BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 6 hónapja #247975 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Ery írta:

Meleth_lin írta: Most bocsánat, hogy itt siránkozok, de muszáj... Az van, hogy szerveznek az egyik osztályban (azaz tesómék) Spanyolországba kirándulást, és ma felmerült, hogy én is mehetnék. [size=9:2gqkkmll]Fapados repcsivel mennénk, aztán Santiago zarándokútján gyalogolnánk párszáz km-t, és viszonylag egész olcsó lenne.[/size] És nagyon örültem, mert régóta szeretnék elmenni oda (spanyol kéttannyelvű tagozatra járok, és főleg ezért lenne fontos számomra)... erre eszünkbe jut, hogy valószínűleg (jobban mondva szinte biztosan) ütközik az MTT-s táborral, és én nagyon szeretnék mindkettőre menni, de nem lehet... [size=9:2gqkkmll](meg amúgy is együtt a kettő már drága lenne)[/size]...és ma amúgy is rossz napom volt, és most itt sírok a gép előtt, és nem tudom, mi legyen! :cry: :cry: :cry:


Menj Spanyolországba.


Csatlakozom Ery-hez! Most van lehetőséged megvalósítani egy nagy álmodat, ne szalaszd el, mert többé nem jön vissza!
Tolkien Tábor lessz jövőre is, de a Nagy Spanyol Kaland csak egy van az életben! :D
Majd hazajössz, és elmeséled, és mindenki irigykedve fogja halgatni!
Csak nehogy itthol hagyd a fényképező gépedet!!


Meleth_lin: Joder Tío (ezt NE akard lefordítani ;) ) Hogy lehet ilyenen tépelődni? Nyomás Spanyolországba, Compostela előtt vissza ne merj fordulni! Aztán majd tessék beszámolni az útról jól! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247943 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta:
[size=9:16fiy6f2]jééé.. 8O
Pont egy éve regeltem.... 8)[/size]


:D [[gilloth]] KLEEEM :) ))))


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247937 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meleth_lin: Bár nem ismerjük egymást, de engedd meg, hogy magam is arra bíztassalak, hogy a spanyolországi utat válaszd. Szerintem nem bánnád meg! :)

Drága Gilloth Hugi, had gratuláljak én is. :bounce: :bounce: :bounce: Már nagyon régen beszélgettünk, hiányzol bátyódnak, nagyon! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247933 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Meleth_lin írta: Most bocsánat, hogy itt siránkozok, de muszáj... Az van, hogy szerveznek az egyik osztályban (azaz tesómék) Spanyolországba kirándulást, és ma felmerült, hogy én is mehetnék. [size=9:3euuyxb3]Fapados repcsivel mennénk, aztán Santiago zarándokútján gyalogolnánk párszáz km-t, és viszonylag egész olcsó lenne.[/size] És nagyon örültem, mert régóta szeretnék elmenni oda (spanyol kéttannyelvű tagozatra járok, és főleg ezért lenne fontos számomra)... erre eszünkbe jut, hogy valószínűleg (jobban mondva szinte biztosan) ütközik az MTT-s táborral, és én nagyon szeretnék mindkettőre menni, de nem lehet... [size=9:3euuyxb3](meg amúgy is együtt a kettő már drága lenne)[/size]...és ma amúgy is rossz napom volt, és most itt sírok a gép előtt, és nem tudom, mi legyen! :cry: :cry: :cry:


Menj Spanyolországba.


Csatlakozom Ery-hez! Most van lehetőséged megvalósítani egy nagy álmodat, ne szalaszd el, mert többé nem jön vissza!
Tolkien Tábor lessz jövőre is, de a Nagy Spanyol Kaland csak egy van az életben! :D
Majd hazajössz, és elmeséled, és mindenki irigykedve fogja halgatni!
Csak nehogy itthol hagyd a fényképező gépedet!!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247932 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meleth_lin írta: Most bocsánat, hogy itt siránkozok, de muszáj... Az van, hogy szerveznek az egyik osztályban (azaz tesómék) Spanyolországba kirándulást, és ma felmerült, hogy én is mehetnék. [size=9:bvn5sbfr]Fapados repcsivel mennénk, aztán Santiago zarándokútján gyalogolnánk párszáz km-t, és viszonylag egész olcsó lenne.[/size] És nagyon örültem, mert régóta szeretnék elmenni oda (spanyol kéttannyelvű tagozatra járok, és főleg ezért lenne fontos számomra)... erre eszünkbe jut, hogy valószínűleg (jobban mondva szinte biztosan) ütközik az MTT-s táborral, és én nagyon szeretnék mindkettőre menni, de nem lehet... [size=9:bvn5sbfr](meg amúgy is együtt a kettő már drága lenne)[/size]...és ma amúgy is rossz napom volt, és most itt sírok a gép előtt, és nem tudom, mi legyen! :cry: :cry: :cry:


Menj Spanyolországba.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247931 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most bocsánat, hogy itt siránkozok, de muszáj... Az van, hogy szerveznek az egyik osztályban (azaz tesómék) Spanyolországba kirándulást, és ma felmerült, hogy én is mehetnék. [size=9:18x543sb]Fapados repcsivel mennénk, aztán Santiago zarándokútján gyalogolnánk párszáz km-t, és viszonylag egész olcsó lenne.[/size] És nagyon örültem, mert régóta szeretnék elmenni oda (spanyol kéttannyelvű tagozatra járok, és főleg ezért lenne fontos számomra)... erre eszünkbe jut, hogy valószínűleg (jobban mondva szinte biztosan) ütközik az MTT-s táborral, és én nagyon szeretnék mindkettőre menni, de nem lehet... [size=9:18x543sb](meg amúgy is együtt a kettő már drága lenne)[/size]...és ma amúgy is rossz napom volt, és most itt sírok a gép előtt, és nem tudom, mi legyen! :cry: :cry: :cry:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247909 Írta: Hokshelato
Hokshelato válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Nesztek :lol: Ha érdekel valakit.... Elsüllyedt világok a minimaxon

Milyen fura, mikor kicsi voltm orrba-szájba néztem...a tartalmából pedig semmit sem fogtam fel....DE majd most!!!!!!!!! :roll:

"Unwakupe 'cela e wiconi wanji
unmakainapi ta yelo"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247903 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: /
[size=9:2345one4]jééé.. 8O
Pont egy éve regeltem.... 8)[/size]



Gratula Gilloth! Csak így tovább! :bounce: :hello: :up: :D

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247895 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Nesztek :lol: Ha érdekel valakit.... Elsüllyedt világok a minimaxon - ekkor:
Az epizódok állítólag kevertek - de azért örülünk :D
[A 19:30 után kezdődő epizódok megtekinthetetlenek, mivel akkor automatikusan átkapcsolnak a cool tv adására...]
Azért lehet élvezkedni és nosztalgiázni.


Nem mindenhol kapcsolnak át, nálunk csak 20:00-tól szűnik meg...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247885 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor az első részről végérvényesen lemaradok, hacsak nem tudom beállítani a számítógépet automatikus felvételre :(
Cica, köszi az infokat! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247871 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nesztek :lol: Ha érdekel valakit.... Elsüllyedt világok a minimaxon - ekkor:
Az epizódok állítólag kevertek - de azért örülünk :D
[A 19:30 után kezdődő epizódok megtekinthetetlenek, mivel akkor automatikusan átkapcsolnak a cool tv adására...]
Azért lehet élvezkedni és nosztalgiázni. Aki fel tudja őket venni, az nagyon aranyos lenne, ha ezt a kincset közzé tenné, hogy utána mondjuk be lehessen őket digizni.

Vetítési időpontok:
2005.03.14. hétfő 19:29 (1. epizód)
2005.03.15. kedd 19:28 (2. epizód)
2005.03.16. szerda 12:31 (1. epizód)
2005.03.16. szerda 19:28 (3. epizód)
2005.03.17. csütörtök 09:01 (1. epizód)
2005.03.17. csütörtök 12:31 (2. epizód)
2005.03.17. csütörtök 19:28 (4. epizód)
2005.03.18. péntek 09:05 (2. epizód)
2005.03.18. péntek 12:35 (3. epizód)
2005.03.18. péntek 19:35 (5. epizód)
2005.03.19. szombat 12:35 (1. epizód)
2005.03.19. szombat 16:05 (3. epizód)
2005.03.20. vasárnap 12:35 (2. epizód)
2005.03.20. vasárnap 16:05 (4. epizód)
2005.03.21. hétfő 09:05 (5. epizód)
2005.03.21. hétfő 12:35 (4. epizód)
2005.03.21. hétfő 16:05 (3. epizód)
2005.03.21. hétfő 19:35 (6. epizód)
2005.03.22. kedd 12:35 (5. epizód)
2005.03.22. kedd 16:05 (4. epizód)
2005.03.22. kedd 19:35 (7. epizód)
2005.03.23. szerda 12:35 (6. epizód)
2005.03.23. szerda 16:05 (5. epizód)
2005.03.23. szerda 19:35 (8. epizód)
2005.03.24. csütörtök 09:05 (6. epizód)
2005.03.24. csütörtök 12:35 (7. epizód)
2005.03.24. csütörtök 19:35 (9. epizód)
2005.03.25. péntek 09:05 (7. epizód)
2005.03.25. péntek 12:35 (8. epizód)
2005.03.25. péntek 19:35 (10. epizód)
2005.03.26. szombat 12:35 (6. epizód)
2005.03.26. szombat 16:05 (8. epizód)
2005.03.27. vasárnap 12:35 (7. epizód)
2005.03.27. vasárnap 16:05 (9. epizód)
2005.03.28. hétfő 09:05 (10. epizód)
2005.03.28. hétfő 12:35 (9. epizód)
2005.03.28. hétfő 16:05 (8. epizód)
2005.03.28. hétfő 19:35 (11. epizód)
2005.03.29. kedd 12:35 (10. epizód)
2005.03.29. kedd 16:05 (9. epizód)
2005.03.29. kedd 19:35 (12. epizód)
2005.03.30. szerda 12:35 (11. epizód)
2005.03.30. szerda 16:05 (10. epizód)
2005.03.30. szerda 19:35 (13. epizód)
2005.03.31. csütörtök 09:05 (11. epizód)
2005.03.31. csütörtök 12:35 (12. epizód)
2005.03.31. csütörtök 19:35 (14. epizód)
2005.04.01. péntek 09:00 (12. epizód)
2005.04.01. péntek 12:35 (13. epizód)
2005.04.01. péntek 19:35 (15. epizód)
2005.04.02. szombat 12:35 (11. epizód)
2005.04.02. szombat 16:00 (13. epizód)
2005.04.03. vasárnap 12:35 (12. epizód)
2005.04.03. vasárnap 16:05 (14. epizód)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247851 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hiába gyorsan eltelik az az 1 év én lassan 2 leszek de vannak még idősebbek is nálam...

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247820 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta:
[size=9:awlhdb71]jééé.. 8O
Pont egy éve regeltem.... 8)[/size]


És azóta is öröm, hogy köztünk vagy!!! :hello: *ölelés* *virágeső*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 6 hónapja #247810 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me mindig picit gyanaxik h biztos h ilyenek télleg vannak, va vki tréfás kedvéből hozta létre ezt a lapot?
de sajnos asszem igen, van ilyen...
" A DVD játékos sértést okoz" :eek2: :P


[size=9:s9ruv3i4]jééé.. 8O
Pont egy éve regeltem.... 8)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247524 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedvenc mondatom: "Ne dugulja el a szellőző lyukot".
Azért ez már metafizikai távlatokra nyit ajtót.

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247504 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_newra írta: Nézzétek és sírjatok! :D :mrgreen:

gportal.hu/picview.php?prt=22242 ... 57&index=1


Amikor kocsit tol, kerülje a sértést. Világos! :lol: :mrgreen: Ez szörnyű! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247503 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézzétek és sírjatok! :D :mrgreen:

gportal.hu/picview.php?prt=22242 ... 57&index=1

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247467 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta: Nézte tegnap valaki az M1-en a Főtér c. műsort?
Piciny városom Kiskunfélegyháza volt benne. :D
Képzeljétek, van a itt egy Pipa Klub! Nem is tudtam róla [size=9:2gstwt82](látszik, hogy műveletlen parasztnéni vagyok én :lol: )[/size].

Most nézegettem a taglistát, és észrevettem, hogy a hozzászólásaim számával a 100. helyen állok! 8O :D Alig jó vagyok! 8)


:oops: Akkor nem vagyok messze mögötted én a 110-dik vagyok... :D
Nem rossz egy nem MTT-től :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247465 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézte tegnap valaki az M1-en a Főtér c. műsort?
Piciny városom Kiskunfélegyháza volt benne. :D
Képzeljétek, van a itt egy Pipa Klub! Nem is tudtam róla [size=9:2q2c2unf](látszik, hogy műveletlen parasztnéni vagyok én :lol: )[/size].

Most nézegettem a taglistát, és észrevettem, hogy a hozzászólásaim számával a 100. helyen állok! 8O :D Alig jó vagyok! 8)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247449 Írta: B.C
B.C válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Benő!

Nagyon aggaszt, hogy problémád miatt mostanában ennyire zárkózott vagy. Te mindig vidám voltál, és jó jel ez is, hogy egy-egy beszélgetésünk alkalmával még mindig meg tudjuk nevettetni egymást. Segítségül annyit mondok még (az elhangzottakon kívül), hogy tisztában vagyok azzal, hogy mindkettőtöket idegesíti a DOLOG, haragudtok RÁ, és ti a haragotok foglyai vagytok, amit most egymás ellen fordítotok. Emlékszel? Amikor minden simán ment, milyen remekül megvoltatok egymással? Lényegében most arról van szó, hogy kapcsolatotok válsághelyzetben nem jól funkcionál, ami nem jelenti azt, hogy rossz! Ettől az általatok kritikusnak látott helyzettől még nem dől össze a világ, nem kell véget vetni a kapcsolatotoknak. Sok-sok türelemmel, megértéssel, azzal, hogy mindketten kicsit visszafogjátok indulataitokat, de inkább hogy MÁSHOGY adjátok le, minden visszaállítható a régi helyzetbe. Mivel mondhatom, hogy nagyon jól ismerlek, biztos vagyok benne, hogy sikeresen elrendezed kettőtök ügyét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247362 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Az ott bemutatkozók java része még most is aktív... :wink: és ez nagyon jó.


Hát szerintem meg az akkoriak többsége éppenhogy eltűnt, vagy passzívságot fogadott.... Én személy szerint nagyon hiányolom őket, sokukat (nyilván mindegyikükeet nem ismerhettem), és szomorú vagyok, hogy elmentek.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247335 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

bea/mag írta: most írjam be hogy 500 :) ))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ?


Nyugodtan. Esetleg törlöm :P
No ez rossz vicc volt. Amúgy grat!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247332 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv, a 4. évben, drága nagybácsim... érezd magad jobban... aztán majd ha öreg leszel, Gerzson vár Ránk...
[size=9:13u3xwzb]Igen, tökvéletlenül tévedtem ide.[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247329 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

bea/mag írta: most írjam be hogy 500 :) ))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ?

shimán :)

amúgy meg gratula :D :itscool:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247326 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
most írjam be hogy 500 :) ))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247305 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öööö erre Rayan már valszeg nem fog most válaszolni, mert elindult VG-re, de kiváncsi lennék ennek alaposabb kifejtésére:

"Valószínűleg biológus lesz belőlem, titkos álmom a holywoodi filmiparhoz kötődik"

:D 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247304 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.bekejel.net

nézzetek meg! és gyertek is lécci:) tiszta jólesz:)

A Humanista Mozgalom szervezésében újfent megrendezésre kerül a Békejel, ezúttal azonban 1575 embert várnak a békejel alakzatba és több ezer embert további résztvevőnek. A program is bővül, a fáklyás formációban való részvétel lehetősége mellett neves hazai együttesek koncertjei, mutatványosok és zsonglőrök biztosítják az esemény hangulatát.

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247290 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Na, alighanem mától megkezdtem a negyedik évemet is ezen a fórumon! :) Örök hálámat szeretném ez alkalomból leróni J.R.R. Tolkiennek, Peter Jacksonnak és Svindlernek, akiknek a közreműködése nélkül három évvel ezelőtt nem tudtam volna felregisztrálni erre a fórumra - na jó, úgy értem, arra a bizonyos " régire "... ;)


:D Megnéztem én is, 8) micsoda mások voltatok anno... 8O :D
Az ott bemutatkozók java része még most is aktív... :wink: és ez nagyon jó.
majd újabb 4 év múlva is kíváncsi vagyok, lesznek.e itt még 19-en :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247264 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ehh, én meg le vagyok maradva mögöttetek a magam három és fél évével... :(
:mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247263 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, be is linkeltem azt a bizonyos elsőt... ;) Jó látni, mennyien itt vannak még az akkoriak közül. :D Hiába no, jó hely ez... 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.477 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére