BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #224162 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Zizzo. Én se szeretem a focit.. (csak jáccan de azt meg nemtudom.)


Szánom bánom vétkemet, hogy ki mertem fejteni, hogy nem kedvelem a focit, és vhogy nem érzem erre a fórumra valónak. Amugy jáccani én is szeretem, nézni nem ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224161 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki szeretne segíteni Svinnek az avatarok szétválogatásában, az jelentkezzen a svindler@tolkien.hu -n :!:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223990 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta:

elodyke írta: sziasztok

na azvan hogy megujult megint a statisztika :) ) már onnan is el lehet érni a csetet..
a címe
elodyke.uw.hu/stats

remélem aki eddig nem tudott feljönni csetre az mostmár föltud.. (talán)

Szerintem nem sokkal többen mint eddig. Ugyanis a tiéd ugyanúgy működik mint a "hivatalos" kliens...
Ellenben folyamatban van egy olyan program tervezése, amellyet tényleg használhatnak azok akiknél (pl iskolákban, kolikban) le van tiltva a csetelés. A project a "megvalósíthatósági tanulmány" stádiumban tart.


Na igen, különösen az fog tudni chatelni, aki még a tolkien.hu- ra sem jöhet föl, mert a gépe kapásból bedöglik tőle. Immádom érte... :evil:

Úgyhoyg /me kénytelen könytárból fórumozni...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223989 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM, FIGYELEM , eddig már 7 ember csatlakozott, ha érdekel a dolog, jelentkezz te is!!!
Ide írj: szurkulet.fw.hu (fórum/szeretnék csatlakozni/toborzás)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223982 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egy próbát azért megér. de jól néz ki legalább ott :) ha már arról van szó lássák is hogy mi az..
lényeg..:
guruljunk le és jó lesz :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223978 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: sziasztok

na azvan hogy megujult megint a statisztika :) ) már onnan is el lehet érni a csetet..
a címe
elodyke.uw.hu/stats

remélem aki eddig nem tudott feljönni csetre az mostmár föltud.. (talán)

Szerintem nem sokkal többen mint eddig. Ugyanis a tiéd ugyanúgy működik mint a "hivatalos" kliens...
Ellenben folyamatban van egy olyan program tervezése, amellyet tényleg használhatnak azok akiknél (pl iskolákban, kolikban) le van tiltva a csetelés. A project a "megvalósíthatósági tanulmány" stádiumban tart.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223960 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: Mégse változtatom meg,mert h hangzik már h Morocco??? :D :D :D


Ezt azért Észak-Afrikában ne emlegesd, mert besértődnek a helyiek, különösképpen a marokkóiak.
Ha Morocco lennél lenne rólad elnevezve egy ország... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223903 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nép!
Lehet nálunk a gitár önképző vasárnap! Mit szólnátok egy du. 2 órai talihoz a Boráros téren, én meg kimegyek elétek a Szent Imre téri HÉV-megállóba. :idea: Visszajelzéseket várok a Zene topicban vagy priviben/e-mailben! :wink:
Akinek van kedve-ideje jönni, jöjjön! :wink:
Kincső

u.i.: tel.számom: 06/30 520 6447

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223895 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elgondolkodtam azon,h neven "Nim" tagja milyen összefüggésbe hozható rocker mivoltommal :D És arra jutottam,h totális ellentét :D
Mégse változtatom meg,mert h hangzik már h Morocco??? :D :D :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223894 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szürke:D MIkor megláttam az új avatart :D DDDD Jézusom,annyira ász vagy :D
(Öcsikém,nővérednek bejön ;) )

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223891 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: na azvan hogy megujult megint a statisztika ) már onnan is el lehet érni a csetet..
a címe
elodyke.uw.hu/stats

remélem aki eddig nem tudott feljönni csetre az mostmár föltud.. (talán)

Toma gazda írta: lehet nálam van a hiba de nem jön be

Nekem bejön.. és Előd, grat, ez qrva yó lett! :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223869 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
lehet nálam van a hiba de nem jön be

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223863 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok

na azvan hogy megujult megint a statisztika :) ) már onnan is el lehet érni a csetet..
a címe
elodyke.uw.hu/stats

remélem aki eddig nem tudott feljönni csetre az mostmár föltud.. (talán)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223859 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hmmm :)

Szürke... :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223852 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aralataion írta: Mester! Szürke!
Végre megnyíltál előttem is! Annyira boldog vagyok most, hogy láthatom AZ Arcot! Rögtön jobb lett a kedvem, a két napja tartó háromórás alvások után. Mosolyt csaltál fiatalosnak nem nevezhető orcámra...
Bár itt a gépteremben úgy érezhették, hogy vicsorgok, de NEM!
Jó látni, hogy a többi fórumozó is láthatja azt, amit én. Pedig elsőre azt hittem én vagyok a kiválasztott, akinek elsőként MEGJELENTÉL.
stb...

Amúgy nagggyon ütős az új avatarod!

Béke Veled!

Boldog vagyok hogy másdokat megörvendetethettem! Boldogok akik fórumozhatnak, mert övék a mennyek országa. Áldásom a gépteremre, és a többi fórumozóra. Legközelebb a géterem többi lelke számára is elhozhatod az üdvösséget, ha megmutatod nekik a képet...

Aralataion: az Ég adjon neked sok időt, kényelmes vetett ágyat (esetleg pár huncut angyalkával...)

stb...

Csinci: hozhatod a britnit!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223841 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
T. Biológus szekció!

ajánlom figyelmetekbe a köv. linket, remélem érdekesnek találjátok majd.
A link egy minimális szakmai angoltudást követel, de sztem azért meg lehet érteni.

www.luchau.org/writing/elven_genetics.htm

a fenti link a tüdék hajszínének genetiakaui levezetése. Ma találtam, gondoltam megosztom Veletek, hátha még nem tudtok róla.
pussz-)

TOVÁBBÁ:
mindenkinek ajánlom figyelmébe a www.yetisports.org honlapot...online games, és válogassatok-))) 6 féle játék, öt kombinációjából penthatlon és a hetedik, ami még nincs fenn, de kaptok linket (megj. ezért megérte feliratkozni az újdonság-listára-))) ) A YETI és a pingvinek vlágkörülli útra invitálnak! nem kerül semmibese megnézni-)))

yeti1.yetisports.org/_beta_yetisports7/

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223807 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kissé vidámabb téma:

Ezt próbáljátok ki!!!

www.arcadetown.com/dstarbattle/index.asp

Team-deathmatch-ben verhetetlen vagyok :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223804 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Részvétem... :(
Nekem is voltak, csak megundorodam tőlük és kidobáltam őket. A kertbe. :lol: A trópusiak hatalmasak, nem?


Azok lehettek volna... :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223803 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részvétem... :(
Nekem is voltak, csak megundorodam tőlük és kidobáltam őket. A kertbe. :lol: A trópusiak hatalmasak, nem?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223801 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsi koromban nekem is voltak csigáim, de azok nem megdögölöttek hanem szétmásztak a lakásban, és apa kidobálta öket:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223800 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szegény csigák.. (nem boncoltad fel öket, hátha kiderül mi bajuk volt?)


1.) Sajnos nem vagyok malakológus* :roll:

2.) K**** büdösek voltak, úgyhogy inkább eltemettük őket amilyen gyorsan és amilyen mélyre csak lehetett... :dead:


*Csiga-tanász

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223799 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény csigák.. (nem boncoltad fel öket, hátha kiderül mi bajuk volt?)

Zizzo. Én se szeretem a focit.. (csak jáccan de azt meg nemtudom.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223792 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Felagund írta: A csigáim megdöglöttek :cry: Éltek kb 1 évet :bawling:

Hogyhogy? Hány volt? Egyszerre mind? Ahát csigák?
(Nem kérdezek sokat, ááá :oops: )
Szegények :cry:


2-en voltak... :cry:

Valószínűleg betett nekik a hideg idő, meg az alacsony páratartalom (mert ezek trópusi jószágok (voltak))

A temetés meg már megvolt tegnap...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223790 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...May Thou Resteth In Peace, Little Snail...
ahányan csak voltak... :crying:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #223787 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: A csigáim megdöglöttek :cry: Éltek kb 1 évet :bawling:

Hogyhogy? Hány volt? Egyszerre mind? Ahát csigák?
(Nem kérdezek sokat, ááá :oops: )
Szegények :cry:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223786 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: kisfiam, szégyen szemre el foglak fenekelni, ha pimaszkodsz -)))


Ez tényközlés volt :P
Most tényleg: mutass egy olyan gólját, ami nem közvetlenül az ötös környékéről lőtt (leszámítva a tizenegyegyeseket)

Más: A csigáim megdöglöttek :cry: Éltek kb 1 évet :bawling:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223778 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
drága bratyókám: ez nagyonbeteeeeeg-))))
de azé hiányzol is ám, pedig most anuykád biztos nagyon csulkik-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223775 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcar millyenn tanitványaid vannak neked??? :mrgreen:

wááááááááááááááá

:nagyonröhög:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223774 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mester! Szürke!
Végre megnyíltál előttem is! Annyira boldog vagyok most, hogy láthatom AZ Arcot! Rögtön jobb lett a kedvem, a két napja tartó háromórás alvások után. Mosolyt csaltál fiatalosnak nem nevezhető orcámra...
Bár itt a gépteremben úgy érezhették, hogy vicsorgok, de NEM!
Jó látni, hogy a többi fórumozó is láthatja azt, amit én. Pedig elsőre azt hittem én vagyok a kiválasztott, akinek elsőként MEGJELENTÉL.
stb...

Amúgy nagggyon ütős az új avatarod!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223768 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma hallottam... :roll:

- Tanítónéééénniiiii!!!! Mi annak a szörnynek a neve, aminek a szájából kijön egy másik száj, savas a vére és bántja az embereket???
- Hmmm hát, sajnos nem tudom kisfiam, de valahol biztos ÉL ILYEN...

aaaaaaaaaaaaaaaa.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.634 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére