgetős topic :D :D :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287882 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: köszi, Húgomnyájú, grat neked is! ;)
gillz: az még egy hónappal odébb van... :D
Enna: élni él, csak aluszik... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287881 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Enna Silme: ez a örjült gondolat, hogy pukkant be a kis fejecskédbe most kislányom?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287876 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne haragudjatok, ha témát bontok, de... él még a meztelencsigás fórum? :D Látogassuk, mert annyira jó volt!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287865 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyan, Telco: köszi, kedvesek vagytok :)

Megjegyzem, az időpontokat kissé összekevertem, mert augusztusban megyünk Itália földjére, nem júliusban... DE bele kell gondolni, hogy ez az út nekem igen rengeteg pénzembe fog kerülni, és semmi nem garantálja, hogy marad pénzem még a táborra is elmenni....

De azért még jövő hétvégén teszek egy kísérletet, jó? Megpróbálom anyuékat rávenni, hogy ugyan fizessék már ki nekem az MTT tábort, és akkor tudok menni. De ne legyetek olyan biztosak a jelenlétemben...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287862 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Hümm... nekem szombaton volt 4. :)
[size=9:3iczeemr]Megj.: még a régi fórumon. ;) [/size]
Tulajdonképpen őszintén szólva fel se tűnt... :D


jól rémlik, hogy most szombaton lesz az első Kósza Tali 4. évfordulója? vagy az 19 volt? :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287844 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szia népek!
valaki segíccsen nekem! hogy lehet honlapra kommentboxot tenni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287833 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Amúgymeg, itt szólok mindenkinek, hogy minden valószínűség szerint nem megyek táborba.... Mert terveink szerint július 11-18 közt nem leszek Mo-n, és utólag meg nem a legjobb csatlakozni a táborozókhoz....


Ígyhát fájó szívvel, de ez lesz az első táborom, amit kihagyok.... :cry:

De ti aztán érezzétek magatokat jól és öregbítsétek az MTT hírnevét majdan nyáron ottan ;)

Marach harcos leánya nem adja fel ilyen könnyen. Jössz és nincs duma. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287825 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: ...utólag meg nem a legjobb csatlakozni a táborozókhoz....


Léli, ezt én a magam részéről nagyon rossz ötletnek tartom!!! :evil:

Neked igenis ott kell lenni a táborban, szvsz tökmindegy, hogy néhány nappal később érsz le!!!

*méltatlankodvanéz*

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.410 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére