BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 4 hónapja #256600 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazából Peturnak és az összeesküvőknek tudtommal.

De szerintem a Pálosok ölték meg mert Dobogókő felé szaglászott

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256554 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyelvtan, vagy irodalomórán mi is sokat rágódtunk ezen, az elemzés miatt, és nekem is nagyon ismerős volt!

Kösz Idhren! :)

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256545 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: János esztergomi érsek küldte ezt a kétértelmű üzenetet Bánknak és összeesküvő társainak. Ez ugyan csak fordítás, de az eredeti latin szövegből is ugyanígy kimaradtak a vesszők. Azért írta így, hogy ne lehessen később kérdőre vonni, akármi is lesz az eredmény... :? Lehet tanakodni az érsek véleményén! :wink:


Annyira ismerős volt, de nem jöttem rá, hogy honnan :oops: ...hát innen. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256543 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: "a királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem
ellenzem"

nem tudjátok ez honnan van?



János esztergomi érsek küldte ezt a kétértelmű üzenetet Bánknak és összeesküvő társainak. Ez ugyan csak fordítás, de az eredeti latin szövegből is ugyanígy kimaradtak a vesszők. Azért írta így, hogy ne lehessen később kérdőre vonni, akármi is lesz az eredmény... :? Lehet tanakodni az érsek véleményén! :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256542 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Kinek hogy telik a PÉNTEK 13? :D


az egyik barátnőmmel péntek 13-án hihetetlen dolgok történnek: leesik a lépcsőn, elüti (majdnem ) egy autó, és kés esik ki (hegyével persze felé) a szekrényből.
ugyhogy ilyenkor folyamatos felügyeletre van szüksége :wink: de felhivtam, és még életben van :)
vagyis ez egy szerencsés 13-a. :)

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256539 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"a királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem
ellenzem"

nem tudjátok ez honnan van?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256532 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Kinek hogy telik a PÉNTEK 13? :D Silima, HV...? ;)


Nem volt vele semmi gáz :)
Szvsz csak akkor van gáz,ha az ember "tudja",h akkor éppen péntek és 13-a van :P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256512 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: és ma volt Hv szülinapja péntek 13 atya gatya :roll: most esik le

előfordul hogy embereknek péntek 13-n van a szülinapja :P

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256502 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezennel elindítom az A-terv 2.0-át ami a "Juttassuk el Alyrt táborba, mer az neki jó" fedőnevet viseli.
Elviekben a nagy tábor fedőnevű helyre akarok eljutni, ahova már minnyárögtön lezárul a jelentkezés.
Felajánlásaitokat várom.

(ha valaki véletlenül hozzájárult az 1es tervhez akkor hozzájárulását átutalhatja a 2esre, csak szóljon. Ha nem akar a ketteshez hozzájárulni (megjegyzem sokkal kevesebb pénz kell rá) assebaj)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256474 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
és ma volt Hv szülinapja péntek 13 atya gatya :roll: most esik le

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256443 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kinek hogy telik a PÉNTEK 13? :D Silima, HV...? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256405 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A művészeti pályázatunkat szeretnénk hirdetni a neten mindenütt, ha bárkinek van ötlete hova lehetne fölrakni az legyen szíves segítsen. Köszi előre is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256344 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:4q3o8yz0]Köszi... :D DE ezt már ne szívesenezd le ---> chat :mrgreen: [/size]

jajj.... de kínos, Olorin. És köszönöm alulírottaknak, valamint a nagymamám palotapincséjének. De mostmár télleg cset vége.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256343 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta:

Ancalima Anarórë írta:
[size=9:19yrzvcc]Ja, és szeretném megköszönni anyukámnak, apukámnak, a menedzseremnek, Dzsordzsinak és a kutyámnak, Pihécskének, valamint mindenkinek, aki hozzásegített a díjhoz, jujuuujjj... :) ))[/size]


szíívesen Anc Hugi :mrgreen: és gracca az ezerhez!
^^

[size=9:19yrzvcc]kifolyt a szemem ettől a színtől, ehhehe .. bosszú :twisted: [/size]


Viszont erősen kihagytad Új-zéland lakosságát és kormányát... :roll: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256341 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta:
[size=9:2ja5p03x]Ja, és szeretném megköszönni anyukámnak, apukámnak, a menedzseremnek, Dzsordzsinak és a kutyámnak, Pihécskének, valamint mindenkinek, aki hozzásegített a díjhoz, jujuuujjj... :) ))[/size]


szíívesen Anc Hugi :mrgreen: és gracca az ezerhez!
^^

[size=9:2ja5p03x]kifolyt a szemem ettől a színtől, ehhehe .. bosszú :twisted: [/size]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256334 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: kifejezések amiket rendszeresen használsz: tünc :D


Egy-két dolgon én is fennakadtam, de az nemszámít!
Segítünk Szofinak, még az életünk árán is...
"Ha életemmel vagy halálommal negvédhetlek, megteszem! Tiéd a kardom..."

:D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256327 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kifejezések amiket rendszeresen használsz: tünc :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256324 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a másolós módszert használtam, remélem, Szofinak így is elég lec.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256322 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Megy a blogra. Második bejegyzésben ott a kérdőív. Kijelöl-másol. Beilleszt wordbe, e-mailbe, amibe akar. Kitölt. Elküld Szofinak mailben. :idea: :wink:

Igen, jelentem működik. Én is tapasztaltam. :) De Alyr verzióját könyebbnek ítéltem emg, így azt választottam. :P :) De az eredményugyanaz, megérkezik e-mailben Szofinak. :) (ez a hozzászólásom meg eléggé rendundáns lett, de mindegy :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #256315 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megy a blogra. Második bejegyzésben ott a kérdőív. Kijelöl-másol. Beilleszt wordbe, e-mailbe, amibe akar. Kitölt. Elküld Szofinak mailben. :idea: :wink:

---
csak azok kedvéért írtam be akiknek az Alyr-féle nem ment :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256313 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Jelentem MÉG mindig nem műkődik.


Nem. Egy üres oldal jelenik meg.
[size=9:viw72nhd]1000 8O[/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256312 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem MÉG mindig nem műkődik.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256303 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ott van a kérdőív a blogján a link alatt, és ismerjük a ctrl+c & ctrl+v gombokat, nem? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256250 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még ennél is nagyobb hiba az egyik vimpárköszönés téves szerepeltetése... a helyes verzió: ÉLFSLÁ (Éj leple fedje sötét lelked árnyát!) :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256245 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem így sem megy

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256243 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt van a link Szofi kérdőívéhez, ha van időtök és szeretnétek hogy diplomát kapjon, töltsétek ki aláhúzással, és küldjétek el neki a lonnia@freemail.hu -ra.

(A linkre katt jobbgombbal és utána cél mentése más néven)

gilgalad.fw.hu/kerdoiv.doc

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256236 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Szofi írta: Üdv, emtétések! A szociolingvisztika szemináriumi dogámhoz kell a kérdőív, ami fenn van a blogomon


A blog linkjét még tudjuk korrigálni, de a blogon a kérdőívét nem. A kérdőívet nem lehet sajna elérni.


Hát nekem elküldte Szofi, csak én nem akarok szervezkedni... :oops: Alyr ha neked elküldöm, valahogy elérhetővé tudod tenni? Mármint, neked nem harapja le a fejedet Szofi, és elég fontosnak tűnik a dolog...
Utólag: Elküldtem, Alyr majd belinkeli, és akkor küldjétek Szofinak.

/ennyit a nemszervezkedésről/


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256235 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Szofi írta: Üdv, emtétések! A szociolingvisztika szemináriumi dogámhoz kell a kérdőív, ami fenn van a blogomon


A blog linkjét még tudjuk korrigálni, de a blogon a kérdőívét nem. A kérdőívet nem lehet sajna elérni.

Alátámasztom, hibás a link a blogodon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256234 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szofi írta: Üdv, emtétések! A szociolingvisztika szemináriumi dogámhoz kell a kérdőív, ami fenn van a blogomon


A blog linkjét még tudjuk korrigálni, de a blogon a kérdőívét nem. A kérdőívet nem lehet sajna elérni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256230 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Phelan_ (Caranthír) írta: - Na, gyerekek! Mindenki elhozta magával a tételeit, vagy valakinek adjak feladatlapot??

Ez majdnem jó, de így kicsit jobb :P

- Na, gyerekek! Osszam szét a feladatlapokat, vagy mindenki hozott magával?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.586 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére