BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 8 hónapja #282097 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Silima írta: Hm, jóanyáméknak van egy pincsi páciensük, akinek, ahányszor megijed, kiugrik a szeme... 8O Háromszor visszarakták, aztán kiszedték, megkaptam, felboncoltuk bioszfakton... :P 8O Fél szemmel éldegélt, aztán nemrég kiugrott a másik is... Visszarakták... :P Jó egy ilyen kutya a háznál...


na ne máááááá 8O :twisted:


Dede, magam szedtem ki a szemlencséjét... :twisted:
Elnézést attól, akinek gyenge az idegzete!... :oops: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282096 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Hm, jóanyáméknak van egy pincsi páciensük, akinek, ahányszor megijed, kiugrik a szeme... 8O Háromszor visszarakták, aztán kiszedték, megkaptam, felboncoltuk bioszfakton... :P 8O Fél szemmel éldegélt, aztán nemrég kiugrott a másik is... Visszarakták... :P Jó egy ilyen kutya a háznál...


na ne máááááá 8O :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282095 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, jóanyáméknak van egy pincsi páciensük, akinek, ahányszor megijed, kiugrik a szeme... 8O Háromszor visszarakták, aztán kiszedték, megkaptam, felboncoltuk bioszfakton... :P 8O Fél szemmel éldegélt, aztán nemrég kiugrott a másik is... Visszarakták... :P Jó egy ilyen kutya a háznál...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282090 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Kiszhobbit írta: Úhha,ez azért dúúúrvaa... :x szegény cica. Sajnálom,mert az én kisz fekete cicámat juttatja eszembe, neki 2 szeme volt, csak az egyikre megvakult. (ha pontosan akarom kifejezni,szszerint kiesett az egyik szeme!!!)bármilyen bizarr, így volt... :?


csak úgy fogta magát és kiesett :hein: az egyik macskánk meg süket...


Hát tudom, h. így elég hülyén hangzik, de az állatdoki aszonta,h. egyszerűen levált a látóidege vagy vmi ilyesmi :roll: állitólag születési rendellenesség.... sajnos el kellett altatni,mert valami más baja is volt... :cry:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282089 Írta: Lego Inglorion
Lego Inglorion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mi lett utána a cicával? Életben maradt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282088 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kiszhobbit írta: Úhha,ez azért dúúúrvaa... :x szegény cica. Sajnálom,mert az én kisz fekete cicámat juttatja eszembe, neki 2 szeme volt, csak az egyikre megvakult. (ha pontosan akarom kifejezni,szszerint kiesett az egyik szeme!!!)bármilyen bizarr, így volt... :?


csak úgy fogta magát és kiesett :hein: az egyik macskánk meg süket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282087 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úhha,ez azért dúúúrvaa... :x szegény cica. Sajnálom,mert az én kisz fekete cicámat juttatja eszembe, neki 2 szeme volt, csak az egyikre megvakult. (ha pontosan akarom kifejezni,szszerint kiesett az egyik szeme!!!)bármilyen bizarr, így volt... :?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282083 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Kiszhobbit írta: Mi egyszer egy szobába aludtunk egy barátommal meg apámmaL, és apám reggel azzal kezdte,h. egymással beszéltünk én + a haverom és azt hitte, hogy ébren vagyunk. persze aludtunk,mint a bunda (én speciel szoktam nyitott szemmel is,állitólag). Később derült ki hogy ugyanazt álmodtuk. :lol:

Hehe. :) ))

Most kicsit megszakítom a témát, talán nem kéne... elég bizarr: Kép az egyszemű macskáról :?


A mi macskánk is egyszemű :P Csak ő autóbalesetben vesztette el az egyik szemét. (de nem kell sajnálni,tegnap pl. megtámadaott az udvarunkon a sötétben és ha nem lett volna rajtam vastag bőrkesztyű akkor bizony elég rendesen folyt volna a vérem..így is szegény kesztyű jól ki lett dekorálva..)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282081 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kiszhobbit írta: Mi egyszer egy szobába aludtunk egy barátommal meg apámmaL, és apám reggel azzal kezdte,h. egymással beszéltünk én + a haverom és azt hitte, hogy ébren vagyunk. persze aludtunk,mint a bunda (én speciel szoktam nyitott szemmel is,állitólag). Később derült ki hogy ugyanazt álmodtuk. :lol:

Hehe. :) ))

Most kicsit megszakítom a témát, talán nem kéne... elég bizarr: Kép az egyszemű macskáról :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282079 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi egyszer egy szobába aludtunk egy barátommal meg apámmaL, és apám reggel azzal kezdte,h. egymással beszéltünk én + a haverom és azt hitte, hogy ébren vagyunk. persze aludtunk,mint a bunda (én speciel szoktam nyitott szemmel is,állitólag). Később derült ki hogy ugyanazt álmodtuk. :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282067 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Egyszer egy faházban aludtam három lánnyal, ebből három beszélt álmában. Egész kirekesztetten éreztem magam köztük. :D

Legalább egymással beszéltek? :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282051 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alvajárós téma: nálunk ugyan senki se alvajáró, de: anya forgólódik, csapkod álmában ( el lehet képzelni milyen volt amikor kénytelen voltam egy ágyban aludni vele: folyton attól féltem hogy orrba nyom véletlen), a bátyám beszél (kilenc évig egy szobában aludtam vele: így tudtam meg hogy hová rakta a kedvenc plüss állatkám). Egyedül én és apu vagyunk képesek úgy aludni, hogy csendben vagyunk és nem tekeredik folyton körénk a takaró. Egyszer meg egy táborban tisztán hallotam, hogy egy barátnőm zsebkendőt kér az éjszaka közepén miközben úgy asludt mint a bunda. Csak egy kicsit hozta rám a frászt.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282044 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta:
Igen, az Istennek tetsző dolog lenne, ahogy óvó tenyeréhez bújik egy kisegér, és másik kezével a bekanülözött fehér nyuszi fejét simogatja. Arcán természetesen atyai, jóságos mosoly :D


:D :D :D


Egyszer egy faházban aludtam három lánnyal, ebből három beszélt álmában. Egész kirekesztetten éreztem magam köztük. :D

Kiszhobbit: Nem is lehet külön topikot létrehozni. ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281856 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Phaedra/Namarie írta: Még mindig jobb, mint amikort én egyszer álmomban azt sikoltoztam, hogy "ne engedd be, ne engedd be" szegény lakótársamat halálra rémítve, aki vagy három perig interjúvolt, hogy ki az, akit ennyire nem kéne benngedni, míg rájött, hogy álmodom.


Én egy szobában élek a nővéremmel és rendszeresek ezek a "jelenések". pld. felül az ágyon és azt mondja a telefonjánaj: köszönöm...köszönöm...köszönöm, háromszor köszönöm. Visszadől és alszik tovább. Olyan is volt, hogy hamarabb el ment lefeküdni és pedig a másik szobában voltam. És mikor jöttem át, tesóm mélyen kihajol az ablakon, hajon fogva húztam vissza. Vagy elindul hálóingben világot látni... úgyhogy aki élőben akar cirkuszi mutatványt látni, csak hozzánk jöjjjön :lol:


Hozzánk is nyugodtan jöhet :lol: nálunk a családba 10 mberböl 6 alvajáro. engem is szedtek már le Pesten a 3.-erkélyről, mert ott mászkáltam a szürke köpenyembe és valami leveleket :arrow: :?: :?: kiabáltam (vagy mit).reggel persze emlékezés nuku,csak akkor hittem el,amikor hárman is mondták. :P szal ahogy a z öregem mondaná: ,,jobb családba is előfordul" :lol: :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281849 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Kedves Kiszhobbit, Lego Inglorion és ZöldSamu.

Ne használjátok magánbeszélgetésre a fórumot.
Ilyenre való a chat, vagy ha mindenképpen fórumon akarjátok művelni, csináljatok magatoknak egyet.


Bocsi mindenkitöl,akit zavar(mert a legtöbb Mbert ugylátszik zavarja... :oops: ) csak 1-nem én kezdtem,2-Samu feldühített,3-igazán szégyellem,nem tudom hogyan kell topicot csinálni, ugyhogy ne haragudjatok, elkapott a hév, mert csak nagyritkán találkozunk, szal elnézést mindenkitől,nyugodtan töröljétek ki... :oops: :oops: :oops: :? :( :cry: (ja itt és most igerem,több ilyen nem lesz...bocsi :oops: )

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281833 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ezt nagyon szomorúan hallom:(Pedig szerintem tudnánk miről beszélni,vagy legalábbis az újjak.Node ez van,remélem azért még változni fog.

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281826 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igen, a chat perpillanat mindennél jobban ki van halva, mivel nem működik...
De egyébként 2-3 ember hűségesen feljárt akár volt élet, akár nem.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281818 Írta: emcibemci
emcibemci válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a cset általába kihalt szokott lenni nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281817 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Well-of-Souls írta: Ugyan, nekünk állítsanak inkább emlékművet, akik képesek vagyunk naphosszat a büdös egérszagban dolgozni azért, hogy a szobrásznak legyen Algopyrinje, ha megfájdul a feje :D


Hmmm.
Akkor majd benyújtunk egy javaslatot, hogy készítsék el a "Névetelen kísérleti biológus" szobrát is.


Igen, az Istennek tetsző dolog lenne, ahogy óvó tenyeréhez bújik egy kisegér, és másik kezével a bekanülözött fehér nyuszi fejét simogatja. Arcán természetesen atyai, jóságos mosoly :D

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281816 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést,hogy eltérek a mostani témától,azonban szeretném megemlíteni,hogy a tolkien chat igencsak kihalt.legalábbis,eddigi tapasztalataim szerint.Tudom,hogy mindenkinek kevés,az ideje,de szerintem jó dolog a chatelés.Remélem,hogy a jövőbe kicsit felpezsdül rajta az élet.

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281729 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta: Ugyan, nekünk állítsanak inkább emlékművet, akik képesek vagyunk naphosszat a büdös egérszagban dolgozni azért, hogy a szobrásznak legyen Algopyrinje, ha megfájdul a feje :D


Hmmm.
Akkor majd benyújtunk egy javaslatot, hogy készítsék el a "Névetelen kísérleti biológus" szobrát is.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281703 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretlek, MTT!

[size=9:2vbdnacp](Bocsánat, a LEP utóhatása, majd kiheverem ;])[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281699 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Pók üzenete:

holnap (hétfőn) 17 órától a Millenáris Fogadójában (jobbra az első épület, a LEP helyszíne előtt van) a LEP szervezőinek és vendégeinek, előadóinak afterparty szerveztetik.

Hozzatok egy kis nasit magatokkal!

Együtt bulizhatunk Ted Nasmith-vel! :wink: :mrgreen:

Gyertek!


"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281623 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Na jó, berakom ide. Biológusok, figyelem! :D

Emlékművet állítanak a kísérleti egereknek
:D :lol:

:D Ez nagyon aranyos hogy az egerekre gondolnak, csak szerintem nem csak egereken kísérleteznek. Ezek szerint miden egyes olyan álatfaj kap szobrot amelyen kísérleteztek?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281622 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyan, nekünk állítsanak inkább emlékművet, akik képesek vagyunk naphosszat a büdös egérszagban dolgozni azért, hogy a szobrásznak legyen Algopyrinje, ha megfájdul a feje :D

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281620 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Na jó, berakom ide. Biológusok, figyelem! :D

Emlékművet állítanak a kísérleti egereknek
:D :lol:


Nagyon helyes. Ez a minimum!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281619 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Na jó, berakom ide. Biológusok, figyelem! :D

Emlékművet állítanak a kísérleti egereknek
:D :lol:


Hát ez lol :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281617 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, berakom ide. Biológusok, figyelem! :D

Emlékművet állítanak a kísérleti egereknek
:D :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281583 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem már egy hónapja sem sikerült. :evil: Ki tudja mi baja

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281580 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki tudja, hogy a tar.hu ra miért nem tudok képeket feltenni? Azt írja, hogy készen van a feltöltés de nincsenek fent a képek...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.450 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére