BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 7 hónapja #285171 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ez viszont már erősen belefér az uszítás BTK-s kategóriájába. Ostoba dolog az ilyesmi - bár ahogy az egyik barátom szokta mondani: a butaság és a gonoszság közül csak az dönt a gonoszság javára, hogy az időnként szünetel.
Az emberi hülységgel nehéz együttélni, de alighanem muszáj lesz...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285168 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mecsi nem te lettél volna ha nem szólszhozzá:DDD

Egyébként nekem nem azzal volt a bajom, hogy nem tetszett neki, ok ezt elfogadom. Azzal volt a bajom amikor közölte, hogy az ilyen emberek nem is emberek és meg kéne öket ölni, mert az ilyen nem való a világra.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285166 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Mecsi értő és stílusos hozzászólással gazdagította a beszélgetést... :lol:

Bezony. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285165 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mecsi értő és stílusos hozzászólással gazdagította a beszélgetést... :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285163 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézzétek, az is egy vélemény, ha valakinek nem tetszik a dolog. Ez van, pluralista társadalomban élünk - és ez még olyankor is igaz, ha történetesen valakinek a véleménye nem szimpatikus a számunkra. 20 évvel ezelőtt Németországban még börtönbüntetés járt a homoszexuálisoknak, most meg lassan annak jár az, aki ezt nem helyesli - szvsz erős túlzás mindkettő. És pláne fasisztázni nem kéne, mert az egy egészen konkrét ideológiával való egyetértés, illetve a rá épült politikai mozgalomhoz való tartozás - és a nálunk civilizáltabb országokban a nagyon-nagyon meg nem alapozott fasisztázásért ugyanakkora börtönbüntetés jár, mint a fasiszta cselekményekben való részvételért. Azt gondolom, a tolerancia nemcsak a homoszexuálisoknak jár ki, hanem azoknak is, akik ezt ellenzik - mindaddig, amíg ezzel a Magyar Köztársaság Büntetőtörvénykönyve ellen nem vétenek.

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285155 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta:

Rabyn írta: Egyébként a témával kapcsolatban volt egy nagyon nagy vitám az egyik tanárommal (mentálhigénés tanár...) aki közölte, hogy szerinte az összes homuszexuálist el kéne pusztítani mert ők nem emberek. És ez különben is egy betegség...


:evil: :crazy: :dead: Utálom az ilyen gondolkodású barmokat :rmad2:


Én is. Meg a nácikat&fasisztákat :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285154 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó a kis drága... Próbálta már bármelyiket is? :evil:
Vacak az hogy az ilyeneket tanárnak engedik... És még róluk kéne példát vennünk!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285153 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta: Végülis öröklődhet... Nem egy homoszexuális él nem azonos neművel egy házasságban... (azt nem mondtam, hogy boldogok és/vagy kielégültek is) Van aki későn jön rá, van aki nem meri felvállalni...
A börtönös dolog nem feltétlenül csakis fogékonyság kérdése. Főképp a férfiaknál, akiknek sokkal magasabb a szexuális étvágyuk, ha nincs ló jó a szamár is alapon el lehet képzelni ha elég hosszú ideig éheztetik őket...


őket nevezzük látens homoszexuálisnak (nem tudja magáról)
egyébként ha jól tudom akkor a férfiaknál magasabb számban fordul elő a bi vagy homoszexualitás. (hehe a férfiak amugy s egy sérült géntől lesznek férfiak... de ez más téma)

Egyébként tanárt Ally láthattad ilyen kockanéni ősz haj és nyugdíjból hívták vissza (de minek?) ő volt az aki közölte, hogy jobb egy gyereknek egy otthonban mint egy egyedülálló szülőnél vagy azonos neműeknél...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285152 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végülis öröklődhet... Nem egy homoszexuális él nem azonos neművel egy házasságban... (azt nem mondtam, hogy boldogok és/vagy kielégültek is) Van aki későn jön rá, van aki nem meri felvállalni...
A börtönös dolog nem feltétlenül csakis fogékonyság kérdése. Főképp a férfiaknál, akiknek sokkal magasabb a szexuális étvágyuk, ha nincs ló jó a szamár is alapon el lehet képzelni ha elég hosszú ideig éheztetik őket...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285149 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Egyébként a témával kapcsolatban volt egy nagyon nagy vitám az egyik tanárommal (mentálhigénés tanár...) aki közölte, hogy szerinte az összes homuszexuálist el kéne pusztítani mert ők nem emberek. És ez különben is egy betegség...


:evil: :crazy: :dead: Utálom az ilyen gondolkodású barmokat :rmad2:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285148 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést, hogy ilyet írok, de szerintem aza tanárod egy fasiszta, vagy nem is tudom.. És a tolerancia? Nem mondtad még neki?

És mi van akkor, ha azonos nemű emberek nagyon-nagyon sokáig vannak 1 helyen. Mint a börtönökben.Nem mondom, hogy akkor mindenki a saját neméhez fog vonzódni, de azért van néhány ilyen eset. vagy az illető már előtte is fogékony volt a dolog iránt?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285143 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hu Olorin most nagyon nagy butaságot mondtál. (hehe az eüs suli előnyei)
egyrészt azért amit Well mondott előttem, másrészt meg mert okos tudosok rájöttek, hogy egy kromoszoma vagy gén hiba követketében lesz valaki homuszexuális. Tehát ha mondjuk benned benned lenne a gén akkor se tudnál nőre úgy nézni, hogy vágyat ébresszen benned ha belegebedsz is. Ezért is(vagy sem) nem lehet belenevelni emberekbe, hogy a saját nemüket szeressék.
Egyébként a témával kapcsolatban volt egy nagyon nagy vitám az egyik tanárommal (mentálhigénés tanár...) aki közölte, hogy szerinte az összes homuszexuálist el kéne pusztítani mert ők nem emberek. És ez különben is egy betegség... Azóta ha csak tehetem nem járok be az óráira...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285133 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha öröklődne, már rég kihalt volna, ugyanis nem tudná továbbadni az ezért felelős allélt. Ez alighanem megint korunk egyik népszerű urban legend-je, ami sajnos egyes tudományos körök kevéssé tudományos képviselőinek nyilatkozataiba is befészkelte magát - bár ha megnézzük a Journal of Homosexuality, a J Sex Behavior vagy valami hasonló, a klinikai pszichiátria és az alapkutatás határán lavírozó szaklap releváns írásait, akkor abból azért kiderül, hogy az öröklődésért felelős gént a mai napig nem találták meg. Ami a humán genom teljes megszekvenálása után azért legalábbis elgondolkodtató...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285128 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta: Pedig boldogok és jó szülők... Szomorú.


Igen. ez szomorú... ugyanis a homoszexualitás öröklődik...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285119 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig boldogok és jó szülők... Szomorú.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285111 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a homoszexuális flamingóknak ezúton is még sok-sok együtt töltött szivárványos szép napot kívánok, mielőtt a természetes szelekció egy elegáns huszárvágással (még az adott generációban) kiszelektálja az alléljeiket a populációból... :D

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285105 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta: Namarië: Gratu! és végre eloszlattad a ködöt az előző bejelentésed értelme elől.. :lol:

:D

Újabb cikkek:
Ócsokoládé :P
Homoszexuális flamingók... - Ez kicsit érdekes... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285102 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse: ez egy kicsit fájt...
Namarië: Gratu! és végre eloszlattad a ködöt az előző bejelentésed értelme elől.. :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285098 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nemtudom nézte-e valaki rajtam kívűl a Téli Olimpia megnyitóját de valami gyönyörű volt. Nem is gyönyörű hanem elképszetően csodálatosan lenyűgöző!


Én néztem!!!!Tényleg nagyon jó volt, csodálatos meg minden :D

Hajrá magyarok!!!!

[size=9:1tt2rtan]de azért sok sikert a szlovák delegációban szereplő magyaroknak is, ha vannak[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285096 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: Odüsszeia 10 másodpercben

(QuickTime kell hozzá)


Ez nagyon durva :D :D:D:D:D:D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285090 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: Odüsszeia 10 másodpercben


Basszus Drowse... ez beteg. :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285087 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Odüsszeia 10 másodpercben

(QuickTime kell hozzá)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285086 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megkezdődtek a Torinói ötkarikás játékok!
(én néztem)



www.torino2006.org/ENG/OlympicGa ... index.html

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285085 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtudom nézte-e valaki rajtam kívűl a Téli Olimpia megnyitóját de valami gyönyörű volt. Nem is gyönyörű hanem elképszetően csodálatosan lenyűgöző!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285083 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

FARSANG :!:

Kincső (Thilanna) írta: További jegyátvételi alkalmak:

:arrow: Február 16. csütörtök 17:30-tól Ajtósi Dürer sor, ELTE BTK épülete (csörögjetek h. hol vagyunk, mert a nagyterem valszeg foglalt olyankor: 06/30 520 6447), és jó lenne, ha 18:00-ig lemenne a tömeg, mert onnantól szervezői megbeszélés, amit jó lenne nem zavarni :wink:

:arrow: Február 17. péntek a maihoz hasonlóan 18:00-tól ugyanott (135-ös/134-es terem), de számítsatok arra, h. ekkon én még hivatalosan színkörön vagyok, ami jóeséllyel aktívabb részvételt fog igényelni, mint ma, tehát nem biztos, h. azonnal rendelkezésre állok. :P :wink:

:arrow: Várható egy alkalom feb.15. szerdára is, Fornost-próba/-válogatás előtt, kb. fél5-5 között, valószínűleg a CD-fűben, ha tudok biztosat helyszínügyben, szólok. :wink: (A próba 5-től elkezdődik, amit kevésbé kéne zavarni, én viszont 15:20-ig suliban vagyok, tehát fél5 előtt nemigen tudunk kezdeni jegyárulni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285069 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Szóval: van 18 gyermekem. osztályfőnöknéni lettem.

Hűűű. 8O Sok-sok gratula hozzájuk! :) És kitartást, meg minden ilyesfélét. ;) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285068 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: melyik fazont is kel megvenni??

Nam: mesélj


Szóval: van 18 gyermekem. osztályfőnöknéni lettem.

"Tanár vagyok, Uram, a te akaratodból. Adj erőt és hitete, kérlek, hogy úgy küzdhessek a gyermekeimért, és segíthessem őket, ahogy kell."

Más. a farsangra készülök lélekben- és most mi ment a rádióban? A Wild Rose, ami a tavalyi nyitótánc volt. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285060 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem győzök ámulni és bámulni, nagyon jók... Le is mentettem gyorsan őket. Nincs másnak is ilyen hasonló tanmeséje?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285059 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez volt a másik ami nagyontetszett.

Budapest egyik szuk, egyirányú sikátor-utcája. Jobboldalt autók parkolnak, baloldalt megállni tilos táblák nagy mennyiségben. Értheto is, hogy nem lehet megállni baloldalt, hiszen így is alig két méter széles az úttest, a járda is van vagy ötven centi, garázsbehajtók mindenhol, szóval nem kell magyarázni. Fekete színu, fekete ablakú BMW felbukkan, majd megáll baloldalt, járdán marad 25 centi, az úton max. egy Trabant fér el normálisan. Kiszáll a kocsiból négy izomkövér, tar, baromállat, biztos ismered a fajtáját. Kocsik centizgetve araszolnak el a szabadon hagyott szuk helyen. Egyszer csak érkezik egy szebb napokat látott, terepgumis, rozsdás, ponyvás Ifa, persze vagy fél méter kéne még, hogy elférjen. Dudál egy rövidet, majd vár. Nem történik semmi. Dudál hosszabbat, vár, semmi.
Dudál több hosszút, semmit. Közben már két kocsi áll mögötte, dudálnak azok is. Kisvártatva szirénázva érkezik egy mento, persze az is bejött a csobe, meg kell állnia. A mento után még három autó, visszafordulni se tud, meg hát amúgy is egyirányú. A mento sorforje eloresiet, szólna az Ifáshoz, de látja, hogy a helyzet reménytelen. Indulna vissza a mentohöz, de ekkor kihajol az ablakon az Ifa soforje, és így szól a mentoshöz:
- Várjon, kolléga, mindjárt megoldjuk ezt a kis kellemetlenséget.
Majd sebességbe rakja a járgányt, és nekiküldi a húszmillás, EU rendszámos
(új) BMW-nek. Mivel a BMW elfordul, ezért kicsit még kapcsolgat hátramenetbe, majd újra eloremenetbe, és jól eldolgozza a BMW-t a házfallal. Az keskenyebb lesz vagy fél méterrel, és ripityára törik. A jelenlévo néhány járókelo egynémelyike szörnyülködve nézi a jelenetet, de a töbségük drukkol az Ifásnak, sot elhangzik egy-két "még egy kicsit a hátulját", "még nyomd egy kicsit jobbra" és hasonló bekiábálás is. Egy nénike, akinek a kocsi és a fal közötti 25 centis helyen vezett volna át az útja, arcán kaján mosollyal lelkesen drukkol és csápol, örül magának.
Félperces gyúrás után szabad az út, indulna is, de ekkor a zajra kirohan az épületbol a négy baromállat - érdekes a dudálást, meg a szirénát nem hallották, biztos szelektív hallásuk van, mint ahogy az anyukák is csak a saját gyerekük sírására ébrednek fel, a többiekére nem. Szóval feltépi az egyik baromállat az Ifa ajtaját, mire két nálánál testesebb gumicsizmás tahóval néz vele szembe. Hohó, ehhez kevés leszek egyedül, kellenek a többiek is, így míg a többiek érkezéséig elordít egy "ezért kigolyózlakk te geci köcsög"-öt.
Azonban a másik három nem jön segítségére, csak meredten néz hátrafelé, ugyanis idoközben a teherautó oldalsó ponyvája mintegy magától felajtódott, és onnan kb. tíz, a soforhöz és utasához hasonló, testes és kocsmai verekedésekben jártas, ólmosbottal, csövekkel, bicskával felszerelkezett tahó lép ki, ráadásul van köztük néhány etnikumi is, csuszapengével, zsilettpengés gyuruvel, miegymással. Az egyikük ügyesen egy mozdulattal lekapja a BMW rendszámát. A négy kopasz baromállat dühödten nézi tehetetlenül, amint az egyik munkás visszamászik a platóra, majd leugrik egy kb. húszkilós faltöro kalapáccsal, és kicsit kezelésbe veszi a muszerfalat, meg a még épen marad részeket. Végezetül mindenki visszaszáll a teherautóra, majd az Ifa-soforje kiszól:
- Menny' annyádba, hülye fasz, a sóhivatalba tegyél panaszt, kopasz! A járókelok egyöntetuen ujjonganak, a teherautó elhajtása után azonban gyorsan elszélednek. A mento is mehet az útjára. A BMW-t tíz perccel késobb egy autómento viszi el, rendor érdekes módon nem érkezik egyáltalán. Talán a kábszer miatt a kesztyutartóban, vagy "szürke" az autó? A pletyka szerint egy hétig nem állt meg senki abban az utcában bal oldalt, de azóta egy sötétített üveges merci játssza ugyanezt a játékot, három kopasz állattal. Várjuk az Ifát. Ha valaki ismeri az említett Ifás csapatot, szóljon nekik!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285058 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: '80 előtti hősök


Olyan jó ilyeneket olvasni. Tényleg így történt... Hüpp... Öregek vagyunk... Hüpp...

Rabyn írta: biztosan ismeritek már páran, de nekem nagyon tetszett


Nem ismertem, nagyon tetszett ez is. :cry:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.396 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére