BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 5 hónapja #250776 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta:
MA letettem a forgalmi vizsgát, végre megvan a JOGSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :
Iru. :wink:


:P Gratulálok! Akkor mát értem miért ültettek gumifákat az utak mellé... :roll: :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250766 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adelard: én egy nappal idősebb vagyok nálad beeeeeee :tongue: De ettől függetlenül remélem, még sokáig tagja leszel ennek a fórumnak.

Irunien írta: Szijasztok!!!!!4
:D :D
Muszáj megosztanom Veletek!!
MA letettem a forgalmi vizsgát, végre megvan a JOGSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: :dance: :dance: :mrgreen:
Mostmár vigyázat az utakon...váááááááááááááá :evil3:

Iru. :wink:


Bár ez a Jókívánságokba tartozna, akkor is: GRATULA!!! :hello:
Ja, és remélem, nem felejted el, melyik keréknek a legkisebb a fordulatszáma a kanyarokban ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250763 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adelard pusszancs Néked! Örülök, hogy itt vagy nekem!
:hello: :bounce: :up: :dance:
Majd koccintunk vmikor! :cheers: :D


Irunien gratula Neked! :bounce: :dance: :up:
Szeretnék Ltünni az utakról! :disappear: :twisted: :mrgreen:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250757 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Irunien írta: Szijasztok!!!!!4
:D :D
Muszáj megosztanom Veletek!!
MA letettem a forgalmi vizsgát, végre megvan a JOGSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: :dance: :dance: :mrgreen:
Mostmár vigyázat az utakon...váááááááááááááá :evil3:

Iru. :wink:


Remélem tudsz sakkozni! Nem kell ugyanis minden futót, gyalogot vagy lovat ütni...


Pontosan!! :D Szortírozz egy kicsit.. ;)

'-Ez megfelel.. ennek rosszul áll a szénája.. levele..! '

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250753 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Alyr Arkhon írta: Nos kedveseim, segítséget szeretnék kérni, ugyanis:

Egy személyes okból adódóan pénzre volna szükségem, méghozzá nem is kevésre, ráadásul gyorsan.
Anno felajánlották egyesek, hogy befizetnek VGre meg ilyesmi, és egy hasonló pénz-összedobásra volna szükségem.

Azzal a kitétellel, hogy 3-4 hónapon belül az egészet visszafizetem, az utolsó fillérig.

Úgyhogy ezzel útjára indítanám az E-terv mintájára az A-tervet, és nagyon számítok rátok.
(adakozni tkp bármilyen összeget lehet, eléggé nagyonsok pénzre van szükségem, úgyhogy minden jól jön)


UI: Sajnos éppen emiatt a csokiosztás 3-4 hónapig szünetel.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250749 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:2egd4n7o]Alyr,én már jeleztem, hogy valamennyit tudnék adni, de a mégegyszer "kedveském"-nek szólintasz, ne számíts egy lyukas garasra se... :twisted: [/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250735 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Szijasztok!!!!!4
:D :D
Muszáj megosztanom Veletek!!
MA letettem a forgalmi vizsgát, végre megvan a JOGSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: :dance: :dance: :mrgreen:
Mostmár vigyázat az utakon...váááááááááááááá :evil3:

Iru. :wink:


Remélem tudsz sakkozni! Nem kell ugyanis minden futót, gyalogot vagy lovat ütni...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250733 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijasztok!!!!!4
:D :D
Muszáj megosztanom Veletek!!
MA letettem a forgalmi vizsgát, végre megvan a JOGSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: :dance: :dance: :mrgreen:
Mostmár vigyázat az utakon...váááááááááááááá :evil3:

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250730 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a gáz, hogy ez BP-n nemérvényes, merthogy hiába akkor érvényesíted amikor jön az ellenőr.. nem veszi érvényesnek... Tudom mert próbáltam.. Meg ha leszállítana hát oké szállítson le... De eze még plusszba büntetnek is... mondjuk azzal egy napig utazhatok:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250728 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok ehhez a szép "korhoz" :P :lol: 8) :hello: :cheers: :agree: :itscool:

Lényegében ennyit :P
Én csak 4 hónapja vagyok, de nagyon tetszik a hangulat (egy-két apróságtól eltekintve.) Itt nem néznek hülyének, amiért rajongok Tolkienért! :D
És megoszthatok minden élményemet az emberekkel.

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250726 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adelard, még vagy 3x33 évet!!! Örülök, hogy szeretsz itt lenni!! magam is így vagyok ezzel... :P :P :P :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250677 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, nemtudom ezt hova kéne írnom, de valahol szeretném megemlíteni:
Pont ma 3 éve vagyok a tolkien.hu-n! :bounce: :D :dance: Köszönöm nektek ezt a 3 évet, mindenkinek, akit itt megismertem és akivel beszéltem legalább egy szót is:) Remélem sokáig megmarad még ez a társaság, és összetart jóban-rosszban, még akkor is ha vannak néha problémák(azok mindenhol vannak). Szeretlek titeket;)
:grouphug:
pussszancs
Adelard

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250658 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Leguanember írta: Szervusztok Versszeretők, Ékesszólók -Jóbarátok!

Közeleg ez év április 11-e, József Attila egyszázadik születésnapja, melynek alkalmából ünnepelni hívlak Titeket. Immáron negyedik éve a Fillér Utcai Általános Iskola folyamatos versmondással emlékezik a költészet napján, mely egyben rekordkísérlet is. várnak mindenkit, akinek szívügye a vers, akár az iskola tanulója, akár az utcáról betévedő vendég. Gyertek el Ti is, és szavaljátok, olvassátok egy magyar költő versét; együtt tisztelegve a babérkoszorúk előtt!

Április 11-én, hétfőn délután három órától a Moszkva tértől öt percre.
:!: Ha csatlakoztok a csapathoz, írjatok nekem privit vagy emilt (ld. a hozzászólás alsó menüsorában) április 6-ig a választott verssel, polgári nevetekkel :!:


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250652 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De milyen aranyos a BKV részéről , hogy előre bejelentik :) az ember felkészülhet rá lelkiekben :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250639 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: de ne feledd ez a helyijárat :P


:D Helyijáratoztam 2 évig :lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250636 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de ne feledd ez a helyijárat :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250632 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice írta:

olorin.papa írta:

Toma gazda írta: Bezzeg Pesten könyű szidni az ilyen vállalatokat, de vidéken más a helyzet.

MErt ha kötözködsz a sofőrrel egyszerűen leszállít vagy az ellenőr ha meg nem vagy hajlandó addíg nem megy tovább a bsuz avgy ilyesmi


:D Én tudnék róla beszélni, mennyi huncutságot találnak ki az utasok... :P


Adj jó tippeket! DE csakis használhatót :P


Talán a legegyszerűbb, hogy tartassz egy jegyet a kezedbe, és amikor az ellenőr kéri, akkor gyorsan érvényesíted.
Le már nem dobhat, mert van jegyed, és le sem szállíthat.
Esetleg bevallod, hogy azért nem lyukasztottál előbb, mert kevés a pénzed, és azt gondoltad, hogy most bliccelsz :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250626 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Toma gazda írta: Bezzeg Pesten könyű szidni az ilyen vállalatokat, de vidéken más a helyzet.

MErt ha kötözködsz a sofőrrel egyszerűen leszállít vagy az ellenőr ha meg nem vagy hajlandó addíg nem megy tovább a bsuz avgy ilyesmi


:D Én tudnék róla beszélni, mennyi huncutságot találnak ki az utasok... :P


Adj jó tippeket! DE csakis használhatót :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250624 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Bezzeg Pesten könyű szidni az ilyen vállalatokat, de vidéken más a helyzet.

MErt ha kötözködsz a sofőrrel egyszerűen leszállít vagy az ellenőr ha meg nem vagy hajlandó addíg nem megy tovább a bsuz avgy ilyesmi


:D Én tudnék róla beszélni, mennyi huncutságot találnak ki az utasok... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250609 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: én segítenék neked, de egy fityingem nincsen. ne haragudj. :(

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250588 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bezzeg Pesten könyű szidni az ilyen vállalatokat, de vidéken más a helyzet.

MErt ha kötözködsz a sofőrrel egyszerűen leszállít vagy az ellenőr ha meg nem vagy hajlandó addíg nem megy tovább a bsuz avgy ilyesmi

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250569 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panda írta: Előre látom, hogy itt általános és szervezett ellenőrnyuvasztó akciókra kell felkészülni. :D
Vesszenek a süskék!!!!!!!!


:D :D Rerveik szerint mindjárt a lejáratnál várják az embereket, és sas szemmel figyelik a jegy érvényesítést, vagy a bérletet. :twisted:
Szvsz megkellene próbálni inkább jegyet venni! :urukhai2: :urukhai1:
Esetleg felhúzni a varázsgyűrűt :disappear:

Ulmo! Nem tudom kire gyanakodol, de az biztos, hogy eggyel kevesebb... :smokin:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250561 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előre látom, hogy itt általános és szervezett ellenőrnyuvasztó akciókra kell felkészülni. :D
Vesszenek a süskék!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250555 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: :D Csütörtöktől a metrókon fokozott ellenőrzés várható... :D

az apjuk kiskésit... rühellem a békávét. :)
(és akkor a királykisasszony megcsókolta a villamost és átváltozott békávé...)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250552 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nos kedveseim, segítséget szeretnék kérni, ugyanis:

Egy személyes okból adódóan pénzre volna szükségem, méghozzá nem is kevésre, ráadásul gyorsan.
Anno felajánlották egyesek, hogy befizetnek VGre meg ilyesmi, és egy hasonló pénz-összedobásra volna szükségem.

Azzal a kitétellel, hogy 3-4 hónapon belül az egészet visszafizetem, az utolsó fillérig.

Úgyhogy ezzel útjára indítanám az E-terv mintájára az A-tervet, és nagyon számítok rátok.
(adakozni tkp bármilyen összeget lehet, eléggé nagyonsok pénzre van szükségem, úgyhogy minden jól jön)


UI: Sajnos éppen emiatt a csokiosztás 3-4 hónapig szünetel.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250550 Írta: @Papsajt
@Papsajt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most elnézést kérek. Rengeteg a dolgom. Nem érek rá beszélgetni. Máris szedem a lábam. Lótok-futok, mégse tudok lefogyni. Majd később megint benézek. Ha bármire szükségük van, csak rázzák meg a csöngőt, Noba rögvest itt terem. Ha nem jönne, akkor csöngessenek is meg kiabáljanak is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250546 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ez megint olyan mint annak idején a permi akcio... szánalmas..


Én azért körbenéznék a dunántúli fórumosok körében... Egy-két név kissé gyakran bukkan fel kedves @Papsajtunk IP-címe mellett :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250543 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: :D Csütörtöktől a metrókon fokozott ellenőrzés várható... :D


szűjjenek sünt... ha nem majdnem 4000forint lenne a bérlet hanem kétezer akkor valszeg venném.. de négyezerből egy honapig reggelizem..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250540 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Csütörtöktől a metrókon fokozott ellenőrzés várható... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250531 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Snuffles írta:

Rabyn írta: Ez megint olyan mint annak idején a permi akcio... szánalmas..

Permí, meg VagyNem, meg VagyDe, meg még egy páran...


tényleg még mindig itt tart valaki, vagy csak én értek félre valamit? Ugye, ez az utóbbi? (Reménykedőtekintet-emotikon)


Már csak az a kérdés, hogy ki rejlik a név mögött! :roll:
Ha valami "régi" fórumos, akkor még sokáig csinálja, de hya valami "divatozó" vidám gyerek, akkor majd hamar beleun...
Mi majd mindkettőt kivárjuk. :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.451 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére