BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 6 hónapja #286455 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: [size=9:1yesdisi]az a szép, hogy megint nem az érintettek reagáltak a kritikára, hanem főleg önkéntes védőszentek (és olyanok, akiknek semmi köze a dologhoz, pl most én) (ami megint csak bevett gyakorlat, ha ilyesmiről van szó ^^)[/size]


Ugyan. ez egy nyilvános fórum, és szeretünk okoskodni:D. Nem válaszolni meg könnyebb. Különben, én is nagyon megnézem, kinek a kesztyűjét vegyem fel. Jah, és tudni kell egy vitát abbahagyni.

Kíváncsi vagyok a vezetőség véleméynére is, a notórius vitakerülés témájában. Na persze, nem most azonnal, lévén hétvége, és midnenki hulla fáradt ( vagy csak én..ZZzz..)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286454 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ana: ne forgasd ki a szavaimat, légyszíves...
Dreamer: amíg itt a durcás kiskölyök jelzőkkel dobálózol, tán ne várj mást... tőlem kaptál észérveket is, azok jórésze felett átsiklottál.
Mellesleg Shamanról annyit, hogy gondolom arra reagált, amit te a konferanszié beszédstílusával kapcsolatban jegyeztél meg, ha megengeded: távolról sem udvarias stílusban, :D DD
Na jó, ennél nekem akad fontosabb dologm, is, ha nem haragusztok. Jó volt, természetes hibákkal, amiket meg kell említeni, megfelelő formában. Most jóccak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286451 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:pujkkwkw]az a szép, hogy megint nem az érintettek reagáltak a kritikára, hanem főleg önkéntes védőszentek (és olyanok, akiknek semmi köze a dologhoz, pl most én) (ami megint csak bevett gyakorlat, ha ilyesmiről van szó ^^)[/size]

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286448 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Dreamer, Ana: STÍLUS. Mmint a hsz stílusa, mikéntje lehet sokszor probléma, és a nem a miértje... effelett oly nagy szeretettel siklatok el, hogy ihajjjj....
Asszem nem csak én vagyok ez egyetlen, aki erre célzott...
Érdemes Kincső hsz-t elolvasni az adott topicban amúgy. De mindegy.

Mellesleg én is említhetném, ha valakinek nem tetszik az öööö "kemény" stílusban való "kritika", akkor menten megkapja az alanti vádakat...


Nézd, lehet. De sértődött kisgyerekként és aféle magam felé hajló kezű szentként ismételten megkérdem, hogy Shaman-t vajh miért nem támadta le senki. Mert ugyebár akinek nem inge..
Ha keményen fogalmaztam, az lehet a fáradtságom oka, de a lényeg-lényeg marad. Az mtt vitatechnikája egy durcás kiskölökével egyenlő, legalábbis legtöbb esetben. Jah, és az oda nem figyelés, a saját igazunk vég nélküli hajtogatása, bla-bla. ezer dolog.
A stílusom meg olyan, amilyen. Ha valakit CSAK ezért bántok meg, akkor bocsánatot kérek. De ha észérvekre csak sértődéssel tudunk válaszolni..Eh, fáradt vagyok én már ehez:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286447 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Mellesleg én is említhetném, ha valakinek nem tetszik az öööö "kemény" stílusban való "kritika", akkor menten megkapja az alanti vádakat...

Tényleg, Alcar? :D
Na ne mondd...

engem még soha semmilyen vád nem ért itt a Tolkien Hu-n..
Hozzám eddig mindenki kedves volt és barátságos..
Mindenki szeret..
Én is mindnekivel kedves és barátságos vagyok..
soha senki nem kritizálok, csak bólogatok mindenre...

ahhh

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286445 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer, Ana: STÍLUS. Mmint a hsz stílusa, mikéntje lehet sokszor probléma, és a nem a miértje... effelett oly nagy szeretettel siklatok el, hogy ihajjjj....
Asszem nem csak én vagyok ez egyetlen, aki erre célzott...
Érdemes Kincső hsz-t elolvasni az adott topicban amúgy. De mindegy.

Mellesleg én is említhetném, ha valakinek nem tetszik az öööö "kemény" stílusban való "kritika", akkor menten megkapja az alanti vádakat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286444 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta:

Dreamer_KF írta: "De ez van MINDEN MTT-s rendezvény után! Aki kritikát ( jelzem: akár építő, akár nem) merészel mondani, azt a falka elküldi a sunyiba. Kérlek, erősítsetek meg, hogy így van.

persze, hogy így van :D
tudod, akinek más a véleménye, az deviáns :)
még ebben a deviáns közösségen belül is deviáns

szerinted mit lehetne tenni, hogy ez ne így legyen?


Fel kell nőni:).

Ha gondoljátok, a jövőben tarthatok egy "vita-technikák" előadást, vagy érveléstechnikát. Tulajdonképpen ha jól emlékszem, a GOMUNCS találkozók pontosan ezeket a problémákat akarták göngyölgetni. Ezen még komolyabban rágódni fogok egy darabig, de most, egy ilyen átmulatott éjszaka után ne várj tőlem magvas bölcsességet:)

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286442 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta: szerinted mit lehetne tenni, hogy ez ne így legyen?

nem nekem szólt ugyan, de a helyzettől függetlenül nem árt plusz öt másodperc gondolkodás vagy átgondolás, mielőtt bármit is mondunk, vagy írunk. bár végülis nemtom, vitákkal együtt mozgalmas az élet.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286440 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: "De ez van MINDEN MTT-s rendezvény után! Aki kritikát ( jelzem: akár építő, akár nem) merészel mondani, azt a falka elküldi a sunyiba. Kérlek, erősítsetek meg, hogy így van.

persze, hogy így van :D
tudod, akinek más a véleménye, az deviáns :)
még ebben a deviáns közösségen belül is deviáns

szerinted mit lehetne tenni, hogy ez ne így legyen? Mármint nem a deviancia, hanem hogy lehessen normálisan vitázni, és kritizálni is.
Merthogy ez tök fontos lenne valóban.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286434 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Rosszabb esetben törlik a hozzászólásokat is.


EZ TÉNY. Ebben nekem is volt már részem, és engem is kiakasztott.
És az is tény, hogy az MTT-ben nem lehet vitázni, mert egyből lázonganak ellene, meg törölgetnek, és itt megjegyezném, hogy mindössze arra reagáltam, vagyis csak azt akartam írni, hogy egy ilyen rendezvényen senkitől sem lehet elvárni az olyan profi színvonalat, ami nagy (sokkal nagyobb) közönség előtt is megállná a helyét.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286433 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Az, hogy valaki jól érzi magát, nem jelenti azt, hogy mindennel elégedett, és nem átértékeli az élményeit, hanem elmondja mindazt, amit akkor és ott nem akart, hogy ne rontsa el saját és mások jókedvét.

Persze, ez így teljesen jól is van, csak hát utólag már könnyebben mondja mindenki, hogy 'ja igen, ez se volt valami jó, ja meg az se', de ez csak az én tapasztalatom. Ha valaki még egyetért, az egyetért, ha nem, hát nem; ez abszolút magánvélemény és ettől még senkire nincs jogom azt mondani, hogy 'hö, kicsit hülyén gondolkozol', vagy valami hasonló kedvességet. Szóval ilyen félreértés tényleg ne essék :)


Ugyan. Már ott helyben is mondtam, hogy szerintem mi nem jó:).. De ki vagyok én, csak egy kis hal, akit megfenyegetnek, hogy kimoderálnak.. :) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286430 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az, hogy valaki jól érzi magát, nem jelenti azt, hogy mindennel elégedett, és nem átértékeli az élményeit, hanem elmondja mindazt, amit akkor és ott nem akart, hogy ne rontsa el saját és mások jókedvét.

Persze, ez így teljesen jól is van, csak hát utólag már könnyebben mondja mindenki, hogy 'ja igen, ez se volt valami jó, ja meg az se', de ez csak az én tapasztalatom. Ha valaki még egyetért, az egyetért, ha nem, hát nem; ez abszolút magánvélemény és ettől még senkire nincs jogom azt mondani, hogy 'hö, kicsit hülyén gondolkozol', vagy valami hasonló kedvességet. Szóval ilyen félreértés tényleg ne essék :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286425 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Dreamer_KF írta: De ez van MINDEN MTT-s rendezvény után! Aki kritikát ( jelzem: akár építő, akár nem) merészel mondani, azt a falka elküldi a sunyiba. Kérlek, erősítsetek meg, hogy így van.


Rosszabb esetben törlik a hozzászólásokat is.

És igen így van. És itt válaszolva Snuffles kérdésére: Az, hogy valaki jól érzi magát, nem jelenti azt, hogy mindennel elégedett, és nem átértékeli az élményeit, hanem elmondja mindazt, amit akkor és ott nem akart, hogy ne rontsa el saját és mások jókedvét.
De a kritikának, sőt a kritika kritikájának is van helye és kell hogy legyen helye, különben sosem lesz változás.
Nem a flameről beszélek, az akkor kezdődik, amikor a résztvevők már csak futólag olvassák el egymás hozzászólását és csak az érzelmeikre hallgatnak.


Dreamer helyeslően bólogat:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #286423 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: De ez van MINDEN MTT-s rendezvény után! Aki kritikát ( jelzem: akár építő, akár nem) merészel mondani, azt a falka elküldi a sunyiba. Kérlek, erősítsetek meg, hogy így van.


Rosszabb esetben törlik a hozzászólásokat is.

És igen így van. És itt válaszolva Snuffles kérdésére: Az, hogy valaki jól érzi magát, nem jelenti azt, hogy mindennel elégedett, és nem átértékeli az élményeit, hanem elmondja mindazt, amit akkor és ott nem akart, hogy ne rontsa el saját és mások jókedvét.
De a kritikának, sőt a kritika kritikájának is van helye és kell hogy legyen helye, különben sosem lesz változás.
Nem a flameről beszélek, az akkor kezdődik, amikor a résztvevők már csak futólag olvassák el egymás hozzászólását és csak az érzelmeikre hallgatnak.

UI: Aki pedig annyira nem bírja a kritikát, hogy egy ilyen hozzászólástól örökre elmegy a kedve a fellépéstől, annak egyébként is súlyos problémái lehetnek.
Én sem vagyok hibátlan, sőt elég könnyen a lelkembe lehet gázolni, de még egyszer sem haltam bele. Hozzátartozik a dologhoz hogy az ember néha bizony rosszul csinálja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286424 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mindíg is így volt szal töknyóc kussba kell lenni főleg nekem.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286421 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"No, jó, azt hiszem ennek, MOST vége.
Kérek szépen mindenkit, hogy aki vélemyényt , kritikát akar irni a közeljövőben (legyen pozitiv vagy negativ) tegye azt tényleg elfogadható hangnemben, különben törölni fogom a hozzászólását.

Elolvastam mindet, okulunk belőle, és majd elmondjuk szépen a javaslataitokat a következő generációnak,hogy ne legyen túl hoszzú a műsor, és persze minden úgy legyen , ahogy Ti szeretnétek. Bár azt hiszem, azt soha nem fogjuk tudni megvalósítani, hogy mindenkinek egyaránt megfeleljen.

Mindenesetre mindenből tanulunk, és remélem tudni fogja a köv. szervező csapat, hogy legközelebb kiket és mire kérjen meg.

Ha valaki vitatkozni szeretne a másikkal, az irjon neki privit."

Nem nem, és nem! Nem hiszem el, hogy az MTT nem képes egy egyszerű problémát és vitát lezárni. Ez egyszerűen nevetséges. Ez nem problémamegoldás, avagy konfliktuskezelés, henam az mtt egyik legnagyobb problémája. Az, hogy kínosan nem akartok megbántani senkit, és inkább elfogadjátok a rosszat, és taszítotok mindenkit, aki egy kicsit is máshogy gondolja. Igenis helye vana vitának. Nem hiszem, hogy túlzottan keméyn, avagy "személyes" hangvételű lettem volna, és úgy vélem, kínosan ügyeltem arra, hogy egy kritika, illetve véleménynyilvánítási norma mentén haladjak, ami több, mint elfogadható.

De ez van MINDEN MTT-s rendezvény után! Aki kritikát ( jelzem: akár építő, akár nem) merészel mondani, azt a falka elküldi a sunyiba. Kérlek, erősítsetek meg, hogy így van.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286415 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igen sajnálatomra de mást nem tehettem több okból.
csak nem figyeltem a dátumot

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286384 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: ki ohova?

Hát, tenap délután természetesen mindenki a farsangra készülődött.... [size=9:k73gixhk]amit te botor módon kihagytál...[/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286382 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ki ohova?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286344 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Milyen kihalt minden, mindenki készülődik.... :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286339 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki Gollum-ot akar látni, az nézze meg a Barlang című új filmet... :mrgreen: Nem semmi :mrgreen: :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286335 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ma asszem 12:50től lesz az ismétlése az eurosporton

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286334 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szvsz nagyon átlagos volt amit a gálán csinált. SEmmi különleegs nem volt benne.
A kommentátor kedvenc szava még : "szép szellős ugrás"
szal a gála nem volt egy húdenagy dobás szerintem.


De azért, ha vkinek megvan otthon, akkor szóljon, v. ha tudja, hogy a neten hol lehet megtalálni a felvételt.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286331 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz nagyon átlagos volt amit a gálán csinált. SEmmi különleegs nem volt benne.
A kommentátor kedvenc szava még : "szép szellős ugrás"
szal a gála nem volt egy húdenagy dobás szerintem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286323 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: benne vagyok... egyszerűen rémes amit művelt az egész olimpia alatt...
Egyébként az mekkora lenne hogyha Plushenko a gálán eltaknyolna?:D


Jajj, ilyeneket nem mondunk!
Egyébként sajna pont lemaradtam róla, mert a Móricz-ban táncoltam az oszt. társaimmal a Ferences bálon a nyitó keringőt. Édesanyám mondta, hogy Plushy nagyon gyönyörűen korizott.
Én igazából azt sajnálom, hogy nagyon sokan visszavonulnak, akiket már tökre megszerettem :(
De Plushy még lesz a köv. Olimpián is :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286291 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De hogy lehet olyan hanggal élni, mint amilyen annak a nőnek van? :twisted: Borzalmas...remélem, a gálán nem fog beszélni :P

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286284 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: benne vagyok... egyszerűen rémes amit művelt az egész olimpia alatt...
Egyébként az mekkora lenne hogyha Plushenko a gálán eltaknyolna?:D


:D

(én alapvetően nem szeretem Pluschenkot)

Kedvenc szakkifejezésem a kommentátortól:
"Hátrahajlós forgás"

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286283 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
benne vagyok... egyszerűen rémes amit művelt az egész olimpia alatt...
Egyébként az mekkora lenne hogyha Plushenko a gálán eltaknyolna?:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286280 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ma van a korigála az olimpián ne felejtsétek el nézni:)


Félek, hogyha nézem, akkor elesik a korizó.
Ma is csak fél percet néztem a magyar leányzó alakításából, rögtön el is esett.

Viszont juteszembe, lőjük már le a közvetítőnőt...(kommentátornőt vagy hogyhívják)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286274 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma van a korigála az olimpián ne felejtsétek el nézni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.739 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére