BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 6 hónapja #286986 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A déli féltekén csak csúnya szürke felhőből vmi vizes nyavalya esik. És jó hallani h ott van hó, mert így van esély rá, h ez is azzá alakul és akkor tudok menni este korizni. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286982 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
arra emlékszem amikor oktober 10én leesett az első hó és április közepéig tél volt. De most ne legyen már így. Oké szeretem a havat meg minden de nem ennyi ideig...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286981 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: tavaly is esett húsvétkor. És bár Ti nem nagyon emlékezhettek rá, de mikor Remzy pocaklakó volt :D (1987) -20 fok körül volt még ilyenkor és 1 méteres hó volt februárban. Nem jártak a buszok itt Budapesten januárban. Sztem az volt az évszázad legkeményebb tele.

Etuil: szia, rég láttunk. :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286979 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Csak Budapest fekszik hó alatt??
Basszus ilyen szerintem még nem volt március ötödikén fél méteres hó van...


Budapesttől 200km-re is erőteljesen szakad a hó :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286977 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erre lehetett számítani... :(
Népi megfigyelések szerint:

Ha Katalin kopog, a karácsony locsog.

Fehér karácsony fekete húsvét,
Fekete karácsony, fehér húsvét.

Katalin erőteljesen kopogott, és ugyebár nem volt fehér karácsonyunk... :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286976 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Csak Budapest fekszik hó alatt??
Basszus ilyen szerintem még nem volt március ötödikén fél méteres hó van...


Ne féljél! :D én is éppen most jöttem be hólapátolásból. 8)
Nem fél méter, hanem csak 5 centi :D
Már volt rá példa, hogy április 15-ig tartott a tél... október végétől... :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286975 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak Budapest fekszik hó alatt??
Basszus ilyen szerintem még nem volt március ötödikén fél méteres hó van...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286964 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!

Önkéntes segítőket várok március 11-én szombaton fél háromra a Raktárhoz. Rendrakás és rovancs céljából.
Jelentkezni a szokott módon lehet.
Előre is köszönöm!

Ery

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286956 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286922 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ott van, Carola Erikssonnak a fejéből :) (vagy hogy hívják...)

_Newra írta:

elodyke írta: www.netownage.net/flash/ilikeyou.swf
:D :D:D biggrín



Hogy kinek a fejéből pattan ki ilyen...
Most sírjak :bawling:
Vagy nevessek? :D :lol: :P :mrgreen: :up:


(Újra köztetek és egyből a 100. hsz-emmel kezdem!) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286920 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: www.netownage.net/flash/ilikeyou.swf
:D :D:D biggrín



Hogy kinek a fejéből pattan ki ilyen...
Most sírjak :bawling:
Vagy nevessek? :D :lol: :P :mrgreen: :up:


(Újra köztetek és egyből a 100. hsz-emmel kezdem!) :)

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286917 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286913 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felakartam ajánlani az adóm 1%át az MTT részére...
Deinkább akkor odaadom azt a 9.60-at sajátkezűleg. :D :D :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286910 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze egyenlőre még bírom, de ha választani kell a net és a villanyszámla között, akkor biztosan a net veszítene 8)

Ti is hiányoznátok (két nap után elvonási tüneteim vannak :D

Alyr!
Ha egy évre elmennél, akkor visszajőve főleg régi ismerősöket találnál... (sajnos)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286903 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hiányoznál, Papa... :( ((
Nem lehet megoldani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286900 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adim!
:oops: Bocs, de elsiklottam felette. :oops:
Igazán meghatódtam... köszi.

Alyr sajnos, ha le kell mondanom a NET-ről, akkor teljesen... egyébként, hogy mindent megnézzek amit kell, ahoz 1-2 óra nem elegendő, főleg, ha csak esetleg hetente tudok csatlakozni. :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286884 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!!

Fontos!!!

Gillz billentyűzete és egere eltűnt a farsangi pakolási kavalkádban.
[/size] Addig van infonk róla, hogy az ipartestületi földszintjére még lejutott, valahova a hangfalak közelébe. sajnos nem tudom ki pakolta szét a gépet, de kérem jelentkezzen!!!

Kérek mindenkit, aki pakolt, vagy vitt haza farsangról bármit, hogy nézze meg otthon, hátha hozzácsapta esetleg a dolgai közé, vagy bármi...

Köszönöm Mindenkinek!!!

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286882 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olorin.papa, ha olvastad a farsangi élménybeszámolómat, ott találhattál olyan személyeket, akiket hiányoltam. Megsúgom, ott voltál te is.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286874 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem értek egyet azzal, hogy szétesett, inkább kihízta magát és osztódott. Most már nem egy darab egysejtű vagyunk, hanem egy többsejtű szervezet, akik belül kisközösségként működnek, kifelé meg szervezetként. Ez a dolgok természetes evolúciója.
Azért az nem lenne rossz, ha én a fejbe kerülnék és nem a fenékbe. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286853 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Vajon lenne pár ember, aki sajnálna? esetleg mondaná: ha itt lenne papa biztosan mást mondana, vagy biztosan nem hagyná szó nélkűl? hmmm :roll:


Lenne.

Én is sokat kacérkodtam a gondolattal, hogy itthagyom a fórumot, és talán visszanézek egy év múlva, emlékszik-e még rám valaki.

De amellett, hogy mi lesz a közösséggel nélkülem, van egy másik kérdés is ami itt szóbajöhet: mi lesz velem a közösség nélkül?

Számomra, bármennyire is szétesett ez a közösség, ez A Közösség, sosem volt más baráti társaságom, ez által lettem azzá ami vagyok, úgyhogy ha meg is lenne nélkülem (amiben nem kételkedem) én nem lehetek meg nélküle.

Ha nem is tudod anyagilag fedezni az internetet otthon azt megértem, nekünk sincs régóta itthon. De én pl Pesten is meg Vácon is legalább 2 helyet tudok, ahol viszonylag olcsón (óránk 1-200 forintért) lehet internetezni.
Nem a legjobb megoldás, de megoldás. Hogy Felagund sia-shangját idézzem: ahol az akarat, ott a mód is.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286851 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Hmmm...
Néha felötlik bennem, hogy milyen lenne látni, vagyis kíváncsi vagyok, hogy halálom után ki mennyire sajnálna, vagy hogy is gondolna rám...
Párszor megfordult a fejemben, hogy silány anyagi helyzetem okán lemondom az internetet, ami elszakadást, majdnem "meghalást" jelentene az itt létemben.
Vajon lenne pár ember, aki sajnálna? esetleg mondaná: ha itt lenne papa biztosan mást mondana, vagy biztosan nem hagyná szó nélkűl? hmmm :roll:


Mi lenne a mamával a papa nélkül? :( :bawling: :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286846 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lyully! Eliszon! Ez nagyon durva. Elképzeltem magam, amint hasonló szituációban angol földön német nyelvű hívásra legalább ennyire konstruktíve válaszolok. :D Ezzel nagyjából el is jutottam arra a következtetésre, hogy nem akarom elhagyni az oszágot két világnyelv középfokú tudása nélkül. Na mindegy, kösz az élményt. :)

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286845 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm...
Néha felötlik bennem, hogy milyen lenne látni, vagyis kíváncsi vagyok, hogy halálom után ki mennyire sajnálna, vagy hogy is gondolna rám...
Párszor megfordult a fejemben, hogy silány anyagi helyzetem okán lemondom az internetet, ami elszakadást, majdnem "meghalást" jelentene az itt létemben.
Vajon lenne pár ember, aki sajnálna? esetleg mondaná: ha itt lenne papa biztosan mást mondana, vagy biztosan nem hagyná szó nélkűl? hmmm :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286843 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:? Óh anyám. Ez fáj.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286823 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy gondolom, egy Tétova Teve Clubos csoport egyik tagja kiszállt a játékból és ezt siratják meg a maguk módján... szép gesztus, bár számomra erősen túlspirázott...

Brisa írta: Egy eltévedt - számomra érthetetlen - üzenet a Vendégkönyvből:

SZÖRNYŰ DOLOG TÖRTÉNT! :( ((
Keselyüstök 2006.02.28. 11:38

Nem is tudom, hogy kezdjem...olvassátok el!...



Először is egy nagyon megszokott idézettel: \"Nem mondom azt, hogy most ne sírjatok, mert nem minden könny keserű!\" Sokszor írtam már ezt le, de az értelmének csak most jött el az ideje! Elment valaki közülünk, de persze nem halt meg, csak elment örökre! Egy csodálatos ember. Szerintem sokan ismertétek: Buga! Más neveken: Raistlin lánya, Kósza! Elment! Minas Tirith építője és szerksztője, aki a karinkba tartozott, az egyik legjobb barátnőm, aki még az oldalamat külön reklámozta Minas Tirithben és mással is nagyon kedves volt..elment! Minas Tirith-t rám bízta és én örömmel vigyázok rá, de nem teszek sok mindent, úgy hagyom, ahogy volt. Ezzel tartozunk neki! Szeretném, ha ez mindenkihez eljutna, mert ő egy olyan ember volt, akire meg kell emlékezni!

Tartani fogok egy külön emléknapot, amikor is megemlékezünk Bugára! Ez egy kicsit gyászolósan hangzik, de megérdemli! Mindenki, aki ismerte és, aki nem, de a Gyűrűk Urát szereti, az jöjjön el kérem! Ennek az oldalnak a látogatóira kiemelten számítok, de másokra is! Az időpontot nem tudom, de erre szolgál majd az első gyűlésünk,amely Nagy tanács néven fut a Teveclub chaten, a Kari Mind Fölött: A Gyűrűk Ura szobában. Ennek az időpontja: jövő hét szombat, azaz március 11.-e 17:00(délután 5 óra)! A gyűlés kötelező!

Keselyüstök ( gyurukurastar.gportal.hu )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286820 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy eltévedt - számomra érthetetlen - üzenet a Vendégkönyvből:

SZÖRNYŰ DOLOG TÖRTÉNT! :( ((
Keselyüstök 2006.02.28. 11:38

Nem is tudom, hogy kezdjem...olvassátok el!...



Először is egy nagyon megszokott idézettel: \"Nem mondom azt, hogy most ne sírjatok, mert nem minden könny keserű!\" Sokszor írtam már ezt le, de az értelmének csak most jött el az ideje! Elment valaki közülünk, de persze nem halt meg, csak elment örökre! Egy csodálatos ember. Szerintem sokan ismertétek: Buga! Más neveken: Raistlin lánya, Kósza! Elment! Minas Tirith építője és szerksztője, aki a karinkba tartozott, az egyik legjobb barátnőm, aki még az oldalamat külön reklámozta Minas Tirithben és mással is nagyon kedves volt..elment! Minas Tirith-t rám bízta és én örömmel vigyázok rá, de nem teszek sok mindent, úgy hagyom, ahogy volt. Ezzel tartozunk neki! Szeretném, ha ez mindenkihez eljutna, mert ő egy olyan ember volt, akire meg kell emlékezni!

Tartani fogok egy külön emléknapot, amikor is megemlékezünk Bugára! Ez egy kicsit gyászolósan hangzik, de megérdemli! Mindenki, aki ismerte és, aki nem, de a Gyűrűk Urát szereti, az jöjjön el kérem! Ennek az oldalnak a látogatóira kiemelten számítok, de másokra is! Az időpontot nem tudom, de erre szolgál majd az első gyűlésünk,amely Nagy tanács néven fut a Teveclub chaten, a Kari Mind Fölött: A Gyűrűk Ura szobában. Ennek az időpontja: jövő hét szombat, azaz március 11.-e 17:00(délután 5 óra)! A gyűlés kötelező!

Keselyüstök ( gyurukurastar.gportal.hu )


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286810 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előreláton beszéljük meg, hogy milyen legyen, legalább nagy vonalakban a 2007-es farsang programja, időbeosztása és érdemes lenne a farsang 2006 topicban leírt javaslatokból az ötleteket összegyűjteni A kritika éppen ezért jó és jó volt, [size=9:2dd4ee6d]melyek közülük leginkább azokat kedvelem és bírom elviselni, melyel az állítás mellett javaslatokat is megfogalmaznak. [/size]

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286772 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Ez eszméletlen jó, nézzétek meg :mrgreen:
Angol nyelvtudás kell hozzá, kis német sem árt, de az a poén szempontjából nem fontos. :D

www.vicclap.hu/movie/1965/

:eek4:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286759 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
2006. március 31- április 2:

Tavaszi buli

Várgesztes helyett idén új helyen, Csobánkán.
Részletek a Kósza Kommandó topikban, az előjelentkezést a tkrieger@infinitumx.hu címen tehetitek meg (nem priviben, nem fórumon).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286753 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez eszméletlen jó, nézzétek meg :mrgreen:
Angol nyelvtudás kell hozzá, kis német sem árt, de az a poén szempontjából nem fontos. :D

www.vicclap.hu/movie/1965/

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.404 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére