BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 9 hónapja #280091 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Serrana/Taurin írta:

Ecthelion írta: Amugy az első link nem működik (vagy csak nekem nem?).


Nem vagy egyedül, nekem se működött.


Másoljátok ki innen, és az elejére a "ttp" elé írjatok egy h betűt. ;) [size=9:34mo56h6](vagy valaki illetékes szerkessze át Rabyn linkjét)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280089 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Amugy az első link nem működik (vagy csak nekem nem?).


Nem vagy egyedül, nekem se működött.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280088 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Látta valaki rajtam kívűl a csigakettőn a King Kong forgatásáról a kisfilmet?
PJ DÖBBENETESEN LEFOGYOTT!! Előszőr nem is ismertem fel. Csaknéztem, hogy valahonnan ismerős, mive nem az elejétő l néztem nem volt kiírva a neve.
kép itten: ttp://thelastminute.typepad.com/photos/ ... ackson.jpg
és itten: www.goodtaste.boo.pl/news/pjinterview.jpg


8O Az igen, tényleg rendesen leadott. Szerintem nem is áll jól neki ez a soványság :? Vagy csak nagyon megszoktuk a hobbit formáját? :lol:
Amugy az első link nem működik (vagy csak nekem nem?).

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #280085 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látta valaki rajtam kívűl a csigakettőn a King Kong forgatásáról a kisfilmet?
PJ DÖBBENETESEN LEFOGYOTT!! Előszőr nem is ismertem fel. Csaknéztem, hogy valahonnan ismerős, mive nem az elejétő l néztem nem volt kiírva a neve.
kép itten: thelastminute.typepad.com/photos ... ackson.jpg
és itten: www.goodtaste.boo.pl/news/pjinterview.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280078 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma a msn elhatározta, hogy idegileg tönkretesz...kérek minden partneremtől elnézést, hogy hol voltam, hol nem voltam... :?

Megyek inkább lefekszem mert még vér is folyhat... a hibaelhárítás az agyamra megy, ki-ké-szít :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280075 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én valahogy magával a programmal nem vagyok kibékülve :D Szeretem, mert hasznos és jó, csak sokszor szokott, hogy is mondjam... rendetlenkedni :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280071 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aranill írta: Az MSN nem szép szó, mit szolnátok a masnihoz, abban is benne foglaltatik az m az s és n. :lol:

:D :D MaSNi? :D Én se szeretem túlzottan, a messenger szót inkább. :) És abban is benne van az a bizonyos három betű. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280068 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az MSN nem szép szó, mit szolnátok a masnihoz, abban is benne foglaltatik az m az s és n. :lol:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280024 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is berakom.
A Beszélő Kutya: :D media.putfile.com/talkingdog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279978 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amennyire megismertem az msn-t, igazat adok az előttem szólónak.
Teljesen más, és aki chat-hez volt szokva, annak furcsa is szerintem. Majd biztosan megszokom, de azért a chat ia hiányozni fog mindig.

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279920 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

FireHair írta: Mától kezdve szerencsére én is abba a táborba tartozom, akinek van msn-je, de még csak most ismerkedek vele. Szerintetek van olyan jó, mint a chat?


Nem vethető össze, teljesen más.
Az msn révén kicsit részt veszel a másik életében. Hacsak nem tartja kikapcsolva, tudod, mikor van a gép előtt, bármikor válthatsz vele pár szót, nem kell külön felmenni a chatre ehhez. Fájlokat küldhetsz... kb mintha ott ülne melletted mindenki.

Igen jól sikerült ötlet, sokkal jobb mint az ICQ volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279919 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A HP film nem tudom, kiknek készült. Akik nem olvasták a könyvet, azoknak egy hosszú, vontatott, sötét hangulatú de unalmas és kaotikus, érthetetlen film. Akik meg olvasták, azok egyből rájönnek, hogy a könyv érdekesebbik részét, a HP sztorik lényegét teljesen kihagyták belőle: azt, hogy Harryék nyomoznak a rejtély utáán és szépen fokozatosan derül fény mindenre.
Kihagyott fontos dolgok:
- a térkép a nevekkel (pl hogy miért gyanakodtak Barty Kuporra)
- miért kellett az öreg Bartynak meghalnia
- a Sötét Jegy megidézése - Harry pálcájával
- a kviddicsmeccs
- a fél-véla lány kiemelt szerepe Ron életében
- Hagrid szerelme
- és még ki tudja, mi... egyszer olvastam csak a könyvet, már régebben, de ezek így is feltűntek...
Szóval ez inkább csak rajongóknak való film, nem a nagyközönségnek. A képi világ amúgy nagyon-nagyon korrekt volt.

Alyr Arkhon írta:

+Earendil+ írta:

Rabyn írta: A Narniának nagyobb a bevétele mint a HP4nek. Miért nem lepődőm megén ezen??

Tényleg...???Ezt honnan tudod?Honnantudodhonnantudod???Sálálá! :bounce: :hello:


Még max az első hétvégei anyag lehet meg hiszen egyiknek sem ért véget a vetítése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279918 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Most egy kis téma váltás, mátrix módrban... 8)
www.themeatrix.com/hungarian/
Mit szóltok hozzá?


Kicsit beteg... :lol: De nagy igazsága vagyon neki :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #279917 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mától kezdve szerencsére én is abba a táborba tartozom, akinek van msn-je, de még csak most ismerkedek vele. Szerintetek van olyan jó, mint a chat?

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279896 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most egy kis téma váltás, mátrix módrban... 8)
www.themeatrix.com/hungarian/
Mit szóltok hozzá?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279888 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A nép [size=9:2rx5ch5x](mmint az ex-chatelők, Papit leszámítva)[/size] nagy része úgy tűnik, áttért az MSN Messenger használatára.
Egyrészt a chat látogatottsága is ezért csappanhatott meg az utóbbi időben, azonkívül talán emiatt is nem fájlalják olyan sokan a chat hiányát azok közül, akik rendelkeznek msn-címmel, ami nem más, mint a Microsoft .NET Passport szolgáltatására beregisztrált e-mail cím. ;)

[size=9:2rx5ch5x](a fenti hozzászólás ajánlatnak illetve reklámnak nem minősül, legalábbis remélem, hogy nem.)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279867 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enna írta: ... Na, mindegy, a lényeg, hogy CHATlakoznék Fire Hair húgomhoz és igen-igen erősen szeretném megtudni, van-e másik hely, ahol föl lehet lelni a régi bandát... mert nélkületek, drága barátaim, szürkék és kietlenek a hétköznapjaim, a Fekete Lehellet hidege futkos a gerincemen és összemarkolja szívemet a hiányérzet vágatlan karmó, csontos keze.... :cry: Segítsetek!!!!!!!!


De jó, hogy hallok rólad Enna! :D
Hát, látod, én is úgy jártam, hogy amikor nem volt lehetőségem netezni, akkor volt chat, mire beköttettük otthonra is az ADSL-t, addigra meg behalt a rendszer. S.O.S! nekem is

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279851 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tolkien Születésnap 2006. segítők figyelem!

Ha szeretnél részt venni a rendezvényben, mint segítő (választható területek: kreatív cuccok, játékok, vetélkedők, gyerekprogramok, árusítás, infopult, cuccok szállítása, pakolása, dekoráció, stb.), akkor sürgősen írj egy e-mailt Finduilasnak ( finduilas@tolkien.hu ) , amelyben az alábbi adatokat adja meg:

- Név (polgári és nick)
- Elérhetőségei
- Milyen típusú munkákban venne részt szívesen
- Tart-e a rendezvényen előadást, szerepel-e bármilyen produkcióban, ha igen, miben és mikor
- Mi az a feladat, amit semmiképpen sem vállalna el
- Hánytól hányig érne rá aznap
- Ráérne-e előző éjjel dekorálni akár reggelig

Mindenki, aki csak egy kis késztetést is érez a segítésre, írjon!
Köszönjük előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279837 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, és Narniá-HP dologhoz:
A legújabb Harry szerintem elég gyengusz lett, főleg a tavalyihoz mérten. Nem csoda, ha Narnia nagyobb sikert arat. Bár ma találtam a neten egy térképet, ami eléggé piszkálta a csőrömet, mert nagyon (túlzottan is) emlékeztetett vmi másra... Persze lehet, hogy csak beképzelem magamnak? Mindenesetre itt van, csodáljátok meg:
térkép

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279835 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok, mindenki!
Én egész nyáron meg voltam fosztva a chattől (meg mindenféle internettől), és most, mikor szeptemberben megjöttem az egyetemre, alig vártam, hogy a menő, ultra-modern számgépek közelébe jussak - és felkeressem régi tanyámat, a tolkien.hu chatjét.... és erreföl MI TÖRTÉNIK?! NA, MI?! Ja, ezt tudjátok.... :lol: Na, mindegy, a lényeg, hogy CHATlakoznék Fire Hair húgomhoz és igen-igen erősen szeretném megtudni, van-e másik hely, ahol föl lehet lelni a régi bandát... mert nélkületek, drága barátaim, szürkék és kietlenek a hétköznapjaim, a Fekete Lehellet hidege futkos a gerincemen és összemarkolja szívemet a hiányérzet vágatlan karmó, csontos keze.... :cry: Segítsetek!!!!!!!!

(Na jó, azért az adományok még ráérnek ;) )

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279786 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az itteni cset tavalyelőtt ilyenkor élte a fénykorát, és azóta egyre inkább halódik. az msn megjelenése meg csak gyorsított a dolgon :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279779 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az "Óhaj, sóhaj, kérés, panasz" topicból irányítottak ide :) Bocs, ha nem pontosan emlékszem a topic címére.
Első kérdésem: ex-chat-elők jártok valahova máshova csetelni? vagy mit csináltok, mióta behalt az itteni?
Második kérdésem: ugye lenne igény az itteni csetre, ha működne?
Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279766 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az origon volt fent.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279750 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!

Ezúton keresek olyan lelkes, a Társaságért tenni kész személyeket, akik a LEP gördülékeny lebonyolítása érdekében a Társaság rendelkezésére bocsájtanák saját vagy családi gépjárművüket - megfelelő sofőrrel - szállítások lebonyolítása céljából.

A jelentkezők ezt priviben nekem, vagy az ery@tolkien.hu -s email címre tegyék.

Köszönettel.

LEP Szervezőség
Logisztikai megbízottja

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279675 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

+Earendil+ írta:

Rabyn írta: A Narniának nagyobb a bevétele mint a HP4nek. Miért nem lepődőm megén ezen??

Tényleg...???Ezt honnan tudod?Honnantudodhonnantudod???Sálálá! :bounce: :hello:


Még max az első hétvégei anyag lehet meg hiszen egyiknek sem ért véget a vetítése.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279671 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A Narniának nagyobb a bevétele mint a HP4nek. Miért nem lepődőm megén ezen??

Tényleg...???Ezt honnan tudod?Honnantudodhonnantudod???Sálálá! :bounce: :hello:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279663 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Narniának nagyobb a bevétele mint a HP4nek. Miért nem lepődőm megén ezen??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279648 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

telcontar írta:

+Earendil+ írta: Szerintem Galadrielben és Jadis-ban(ő a Fehér Boszi v.Jég Királynő) csak az a közös,hogy mindketten viszonylag szép nők. :P :oops:


Ezt gondolom úgy érted hogy mindkettő hasonlóan ijesztően randa. :)


Végre egy őszinte ember! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279631 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ALDARION ÉS ERENDIS - STATISZTÁK FIGYELEM!
Mindenki, aki komolyan gondolta, hogy statisztálni szeretne a darabban jöjjön el most szerdán (dec. 14.) az Ajtósi Dührer sori ELTE-épületbe ÖSSZPRÓBÁRA 16:30-20:00 !!! A megjelenés mindenkinek kötelező, aki szerepelni szeretne a darabban! Akinek semmiképpen nem jó az időpont, de mégis mindenképpen szeretne statisztálni, sürgősen írjon privit Eruntale/Hanna nickre! MOST kell véglegesíteni a jelentkezéseiteket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279605 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Kispajtások,

akinek van kedve közös Narnia-nézéshez, az készüljön 23-án (pénteken) kora estére (6 óra körül).

Várhatóan a Corvinba megyünk, jelentkezéseket priviben, MSN-en, mailben várok, jegyárak a szokásoknak megfelelően megelőlegezve!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.392 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére