BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 7 hónapja #283719 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta:

Enna írta:

Alyr Arkhon írta: Nos, az előbbi hozzászólás következményeként örömmel jelentem be, az új tolkien chatet:

kozepfolde.uw.hu/tolkienhu.html


Ami hátránya neki, hogy mivel egy nagyobb oldal része, több név foglalt, esetleg jelszóval védett lehet.


:D ÉÉÉÉÉÉLJEN!!!!!!! Alyr mester, hatalmad előtt fejet hajtunk. :wink:


Én úgy tudom, Ben csinálta, csak Alyr tárhelyén van regisztrálva...

Én csináltam, és az én tárhelyemen is van regisztrálva. ;) :) (Tudtommal ez az én oldalam: kozepfolde.uw.hu . :D ) Viszont Alyr jelentette be, lévén fórumos moderátor, és ő a másik op a cseten. :) (ha valaki a régin op volt, és itt is az szeretne lenni, szóljon)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283717 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna írta:

Alyr Arkhon írta: Nos, az előbbi hozzászólás következményeként örömmel jelentem be, az új tolkien chatet:

kozepfolde.uw.hu/tolkienhu.html


Ami hátránya neki, hogy mivel egy nagyobb oldal része, több név foglalt, esetleg jelszóval védett lehet.


:D ÉÉÉÉÉÉLJEN!!!!!!! Alyr mester, hatalmad előtt fejet hajtunk. :wink:


Én úgy tudom, Ben csinálta, csak Alyr tárhelyén van regisztrálva...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283709 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
attól nyugodtan körülnézhet diákmelós helyeken, nagyon sok ilyen foglalkozik nem diákok kiközvetítésével is, főleg alkalmi melókra

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283706 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de nincsen neki iskolalátogatásia...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283698 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nem tud valaki olyan munkát amit 8 általánossal lehet végezni? Úgy, hogy az illetőnek még fél éve van a 18. születésnapjáig? Fontos lenne...


Szórólap, Dönci, de jók a diákmunkaközvetítők is.
Rébusz, stb, írd be a keresőbe.
Múltkor rébusznál még irodai munkát is láttam

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283690 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nos, az előbbi hozzászólás következményeként örömmel jelentem be, az új tolkien chatet:

kozepfolde.uw.hu/tolkienhu.html


Ami hátránya neki, hogy mivel egy nagyobb oldal része, több név foglalt, esetleg jelszóval védett lehet.


:D ÉÉÉÉÉÉLJEN!!!!!!! Alyr mester, hatalmad előtt fejet hajtunk. :wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283672 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tud valaki olyan munkát amit 8 általánossal lehet végezni? Úgy, hogy az illetőnek még fél éve van a 18. születésnapjáig? Fontos lenne...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283664 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nos, az előbbi hozzászólás következményeként örömmel jelentem be, az új tolkien chatet:

kozepfolde.uw.hu/tolkienhu.html


Ami hátránya neki, hogy mivel egy nagyobb oldal része, több név foglalt, esetleg jelszóval védett lehet.


Gyertek fel, népek

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #283661 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valaki mIRCről akar feljönni, itt vannak a paraméterek:

<b>IRC server:</b> irc.narancs.com
<b>Port:</b> 6667

Aztán tessék beírni azt a felugró ablakba, hogy <b>#tolkien_hu</b>. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283659 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, az előbbi hozzászólás következményeként örömmel jelentem be, az új tolkien chatet:

kozepfolde.uw.hu/tolkienhu.html


Ami hátránya neki, hogy mivel egy nagyobb oldal része, több név foglalt, esetleg jelszóval védett lehet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283654 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Free chat szerver nincsen?
Olyasmire gondolok, mint fórumból a supergamez.

Ha valaki talál, akkor lehetne regisztrálni magunknak egy chatet.

Tudok egyet, ha gondoljátok megpróbálhatom összedobni. :) [size=9:1qe8h7th](Épp tegnap hasonlóféleség jutott eszembe nekem is. :P )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283649 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Ötleteket, cikkeket, lelkes jelentkezőket várok a tavaszi Lassi összeállításához.

Jelentkezzetek itt vagy emailben ( morgana@tolkien.hu ), ha lehet konkrét ötletekkel.

Minden jót!
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283634 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: /me is hiányolja a chatet. Az MSN egész más, alapvetősen kétszemélyes dolog, nem olyan, mint a chat. (Azt meg szvsz nem lehet 100%-ra kijelenteni, hogy nem lenne rá igény, ha már egyszer alapból nem is működik, és hiába próbál felmenni, aki esetleg akarna. Persze, régen is volt elég nagy pangás a chaten, de legalább a lehetőség megvolt. Különben meg az újakkal, akik még nem ismernek senkit, ki MSN-ezik?)


Igazad van.

Free chat szerver nincsen?
Olyasmire gondolok, mint fórumból a supergamez.

Ha valaki talál, akkor lehetne regisztrálni magunknak egy chatet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283615 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Remzy_mama,

pillanatnyilag épp' nem műxik az iwiw-en a meghívó-szolgáltatás, de szvsz a következő napokban kb. tucatnyi meghívót fogsz kapni ;)


köszönöm

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283614 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remzy_mama,

pillanatnyilag épp' nem műxik az iwiw-en a meghívó-szolgáltatás, de szvsz a következő napokban kb. tucatnyi meghívót fogsz kapni ;)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283607 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek iwiw tag? Szeretnék felmenni, de mivel csak meghívóval lehet :crying: , nem igazán tudok.

Légyszílégyszí valaki

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me is hiányolja a chatet. Az MSN egész más, alapvetősen kétszemélyes dolog, nem olyan, mint a chat. (Azt meg szvsz nem lehet 100%-ra kijelenteni, hogy nem lenne rá igény, ha már egyszer alapból nem is működik, és hiába próbál felmenni, aki esetleg akarna. Persze, régen is volt elég nagy pangás a chaten, de legalább a lehetőség megvolt. Különben meg az újakkal, akik még nem ismernek senkit, ki MSN-ezik?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283585 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna írta:

Alyr Arkhon írta: Igazából nincsen rá már kereslet egy ideje.
Mindenki msn-ezik.
vagy nemtudom.

Ha nincs msn a gépeden, akkor használd a webes változatát, amit nemtudom milyen címen lehet elérni, de majd valaki beírja.


Ezek szerint már nem is lesz??? 8O Könyörgöm, ne tegyék ezt velem! Hogy kell msn-címet csinálni...? :oops: Annyira nem értek ehhez. Tud valaki segíteni? Valamivel muszáj legalább picit pótolnom a chatet... :(


Nem tudom lesz-e, de nem sok örömed telne benne, csak Papsajt volt fent az utóbbi időben.
Msn címhez kell egy e-mail cím. És ahhoz kell csinálni egy .net passport izét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283580 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Igazából nincsen rá már kereslet egy ideje.
Mindenki msn-ezik.
vagy nemtudom.

Ha nincs msn a gépeden, akkor használd a webes változatát, amit nemtudom milyen címen lehet elérni, de majd valaki beírja.


Ezek szerint már nem is lesz??? 8O Könyörgöm, ne tegyék ezt velem! Hogy kell msn-címet csinálni...? :oops: Annyira nem értek ehhez. Tud valaki segíteni? Valamivel muszáj legalább picit pótolnom a chatet... :(

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283565 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

ZöldSamu írta:

Kiszhobbit írta: Ja amugy hallottam,h. Nagy Britországban oktatják a tünc nyelvet a suliba!


MENJÜNK ODAA!!!!!!!!!!!!!! :dance: (amugy ez egyszer volt az ujsagba)


Ahhoz tudni kén angolul... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ja ezt most elképzeltem: beöltözünk hobbitoknak, kisszótár a kézbe és megyünk Britbe tüncül tanulni) :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283564 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kiszhobbit írta: Ja amugy hallottam,h. Nagy Britországban oktatják a tünc nyelvet a suliba!


MENJÜNK ODAA!!!!!!!!!!!!!! :dance: (amugy ez egyszer volt az ujsagba)

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283563 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

ZöldSamu írta: Kiszhobbika megbuktál angolbóóól???????????
Nemááá... 8O

Amugy a közös nyelv elég lenne ha csak európába 1 nyelven beszélnének.


De tényleeg...milyen jó lenne elképzelni. Minden kontinens 1 nyelven beszél, aki akar meg tanulna egy másik kontinens nyelvén is...(vagy valamelyik Középföldei nyelven :wink: )

Samu: 5-ös lettem angolból de változatlanul UTÁLOM!!!! :evil:

Ja amugy hallottam,h. Nagy Britországban oktatják a tünc nyelvet a suliba!

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283562 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kiszhobbika megbuktál angolbóóól???????????
Nemááá... 8O

Amugy a közös nyelv elég lenne ha csak európába 1 nyelven beszélnének.

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283559 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Olosta (Aelalin) írta:

Kiszhobbit írta: (a francba,mér nincs itt is közös nyelv?) :? :roll:


(Nagyon úgy tűnik, hogy az angol a közös nyelv.)


Volt az eszperantó, de nem jött be, helyette nekünk itt van a qvenya illetve a sindarin... :wink:


Akkor itt is megbukok hehe :lol: .
Sindarin >naaagyon kezdő,majd nyáron,ha nem lesz más. :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283556 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Persze, mindenki msnezik, de én ettől függetlenül még hiányolom a csetet... :?



jajaja. Fejbologtava egyetértek...................hüppppppppp

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283555 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, mindenki msnezik, de én ettől függetlenül még hiányolom a csetet... :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283533 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Enna írta: Bocs, hogy megbontom a beszélgetés fonalát, de MIKOR LESZ MÁR VÉGRE CHAT???? :cry:


Igazából nincsen rá már kereslet egy ideje.
Mindenki msn-ezik.
vagy nemtudom.

Ha nincs msn a gépeden, akkor használd a webes változatát, amit nemtudom milyen címen lehet elérni, de majd valaki beírja.

webmessenger.msn.com vagy www.e-messenger.net

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283529 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna írta: Bocs, hogy megbontom a beszélgetés fonalát, de MIKOR LESZ MÁR VÉGRE CHAT???? :cry:


Igazából nincsen rá már kereslet egy ideje.
Mindenki msn-ezik.
vagy nemtudom.

Ha nincs msn a gépeden, akkor használd a webes változatát, amit nemtudom milyen címen lehet elérni, de majd valaki beírja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283501 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, hogy megbontom a beszélgetés fonalát, de MIKOR LESZ MÁR VÉGRE CHAT???? :cry:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283449 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta:

Nimashilin írta: www.youtube.com/watch.php?v=Gi2CfuqcUGE

Jajj gyerekek... nekem folyt a könnyem a nevetéstől.



Ez marhajóóóóó! :lol: :up:
/me balga bakfiskorában őrült David Hasselhoff-fan volt, úgyh pláne zsír!! :P
Egész jó hangja van a pasasnak... :)


Ja, csak a klip beteg egy kicsit. Amilyen arcokat vág... A végén pl főbelőném. :twisted:


1000!!!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.407 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére