BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 5 hónapja #377566 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, a porszívót fel lehet váltani seprűvel. Kaját viszont nem tudom mi mással lehet melegíteni a mikrón meg a rezsón kívül. (tekintve, hogy tüzet gyújtani nem lehet az ajtósin, és a napocska se elég meleg)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377565 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: vagy mindkettőt! Esetleg egy olyan porszívót, amivel mikrózni is lehet? Hmm... (Jellemző, hogy kinek mire van nagyobb szüksége... :D :D :D ) (No offence meant)

Idril, Arlith, ha erre jártok: privi ment, és fontos! (Elseje és 16 között nem leszek itthon, úgyhogy abban az időszakban ne várjatok tőlem választ, ha írtok...)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377564 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Julcsi: inkább mikrót vegyél:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377562 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem adó 1% elutalva 4 embertől, ebből az egyik igen sok :D :D:D:D:D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377555 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
D-2! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377549 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Szóval valahogy úgy lehetett, hogy másodszorra lemaradt az -os, de fölötte-alatta kiderült, miről van szó :P

Nem az volt a baj, hanem hogy odaírtad, hogy x% kedvezmény. Ez akár van ott -os, akár nincs, ugyanazt jelenti. Az elején a 80%-os tagdíj rendben volt, csak a másodiknál már a kedvezmény mértékéről volt szó.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377547 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát erről beszélek, hogy abból, h. "40%-os", nem derül ki, hogy az a kedvezmény, vagy a fizetendő. Mert azt úgy értelmezzük, ahogy vonatjegynél a 67,5%-os jegy azt jelenti, hogy ennyi kedvezményt kapunk; míg a "80%-os tagdíj" azt, hogy ennyit fizetünk. DE a pedagógust nem hívjuk "60%-os tagdíjnak". Szóval valahogy úgy lehetett, hogy másodszorra lemaradt az -os, de fölötte-alatta kiderült, miről van szó :P (És persze, hogy ott mérséklésű van, mert ctrl+c-ztem a levélből, ahol direkt kiírtam, h. mérséklésű, h. követhető legyen :P )

Na, lényeg, hogy aki még nem tette, utaljon gyorsan, ha akar kedvezményt. :D
Én meg megyek aludni tényleg. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377546 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: (Ez azért van mert a pedagógust is 40%-os kedvezménynek hívjuk, holott az is 60. Kész káosz. :D )

Azt meg azért hívjuk 40%-os kedvezménynek, mert az 40%-os kedvezmény. A 60% az, amit fizet. ;) De ezt speciel helyesen írtad: "40%-os mérséklésű". Szvsz menj aludni. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377544 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta: 80% kedvezményt kaphat.

Kincső, a kedvezmény csak 20%.

Örüjjetek, hogy beírtam ilyen kevés alvással, ne kötözköggyé, mindenki kérti :P (Ez azért van mert a pedagógust is 40%-os kedvezménynek hívjuk, holott az is 60. Kész káosz. :D )
(de köszi, javítva)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377540 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: 80% kedvezményt kaphat.

Kincső, a kedvezmény csak 20%.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377539 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377537 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Be is jutott :) Gratula!

Köszönöm Mindenkinek :D :D

(Ha megnyerem, az első dolog amit veszünk belőle, egy MTT-s porszívó lesz. E.)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377536 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTT-tagok figyelem!

Ne feledjétek, hogy a kedvezményes (80%-os) tagdíj befizetésére utoljára március 31-én, azaz HOLNAP van mód!


Az ismétlés kedvéért: aki az első negyedév folyamán befizeti előre az egész évi tagdíját, 20% kedvezményt kaphat. (Természetesen 2008-ról sem lehet hátraléka az illetőnek.) Segítségül így alakulnak az összegek:
- önálló keresettel rendelkezők: 11 520 Ft/év (14 400 Ft helyett)
- 50%-os mérséklésű: 5760 Ft/év (7200 Ft helyett)
- 40%-os mérséklésű: 6912 Ft/év (8640 Ft helyett)

A számlaszám, amire utalhattok, vagy OTP-s pénztári készpénzbefizetésnél bediktálhatjátok: 11709002-29900181-00000000
Ne felejtsétek a közleménybe beleírni/-íratni a polgári neveteket és hogy "2009. egész évi kedv.tagdíj"!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377506 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már átállítgattam az órák egy részét. Csak a konyhai van még de oda lusta vagyok bemenni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377504 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Álmos vagyok, meg fáradt, erre nem most éjszaka kell átállítani az órát egy órával későbbre? Ne feledkezzetek meg róla! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377501 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Be is jutott :) Gratula!
Én negatívan nem szavaztam, csk Julcsira, vhogy azt nem érzem fairnek, persze végül is az, mert a többiek szavazói sztem gátlástalanul csinálják, ha az éjfél előtti pontlecsúszásokra gondolok...


Ellenben: mért van az, hogy 13. vmennyivel kiesnek emberek, és 12. meg továbbjut.
Vagy az egy másik forduló volt?

Minden héten új forduló van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377494 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Be is jutott :) Gratula!
Én negatívan nem szavaztam, csk Julcsira, vhogy azt nem érzem fairnek, persze végül is az, mert a többiek szavazói sztem gátlástalanul csinálják, ha az éjfél előtti pontlecsúszásokra gondolok...


Ellenben: mért van az, hogy 13. vmennyivel kiesnek emberek, és 12. meg továbbjut.
Vagy az egy másik forduló volt?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377489 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Embörök ha sikerül lenyomni a mostani csajszit akkor julcsi bekerül a döntőbe:)

Ügyködtem rajta. :) Csak közben olyan lelkiismeret furdalásom volt. Még csak el sem olvastam a lapját... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377478 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Embörök ha sikerül lenyomni a mostani csajszit akkor julcsi bekerül a döntőbe:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377474 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem lehet, hogy ez az érdekes szagfelhő
a)Mordor felől jön -netán angband felől
b) a csatornákkal van valami gubanc?

Amúgy nálunk szép nyári alkonyatokon érződik, ha valaki a derítője tartalmát locsolásra használja.. ami persze tilos, de ez mellékes az illetőnek. :rolleyes:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377444 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remzy azt kérdezi, hogy valaki ma 5kor a kliniáknál cöjjézett e?
(amúgy mi az?)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 5 hónapja #377417 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felci: megteszek minden tőlem telhetőt:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377402 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: www.crappycat.com/
játsszatok :)
katt az experience crappycat menüre, és betöltés után nyilakkal lehet mozogni. nagyon idióta :D

Jézus, ez nagyon beteg :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377401 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.crappycat.com/
játsszatok :)
katt az experience crappycat menüre, és betöltés után nyilakkal lehet mozogni. nagyon idióta :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377397 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá srácok, nyomjuk le Julcsi ellenlábasait :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377386 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:



:lol:

Milyen már??? Szegények, főleg Frodó, hogy lerúgta őt Samu nyakából :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377383 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:



:lol:

háát ez nagyon nagy :D szegény kis hobbitok :D a videó a méretbeli elnyomást érzékelteti :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 5 hónapja #377374 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Jaigen:
velvet.hu/evarca

Állítgatás 20asra és szavazás.

E. :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.400 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére