BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 8 hónapja #281570 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Kiszhobbit, Lego Inglorion és ZöldSamu.

Ne használjátok magánbeszélgetésre a fórumot.
Ilyenre való a chat, vagy ha mindenképpen fórumon akarjátok művelni, csináljatok magatoknak egyet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281562 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha elég áttetsző a nővéred hálóinge, akkor webkamerázz és gazdag leszel :)

Ethuil írta: Vagy elindul hálóingben világot látni... úgyhogy aki élőben akar cirkuszi mutatványt látni, csak hozzánk jöjjjön :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281550 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta:

Rion Pendragon írta: kicsit késői a kérdés, de azért felteszem. kb.2 éve a Danubius rádióban hallottam beszélgetést egy emtétéssel. És arra lennék kiváncsi, hogy ki volt ő. Éjféltájt volt a műsor. 2 éve még nem fórumoztam.

Nem vagyok benne biztos, de érzésem szerint Ankalimon volt a beszélgetés alanya...

ha Ankalimon tud női hangon beszélni, akkor lehet. :D

Töööök jóóóó. Ankalimon beszél. De én nem ezt hallottam. Volt egy második is. na ott ki volt?

Ki az az Indi? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281539 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Még mindig jobb, mint amikort én egyszer álmomban azt sikoltoztam, hogy "ne engedd be, ne engedd be" szegény lakótársamat halálra rémítve, aki vagy három perig interjúvolt, hogy ki az, akit ennyire nem kéne benngedni, míg rájött, hogy álmodom.


Én egy szobában élek a nővéremmel és rendszeresek ezek a "jelenések". pld. felül az ágyon és azt mondja a telefonjánaj: köszönöm...köszönöm...köszönöm, háromszor köszönöm. Visszadől és alszik tovább. Olyan is volt, hogy hamarabb el ment lefeküdni és pedig a másik szobában voltam. És mikor jöttem át, tesóm mélyen kihajol az ablakon, hajon fogva húztam vissza. Vagy elindul hálóingben világot látni... úgyhogy aki élőben akar cirkuszi mutatványt látni, csak hozzánk jöjjjön :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281532 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kiszhobbit írta: Először is te írtad, másodszor meg emléxel te...3-án amikor nálunk aludtál, arra ébredtem éjfélkor,h. magadba beszélsz. :? mikor benéztem, ültél az ágyon és olyan kómás voltál,hogy reggelre elfelejtetted az egészet. szal ez volt,csak akkor ugy láttam jobbnak,ha hagyom. ki tudja, hol szompolyogtál... :lol:


Még mindig jobb, mint amikort én egyszer álmomban azt sikoltoztam, hogy "ne engedd be, ne engedd be" szegény lakótársamat halálra rémítve, aki vagy három percig interjúvolt, hogy ki az, akit ennyire nem kéne benngedni, míg rájött, hogy álmodom.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281485 Írta: Lego Inglorion
Lego Inglorion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

ZöldSamu írta: Öcsém, mindig én tudom meg utoljára,h. micsinálok éjszaka? 8O :oops: :roll:


lehet, hogy alvajáró vagy. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281481 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öcsém, mindig én tudom meg utoljára,h. micsinálok éjszaka? 8O :oops: :roll:

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281479 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először is te írtad, másodszor meg emléxel te...3-án amikor nálunk aludtál, arra ébredtem éjfélkor,h. magadba beszélsz. :? mikor benéztem, ültél az ágyon és olyan kómás voltál,hogy reggelre elfelejtetted az egészet. szal ez volt,csak akkor ugy láttam jobbnak,ha hagyom. ki tudja, hol szompolyogtál... :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281428 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rion Pendragon írta: kicsit késői a kérdés, de azért felteszem. kb.2 éve a Danubius rádióban hallottam beszélgetést egy emtétéssel. És arra lennék kiváncsi, hogy ki volt ő. Éjféltájt volt a műsor. 2 éve még nem fórumoztam.


Itt a teljes interjú is: KLIKK IDE

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281420 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A LEP-es kiállítás felállításához keresek pár embert aki szombaton tudna segíteni. Jelentkezzetek priviben. Valszeg paszpartuzás lesz meg kiakasztjuk a képeket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281399 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis érdekesség:
Ez történt a nagyvilágban a prof születésnapján
Január 3.
Ma Genovéva, Benjámin, Hermina napja van.
1892 (114 éve történt)
Dél-Afrikában megszületett John Ronald Reuel Tolkien angol nyelv- és irodalomtörténész, regényíróíró (Gyűrűk ura).
1925 (81 éve történt)
Elkezdődött Olaszországban a Mussolini-féle diktatúra.
1956 (50 éve történt)
Megszületett Mel Gibson ausztrál színész, Oscar-díjas rendező, producer (Mad Max, Halálos fegyver, Maverick, A rettenthetetlen, Mi kell a nőnek?).
1496 (510 éve történt)
Leonardo da Vinci először próbálta ki a maga által készített repülőszerkezetét.
1793 (213 éve történt)
Megszületett Lucretia Mott az amerikai nők jogvédő mozgalmának egyik megalapítója, a rabszolgaság-ellenes mozgalom vezetője.
1855 (151 éve történt)
Meghalt Pollack Mihály építőművész, a magyar klasszicista építészet jelentős alakja, a Nemzeti Múzeum és a Vigadó építője.
1875 (131 éve történt)
Meghalt George Bizet a romantika nagy francia zeneszerzője (Carmen).
1888 (118 éve történt)
Szabadalmaztatták a szívószálat.
1923 (83 éve történt)
Meghalt Jaroslav Hasek cseh regényíró, elbeszélő, a Svejk a derék katona megalkotója.
1939 (67 éve történt)
Megszületett Sas József színész, rendező, komikus a Mikroszkóp színpad igazgatója
1950 (56 éve történt)
Salgótarjánban megszületett ef Zámbó István festőművész.
1969 (37 éve történt)
Megszületett Michael Schumacher német autóversenyző, hétszeres Forma-1-es világbajnok.
1995 (11 éve történt)
Princetonban meghalt Wigner Jenő, magyar származású, Nobel-díjas fizikus, vegyészmérnök.
1521 (485 éve történt)
Luther Mártont a pápa kiközösítette, miután előzőleg eretneknek nyilvánította.
1710 (296 éve történt)
Lefejezték a "Rákóczi villáma"-ként ismert, később mégis árulóvá vált Ocskay Lászlót.
1885 (121 éve történt)
Megszületett Lesznai Anna (eredeti nevén: Moscovitz Amália) költő, író, iparművész.
1930 (76 éve történt)
New Yorkban megszületett Robert Loggia színész (A rózsaszín párduc, A sebhelyesarcú, Fogd a nőt és fuss, Gladiátor, A függetlenség napja, A maffia potenciazavarban).
1950 (56 éve történt)
Megszületett Victoria Principal japán születésű színésznő, Dallas-sorozat Pamelája.
1970 (36 éve történt)
Meghalt Pálos György színész (Gázolás; Vörös tinta; A tizedes meg a többiek).
1959 (47 éve történt)
Alaszka lett a 49. amerikai állam.
1990(15 éve történt)
Wayne Gretzky jégkorongsztár egy New York Islanders elleni meccsen beütötte hétszázadik gólját.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281379 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!
a stop.hu-n is fenn van a program:
stop.hu/showcikk.php?scid=1025340

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281377 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rion Pendragon írta: kicsit késői a kérdés, de azért felteszem. kb.2 éve a Danubius rádióban hallottam beszélgetést egy emtétéssel. És arra lennék kiváncsi, hogy ki volt ő. Éjféltájt volt a műsor. 2 éve még nem fórumoztam.

Nem vagyok benne biztos, de érzésem szerint Ankalimon volt a beszélgetés alanya...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281368 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kicsit késői a kérdés, de azért felteszem. kb.2 éve a Danubius rádióban hallottam beszélgetést egy emtétéssel. És arra lennék kiváncsi, hogy ki volt ő. Éjféltájt volt a műsor. 2 éve még nem fórumoztam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #281358 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: szerezzetk mai metrót!!!! Benne vagyunk:)


LEPes topikba beraktam a cikket :lol:

www.metro.hu/ hazai hírek/művelődés

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281351 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerezzetk mai metrót!!!! Benne vagyunk:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281349 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na neeeee! ez túl durva :D valahogy Jacora emlékeztetnek a azok a krumplik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281348 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rochgil írta:

Drowse írta: na ha az előző nem tetszett, ez sem fog :D


waóóóó :eek4: pedig nem gondoltam volna h ma még vmi ennyire le fog fárasztani... :P PPPP és mégis 8O 8) :lol: :lol: namegpersze voltam olyan hülye h mind2tőt megnéztem :P


Nem voltál hülye. Alapvető emberi tulajdnoság a kíváncsiság :lol: én is azonnal ráklikkeltem. Szerintem jó poén volt Drowse :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281332 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Ha kell valakinek egy édes aranyos fekete macska, aki szobatiszta, szelíd, kedves, csak alszik, dorombol meg kedveskedik (lakásba ideális) az sürgősen dobjon meg egy méllel, illetve hívjon fel (06 30 461 6025) ja amúgy ivartalanított kandúr, gondolom be is van oltva, elég fiatalka, szal olyan 1-2 éves lehet. A Keletinél találtuk, követett hazáig, aztán addig nyávogott míg be nem engedtük:) de nálam albérletben nem lehet, otthon meg másik 8 macskától meg egy kutyától nem lehet:P sürgősen gazdi kéne neki, mert még ma meg talán holnap tudok neki helyet biztosítani, de amúgy meg ha kirakom az utcára tuti nem él meg, mert tökre házbaszoktatott kis dög. van rajta bolhanyakörv, szóval nem is bolhás:P az eredeti gazdáját se találjuk, pedig kiplakátoltuk mindenfele.
szóval hahó, ezzel a döggel mindeki csak nyerhet^^
cupp

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281320 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
akkor most szólok, hogy amit elsőnek linkeltem be, az nem is fog soha semmi többet alkotni, kár vele sokáig foglalkozni. ;)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281299 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: na ha az előző nem tetszett, ez sem fog :D


waóóóó :eek4: pedig nem gondoltam volna h ma még vmi ennyire le fog fárasztani... :P PPPP és mégis 8O 8) :lol: :lol: namegpersze voltam olyan hülye h mind2tőt megnéztem :P

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281298 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Ecthelion írta: Kapcsoljátok be a hangfalat úgy "érdekesebb". Én kb 10 mp után meguntam. :D Ha be volt kapcsolva nem szóltam :D


Én kitartóbb voltam. Legalább 2 percig hallgattam...


Már órák óta nyomatom, de még mindig csak óbégat... :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281295 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: na ha az előző nem tetszett, ez sem fog :D

www.weebls-stuff.com/toons/Potato/

Háháh. Ez jó. :D :D

Na, ezen felbátorodva, ugyan egyszer régen beraktam már, de repetitio est mater studiorum, úgyhogy:
Counting Sheep
Enjoy. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281292 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: na ha az előző nem tetszett, ez sem fog :D

www.weebls-stuff.com/toons/Potato/


(ja és 600 8) )


Ebben legalább van történés...kétszer néztem meg :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281290 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na ha az előző nem tetszett, ez sem fog :D

www.weebls-stuff.com/toons/Potato/


(ja és 600 8) )

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281275 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az eredeti a Tied. Az élet is drága, nehogymááá tekintettel legyek egy két szegény számítástechnikusra :D DDDD Mit majd 3 Ft ért adom Nekik :D DDD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281274 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Shaman írta: NIGHTWISH FROM WISHES TO ETERNITY DVD


Némááááá, az nem az én DVD-m...??? :tongue:
(és ráadásul milyen drágán üzletelsz vele :o )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281272 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NIGHTWISH FROM WISHES TO ETERNITY DVD biztonsági másoltat 1000 Ft / fütykös. Ha valakinek kell írjon Privit!!!






(vásásroljon Feri-bácsitól)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281248 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönjük Dróz :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281245 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Kapcsoljátok be a hangfalat úgy "érdekesebb". Én kb 10 mp után meguntam. :D Ha be volt kapcsolva nem szóltam :D


Én kitartóbb voltam. Legalább 2 percig hallgattam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.536 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére