BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 7 hónapja #283445 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta:

Kiszhobbit írta: (a francba,mér nincs itt is közös nyelv?) :? :roll:


(Nagyon úgy tűnik, hogy az angol a közös nyelv.)


Volt az eszperantó, de nem jött be, helyette nekünk itt van a qvenya illetve a sindarin... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283406 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kiszhobbit írta: (a francba,mér nincs itt is közös nyelv?) :? :roll:


(Nagyon úgy tűnik, hogy az angol a közös nyelv.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283402 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A fenébe,minden ilyen lap,amit itt megadtok(a tesztelős,meg azaz orkos v.milyen) tök angolul van. Meg mindenhol! Nem lehet átállítani vhol magyarra? (a francba,mér nincs itt is közös nyelv?) :? :roll:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283382 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos hát ideírom.

A Huszár Games tesztereketet keres lényegébe a mostani játékuk a Rákóczi szabadságharcot célozza meg aki érez magában elég kedvet az jöjjön tesztelni :)

www.prolibertate.hu
itt a további info

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283322 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hamarosan nyilatkozok a talált tárgyakról, melyeket tulajdonosuk átvehet majd.

Ugyanakkor szeretnék kérni pár lelkes önkéntest, akik segítenek majd a raktárban rendet tenni, az irodaszerek, jelmezek és anyagok között.
Erre a jövő héten kerül majd sor. Jelentkezni a szokott módon (privi, emil, palantír, galamb és bagolyposta).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283301 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem! Minden kreatív és/vagy exhibicionista fórumlakó figyelmébe!

Mint azt tudjátok, idén is megrendezésre kerül a hagyományos Farsangi Bál. Az eddigieknek megfelelően idén is lenne egy műsoros blokk, melybe várjuk rövidebb-hosszabb, zenés, táncos, énekes, verses, szóval, szórakoztató produkcióitokat. Amennyiben tehát kedvet éreztek egy kis szerepléshez, kezdjetek el rajta gondolkodni, mit adnátok elő szívesen. A jelentkezés hamarosan megnyílik (amint eldől, ki szervez pontosan), addig lehet ötletelni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283288 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimashilin írta: www.youtube.com/watch.php?v=Gi2CfuqcUGE

Jajj gyerekek... nekem folyt a könnyem a nevetéstől.



Ez marhajóóóóó! :lol: :up:
/me balga bakfiskorában őrült David Hasselhoff-fan volt, úgyh pláne zsír!! :P
Egész jó hangja van a pasasnak... :)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283286 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.youtube.com/watch.php?v=Gi2CfuqcUGE

Jajj gyerekek... nekem folyt a könnyem a nevetéstől.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283279 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli, az új avatarod SZUPER! 8O :agree:


Jól el leszünk sportból látva idén: téli olimpia, foci VB... nyammm... :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283272 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta: Na de ha őt a korcsolya érdekelné...


Mingyá jön a VB meg az Olimpia. Nézd azt majd

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283265 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na de ha őt a korcsolya érdekelné...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283258 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó van le lehet nyugodni már, nincs korcsolya nézz pinpong meccset :D DDDDDD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283256 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Tudja valaki, hogy mikor volt/van/lesz vagy ismétlik a korcsolya EB gáláját???

Ehm, ma volt. :) Végignéztem, vizsgaidőszak ide vagy oda, ezt nem lehetett kihagyni. A Karib-tenger kalózai koreográfia volt a legjobb!!!!!!! (Bár az a páros az Operaház fantomjával már alapból belopta magát a szívembe)
Én miért nem tudok ilyen kecsesen, légiesen mozogni és nekem miért nem varr senki ilyen ruhákat, hüpp? :cry: Annyira irígylem őket!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283246 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kit érdekel a politika meg a Fórum :D

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283244 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: Na én pont ebben szenvedek. Holnap veszek Orbánfüvet, de ez remélem nem egy jobboldali tea. Mert én már lassan belehalok ebbe a depibe.


Nem Orbánfű, hanem Orbáncfű, Te lüke :P

[size=9:1fuvbwo8]Itt különben sincs politizálás!!! :twisted: [/size]

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283242 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudja valaki, hogy mikor volt/van/lesz vagy ismétlik a korcsolya EB gáláját???

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283231 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na én pont ebben szenvedek. Holnap veszek Orbánfüvet, de ez remélem nem egy jobboldali tea. Mert én már lassan belehalok ebbe a depibe.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283221 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Téli depresszió


A hideg elől a madarak melegebb éghajlatra húzódnak, az emlősök pedig úgynevezett téli álomba merülnek. Gyakran azonban mi emberek is magunkba zárkózunk, begubózunk a hideg évszakban. Ez az a sajátos állapot, amelyet téli depressziónak nevezünk. Kialakulása elsősorban a természetes fény hiányára vezethető vissza. Néhány egyszerű tanács segítségével azonban hamar leküzdhető a betegség.

Az érzelmi- és hangulatváltások hozzátartoznak életünkhöz, akár az időjárás-változás. Ezek kisebb vagy nagyobb mértékben mindannyiunkat érintő jelenségek. De akadnak helyzetek, melyekben nehezünkre esik a negatív hangulatok legyőzése és a visszatérés a "normális" életbe. Egy ilyen hullámvölgyből depresszió alakulhat ki, ami elidegenít a mindennapoktól és hosszabb ideig is eltarthat.
Az emberek egy részénél tapasztalható a tél beköszöntével egy sajátos állapot, amelyet téli depressziónak nevezünk. Feltehetően biológiai okokra visszavezethető tünetcsoport, amely valószínűleg elsősorban a természetes fény hiányára vezethető vissza. Ebben a depresszió összes tünete megjelenhet.


Tünetek

A téli depresszióra speciálisan jellemző az állandó álmosság, a fáradtságérzés. Máskor tevékeny emberek állandóan csak aludnának, kedvetlenek, inaktívak, visszahúzódóvá válnak. Ezek a tünetek nagymértékben emlékeztetnek a téli álomra, ezért sok kutató a téli depressziót a téli álom csökevényes megnyilvánulásának tartja. Gyakori a fokozott étvágy, amely gyakran elsősorban szénhidrátokra, édességekre irányul. Olyanok, akiknek nyáron hónapokig eszébe sem jut a csokoládé, ebben az időszakban akár egymás után több táblával is felfalnak belőle. Így aztán nem meglepő, hogy gyakori tünet az elhízás. Mások gyakrabban néznek a pohár fenekére. A skandináv országokban tradicionálisan megfigyelhető nagymértékű alkoholfogyasztás egyik gyökere valószínűleg éppen a hosszú téli sötétség.


Nehéz gondolatok

Szinte felemészted magad a folytonos tépelődésben. Képtelen vagy összpontosítani, és fontos dolgokat felejtesz el. Kilátástalannak érzed a helyzeted, semmi biztatót nem látsz a jövőben. Folyton szemrehányásokat teszel magadnak, kisebbségérzés gyötör, és képtelen vagy döntéseket hozni.


Testi panaszok

Étvágytalanság, vagy éppen ellenkezőleg, mindent felfalnál; alvászavarokkal, fej- illetve nyakfájdalmakkal küszködsz. Nyugtalan vagy, viszket a bőröd, szúr vagy majd' kiugrik a szíved. Remeg a kezed, kápráznak a szemeid, hideg a kezed, hőhullámaid vannak, nyomást érzel a mellkasodon, esetleg gombócot a torkodban. Emésztési zavarok gyötörnek. Szexuális vágyad megcsappan.


Érzelmi válságok

Fáradtnak, kétségbeesettnek érzed magad, félsz a magánytól. Levert, kedvetlen, ingerlékeny vagy, és képtelen bárminek, bárkinek is örülni. Mintha legbelül csak egy nagy üresség lenne.


Zavart pillanatok

Nincs kedved semmihez, visszavonulsz a társaságtól, és időnként minden ok nélkül sírva fakadsz. Még a legkisebb tennivalót is nyűgnek érzed, elhanyagolod a hobbidat, sokat hibázol a munkádban, ügyetlenül mozogsz az utcán. Már családod és a partnered is alig érdekelnek.


A fényhiány

Különböző tényezők képesek lelki egyensúlyunkat hátrányosan befolyásolni és rossz hangulatot teremteni. Különösen a sötét évszakban kerülünk gyakran lehangolt állapotba. A fény és a napsütés hiánya sok ember kedélyállapotát érinti kedvezőtlenül. Ebben az összefüggésben beszélünk szezontól függő lehangoltságról.

Tudósok azt feltételezik, hogy a lehangoltság ezen formái a testazonos Melatonin hormon fényhiány okozta túltermelődésével hozhatók összefüggésbe. A komor évszakban bekövetkező lelki zavarok ellensúlyozására ezért az egyik legelterjedtebb módszer a fényterápia. Egy speciális fényforrás meghatározott ideig tartó nézésével mérsékelhető többek között a Melatonin képződése.


Gyógynövényekkel a depresszió ellen

Ilyen, főleg a rideg évszakban jelentkező lehangolt állapotoknál segítséget nyújthatnak a kizárólag gyógynövényekből készült gyógyszerek is, azonban csak az enyhe esetekben!
Az egyik legősibb antidepresszáns hatású növény az orbáncfű (Hypericum perforatum).

Már a középkor orvosai is ismerték az orbáncfű lélekre gyakorolt pozitív hatását, ezért nevezték a "fény gyógynövényének" vagy a "lélek napsugarának". Ma már tudjuk, hogy ezt a kedvező hatást az orbáncfű hatóanyagai fejtik ki.


Segítsen magán!

A szürke téli hónapokban gyakran jelentkező levertség leküzdéséből Ön is kiveheti a részét: a kellemetlen időjárás ellenére se mondjon le a napi sétáról a friss levegőn, lehetőleg nappali fényben.
Lazító gyakorlatok, mint az autogén tréning vagy a jóga szintén segítenek legyőzni a rossz hangulatot, ingerlékenységet és idegességet. Ne húzódjon vissza környezetétől, keresse családja és barátai társaságát. Ne szégyellje megosztani problémáját orvosával, biztosan megértésre talál.


Ellenlépések

- Figyelemelterelés. Olvass vidám könyveket, hallgass szerelmes dalokat. Ülj be a moziba egy izgalmas filmre. Vagy csak egyszerűen állj neki takarítani.
- Önvizsgálat. Ne ess túlzásokba, azaz ne mondj vagy gondolj ilyeneket: "Ebből sohasem fogok kimászni. Minden elveszett. Senki sem szeret engem. Nem vagyok jó semmire." Az ilyen gondolatok károsak, ráadásul nem is igazak. Próbálj tárgyilagos lenni, és rájöhetsz, hogy sötéten látod a helyzetet. Milliónyian oldanak meg hasonló problémákat, miért ne boldogulnál velük te is.
- Számvetés. Ne téveszd szem elől az eddigi kedvező tapasztalatokat! Gondolj vissza nehéz helyzetekre, amelyeket sikerrel oldottál meg. Meríts bátorságot belőlük.
- Testbeszéd. Járj egyenes testtartással, lazítsd el arcizmaidat, hangod csengjen tisztán és érthetően - még ha nincs is túl sok kedved hozzá. Hosszú távon működni fog a dolog!
- Mozdulj ki. Sétáljon egyet a hóesésben, vegyél magadnak néhány apróságot. Ha megfelelő az erőnléted, kocoghatsz is.
- Kisebb célok. Menj el fodrászhoz, a barátnőidhez, és örülj a legkisebb sikereknek is. Ezekért pedig jutalmazd meg magad!
- Segíts másoknak. Ezernyi probléma nyomja a vállad? Sokszor már az is segít és elvonja a figyelmedet, ha mások gondjával és bajával foglalkozol. Így talán a sajátjaid kisebbnek tűnnek majd.
- Munkamegosztás. Főnököd ezt kéri, férjed azt, és a gyerekek is nyaggatnak valamiét. Nem csoda, hogy a túlterheltségből kedvetlenség lesz. Oszd szét inkább a feladatokat. Próbáld meg először otthon a férjeddel: szívem, levinnéd a szemetet?
- Varázsital. Igyál gyömbérteát. Néhány friss vagy szárított gyömbérdarabot tegyél forrásban lévő vízbe, és hagyd rövid ideig állni.
- Új díszítés. Vásárolj anyagot, és varrj magadnak új függönyt. Friss fűzöld vagy a citromsárga biztosan világosabbá teszi a reggeli kilátást a konyhaablakból.
- Régi ismerősök. Mikor beszéltél utoljára a régi iskolatársaiddal? Keresd meg őket. Biztosan nagyokat nevettek majd, ha előkerülnek a régi történetek.
- Zene, zene. Biztosan van olyan dal, amelynél mindig felhangosítja a rádiót. Ne sajnáld megvenni kazettán vagy CD-n. Így annyiszor hallgathatod, ahányszor csak akarod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283216 Írta: Pókkirálynő
Pókkirálynő válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, nem is tudtam, hogy Ágnes egynél többször van egy évben. Én csak a jan. 21-ről tudtam...

"Fagyra tőrt emel az ág
s a pusztaság
fekete sóhaja lebben -
varjucsapat ing-leng a ködben."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283208 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy_mama/Eldawen írta: László névnap: június 27, de többször is van.
Róbert: június 7

Köszi, javítva. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283207 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Biztos vannak benne hibák, ha valaki talál ilyet, tessék szólni. :)


László névnap: június 27, de többször is van.
Róbert: június 7

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283206 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Az hibának számít, ha nem vagyok benne? (Igaz, az Utónévkönyvben sincs benne a jelentése, csak a férfi változatnak.) :wink:

Hát, ha priviben elküldöd a jelentését, szíves örömest berakom. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283203 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: fare-thee-well.atw.hu/nev.html
Biztos vannak benne hibák, ha valaki talál ilyet, tessék szólni. :)

Az hibának számít, ha nem vagyok benne? (Igaz, az Utónévkönyvben sincs benne a jelentése, csak a férfi változatnak.) :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283202 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem 16,66666%, és nagyrészt csak tippeltem. :P :D
Viszont hozok valamit, aminek az alapját egy hülye önelemző scriptből szedtem. :D :D
fare-thee-well.atw.hu/nev.html
Biztos vannak benne hibák, ha valaki talál ilyet, tessék szólni. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283167 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Pókkirálynő írta: Nah, én meg egy tesztet hoztam: students.washington.edu/mmccain/nerdtest.html

Mennyire vagy Nerd, avagy sci-fi-fantasy-PC játék őrült?

Nekem 23% lett, avagy már fertőzött vagyok...

21,4%-os lettem :D a kérdések felét nem értettem :P :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283166 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Pókkirálynő írta: Nah, én meg egy tesztet hoztam: students.washington.edu/mmccain/nerdtest.html

Mennyire vagy Nerd, avagy sci-fi-fantasy-PC játék őrült?

Nekem 23% lett, avagy már fertőzött vagyok...


Az enyém:
42.857142857142854% nerd blood flows through your veins.

40-49%: What's this, a well balanced nerd? Impressive.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283165 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Pókkirálynő írta: Nah, én meg egy tesztet hoztam: students.washington.edu/mmccain/nerdtest.html

Mennyire vagy Nerd, avagy sci-fi-fantasy-PC játék őrült?

Nekem 23% lett, avagy már fertőzött vagyok...

LOL... Nekem 38, de nem játszok számítógépes játékokat... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283159 Írta: Pókkirálynő
Pókkirálynő válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, én meg egy tesztet hoztam: students.washington.edu/mmccain/nerdtest.html

Mennyire vagy Nerd, avagy sci-fi-fantasy-PC játék őrült?

Nekem 23% lett, avagy már fertőzött vagyok...

"Fagyra tőrt emel az ág
s a pusztaság
fekete sóhaja lebben -
varjucsapat ing-leng a ködben."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283079 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta: Erről most Woody Allen egyik Biblia-kommentárja jut eszembe:
"És együtt alszik majd akkor az oroszlán és a bárány. De a báránynak nem lesz jó éjszakája..."

:D :D

És egy újabb cikk. :twisted: Öngyulladás

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283068 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erről most Woody Allen egyik Biblia-kommentárja jut eszembe:
"És együtt alszik majd akkor az oroszlán és a bárány. De a báránynak nem lesz jó éjszakája..."

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.481 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére