BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 napja #223186 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: Gilloth: tartom magam ahhoz, hogy rohadt mázlista az az osztály! :D D


Hát nem mindenki van oda az értékekért.
Én kiteszem a lelkem, tünde harcost festek az osztályfalra, és még van, aki nincs megelégedve... :roll: :mrgreen:

Sajnos Tolkient nem értékelik mindenhol. A legtöbb helyen csak nevetnek rajtunk, azon, hogy milyen dilinyós aktivisták vagyunk. A Szigetről is vannak olyan történetek, amiket az évfolyamtársaimtól hallok. MTT-s előadásra azért mentek, hogy egy jót röhögjenek. :x
Szerintem meg kéne válogatni, hogy hol szereplünk, mert van olyan hely, ahol tényleg nincs benne semmi köszönet... :?
Nem mindenki érdemel meg minket! :!: :roll:

Gilloth: Természetesen ezeket nem rád értettem, mert óra közben fogékonyabbak, meg hálásabbak is! :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223184 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Nekem is még ilyen 7-8. órában kell angolt tartani, még tiszta jó, h nem érettségiznek. Mindenki éhes, fáradt, izé, mi a csudát lehet már olyankor tanítani? :o :?:
Múltkor rossz kislány voltam: átvettünk egy párbeszédet, aztán, a Szilből meséltem nekik, akit nem érdekelt, szépen csendben csinálta a biosz háziját..- (remélem a kolleganőm nem olvassa a fórumot :oops: )

Igen, tudom, rossz tanár vagyok, nem fognak nálam semmit se tanulni... :roll:


Mért, anyu?? Ez tök jó :D :lol: Én örültem volna nagyon ha ilyen angoltanárom van!! :D :mrgreen: ;)
[size=9:1lfk67wt]ui: örülök h megjavult a neted:D[/size]

Sirgon: Egyetértek;) bár én nem csak ezt szeretem a télben.. hanem egy csomó minden mást is : karácsony, szilveszter, korizás.. ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223151 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldamyn írta: Ui.: Boldog szülinapot, Sirgon!

Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy. :)

A télböl egyedül a szüzhavas tájat szeretem, mikor még a fák és bokrok is fel vannak öltöztetve, és ropog a csizmád alatt a hó. Néha itt ott egy állat nyom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223145 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*1etért*

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223141 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gilloth: tartom magam ahhoz, hogy rohadt mázlista az az osztály! :D D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223126 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, én október eleji létemre nem igazán tudok nyilatkozni. A hideggel amolyan pártatlan viszonyban vagyok. Néha jó egy kicsit nem a 40 fokban ájuldozni, de a magam részéről mégis jobban szeretem talán a meleget. (Az más tészta, hogy a túl meleget nem bírom. Mert, néha hajlamos nálam olyan dolgokat előidézni, hogy 5 embernek kell kiskanállal összekaparnia a földről. Hogy be szoktak ilyenkor pánikolni! :twisted: ) A hideg csak akkor jó, ha nem tart sokáig.
Ellenben milyen kellemes is a legropogósabb télben, amikor az ember (ember?) átfagyva, csurom vizesen beállít haza, leülni a fűtőtest mellé fél liter forró teával és az ablakon át bámulni a hóesést!

Ui.: Boldog szülinapot, Sirgon!

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223123 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Múltkor rossz kislány voltam: átvettünk egy párbeszédet, aztán, a Szilből meséltem nekik, akit nem érdekelt, szépen csendben csinálta a biosz háziját..- (remélem a kolleganőm nem olvassa a fórumot :oops: )

Hátööö és ha angolul olvasnál föl nekik belőle:D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223117 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Igen, tudom, rossz tanár vagyok, nem fognak nálam semmit se tanulni... :roll:


Dehogynem :itscool:

Profi MTT-sek lesznek :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 napja #223116 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is még ilyen 7-8. órában kell angolt tartani, még tiszta jó, h nem érettségiznek. Mindenki éhes, fáradt, izé, mi a csudát lehet már olyankor tanítani? :o :?:
Múltkor rossz kislány voltam: átvettünk egy párbeszédet, aztán, a Szilből meséltem nekik, akit nem érdekelt, szépen csendben csinálta a biosz háziját..- (remélem a kolleganőm nem olvassa a fórumot :oops: )

Igen, tudom, rossz tanár vagyok, nem fognak nálam semmit se tanulni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223114 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Február igenis még tél
és a tél jo
Meg télen születni is :P

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223065 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, ezt be kell írnom:

Kikapott a Chelsea!!!

Az Arsenal 5 pont előnnyel vezeti a bajnokságot!!! :hello: :dance:
(és immár 49 mérkőzés óta veretlen a bajnokságban :!: )

Hát, igen...
Az élet apróbb-nagyobb örömei :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #223028 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jahátigen nekem má van asszem 7.. (nem bírtam felkelni meg egyszer annyira szédültem, hogy eljöttemutolsó kettöröl, persze nem engedett el a tanár merthogy ketten elöttem már hazamentek, de én még is eljöttem, és vittem orvosit és nem igazolta le :/ láttatok már ilyet?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #223025 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk is vot heti 34, de azokban nem votak ilyen furi nevü tantárgyak... minden esetre tudom milyen idegesítő (azé vot 19 igazolatlanom)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #223004 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: A szerda durva... 8O de csak heti 32 óra, nekünk 32+2 a plusz két angollal (ami elvileg nem kötelező de mindenki jár), a németeseknek meg 36 (nekünk olaszosoknak nincs +óránk). De tavaly is 32 volt (8.-ban!). Mondjuk persze, ezért 8osztályos gimi, és mi még pont nem esünk bele az óraszámcsökkentésbe (a tesómék eggyel alattunk már igen, és képesek voltak pont a 2. nyelvet elvenni tőlük... :shake: ).


És...
2600! :dance:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222961 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem, figyelem, közérdekű közlemény...

NAGYON MEGKÉREK MINDENKIT, AKI AKAR JÖNNI HALLOWEENRE, AZ MOST JELENTKEZZEN!!!!


A CD-fűben lenne, ahová a bérleti díj 60000 FT, tehát minél többen megyünk, annál kevesebb jut egy koponyára.
Eddig 34en vagyunk, de azért ennél többen kéne jönni...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222921 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az enyim itt van.. szerintem rémes.
www.freeweb.hu/gyzyke/orarend.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222920 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Foggalmam nincs a holnapi órarendemről(fősuli=szervezetlenség), de majd felhílak ha jövök, elvben ugyis közel van a koli... (Duna Plaza).

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222914 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
asszem este 6ig. De ha mész/jösz szólj feltételnü:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222906 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: FIGYELEM!

Lehet, hogy késön szólok, de a sulinkban lesz véradás holnap 13:00tol. A cím: Bp. Kassai u 2 Kanizsay Dorottya eü szki. Újpest kpig kell jönni a kék metróval és ott fel balra majd egyenesen és ott egy nagyon csunya sárga épület.
Ha esetleg valaki jönne, és adna vért az diktálja be azt is, hogy ismeri s 11/a ba jáór Kádár Annát. (kapok érte ötöst)


Meddig lehet menni? Mer lehet beugrok... rég adtam vért.

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #222897 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!

Lehet, hogy késön szólok, de a sulinkban lesz véradás holnap 13:00tol. A cím: Bp. Kassai u 2 Kanizsay Dorottya eü szki. Újpest kpig kell jönni a kék metróval és ott fel balra majd egyenesen és ott egy nagyon csunya sárga épület.
Ha esetleg valaki jönne, és adna vért az diktálja be azt is, hogy ismeri s 11/a ba jáór Kádár Annát. (kapok érte ötöst)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #222874 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM már HÁROM ember jelentkezett fordítónak, vagy fejlesztőnek, írjál te is ha szivesen segítenél.

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #222866 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát nekem nem megy a link

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #222856 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: szisztok..
csak annyit szeretnék mondani, hogy megint van chates statisztika ;)
egy kicsit több infóval mint eddig ... :)

www.tar.hu/elodyke/chat/tolkien_hu.html

há'csak ennyi..

sziasz


Tökjó :)
[size=9:1o63qgs4]Estel meg még pár ember miért nem a nickjén szerepel? :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #222828 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szisztok..
csak annyit szeretnék mondani, hogy megint van chates statisztika ;)
egy kicsit több infóval mint eddig ... :)

www.tar.hu/elodyke/chat/tolkien_hu.html

há'csak ennyi..

sziasz

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #222791 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

amberblood írta:

Rabyn írta: Az Anna is mindenhol Anna ha jol tudom:D)


Anna finnül az antaa (adni) ige felszólító módú, tegező alakja... Tolkien valamelyik nyelvében meg ajándék... egy kis finn-tünde párhuzam... :wink:


Valóban. Anna a Quenya nyelven: ajándék, az anta- ige pedig adni. JRRT nem kevés szót használt fel a finn nyelvből. Az Anna név jelentése amúgy "Isten ajándéka", így Quenya nyelven: Eruanna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #222788 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Az Anna is mindenhol Anna ha jol tudom:D)


Anna finnül az antaa (adni) ige felszólító módú, tegező alakja... Tolkien valamelyik nyelvében meg ajándék... egy kis finn-tünde párhuzam... :wink:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222689 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah, februárban van a legnagyobb tél!!! '99-ben is 4napos hószünet volt meg másfélméteres hó:)) az anygon rulzz volt:D (legalábbis itt "Északon" de ha jól emléxem akkor az egész országban:) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222623 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja asszem akkor nem járt a vonat sem. Én meg még kicsike voltam és anya nem mehetett el nélülem sehova se, ezé nem tudott elmenni a nagymamája temetésére. (Asszem arra de nem biztos, hogy arra)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222617 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Február rúlz... méghogy nem igazi tél... 87-ben amikor /meszületett ha jól emléxem khm... a nagy az nem volt megfelelő kifejezés a hó szintjére... ennyit arról, hogy az nem tél :P

VÍZÖNTŐK RULZ!

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #222615 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki volt tavaly Várgesztesen az emlékezhet rá, hogy március 14én ott még térdig ért a hó!!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.393 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére