BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 4 hónapja #255027 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta:

Narmo Poice/PiciRigó írta: Köhh,megint én. Szal nem igazán tudtam, hogy hová rakjam ezért bocs,ha idekontárkodok.

Musical készül A gyűrűk urából. Az óriási sikerű filmtrilógia után most zenés színházi darab készül Tolkien regényéből, amely 30 millió dolláros költségvetésével minden idők legdrágább musicalje lesz. A premiert egy év múlva tartják a kanadai Torontóban, 2006 decemberében pedig már Londonban is játsszák. A Tolkien-rajongók megnyugtatására a darab producere, Kevin Wallace elárulta, hogy az előadás mentes lesz a show-biznisz túlkapásaitól, nem lesz tele speciális effektekkel, és nem fickándoznak majd benne éneklő, táncoló hobbitok. Hagyományos népzenei indíttatású lesz a zene - mondta a producer , melyet A. R. Rahman és a finn Värttinä együttes ír.


Ez nagyon jóó hír! :D persze hozzánk, csak évszázadok múlva jut el... (már ha eljut egyáltalán :roll: ) De azért kíváncsivá tett a dolog :)


Tényleg jó hír, már ha igaz is, amit modanak, hogy mentes lesz a pénzszagtól. :roll: Hozzáteszem, ha a Värtinna nevével van fémjalazva, az már csak jó lehet. Őbennük megbízom, ők igazán jó zenét gyártanak. Tehát ha ők írják majd, nem lehet rossz! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255014 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéééééé.....április elseje óta van Papsajt, és nekem csak most tűnt fel..... 8O Uristen.. :lol:

Papi hozzál nekem valami sört már... :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254991 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Asszem ez még nemvót.
Ha meg de akkor biztos régen.
vagy ilyesmi.
Angolul tudók előnyben, de a többiek is nézzék meg, mert aki ismeri a filmet...

(katt a mindenféle minutes felioratokra)

public.www.planetmirror.com/pub/ ... _captions/


Igen, ez volt korábban, de a New Line leszedette a netről, mert nem használhat senki sem képeket a filmből az ő engedélyünk nélkül. Akinek még nincsenek meg ezek a képek, gyorsan mentse le őket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254981 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem ez még nemvót.
Ha meg de akkor biztos régen.
vagy ilyesmi.
Angolul tudók előnyben, de a többiek is nézzék meg, mert aki ismeri a filmet...

(katt a mindenféle minutes felioratokra)

public.www.planetmirror.com/pub/ ... _captions/

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254977 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice/PiciRigó írta: Most így elképzeltem hogy lassan már balett előadást is fognak csinálni belőle.. :roll:

Sajnos annyira nem esélytelen... :? Ahogy jóapám szokja mondogatni: ez sem kerülheti el sorsát...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254952 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Művészeti pályázat

" ...Ám Sauronnak nem volt halandó teste, s bár elveszítette azt az alakját, amelyben oly sok gonoszat cselekedett, s többé soha nem tudott emberi szemnek tetsző alakot ölteni, szelleme felemelkedett a mélyből, s mint a tengerre boruló árnyék és fekete felhő, visszatért Középföldére, Mordorba, mert az volt az otthona. Ott ismét elfoglalta Barad-dur erős várát, s ott lakozott sötéten és csöndben, amíg új alakot nem készített magának, a láthatóvá vált gonoszság és gyűlölet képét, és Sauron, az iszonyatos tekintetét kevesen tudták elviselni... "
/J.R.R.Tolkien: Szilmarilok/

Szauron testét numenori elpusztulása és Barad-durba való visszavonulása óta valós mivoltában nem láthatta senki, vagy csak kevesen, így láthatatlan volt Középfölde lakói számára, s mivel Tolkien sem részletezte hogyan is nézett ki, így az olvasók és rajongók képzeletét azóta is foglalkoztatja milyen alakot is ölthetett. Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet "Szauron árnyékban" címmel, melynek témája a Sötét Úr harmadkori testetöltésének ábrázolása. A versenyre rendhagyó módon egyetlen kategóriában bármilyen ipar,- és képzőművészeti alkotást vagy ezen kategóriákba hagyományosan be nem sorolható bármilyen anyagból készült síkbeli vagy térbeli formaalkotást várunk. A téma megközelítése éppúgy lehet humoros, mint ahogy komoly is.

Beérkezési határidő: 2005 június 1

Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani. Egy személy maximum 3 alkotással pályázhat.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.


A pályázat formátuma :
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás. A pályázó ( neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe ) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a www.tolkien.hu forumozó közönsége szavazással fogja elbírálni. A legjobbakat díjban és oklevélben részesítjük.
A legnépszerűbb művekből az MTT Tolkien Klub helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A díjátadás és a kiállítás helyszínéről és az időpontról a pályázókat időben értesítjük.

A nevezés módja :
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.
Ne felejtsd megadni a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254925 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Off:
Megírtam a 2000. hozzászólásomat. Nagy örömemre a Tündék- topikba sikerült. Az 1000. az Orkokba. :roll: :P


Gratula! :P :P :P Bár már én is ott tartanék....... :oops: :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254923 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Off:
Megírtam a 2000. hozzászólásomat. Nagy örömemre a Tündék- topikba sikerült. Az 1000. az Orkokba. :roll: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254897 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk meg a Richter teremben volt egy koncert, aminek az egyik darabja a Gyűrűk Ura Szimfónia volt. :) Tök jó volt. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254894 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Mellékesen megjegyezném, hogy ezt a hírt kb 3 éve halljuk különböző források különféle feldolgozásaiban.


Ha így van, bocs, én tegnap olvastam :oops: Le vagyok maradva? :oops:
De amúgy érdekelne a dolog, hogy hogyan oldják meg.. Most így elképzeltem hogy lassan már balett előadást is fognak csinálni belőle.. :roll: "Egy nagyállat a színpadon szemes cuccban bukdácsol" Jesszum.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254878 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Mellékesen megjegyezném, hogy ezt a hírt kb 3 éve halljuk különböző források különféle feldolgozásaiban.


A cucc egyébként már létezik, Németországban került bemutatásra a Gyűrűk Urából készült musical, asszem a 90-es évek elején. Akkorát bukott, mint az ólajtó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254872 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mellékesen megjegyezném, hogy ezt a hírt kb 3 éve halljuk különböző források különféle feldolgozásaiban.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254853 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice/PiciRigó írta: Köhh,megint én. Szal nem igazán tudtam, hogy hová rakjam ezért bocs,ha idekontárkodok.

Musical készül A gyűrűk urából. Az óriási sikerű filmtrilógia után most zenés színházi darab készül Tolkien regényéből, amely 30 millió dolláros költségvetésével minden idők legdrágább musicalje lesz. A premiert egy év múlva tartják a kanadai Torontóban, 2006 decemberében pedig már Londonban is játsszák. A Tolkien-rajongók megnyugtatására a darab producere, Kevin Wallace elárulta, hogy az előadás mentes lesz a show-biznisz túlkapásaitól, nem lesz tele speciális effektekkel, és nem fickándoznak majd benne éneklő, táncoló hobbitok. Hagyományos népzenei indíttatású lesz a zene - mondta a producer , melyet A. R. Rahman és a finn Värttinä együttes ír.


Ez nagyon jóó hír! :D persze hozzánk, csak évszázadok múlva jut el... (már ha eljut egyáltalán :roll: ) De azért kíváncsivá tett a dolog :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254848 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Trinkler írta: ÖTÖS LETT A SZAKDOLGOZATOM!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Gratula!!! :hello: :bounce: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254846 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÖTÖS LETT A SZAKDOLGOZATOM!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254839 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Jaaaaaaaaaaajjjj.
Jaaaaaaaaaaaajj.
Ha a butaság fájna.......
Elnézést, csak valahova le kellett írnom.

:D :D

[size=9:165tpxex](eztmostitt mindentőlfüggetlenül)[/size]

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254838 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaaaaaaaaaaajjjj.
Jaaaaaaaaaaaajj.
Ha a butaság fájna.......
Elnézést, csak valahova le kellett írnom.

:D :D

[size=9:27mqtlzm](eztmostitt mindentőlfüggetlenül)[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254831 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mírrand / Hathor írta: OFF:

Ez a 400. hozzászólásom!!! Csak gondoltam, örvendezek egyet, mivel a 4 az kedvenc/szerencse/abszolút számom :D :D :D :D

/OFF


:D Gratula! Csak így tovább! :cheers: :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254829 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF:

Ez a 400. hozzászólásom!!! Csak gondoltam, örvendezek egyet, mivel a 4 az kedvenc/szerencse/abszolút számom :D :D :D :D

/OFF

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254813 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köhh,megint én. Szal nem igazán tudtam, hogy hová rakjam ezért bocs,ha idekontárkodok.

Musical készül A gyűrűk urából. Az óriási sikerű filmtrilógia után most zenés színházi darab készül Tolkien regényéből, amely 30 millió dolláros költségvetésével minden idők legdrágább musicalje lesz. A premiert egy év múlva tartják a kanadai Torontóban, 2006 decemberében pedig már Londonban is játsszák. A Tolkien-rajongók megnyugtatására a darab producere, Kevin Wallace elárulta, hogy az előadás mentes lesz a show-biznisz túlkapásaitól, nem lesz tele speciális effektekkel, és nem fickándoznak majd benne éneklő, táncoló hobbitok. Hagyományos népzenei indíttatású lesz a zene - mondta a producer , melyet A. R. Rahman és a finn Värttinä együttes ír.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254810 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrocci ez egy durva történet,de mire fel?

Piroska:-- passz..
János: 3 valamelyest igaza van,meg nemis ezért.
Károly: 1 akárcsak Tiberius..
Eszter: 1 de ha lehet inkább 0 egyértelmű
Ferenc: 2 legalább nem hagyta magára ... /Ég a háza, ég, el ne aludjék :D /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254802 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mért ien kihalt mindig a chat??

Más:

A történet után osztályozzátok az 5 szereplőt,de mindenkinek más jegyet adjatok 1-5-ig!! És indokolni is kell,h miért adtátok neki azt a jegyet! ;)

Itt a sztori:

Alsófalu és Felsőfalu közt egy folyó folyt ami hemzsegett a krokodiloktól.A folyón csak egy fahíd volt,máshol nem lehetett átkelni.Felsőfaluban élt Piroska,Alsófaluban Piroska vőlegénye,János.Egy nap vihar rombolta le a hidat.Piroska nagyon szerette volna látni Jánost ezért lement a folyópartra és akkor látta,h nincs meg a híd.Tanakodott magában,h hogyan keljen át.Tudott úszni,de ott volt a sok krokodil.Mitévő legyen?Arra jött egy hajó és Piroska odakiáltott a kapitánynak,h átvinné-e őt.Károly a kapitány ajánlatot tett neki; átviszi,ha lefekszik vele.Piroska könyörgött,h takarít,felmos,meg minden,de a kapitány nem engedett.Vagy lefekszik vele vagy itt marad.Piroska gondolkodott,végül döntött,mert nagyon szerette Jánost és minden áron vele akart lenni.A hajóskapitrány átvitte.Elment Jánoshoz és mindent elmondott neki.János feldühödve elzavarta.Piroska sírva elrohant az ott lakó barátnőjéhez,Eszterhez és mindent elmesélt.Kérte,h tanácsoljon neki vmit.De Ester azt mondta;ezt neked kell megoldani,nekem is megvan a magam baja,menj innen.Piroska mégjobban elszomorodott és elment János barátjához,Ferenchez.Mindent elmesélt.Ferenc azt mondta,h mivel összeveszett Jánossal,ezért este menjenej el és gyújtsák rá Jánosra a házát.
Naplementew után Piroska vad kacagását lehetett csak hallani és az égő fa ropogását........


Őket kell osztályozni:

Piroska:
János:
Károly:
Eszter:
Ferenc:

Kíváncsi vagyok a véleményekre :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254792 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Jáááááájjjj kellnekeeeeeem:
www.mercadolibre.cl/jm/item?site=MLC&id=2823704


Nyekemissszzz :D (Tök szép az a kék,ami ottvan,szal izéé, bigyó.. ) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254772 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez attól függ mit értesz _rokonság_ alatt...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254771 Írta: James
James válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kicsit lemaradtam :)

Na:

1. Nem is tudtam, hogy csak ebben a két nyelvben (magyar - japán) van elöl a vezetéknév. Mindmáig azt hittem, hogy csak a magyarban. :) (Meg olvasva a hozzászólásokat most akkor hol is van elöl a vezetéknév?)

Eredetileg én is úgy tudom, hogy a funnugor népcsaládhoz tartozunk, de...

2.

Nem tudom mi migaz, de a genetikusok egy bizonyos gént csak két nép tagjaiban találtak meg, ez a magyar és a japán...


Erről mesélnél még?

3. Mondjuk én csak remélni tudom, hogy a szlávokkal nem vagyunk rokonságban:)

Félvér Herceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254769 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Félvér Herceg írta: Olosta oldala helyett az UW jön be. (Az a letöltős oldal, amit ajánlottatok betűtípusért) Nektek bejön?

Félvér Herceg


Az oldal törölve lett, de a betűtípusokat hamarosan le lehet tölteni majd máshonnan. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254745 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Félvér Herceg írta: Olosta oldala helyett az UW jön be. (Az a letöltős oldal, amit ajánlottatok betűtípusért) Nektek bejön?

Félvér Herceg


Igen bejön, de próbáld meg bemásolni a címet a böngészőbe! ;)

Jáááááájjjj kellnekeeeeeem:
www.mercadolibre.cl/jm/item?site=MLC&id=2823704


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254742 Írta: James
James válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olosta oldala helyett az UW jön be. (Az a letöltős oldal, amit ajánlottatok betűtípusért) Nektek bejön?

Félvér Herceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254717 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Tegnap a windows telepítése közben találtam két partíciót (vagymiez) a gépemen amiről eddig nem tudtam és ami a windowsból nem elérhető. (ixpé) Kb 20 giga szabad hely van rajtuk. Nem tudja valaki hogy lehet beolvasztani őket a cé meghajtóba?

Ha XP alatt vagy, lépj be rendszergazda jogokkal majd:
Start > Vezérlőpult > Felügyeleti eszközök > Számitógép-kezelés
A bal oldali fán: Tárolás > Lemezkezelés
Jobb oldalt megjelennek a lemezek a rajtuk lévő particiókkal együtt.
Itt törölhetsz, létrehozhatsz formázhatsz partíciókat, és meghajtó betüjelet adhatsz nekik. Így létrehozhatsz belőlük egy új meghajtót, de a c-hez nem tudod hozzácsapni a területet vele. Ahoz külső program kell pl. Partition Magic vagy Partition Expert 2003.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254706 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Narmo Poice/PiciRigó írta: Aiyák!
Tegnap este permire rájött a "nézzünk ROTK-ot" szindróma. Majdnem sikerült végignézni,de ..elaludtam..
Szal nemtom, hogy hogy érzitek,de talán morbid, mikor Theoden egy pohár nemtommivel mond pohárköszöntöt a csata után, hogy ' Üdv a halottaknak!'

Uff.. Boccs,ha ez izéé, de nekem ez a cucc picit piszkálta a csőrömet.. :oops:


A bővítettben mintha javították volna.


Köhh.. én asszem a bővítettet néztem :oops: De volt még benne pár érdekes dolog. De talán ezen akadtam ki a legjobban :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.373 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére