BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 4 hónapja #254637 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Drizzt írta:

Alyr Arkhon írta: Tegnap a windows telepítése közben találtam két partíciót (vagymiez) a gépemen amiről eddig nem tudtam és ami a windowsból nem elérhető. (ixpé) Kb 20 giga szabad hely van rajtuk. Nem tudja valaki hogy lehet beolvasztani őket a cé meghajtóba?


Formázd le az egészet bios-ból :D DD
ésvagy Partition Magic
Más oprendszer nincs a gépen ?



1. Hogy kell onnan formázni? (egyébként francokat formázom. Végr örülök h működik)

2. Már nincs. Elvileg volt valami linux cucc de amikor végre elindult, a képernyő csak villódzott.
Amióta újratettem a vindózt már nem jelzi h volna.


A BIOS menüjében szokot lenni egy "HDD low level format" opció.

A rendszermeghajtó méretét nem nagyon illik változtatgatni. Pl a Linux telepítő le tud csípni belőle, de hozzátenni szvsz nem nagyon lehet. Legalábbis az XP-ben nem. Talán külső segédprogrammal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254618 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Jelenteném, hogy végrevalahára műxik itthon a netem!!!!


Jee!, Gratula!, meg minden! (de azért most se vagy chaten :evil: ... :roll: :) )

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254612 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Na, akkor én most elmenekülök. Ilyen örökséggel... :mrgreen: Ben, a sportot is jókor rakod ám be... :D

Időzítés rúlz. :D

Lora: De szerintem ez senkit sem zavar különösebben. :D :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254567 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice/PiciRigó írta: Aiyák!
Tegnap este permire rájött a "nézzünk ROTK-ot" szindróma. Majdnem sikerült végignézni,de ..elaludtam..
Szal nemtom, hogy hogy érzitek,de talán morbid, mikor Theoden egy pohár nemtommivel mond pohárköszöntöt a csata után, hogy ' Üdv a halottaknak!'

Uff.. Boccs,ha ez izéé, de nekem ez a cucc picit piszkálta a csőrömet.. :oops:


A bővítettben mintha javították volna.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254566 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiyák!
Tegnap este permire rájött a "nézzünk ROTK-ot" szindróma. Majdnem sikerült végignézni,de ..elaludtam..
Szal nemtom, hogy hogy érzitek,de talán morbid, mikor Theoden egy pohár nemtommivel mond pohárköszöntőt a csata után, hogy ' Üdv a halottaknak!'
Ez az üdv ez valahogy nem.. :?

Uff.. Boccs,ha ez izéé, de nekem ez a cucc picit piszkálta a csőrömet.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254552 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Nekem meg anyám. :lol: :D Rúlz. :D


naigen, érdekes családi kapcsolatok :D :mrgreen:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254551 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta:

Alyr Arkhon írta: Tegnap a windows telepítése közben találtam két partíciót (vagymiez) a gépemen amiről eddig nem tudtam és ami a windowsból nem elérhető. (ixpé) Kb 20 giga szabad hely van rajtuk. Nem tudja valaki hogy lehet beolvasztani őket a cé meghajtóba?


Formázd le az egészet bios-ból :D DD
ésvagy Partition Magic
Más oprendszer nincs a gépen ?



1. Hogy kell onnan formázni? (egyébként francokat formázom. Végr örülök h működik)

2. Már nincs. Elvileg volt valami linux cucc de amikor végre elindult, a képernyő csak villódzott.
Amióta újratettem a vindózt már nem jelzi h volna.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254546 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Tegnap a windows telepítése közben találtam két partíciót (vagymiez) a gépemen amiről eddig nem tudtam és ami a windowsból nem elérhető. (ixpé) Kb 20 giga szabad hely van rajtuk. Nem tudja valaki hogy lehet beolvasztani őket a cé meghajtóba?


Formázd le az egészet bios-ból :D DD
ésvagy Partition Magic
Más oprendszer nincs a gépen ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254527 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁTJÁRÓ-NAP 2005.

Immáron hagyományosnak mondhatóan idén is megrendezésre kerül az Átjáró Nap az Eredeti Csillagok Háborúja Klub Egyesület, a Magyar Csillagkapu Klub és a Magyar Star Trek Klub, valamint a www.sci-fi.hu közreműködésével.
A rendezvényen jelen lesz: Jeremy Bulloch (Boba Fett megformálója), Ian Watson, Bán János, Berke Szilárd, Böszörményi Gyula, Goldman Júlia, Kornya Zsolt, Nemes István, Pálinkás Imre, Tóth Norbert, Kolozsvári Zsófia, Molnár Gábor, Gáspár Péter, Surgó Csaba, Németh Attila és Pék Zoltán.

A rendezvényen a Magyar Tolkien Társaság is képviselteti magát infópulttal, a színjátszókör Kis Humoros Előadásával (11:30-tól), valamint egy tudományos előadással.

A részletes programot a atjaronap.sf.hu/index.phtml webcímen lehet megtekinteni.

Időpont: Május 8. 10:00-21:30

Helyszín:Budapest, Millenáris Park Teátrum (1024 Budapest, Fény u. 20-22.)

Belépők:
Gyermekjegy(14 év alattiaknak) -1000 Ft
Klubtagsági jegy - 1000 Ft
Normál jegy - 1500 Ft
Családi jegy - 3200 Ft

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254520 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, akkor én most elmenekülök. Ilyen örökséggel... :mrgreen: Ben, a sportot is jókor rakod ám be... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254508 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap a windows telepítése közben találtam két partíciót (vagymiez) a gépemen amiről eddig nem tudtam és ami a windowsból nem elérhető. (ixpé) Kb 20 giga szabad hely van rajtuk. Nem tudja valaki hogy lehet beolvasztani őket a cé meghajtóba?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254507 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta:

Ancalima Anarórë írta:

Ben Kenobi írta: HVvel közösen msnen alkottuk imént:

Habeo Fenestrae ergo congelo. - Windowsozom, tehát fagyok.

:mrgreen:


Jesszusom, Ben... Vajon ha mindketten a bátyáim vagytok, én is örököltem ebből valamit??? 8O :mrgreen:


ja, és abba meg bele sem gondoltál hogy én meg a nővéred vagyok :mrgreen:

Nekem meg anyám. :lol: :D Rúlz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254506 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta:

Ben Kenobi írta: HVvel közösen msnen alkottuk imént:

Habeo Fenestrae ergo congelo. - Windowsozom, tehát fagyok.

:mrgreen:


Jesszusom, Ben... Vajon ha mindketten a bátyáim vagytok, én is örököltem ebből valamit??? 8O :mrgreen:


ja, és abba meg bele sem gondoltál hogy én meg a nővéred vagyok :mrgreen:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254501 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Jelenteném, hogy végrevalahára műxik itthon a netem!!!!

Gratula, Alyr! ;)

Olyan fél órája fotóztam hazafele jövet:
"Ma délután halva találtak egy Sport szeletet az út közepén. A tettes egyelőre ismeretlen. Az áldozat belső szervei kifolytak, és erősen odaégett az aszfaltra."

Fotó az áldoaztról

:mrgreen: :lol: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254474 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

olorin.papa írta:

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: Állítólag valami ősi népdallam miatt is rokonok vagyunk. Meg nem erősített hírek szerint e rokonság miatt építették nálunk a szudzuki gyárat.


A pentaton hangsor ;)

Amúgy ez a génes dolog szvsz hülyeség. A mai magyar népesség genetikai állománya semmiben nem különbözik, a körülöttünk élő szlávokétól (ugyanis rengeteg hullámban keveredtünk velük...)


Én azt nem tudhatom, de ha valami domináns gén, akkor az felülíírja a hasonló szláv géneket, ha van benned egy 1% eredeti magyar vér


De populációgenetika is létezik a világon...
(mellesleg semmivel se valószínűbb, hogy a "Szláv gének" (amik megjegyzem ugyanúgy nem léteznek, mint a magyarok) recesszívek lennének, mint hogy a "magyarok")


Közben utánanáztem:
A pentaton hangsor minden értelmesebb nép korai népdalkincsében bennevan, a németekében meg a skandinávokéban is (ha jól tudom)
Viszont a kvintváltó pentaton az finnugorikum. (meg tán nipponikum is )

Szláv gén meg nem szláv gén: kérdés hogy mi tesz valakit egy nép (populáció?) tagjává. A környezet? A nevelés? A gének?
Szerintem is.
Viszont azt ne próbálja bemagyarázni senki, hogy valamely nép tagjai a génjeik folytán okosabbak, szebbek, jobbak másoknál.
(a magyarok sem azok. )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254453 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen tessék itt egy naptár: ttt.tr.hu/naptar/index.php

itt szinte az összes túra megtalálható :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254452 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: Állítólag valami ősi népdallam miatt is rokonok vagyunk. Meg nem erősített hírek szerint e rokonság miatt építették nálunk a szudzuki gyárat.


A pentaton hangsor ;)

Amúgy ez a génes dolog szvsz hülyeség. A mai magyar népesség genetikai állománya semmiben nem különbözik, a körülöttünk élő szlávokétól (ugyanis rengeteg hullámban keveredtünk velük...)


Én azt nem tudhatom, de ha valami domináns gén, akkor az felülíírja a hasonló szláv géneket, ha van benned egy 1% eredeti magyar vér


De populációgenetika is létezik a világon...
(mellesleg semmivel se valószínűbb, hogy a "Szláv gének" (amik megjegyzem ugyanúgy nem léteznek, mint a magyarok) recesszívek lennének, mint hogy a "magyarok")

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254451 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: 8O [size=9:p2o2ni7j](Te jó ég, ki is álmodott olyat, hogy gyászhíreket lát a fórumon, sírós emotikonokkal?)[/size]


Julcsi...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254441 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Jelenteném, hogy végrevalahára műxik itthon a netem!!!!

Éljen!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254437 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelenteném, hogy végrevalahára műxik itthon a netem!!!!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254416 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O [size=9:2hmnv7a7](Te jó ég, ki is álmodott olyat, hogy gyászhíreket lát a fórumon, sírós emotikonokkal?)[/size]

R.I.P. :crap:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254401 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugodjék békében! :closed: :crying:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254393 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meghalt Pásztory Zoltán, az Illés-együttes dobosa. 61 éves volt. Nyugodjék békében!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254388 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: HVvel közösen msnen alkottuk imént:

Habeo Fenestrae ergo congelo. - Windowsozom, tehát fagyok.

:mrgreen:


Jesszusom, Ben... Vajon ha mindketten a bátyáim vagytok, én is örököltem ebből valamit??? 8O :mrgreen:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254385 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: (hm, ez zsinórban a haramdik hszem :P )

Valaki, aki ért a szoftverekhez: Olyan FTP-progit keresnék, ami megbízható, egyszerű a kezelése, és nem 30 napos [size=9:2c34okeq](vagy van valamiféle crack hozzá :) )[/size]. Total Commanderem van, de z FTP-kliens nem müxik rajta. :roll: Szal létezik valamiféle ilyen progi? :) Előre is köszi a gyors választ! :)


A Total Commanderben igenis műxik az FTP kliens. Ha esetleg elmondod, mi a bajod vele, talán tudok segíteni. De ha mindenképpen mást akarsz, tudnám ajánlani a Windows ftp-jét, garantáltan ingyenes. Csak a szerver címét kell beírnod az Explorerbe, a program érzékelni fogja, hogy nem weboldalt nézel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254380 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice/PiciRigó írta: Ben: De azért ennyire uncsiztatok? :lol: Vagy ha nem unatkoztatok és ráadásul még teljesen jól is éreztétek magatokat.. mi van akkor ha kicsit "őrültebben érzitek magatokat" ? :lol: Világvége.. poénhegyek.. :P

Világvége... piha... enyhe kifejezés! :D Apokalipszises, fárasztópoén-kataklizmás, halálranevetős. Szerintem. :D :gumicsirk:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254377 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben: De azért ennyire uncsiztatok? :lol: Vagy ha nem unatkoztatok és ráadásul még teljesen jól is éreztétek magatokat.. mi van akkor ha kicsit "őrültebben érzitek magatokat" ? :lol: Világvége.. poénhegyek.. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254376 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice/PiciRigó írta:

Ben Kenobi írta: No meg a tatárjárás során a népesség jelentős része elpusztult, IV. Béla (ahogy Toma említette) kunokat meg más népeket hívott az országba.


Pontosítanék, ha már rendhagyó törcsikorepet tartunk 1241-1242 tatárjárás ;)

Ben Kenobi írta: HVvel közösen msnen alkottuk imént:

Habeo Fenestrae ergo congelo. - Windowsozom, tehát fagyok.

:mrgreen:



lolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!! Ez durva.. Megint fáradtak voltatok, vagy csak unatkoztatok @Papi-nyírás közben? :D :lol:

Hááát... Mindkettő! :D ;) Hv megálmodta (szó szerint :D ), én meg latinra fordítottam. :D Nem vagyunk normálisak, de jóóóó ez így! 8) :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254375 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: No meg a tatárjárás során a népesség jelentős része elpusztult, IV. Béla (ahogy Toma említette) kunokat meg más népeket hívott az országba.


Pontosítanék, ha már rendhagyó törcsikorepet tartunk 1241-1242 tatárjárás ;)

Ben Kenobi írta: HVvel közösen msnen alkottuk imént:

Habeo Fenestrae ergo congelo. - Windowsozom, tehát fagyok.

:mrgreen:



lolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!! Ez durva.. Megint fáradtak voltatok, vagy csak unatkoztatok @Papi-nyírás közben? :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254374 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(hm, ez zsinórban a haramdik hszem :P )

Valaki, aki ért a szoftverekhez: Olyan FTP-progit keresnék, ami megbízható, egyszerű a kezelése, és nem 30 napos [size=9:1u9dluow](vagy van valamiféle crack hozzá :) )[/size]. Total Commanderem van, de z FTP-kliens nem müxik rajta. :roll: Szal létezik valamiféle ilyen progi? :) Előre is köszi a gyors választ! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.567 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére