BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 8 hónapja #280729 Írta: James
James válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, nálunk is esett. Ti melyik megyében laktok? Nálatok mennyi esett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280728 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt is ZIK ZIK! :D A legnagyobb hóesésben mentem be a városba a kutyámmal... olyanok lettünk, mint a hóemberek, de olyan szép volt! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280724 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk pont elállt a hóesés de olyan szép fehér maradt, mert falun nincs sok autó ami tönkretenné, meg hidegebb is van úgyhogy lassabban olvad el:) Így az ablakomból még nézegthetem jó ideig...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280723 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Ethuil írta:

Rabyn írta: IGAZI HAMISITATLAN HÓ ESETT!!!! OLYAN HÓÓÓGÓLYÓÓZ, HÓEMEBRÉPTŐS!!! OOLYANJÓÓÓÓÓ!!!


NEm tom kinek köszönhető de köszönöm :D és még most is szakad :D :lol:

Végre minden megint szép fehér. :)

A nővérem most ment ki piros sapkában és belerondított a fehérségbe :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280722 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Rabyn írta: IGAZI HAMISITATLAN HÓ ESETT!!!! OLYAN HÓÓÓGÓLYÓÓZ, HÓEMEBRÉPTŐS!!! OOLYANJÓÓÓÓÓ!!!


NEm tom kinek köszönhető de köszönöm :D és még most is szakad :D :lol:

Végre minden megint szép fehér. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280721 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: IGAZI HAMISITATLAN HÓ ESETT!!!! OLYAN HÓÓÓGÓLYÓÓZ, HÓEMEBRÉPTŐS!!! OOLYANJÓÓÓÓÓ!!!


NEm tom kinek köszönhető de köszönöm :D és még most is szakad :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280720 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
IGAZI HAMISITATLAN HÓ ESETT!!!! OLYAN HÓÓÓGÓLYÓÓZ, HÓEMEBRÉPTŐS!!! OOLYANJÓÓÓÓÓ!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280659 Írta: James
James válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG KARÁCSONYT!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280658 Írta: James
James válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tud valaki jól angolul itt? Aki igen kérem írjon privit! Köszi!
Harry Potteres híreket kéne lefordítani egy jóhírű magyar honlapnak. :)
Üdv,
James

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280646 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

emcibemci írta: Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon.Szeretem a Gyűrük urát..csak még nem minden tudok róla!Majd lassacskán a kiegészítő történeteket is elolvasom!Eddig teccik a fórum!

Üdvözlet! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280641 Írta: emcibemci
emcibemci válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon.Szeretem a Gyűrük urát..csak még nem minden tudok róla!Majd lassacskán a kiegészítő történeteket is elolvasom!Eddig teccik a fórum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280634 Írta: Soli
Soli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Soli írta: "2000 év valóban nem sok... a kinyilatkoztatás, amiről szó van ennyi idős... de a biblia 7000 éves távlatban néz vissza... lehet ez se sok,de ahoz ép elég h. elgondolkodtató legyen.


Még a 7000 év sem sok, a 12-25000 éves barlangrajzokhoz, és lábnyomokhoz képest... :roll:
Nem tartom mérvadónak a bibliát ilyen esetekben, hiszen egy nép csoport, és vallási felekezet írta, a maga szája íze szerint...



A szaját szájízt aláírom, de én úgy tudom ez a "szájíz" az európai gondolkodást is meghatározza... mondjuk ezé nem születté mohamedánnak!
Egyébként meg nem megkérdőjelezni kell hanem hinni! Ezért nevezik hitnek, és szerintem ebből a világból kiveszett az a képpesség h lássa a nyilvánvalót. Van aki akkor is szeret ha nem adtál rá okot és ez a lényeg....szerintem. De mindden döntés az egyénre van bízva.... ép úgy ahogy eldöntheted hogy átsegítesz egy öreget a zebrán vagy izomból alárugsz... szóval ez már csak így megy.
Egyébként mégmielőtt valaki azt hinné nem vok szektás :lol: .... én csak /sajnos, nem sajnos/ sokat éltem rövid idő alatt és ezért döbbentem rá a dolgokra. Kicsit olyan ez mint a W.o.D. világában ahogy egy Hunter felfedezi a világ valódi arcát és látni kezd. 8)

Nincs út, mi ne lenne elrendelve, hisz minden megtörténik, minek történnie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280627 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézzetek be a LEPES topicba!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280583 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280581 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Soli írta: "2000 év valóban nem sok... a kinyilatkoztatás, amiről szó van ennyi idős... de a biblia 7000 éves távlatban néz vissza... lehet ez se sok,de ahoz ép elég h. elgondolkodtató legyen.


Még a 7000 év sem sok, a 12-25000 éves barlangrajzokhoz, és lábnyomokhoz képest... :roll:
Nem tartom mérvadónak a bibliát ilyen esetekben, hiszen egy nép csoport, és vallási felekezet írta, a maga szája íze szerint...


Bár ez egy másik témához tartozik, de van erre bizonyíték?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280556 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Soli írta: "2000 év valóban nem sok... a kinyilatkoztatás, amiről szó van ennyi idős... de a biblia 7000 éves távlatban néz vissza... lehet ez se sok,de ahoz ép elég h. elgondolkodtató legyen.


Még a 7000 év sem sok, a 12-25000 éves barlangrajzokhoz, és lábnyomokhoz képest... :roll:
Nem tartom mérvadónak a bibliát ilyen esetekben, hiszen egy nép csoport, és vallási felekezet írta, a maga szája íze szerint...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280553 Írta: Soli
Soli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Gyehena'...túl sok world of darknesst olvas valaki ? :)


Valóban sokat olvasok W.o.D. könyveket. De a meggyöződésem a hitemből van.
A jobb tömegtájékoztatásról csak annyit akinek volt szeme, az akkor is látta mi történik és általában mindig volt aki le is jegyezze. A Gyehena valóban egy helyet takar /egész pontosan egy völyet Jeruzsálem városa mellet ahová Isten összegyüjti azokat akik számára nincs kegyelem/.
Azért használtam a Gyehena kifejezést / elnézést a teologus szakértőktöl :oops: :D / mert ma ez az ismertebb és az emberek fogalmi tárában megegyezik az Armageddonal v. az Apokalipzissal...

"2000 év valóban nem sok... a kinyilatkoztatás, amiről szó van ennyi idős... de a biblia 7000 éves távlatban néz vissza... lehet ez se sok,de ahoz ép elég h. elgondolkodtató legyen.

Nincs út, mi ne lenne elrendelve, hisz minden megtörténik, minek történnie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280450 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Daeron írta:

Soli írta: A végitélet (GYEHENA) közel van.. szerintem ezek mind várható események voltak... Háboruk, békétlenségek, betegségek miket még nem látott a föld, és a zavarodott időjárás... mindig voltak problémák, de nem ennyi és ilyen intenzív... aki olyvasta a Jelenések könyvét nem igazán csodálkozik... már nagyon régen leírták h ez fog történni... reméljük minnél többen bizonyulunk igaznak az ítéletkor


Ha jól tudom a végítélet az Armageddon vgy apokalipszis, a gyehenna pedig a poklot jelenti.


Az, hogy "nagyon régen", az is csak maximum 2000 évvel ezelőtt volt, és az semmi az ember történetében, és még semmibb a föld történetéhez képest. A "végítélet" minden nép legendájában előfordul, az azonos gondolkodás okán...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280430 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Gyehena'...túl sok world of darknesst olvas valaki ? :)


:lol: ááá...itt senki semolyan...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280428 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyehena'...túl sok world of darknesst olvas valaki ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280424 Írta: Daeron
Daeron válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Soli írta: A végitélet (GYEHENA) közel van.. szerintem ezek mind várható események voltak... Háboruk, békétlenségek, betegségek miket még nem látott a föld, és a zavarodott időjárás... mindig voltak problémák, de nem ennyi és ilyen intenzív... aki olyvasta a Jelenések könyvét nem igazán csodálkozik... már nagyon régen leírták h ez fog történni... reméljük minnél többen bizonyulunk igaznak az ítéletkor


Ha jól tudom a végítélet az Armageddon vgy apokalipszis, a gyehenna pedig a poklot jelenti.

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280407 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Soli írta: veszek neked jó sok adag instant tavaszt... csak víz kellesz hozzá, azzal meg nem lesz baj me' lesz tengerünk. :roll:

Okok :lol:

Ethuil írta: Májusi eső aranyat ér!-mondta a földművelés-ügyi miniszter és kiúszott a búzatáblából... :D

Jó! :lol:

www.toymania.com/news/images/0802_necalotr.jpg Ezt szeretném a Jézuskától :tongue:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280397 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok tévhit felmerül ezzel kapcsolatban... nincs több zavar se a politikában, se a katasztrófákban, se más témában, mint máskor, csak jobb lett a tömegtájékoztatás és sokkal több mindenről tudunk.

Soli írta: A végitélet (GYEHENA) közel van.. szerintem ezek mind várható események voltak... Háboruk, békétlenségek, betegségek miket még nem látott a föld, és a zavarodott időjárás... mindig voltak problémák, de nem ennyi és ilyen intenzív... aki olyvasta a Jelenések könyvét nem igazán csodálkozik... már nagyon régen leírták h ez fog történni... reméljük minnél többen bizonyulunk igaznak az ítéletkor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280396 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap a spektrumon láttam egy filmet, a Hógömbökről. eddig is odavoltam értük (mondjuk nekem az igaziak tetszenek szal ezeket csak gndoltam megmutatom nektek, jhogy mekkora burtálisak is vannak:D)
emtuom ki látta a Mary Poppins filmváltozatát, abban amikor Mary Poppins énekel egy altató dalt a gyerekeknek van a kezében egy gömb. Hát az olyan gyönyörű.... Szóval beírtam a keresőbe, hogy snow goble és kihozott nekem mindenfélét.

Hógömbök!:))
www.marzdistribution.com/images/NECA-30191-3.jpg
www.toymania.com/news/images/0802_necalotr.jpg
www.spookshop.com/images/lord/gollum_globe.jpg
toys.wowshopper.com/pics-invento ... wglobe.gif

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280394 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Májusi eső aranyat ér!-mondta a földművelés-ügyi miniszter és kiúszott a búzatáblából... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280391 Írta: Soli
Soli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos Kedves Időjárás szakértő barátim 8) az viszontlátásra nektek egy darabig. Addig lebegjen szemtek előtt egy mondat. Májusi eső aranyat ér!
A időjárás vitatását most átváltom egy üzleti tárgyalásra.
" EGY levél sem hull le ok nélkül" :idea:

Nincs út, mi ne lenne elrendelve, hisz minden megtörténik, minek történnie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280389 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a eset, hogy az égövek elhúzódnak északra, vagy délre már előfordult számtalanszor a föld történetében, csak még az ember történetében (írott) nem.
Egyébként én is arról olvastam, hogy az esőerdő övezet kiszélesedik (a szahara is) a mediterránum lessz középeurópában, a jégsapkák összehúzódnak.
Ez olyasmi probléma, amivel meg kell majd bírkóznunk.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280388 Írta: Soli
Soli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A végitélet (GYEHENA) közel van.. szerintem ezek mind várható események voltak... Háboruk, békétlenségek, betegségek miket még nem látott a föld, és a zavarodott időjárás... mindig voltak problémák, de nem ennyi és ilyen intenzív... aki olyvasta a Jelenések könyvét nem igazán csodálkozik... már nagyon régen leírták h ez fog történni... reméljük minnél többen bizonyulunk igaznak az ítéletkor

Nincs út, mi ne lenne elrendelve, hisz minden megtörténik, minek történnie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280385 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az időjárás lesz szélsőségesebb és kiszámíthatatlanabb, nagyon aszályos nyár, meleg és esős ősz (amilyennek a tavasznak kéne lenni), rövid, több szakaszból álló, elhúzódó hideg tél és rövid, kiszámíthatatlan tavasz lesz. A legnagyobb probléma, hogy a teljes mezőgazdaságot át kell alakítani, különben éhen halunk. A gyümölcsök elfagynak, a gabona elszárad az aszályban, az őszieknek már nem jut elég napfény és télen nincs megbízható hótakaró az őszi vetésnek. Ez lesz az igazi nemzetgazdasági gond. Már most is ez van. SZinte csak az üvegházi ízetleneknek van jövője.

Remzy_mama/Tünde írta:

Soli írta:

Remzy_mama/Tünde írta: Azt mondták 2050ig 8 fokkal nő az átlaghőmérséklet.
Nem lesz fagyott Balaton, lesz sok eső, meg latyak. :cry:



:P
Zsír legalább lesz Magyarországnak tengerpartja meg sok menekültej ... milyen furcsa lesz hogy a békazabálók meg a dojcsok is nállunk akrnak majd letelepedni :P :P :P


Melyik tenger partja lesz a mienk??? :lol:

Különben azt mondták, a mediterrán égöv átmegy sivatagiba, a mienk meg 2 évszakos lesz. Az olyasmi mint Ausztrália, nem? Lesznek nagy viharok, nagyon meleg nyár, esetleg hideg tél. A tavasz a kedvencem, mi lesz velem? Tavaszt akarok :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280381 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dolgozgatok mostanában és vicces dologra lettem figyelmes. Mindig szerettem volna filmes újságíró, kritikus lenni. A nehéz út helyett még nehezebbet választottam: alakítottam egy saját netes mozis magazint.
Első publikációmat itt találjátok:
www.digep.com/index.php?action=cinema_view&id=12
Persze csak ha érdekel. A tegnap megnézett Narniáról írtam. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.430 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére