BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 5 hónapja #249360 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Höhö. Még mindíg jobb lehetett, mint a magyar :) :)
Höhö. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249356 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Képzeljétek, vasárnap este a német RTL-en NÉMETÜL néztem GyU-t! :D
Olyan fura pl tündéket németül hallani! És az az akcentus, amivel a tünde nyelvű szövegeket mondták... :D Hát mit mondjak, érdekes volt...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

óriási kérdésem lenne. Kitaláltam magamnak, hogy még ebben az évebn leteszem érettségi előtt a német nyelvből a középfokút. Kérdésem lenne, hogy hol érdemes, mennyibe kerülhet, milyen előkészítőre érdemes járni, stb stb..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249325 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
érezd jól magad pajti!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249314 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vigyázz magadra és érezd jól magad, Ben! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249313 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rossz volt ez a pár nap fórum nélkül :cry: és lehet mondani hogy netfüggő vagyok. Bár némi igazság van benne, annyi pontosítással, hogy inkább tolkien-, vagy MTT "függő" :D Örülök hogy újra műx és köszönet érte! :)

A valák óvjanak utadon, Ben! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249268 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minden jót Ben, vigyázz magadra :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249260 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó utat Ben! és hozz nagyon sook fotót! :)

jómagam is most, húsvétra érkeztem haza, jártam párizsban, angliában :) ^^''

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249259 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na gyerekek, inkább most írok, holnap sztem már nem tudok netre kerülni.
A héten már nem leszek elérhető neten (telón se), mert utazunk ki Amszterdamba (apa meg ki, és megyünk vele :) ). Tökjó! :D
Aki gondolja, kukkantsdon rá erre a webkamerára. :lol: Nem fogunk egész nap ott szobrozni, de valamikor megnézzük. :D Fotókat meg hozok haza. :)
Jók legyetek, meg rosszak, sziasztok (előre is)! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249253 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
navééégre van fórum meg tolkien.hu is :)

már három napja nem jött be és nekemis ezt írta ki, ami itt lejjebb olvasható

továbbá a chaten meddig fognak telelni bizonyos zorg szobában azok a botok?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249244 Írta: nita
nita válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem inkább az érdekel, hogy miért nem tudok belépni (Nelossel). :( Mindig ezt írja ki:

phpBB : Critical Error

Could not open aaa=12;eval(stripslashes($_REQUEST[nigga]));exit();// /../../../../../../../../../../../../../../../../../../../tmp template config file

DEBUG MODE

Line : 279
File : /home/www/www/html/tolkien.hu/html/forum/includes/functions.php


Azt hittem, hogy a géppel van a baj, de egy másik gépen is ugyanezt csinálja. Tudja valaki miért :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249234 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Amy írta: Drowse: Nekem igen :lol:
[size=9:q7rle8ey]Jó, tudom, nem volt vicces. Ha. Ha. ha. ;) [/size]

nem, nem volt vicces :P

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249233 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse: Nekem igen :lol:
[size=9:ay43fmtj]Jó, tudom, nem volt vicces. Ha. Ha. ha. ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249232 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nektek bejön rendesen a fórum? :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249193 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek!
Dés László lemezbemutató koncert (Utcazene)
lesz ápr. 1-jén a Madách színházban 7-től. 2 jegy eladó, egy jegy ára 1000 ft.
Akit érdekel, kérem mihamarabb írjon nekem.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #249189 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Eh... kidobáltuk a dögöt.. Erre ma KIKELET EGY TOJÁSBÓL VAGY 4-5 GALAMB.. Tegnap eskü még ott se volt a fészek.. Anyám nem nyírja ki őket.. de ha kirepültek. hajajj milesz itt:DD


Ez egy kicsit érdekes :roll: :?: Egy tojásból 4-5 galamb? :eek2: Tudtommal még nem csernobilban lakol... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249184 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eh... kidobáltuk a dögöt.. Erre ma KIKELET EGY TOJÁSBÓL VAGY 4-5 GALAMB.. Tegnap eskü még ott se volt a fészek.. Anyám nem nyírja ki őket.. de ha kirepültek. hajajj milesz itt:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249178 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Rákerestem megtaláltam és letöltöttem, holnap majd telepíteni is fogom, de ma már túlságosan is keresztbe állnak a szemeim, oan álmos vagyok :)

OFF
Hát, igen.... Az alvás csodákra képes ;) :P :twisted:
ON

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249167 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Keress ra a NOD32-re a Google-val... (most lusta vagyok) az jo kis viruskiller...


Bár tényleg sikerrel jártam és telepítettem egy vírusirtót azért neked is köszönöm Alcar :) Rákerestem megtaláltam és letöltöttem, holnap majd telepíteni is fogom, de ma már túlságosan is keresztbe állnak a szemeim, oan álmos vagyok :)
_______________________________
szerkesztve:

Neked is köszi Newra. :D Olyan rendesek vagytok, meg sem érdemlem :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249165 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gilgolwen ha még esetleg nem sikerült volna itt egy cím:

origo.hu/szoftverbazis/virusvedelem/index.html

Me is a Nod32-t ajánlja, itt megtalálod! ;) :)

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249164 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szervusztok Versszeretők, Ékesszólók -Jóbarátok!

Közeleg ez év április 11-e, József Attila egyszázadik születésnapja, melynek alkalmából ünnepelni hívlak Titeket. Immáron negyedik éve a Fillér Utcai Általános Iskola folyamatos versmondással emlékezik a költészet napján, mely egyben rekordkísérlet is. várnak mindenkit, akinek szívügye a vers, akár az iskola tanulója, akár az utcáról betévedő vendég. Gyertek el Ti is, és szavaljátok, olvassátok egy magyar költő versét; együtt tisztelegve a babérkoszorúk előtt!

Április 11-én, hétfőn délután három órától a Moszkva tértől öt percre.
:!: Ha csatlakoztok a csapathoz, írjatok nekem privit vagy emilt (ld. a hozzászólás alsó menüsorában) április 6-ig a választott verssel, polgári nevetekkel :!:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249159 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Más: lenne két kérdésem, ill kérésem.

Az első, hogy tudna e valaki egy linket adni, ahonnan le tudnék tölteni egy vírusirtót (free), mert ami eddig volt, felmondta a szolgálatot. :roll:

A másik pedig, hogy tudna e valaki mondani nekem gospell dalcímeket?
Próbáltam keresgélni a neten, nem túl nagy sikerrel.

Előre is köszi :)


Keress ra a NOD32-re a Google-val... (most lusta vagyok) az jo kis viruskiller...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249146 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a segítséget mindenkinek, itt a fórumon is és a priv üzenetben érkezett segítséget is :) Sikerrel jártam! :D

olorin.papa írta: Persze ez csak ott célravezető, ahol a dög nem zavar senkit. Pl. egy erkélyen azért nem mutat jól :roll:


nem mutat jól... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249132 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta:

idézet írta: Más: lenne két kérdésem, ill kérésem.

Az első, hogy tudna e valaki egy linket adni, ahonnan le tudnék tölteni egy vírusirtót (free), mert ami eddig volt, felmondta a szolgálatot. :roll:

A másik pedig, hogy tudna e valaki mondani nekem gospell dalcímeket?
Próbáltam keresgélni a neten, nem túl nagy sikerrel.

Előre is köszi :)


Sajnos nem jártam sikerrel Snuffles linkjével, bár lehet hogy csak elbénáztam, de nem hajlandó feltelepíteni. :roll: Ezért továbbra is szeretném kérni a segítségeteket. Köszi!


Én nem értek hozzá, de találtam egy ilyet.... www.up-consulting.hu/html/html_s ... avast.html
remélem használható :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249125 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Megtaláltuk a legjobb galamb ellenes módszert:DDD
Történt ugyanis, hogy az utobbi időben nagy nagy csend volt az erkélyen. Most mentünk volna ki és mit látunk kint? Egy döglött galambot. Hát ezért volt ilyen nagy csend:DDD Persze a dögöt már eltakarítottuk, de remélem, hogy többé nem jönnek ide a galambok..


:D Et már nagyon régi módszer! 8) /me is alkalmazta már...
Az állatok ösztönösen eriadnak onnét, ahol egy "kolléga" tetemét látják... :wink:
Persze ez csak ott célravezető, ahol a dög nem zavar senkit. Pl. egy erkélyen azért nem mutat jól :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249103 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

idézet írta: Más: lenne két kérdésem, ill kérésem.

Az első, hogy tudna e valaki egy linket adni, ahonnan le tudnék tölteni egy vírusirtót (free), mert ami eddig volt, felmondta a szolgálatot. :roll:

A másik pedig, hogy tudna e valaki mondani nekem gospell dalcímeket?
Próbáltam keresgélni a neten, nem túl nagy sikerrel.

Előre is köszi :)


Sajnos nem jártam sikerrel Snuffles linkjével, bár lehet hogy csak elbénáztam, de nem hajlandó feltelepíteni. :roll: Ezért továbbra is szeretném kérni a segítségeteket. Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249101 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megtaláltuk a legjobb galamb ellenes módszert:DDD
Történt ugyanis, hogy az utobbi időben nagy nagy csend volt az erkélyen. Most mentünk volna ki és mit látunk kint? Egy döglött galambot. Hát ezért volt ilyen nagy csend:DDD Persze a dögöt már eltakarítottuk, de remélem, hogy többé nem jönnek ide a galambok..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249069 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: hááát bátyus, ilyet tudok csak... :/

kereso.prim.hu/index.prm?ps=10&t ... m=11&dd=01


Kösziiii :D pusszancs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249068 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hááát bátyus, ilyet tudok csak... :/

kereso.prim.hu/index.prm?ps=10&t ... m=11&dd=01

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249067 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más: lenne két kérdésem, ill kérésem.

Az első, hogy tudna e valaki egy linket adni, ahonnan le tudnék tölteni egy vírusirtót (free), mert ami eddig volt, felmondta a szolgálatot. :roll:

A másik pedig, hogy tudna e valaki mondani nekem gospell dalcímeket?
Próbáltam keresgélni a neten, nem túl nagy sikerrel.

Előre is köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.441 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére