BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 5 hónapja #377768 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Ma beszéltem SÚval MSNen, és üzeni mindenkinek, hogy mindketten jól vannak, és minden oké velük. :) Idhren a nehézségek elkerülése végett SÚ lánya lett a továbbiakban.

Tuti csak azért, hogy megfelelő pillanatban eladhassa egypár jó minőségű tevéért :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377766 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma beszéltem SÚval MSNen, és üzeni mindenkinek, hogy mindketten jól vannak, és minden oké velük. :) Idhren a nehézségek elkerülése végett SÚ lánya lett a továbbiakban.

Egyébiránt olyan szépeket láttak a Királyok Völgyében állítólag, hogy látatlanba is majd meghalok az irígységtől :P

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377755 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm mindenkinek :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377745 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Emberek! Muszáj mindenkivel megosztanom, hogy az idei Fejér Megyei Diáknapokon szólóhangszer, kamarazenekar kategóriában, az egyéni darabomért is egy aranyat, valamint a négykezesünkért is aranyat kaptunk. Ezen felül, a gálán a Szólóének,kamarakórus kategória zsűritagja, Miklósa Erika alapított egy különdíjat, ami a Miklósa Erika - A legjobb zongorakísérői díj, amit én kaptam meg, és külön ki is emelt :D :D Ahhhhhh, nagyon örülök :D

Attila, respect, gratulálok! :cool:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377744 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon ügyi vagy Attila :)

Valaki nem tudja hol a kis fekete füzetem amibe _mindent_ írok? :'(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377743 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Emberek! Muszáj mindenkivel megosztanom, hogy az idei Fejér Megyei Diáknapokon szólóhangszer, kamarazenekar kategóriában, az egyéni darabomért is egy aranyat, valamint a négykezesünkért is aranyat kaptunk. Ezen felül, a gálán a Szólóének,kamarakórus kategória zsűritagja, Miklósa Erika alapított egy különdíjat, ami a Miklósa Erika - A legjobb zongorakísérői díj, amit én kaptam meg, és külön ki is emelt :D :D Ahhhhhh, nagyon örülök :D

Gratulálok, szép teljesítmény ^_^
Fejér megyeiként pedig még egy gratula. :)

Én pedig jelenkeztem a 2009-es Tavaszi Sakuracon főzőversenyére, szóval május 16-án kéretik majd nagyon drukkolni ^^""" Meg 15-én, hogy normálisan össze tudjam majd állítani a bentómat :)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377722 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek! Muszáj mindenkivel megosztanom, hogy az idei Fejér Megyei Diáknapokon szólóhangszer, kamarazenekar kategóriában, az egyéni darabomért is egy aranyat, valamint a négykezesünkért is aranyat kaptunk. Ezen felül, a gálán a Szólóének,kamarakórus kategória zsűritagja, Miklósa Erika alapított egy különdíjat, ami a Miklósa Erika - A legjobb zongorakísérői díj, amit én kaptam meg, és külön ki is emelt :D :D Ahhhhhh, nagyon örülök :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377705 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: imént találtam a tábor ismertetőjénél: "és a tábor kezdőnapjáig belépett pároló tagok esetében!" :P

Hm, ezek szerint ez lesz az új tagsági forma.
A nem vegák majd húst párolnak a vegák meg zöldséget.

Én meg megyek vacsorázni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377701 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

Mindenkinek, aki még nem tud róla:

egész hétvégén
Fringe Fesztivál
van a Millenárison és környékén.

Rengeteg fantasztikusan jó koncert (népzene, világzene, jazz, alter, stb.), kortárs tánc és egyéb produkció tekinthető meg INGYEN.

Program: budapestfringe.com/?p=events&l=hu

Ma egész délután ott voltam és tényleg nagyon jó! Holnap is megyek. Akit érdekel, jöjjön!

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377699 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: imént találtam a tábor ismertetőjénél: "és a tábor kezdőnapjáig belépett pároló tagok esetében!" :P

Ó, ez egy nagyon-nagyon különleges tábor lesz! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377698 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
imént találtam a tábor ismertetőjénél: "és a tábor kezdőnapjáig belépett pároló tagok esetében!" :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377658 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

3: 05-nél a király:D:D:D

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377656 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Két kérdésem lenne:

1. Jön valaki Táncháztalálkozóra a hétvégén? Én vasárnap megyek, mehetnénk együtt :)

2. Tud valaki diktafont kölcsönadni a hétvégére, ha szépen kérem, valamint csoki reményében? (digitálisat lehetőleg, esetleg jó minőségű mp3-as felvevőt)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377653 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh akkor vegyünk Jacuzzit:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377651 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Egy kis április elsejei tréfa, némi GyU-s vonatkozással is:
www.dunatv.hu/itthon/margit_hid_uj_ruhaja.html

Szerintem mindegyikben van valami, bár a 4. kép lenne az ideális, de majd meglátjuk :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377648 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig ezt még el is tudnám képzelni :D

A tegnapi felemásra sikeredett konyhai akcióm után ma nagyon fini sushit csináltam, úgyhogy most jó kedvem van és mindenkit szeretek ^___^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377647 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377629 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szép utat minden utazónak !!! :D :irigykedikkicsit:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377627 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VAZZZ! Aludnom kéne, de még pakolnom kell :P
Meta, Szíria? :D Jó utat.
Neked is SÚ, de majd személyesen átadom :D

DRUKK!!!

még 6 óra...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377623 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Szerintem azért nem jelentkezik senki szállításra, mert akiknek van kocsija és az MTT-nek szoktak fuvarozni, egyáltalán nem olvasnak fórumot...
:rolleyes:

Biztos lenne közülük, aki bevállalná, de el se jut hozzájuk az infó.

hát, akkor plz keresse meg valaki az autósokat, ha bárki szeretné megkapni ezeket a cuccokat.

Sötét Úr írta: Jó utat, Meta! Jó utat, Idhren! ;) :D Ti, többiek, meg legyetek rosszak! :D

jó utat SÚ-nak és Idhrennek Egyiptomba, és Metának Szíriába! :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377617 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó utat, Meta! Jó utat, Idhren! ;) :D Ti, többiek, meg legyetek rosszak! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377613 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Julcsi: inkább mikrót vegyél:)

egymillióból azt is veszünk, E :D

Nem mintha fenyegetne a győzelem :) :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377608 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Továbbá a helyiségfelelős elnökségi tag információim szerint csütörtök óta külföldön tartózkodott, szóval megszervezni sem tudhatta, sőt nem is látta, amiket utoljára beírtatok a raktár topicba. Kis türelmet kérünk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377603 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nektek még egy nap? Én ma éjjel utazom Szíriába, ha minden jól megy :) Szóval az utazási jókívánságokba kéretik engem is belevenni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377598 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem azért nem jelentkezik senki szállításra, mert akiknek van kocsija és az MTT-nek szoktak fuvarozni, egyáltalán nem olvasnak fórumot...
:rolleyes:

Biztos lenne közülük, aki bevállalná, de el se jut hozzájuk az infó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377595 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Rabyn írta: Julcsi: inkább mikrót vegyél:)

utoljára mondom, aztán lomtalanítok.... itt a mikró, emlékeim szerint semmi baja... meg több más dolog is, de kocsi kellene hozzá...

nálam is van egy felajánlott kisasztal valamint egy tea- és kávéfőző. ha kell, valaki szállítsa el a raktárba. én felajánlottam, de odavinni nem fogom, szóval plz jelentkezzen érte akinek van kocsija és el tudja szállítani.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377594 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
D-1! :D :D :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377582 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Julcsi: inkább mikrót vegyél:)

utoljára mondom, aztán lomtalanítok.... itt a mikró, emlékeim szerint semmi baja... meg több más dolog is, de kocsi kellene hozzá...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377575 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: D-2! :D :D :D

NYIIFF :D :D:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377568 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emlékezz szilveszterre: Remoskával! ;) Vagy egy túlmelegedő porszívóval. ;) :D
De a tréfát félretéve: nem véletlen, hogy a táncosok közül hiányolják a porszívót, mivel ők érzékelik a leginkább, hogy a seprés hatékonysága, hogyismondjamcsak... mérsékelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.456 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére