BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 napja #222614 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A február az nem igazi tél. Az csak amolyan utójáték... :D
Mire kivittek titeket kisgyerekként a szabad ég alá, már tavasz volt.

Bezzeg én a december eleji születésemmel... :D :D


Eszed tokja nem igazi tél :mrgreen: ... feb. 6 meg javában zimankó meg zúzmara...
erről írta nagy koszorús költőnk:

Haj, de nagyon zúz, mar a
Februári zúzmara!!!

Mellesleg errefelé a Bakonyban nagyon állat a február... jókora hó, piszok hideg, a macskák farka letörik a kanyarban, ha a BMCS köp egyet, az koppan a földön, meg ilyenek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222610 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az Anna is mindenhol Anna ha jol tudom:D)

Mellesleg én augusztus 15ei vagyok (az ugyebár nyár vége) és ha nem hideg van hanem hó azt nagyon szeretem. (ha már van hó akkor lehet hideg is csak ezt az esos szutykot ami most van azt utálom). És a meleget is jól bírom ha nem kell hegyetmászni 30 fokba:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222607 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jók ezek a szavak más nyelveken:)
permí kedvence az angol "busy" (elfoglalt, szorgalmas, stb) szó...
na, a derék lóképűek mintha gondoltak volna arra, hogy az ő nyelvüket magyar anyanyelvű tanárok is fogkák oktatni magyaroknak...
No, az "u" betű kiejtése az angolban többnyire U vagy kb. A... nos bármelyik hanggal kiejtve ugye eleggé lol...
erre ez az egy szó "i"-vel ejtendő... "bizi"... így elkerülhetjük a frenetikus röhögést óra alatt:)

(ami azért csak-csak bekövetkezik nálam:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222598 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: Erről jutott eszembe egy idézet, a kalevala.freeblog.hu naplócskából:[/color]

[size=9:53wrj1y5]"Ahogy Finnorszägban Pasi nevu fiuk leteznek, ugy kaptam en is meg a jobbegyenesemet a nevemmel kapcsolatban.Idezem a finn-magyar szotärbol:ORSI=gerenda,rud(amin a tyukok ulnek).Ezt a kiäbränduläst..Magyar legenyek!Ha odajönne hozzätok egy läny valami istenhätakitudjahelyröl es az lenne a neve,hogy gerenda,komolyan tudnätok venni???!!!!!"[/size]

8O :mrgreen:

Wazz, ez rettenetes... nyüff :heu: :eek4:
Amúgy meg svédül a "kaka" anyit tesz, mint sütemény :mrgreen: Ez se semmi...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222587 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: [size=9:ty3j3lrd]"Ahogy Finnorszägban Pasi nevu fiuk leteznek, ugy kaptam en is meg a jobbegyenesemet a nevemmel kapcsolatban.Idezem a finn-magyar szotärbol:ORSI=gerenda,rud(amin a tyukok ulnek).Ezt a kiäbränduläst..Magyar legenyek!Ha odajönne hozzätok egy läny valami istenhätakitudjahelyröl es az lenne a neve,hogy gerenda,komolyan tudnätok venni???!!!!!"[/size]


Igen, Finnországban vigyázni kell... mondjuk a magyar beszédben gyakran előforduló "persze" szó hallatán igen furán néznek a finnek... ott ugyanis egész mást jelent... :)

...de a legszebb, amikor egy finn és egy magyar írásban tanítja egymást a másik nyelvre... van ilyen finn szó: alkoholista... :roll: (csak épp az "s"-t "sz"-nek ejtik, és azt jelenti, hogy alkoholból...) :roll:

lökött finnek!!! :wink:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222578 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Milyen szerencsénk van, hogy a Viktória mindenhol Viktória!
Mi, Cica? :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222577 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz egzecíroztat de nembiztos.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222576 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Abe sensei meselt egy edzotaborrol, ahova erkezett par magyar kendoka. Volt ott egy lurko, akit az anyja allandoan egreciroztatott (remelem, jol irtam), es ilyenkor mindig mondta a nevet. A magyarok alig birtak magukba folytani a rohogest, aztan Abe sensei megkerdezte, hogy mi olyan vicces a srac neveben? Aztan elmagyaraztak, hogy nalunk a Masatoshi eleg viccesen hangzik ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222574 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: A Tarja nevű finn hölgyeknek egy szavuk se lehet...

[Artemisz: Orsi két hét múlva jön hozzám :wink: ]


Már csak azért se mert ha nem veszi őket komolyan valaki akkor _Neo levágja...

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222571 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tarja nevű finn hölgyeknek egy szavuk se lehet...

[Artemisz: Orsi két hét múlva jön hozzám :wink: ]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222564 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Ezt muszáj elmesélnem neketek, mert olyat LOLtam rajta, hogy csak na:

Gazdasági német óra kellős közepén ülök és a tantónéni egyszercsak felvés egy szót a táblára:

der Beleg*

8O 8O 8O
:lol: :lol:
8)

Csak kicsit néztek ám furám rám a padtársaim, hogy én meg mit vigyorgok :P :mrgreen:

*-[size=9:ysu1chpu]amúgy, ha vkit érdekel bizonylatot jelent :D szegény Beleg nem elég, hogy csúnya véget ért, de hogy a neve ilyen rémséget jelentsen, hát ez siralmas :wink: [/size]


Ó, de gáz!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Erről jutott eszembe egy idézet, a kalevala.freeblog.hu naplócskából:


[size=9:ysu1chpu]"Ahogy Finnorszägban Pasi nevu fiuk leteznek, ugy kaptam en is meg a jobbegyenesemet a nevemmel kapcsolatban.Idezem a finn-magyar szotärbol:ORSI=gerenda,rud(amin a tyukok ulnek).Ezt a kiäbränduläst..Magyar legenyek!Ha odajönne hozzätok egy läny valami istenhätakitudjahelyröl es az lenne a neve,hogy gerenda,komolyan tudnätok venni???!!!!!"[/size]

8O :mrgreen:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222553 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én október 12-ie vagyok, és nem szeretem a nagy hideget. Inkább a höség. De csak katonaság óta, amikor majdnem megfagytunk egy minusz huszas téli hadgyakorlaton a nagy havas semmiben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222549 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A február az nem igazi tél. Az csak amolyan utójáték... :D
Mire kivittek titeket kisgyerekként a szabad ég alá, már tavasz volt.

Ez rágalom! Kénytelen vagyok megvédeni a február becsületét, mert az még TÉL a javából!!!
Ráadául én igencsak a hónap elején láttam meg a napvilágot, megaztán amikor hazavittek a kórházból csipős hideg volt a javából :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222530 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Drowse / Gurrisurye írta: Persze, hogy arra....
Másik böngészőben a fórumot sem hozza be....


Roppantul érdekes.
Pedig egyelőre a chat is működik.

nem tudok mit mondani.

Ajánlom, fenyegesd meg egy nagy kalapáccsal a gépedet. Meg szokták táltosodni tőle. :D


hát cucc

asszem reboot hamarosan

CHATELNI AKAROOOOOk!!!!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222529 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta: Persze, hogy arra....
Másik böngészőben a fórumot sem hozza be....


Roppantul érdekes.
Pedig egyelőre a chat is működik.

nem tudok mit mondani.

Ajánlom, fenyegesd meg egy nagy kalapáccsal a gépedet. Meg szokták táltosodni tőle. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222528 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, hogy arra....
Másik böngészőben a fórumot sem hozza be....

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222525 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta:

Alyr Arkhon írta:

Drowse / Gurrisurye írta: ááááááááá, nem enged fel a chat!!!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling:

sem a tolkien.hu-ról, sem mircről nem tudok felmenni:(((((((((((


Mit ír ki/miért nem enged?


a tolkienhu főoldal nem jön be, a mirc pedig aszondja 'Unable to resolve server'


Biztos, hogy a www.tolkien.hu ra keresel rá?
Ugyanis ha a tolkien.hu nem megy akkor a fórum sem.
A chat pedig egyelőre működik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222522 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Drowse / Gurrisurye írta: ááááááááá, nem enged fel a chat!!!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling:

sem a tolkien.hu-ról, sem mircről nem tudok felmenni:(((((((((((


Mit ír ki/miért nem enged?


a tolkienhu főoldal nem jön be, a mirc pedig aszondja 'Unable to resolve server'

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222521 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta: ááááááááá, nem enged fel a chat!!!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling:

sem a tolkien.hu-ról, sem mircről nem tudok felmenni:(((((((((((


Mit ír ki/miért nem enged?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222519 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ááááááááá, nem enged fel a chat!!!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling:

sem a tolkien.hu-ról, sem mircről nem tudok felmenni:(((((((((((

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222511 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A február az nem igazi tél. Az csak amolyan utójáték... :D
Mire kivittek titeket kisgyerekként a szabad ég alá, már tavasz volt.

Bezzeg én a december eleji születésemmel... :D :D


Amikor én születtem (márc.11.), szakadt a hó. Viszont szeretem a hideget és a telet is, mert oylankor kritálytiszta a levegő. Amit nagyon szeretek, az az indián nyár- magamban el is neveztem "arany ősznek". Olyankor az ember kezd magába fordulni, szemlélődni, és ekkor a legerősebb a "minden múlandó, de minden újjászületik" érzés.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222510 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valószínűleg van némi átmenet az évszakok között, mert én meg pl. - bár március végi vagyok - inkább elviselem a vacogtató mint az izzasztó időjárást... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222507 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A február az nem igazi tél. Az csak amolyan utójáték... :D
Mire kivittek titeket kisgyerekként a szabad ég alá, már tavasz volt.

Bezzeg én a december eleji születésemmel... :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222484 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Hehe, lehet hogy én fordítva vagyok bekötve, vagy mi? Én februári vagyok, és utálom a hideget, a hűvöst, a zimankót, a vacogást, a didergest, a cidrit, stb, stb, stb... es tudom, hogy ezzel nem vok egyedül!!!

Csatlakoznék! Akkor én is forditva vagyok bekötve ;)
FSZSZ rulzik :D
[size=9:32y2dq77](permi szintén februári)[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222479 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta:

Zizzo írta: Állítólag az összel/télen születettek jobban bírjáka hideget... nekem olyan 16-17 fok az üzemhőmérsékletem... tegnap jó is volt... de bakker éjszaka már fagyott!!!

Igen, ez így van. Tapasztalat. Fim télen született. Addig az alsó hőmérsékleti határig, amíg ki bírja az ember lehelni a levegőt és az nem zuhan a lábára tömbbéfagyva, miközben megkérdezi tőle: nem fázol? - nos ő addig nem fog fázni. Talán ha egy kicsit hidegebb van.

Legnagyobb félelmem hogy egyszer hozzányúl a Naphoz és az kihúl, aztán megnézhetjük magunkat. Szerinte poén lenne, és kellemes idő.


Hehe, lehet hogy én fordítva vagyok bekötve, vagy mi? Én februári vagyok, és utálom a hideget, a hűvöst, a zimankót, a vacogást, a didergest, a cidrit, stb, stb, stb... es tudom, hogy ezzel nem vok egyedül!!!
Fim nem semmi 8O

Más: Tim, jó poén lehetett:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222456 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt muszáj elmesélnem neketek, mert olyat LOLtam rajta, hogy csak na:

Gazdasági német óra kellős közepén ülök és a tantónéni egyszercsak felvés egy szót a táblára:

der Beleg*

8O 8O 8O
:lol: :lol:
8)

Csak kicsit néztek ám furám rám a padtársaim, hogy én meg mit vigyorgok :P :mrgreen:

*-[size=9:1ow0sqx0]amúgy, ha vkit érdekel bizonylatot jelent :D szegény Beleg nem elég, hogy csúnya véget ért, de hogy a neve ilyen rémséget jelentsen, hát ez siralmas :wink: [/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222365 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt a Jókívánságok topic jelentkezik: gratu.
Nekem még 15 napom van hozzá és tegnap "ünnepeltem" a 100. hozzászólásomat.

Gillz: Nekem naggggyon tetszik az 5leted. Benne vagyok. Halloween vagy a győri cucc talán alkalmas ilyesmire. Bár nem nagyon szeretnék Győrbe extradark(legalábbis magamhoz képest) módon furikázni. Szal szerintem erre vagy a halloween vagy, ha rendezünk erre külön talit ill. ha lesz vimpártali, az alkalmas.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222355 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akárhogy is van, abban biztos lehetsz, hogy gratulálunk hozzá! :hello: :cheers:
;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222350 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta: [size=9:29w83x0l]BIGOFF
Ha ma van október 14-e (amiben természetesen sosem lehetek biztos), akkor ma lettem itt egy éves :)
/BIGOFF[/size]


Márpedig ma van!

:hello:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #222348 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:lc80kimk]BIGOFF
Ha ma van október 14-e (amiben természetesen sosem lehetek biztos), akkor ma lettem itt egy éves :)
/BIGOFF[/size]

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.408 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére