BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 5 hónapja #251651 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már beraktam egy topicba, de több ember látja itt :)
"Ez most nagyon OFF, de nincs ötletem, h hova írjam!
Valószínűleg hallottatok a Nagy Könyv programról, amely az olvasás népszerűsítéséért jött létre. Egy játék során lehet regisztrálni kedvenc magyar- és külföldi regényedet.... A jelöltek közt ott van Tolkien is... NE HAGYJUK, HOGY HARRY POTTER LEDÖNTSE A GYŰRŰK URÁT A TRÓNRÓL!
Egyszóval: www.nagykonyv.hu -> regosztráció -> szavazás :) "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251642 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta:

Rabyn írta: Én majd Decemberben fogom ünnepelni:)


énis, énis :)

bár az oldalra meg a chatira már 2002 nyarán rátaláltam de regelni csak decemberben regeltem a fórumon :)


Én meg júli 20-án regltem az új oldalon (bár láttam anno a régit is), első hozzászólásom szeptember 14-én született, csetre meg december elején merészkedtem. :D (hülye memóriám, mindenféle dátum a fejemben marad, pl 2001. január 5-én, 21:05-kor a Nat. Geo.-n vetítettek egy filmet a Loch Ness-i szörnyről. :mrgreen: Csak azt nem tudom, minek. :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251637 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Én majd Decemberben fogom ünnepelni:)


énis, énis :)

bár az oldalra meg a chatira már 2002 nyarán rátaláltam de regelni csak decemberben regeltem a fórumon :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251626 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Kérdés: ti nem szoktátok összetéveszteni a 2-5 éves gyereke visítást állathangokkal? (Nyávogás, vonítás, vakkantás stb? ) Én egy ideje azt figyelem, hogy gyanúsan hasonlítanak egymásra, és közben a gyerkek adják ki magukból eme hangokat.. lehet, hogy az óvoda közelsége tsze rosszat, meg elnézést a gyereketől, de ti nem halljátok?


Ilyet én is szoktam hallani, nem vagy egyedül. :D
Mondjuk 1x meg egy macskáról hittem, hogy gyerek :oops: :D
Lehet, hogy ez a kisgyerekek adottsága és a felnőttek mivel nem visítanak eleget már nem tudják ezt produkálni? ;) :lol:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251623 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérdés: ti nem szoktátok összetéveszteni a 2-5 éves gyereke visítást állathangokkal? (Nyávogás, vonítás, vakkantás stb? ) Én egy ideje azt figyelem, hogy gyanúsan hasonlítanak egymásra, és közben a gyerkek adják ki magukból eme hangokat.. lehet, hogy az óvoda közelsége tsze rosszat, meg elnézést a gyereketől, de ti nem halljátok?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251622 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: www.frigolux.hu/33.html
tulajdonképpen szerintem ez groteszk. elnézést kérek mindazoktól, akiket ez a link/oldal sért személyes meggyőződésükben.

Szerintem meg így nem groteszk. Akkor lenne groteszk, ha lenne egy külön ajtó rajta a személyzet behütött colájának, sörének és málnás joghurtjának, a felvágottról és a sajtról nem is beszélve. És persze ha lenne rajta jégkocka adagoló is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251536 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Izé....

Gratula minden évfordulosnak.

Heeee én meg már elmúltam két éves.Itten :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251531 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: www.frigolux.hu/33.html

tulajdonképpen szerintem ez groteszk. elnézést kérek mindazoktól, akiket ez a link/oldal sért személyes meggyőződésükben.

Nekem a neve tetszik :lol: Keresetlen és érthető - bár minden terméket ilyen egyszerű és céltudatos nevekkel illetnének :lol:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251527 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: Kedves emberek, és egyéb állatformák.
Szeretnék nektek elmondani valamit.
Ahogy egy nagyon kedves barátom mondta volt,

ez az egész világ egy sz*r
exit exit exit

csak ennyi lettem volna 2005 nemlétező tavaszának egyik csodálatos éjszakájáról, Orsieéktól, miközben Zarándok itt állt mellettem, és a hátamat simogatta.

szeretem a jó bort, kár, hogy nem létezik.

ez impresszió.


Űristen, és én ezt most olvasom :D Jó bor igenis van, legfeljebb ritka, viszont a gyömbér az gondolom ízlett :mrgreen: És Piccee Pitchs forevör.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251514 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én majd Decemberben fogom ünnepelni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251502 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Minerva írta: Én ma vagyok három éves.... :oops:

Gratulálok Min!

(Bár sokan vagyunk itt, akik ebben az időben ünneplik 3. regisztrációs napjukat)

Jó, igazából már vagy három és fél éve koptatom itt a klaviatúrát, de az új fórumon ekkor regisztráltam. Csak azért 10-én, mert akkor jöttem haza Londonból :) Ah, de szép is volt...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251498 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: www.frigolux.hu/33.html

tulajdonképpen szerintem ez groteszk. elnézést kérek mindazoktól, akiket ez a link/oldal sért személyes meggyőződésükben.


Hát igen... fura belegondolni, hogy a fő termékcsoportjaiknál a háztartási, kereskedelmi stb. hűtők felsorolása mellett a kórházi hűtők is szerepelnek. :roll: de ha egyszer ezzel foglalkoznak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251496 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.frigolux.hu/33.html

tulajdonképpen szerintem ez groteszk. elnézést kérek mindazoktól, akiket ez a link/oldal sért személyes meggyőződésükben.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251495 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meleth_lin írta: Gratula minden évfordulósnak! :D

Én meg most vettem észre, hogy holnap leszek két éves... :roll:


Gratula neked is! :hello: :bounce: :)

Ebből a szempontból me nagyon gyerek cipőben jár :oops: :P majd, csak májusban leszek fél éves :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251489 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula minden évfordulósnak! :D

Én meg most vettem észre, hogy holnap leszek két éves... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251371 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Minerva írta: Én ma vagyok három éves.... :oops:


Még sokszor ennyit Neked itt. Addig is: @-->-


Csatlakozom!!!


És mindenkinek még sok- sokszor ennyi itt ttöltött időt, akik mostanában ünneplik regisztrációs évfordulójukat!

(Nem lehetne valamit szervezni az évfordulósok részére, valami talifélét?)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251349 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
öregek vagytok 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251345 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Én ma vagyok három éves.... :oops:

Gratulálok Min!

(Bár sokan vagyunk itt, akik ebben az időben ünneplik 3. regisztrációs napjukat)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251331 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Én ma vagyok három éves.... :oops:


Még sokszor ennyit Neked itt. Addig is: @-->-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251330 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Min a három évhez! :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 5 hónapja #251328 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GRAT Fio és Min :itscool: :dance:

Estel: remélem nem hoztalak zavarba a furi elköszönésemmel :oops: 8) csak köszönni szerettem volna... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251325 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ma vagyok három éves.... :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251282 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
végignéztem a táboboros cuccok egyrészét... :lol: :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251213 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice írta: Hüpp-hüpp.. :cry: /me nagyon szeretett volna menni, de minden 3órára van inne!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:


me is szívesen ment volna, de hát nem jött össze :( remélem legközelebb sikerül ott lenni...

Panni írta: /me hazaért... de élménybeszámolót majd holnap írok :P ... Előzetesben csak annyit: Elsősorban: Köszönöm Oisin és Elryn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


már nagyon várom ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251211 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hüpp-hüpp.. :cry: /me nagyon szeretett volna menni, de minden 3órára van inne!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251210 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me hazaért... de élménybeszámolót majd holnap írok :P ... Előzetesben csak annyit: Elsősorban: Köszönöm Oisin és Elryn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251205 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:bounce: :hello: Gratula neked is Fio! :hello: :bounce: :D

Nagyon kihalt a fórum ... jó persze TK. Szóval érthető. :) De ha már TK, haza ért már valaki? Kérhetnénk egy élménybeszámolót? :D Előre is kösziii!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251176 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudjátok, hogy lehet a legolcsóbb de legjobb minőségben előhívatni digitális fényképeket?
kb 40 képet akarok megcsináltani (nem nem egyszerre)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251173 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
re Sil! :D
Grat Csigaaaaa!!!! :hello:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251172 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Sil!!! :) Hiányoztál, miért nem voltál????


Te jó Isten, én meg 5.-én voltam itt három éves. Már tudok járni és beszélni. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.364 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére