BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hete #221946 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt kérek elnézést a Halloweenbeli offokért, mivel ez is off lenne ott.

(lehet törölgetni)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221938 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Dae/siss írta:

Toma gazda írta: skacok ki akar majd lejönni fürödni a Balcsiba? 8)


És éjjeli szalonnasütésre a Pilisbe? ;)


Utóbbi jobban hangzik...


Majd Alcar leinvitálom ugye Alcar??? :twisted:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221936 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh hát nekünk központi van.. és akkor jön amikor 13° alá megy a hőm. HKiiirály.. tegnap már volt valami fütés.. Viszont honap vehetem elő a télikabátomat:/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221935 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta:

Toma gazda írta: skacok ki akar majd lejönni fürödni a Balcsiba? 8)


És éjjeli szalonnasütésre a Pilisbe? ;)


Utóbbi jobban hangzik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221934 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: skacok ki akar majd lejönni fürödni a Balcsiba? 8)


És éjjeli szalonnasütésre a Pilisbe? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221933 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
skacok ki akar majd lejönni fürödni a Balcsiba? 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221931 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta:

Toma gazda írta: Mi is udvaron tesizünk tök király :D főleg amikor hó van megy jég :D


Én tegnap 20:40-kor fociztam!
Na ehhez mit szólzok? :lol:


Én tegnap éjfélkor gyakoroltam kint a kertben... (+2 fok volt, megnéztem)


Óóóóó, sensei Alyr!
*leborul*

:lol:


:lol: :lol: :lol:

Ezt csak arra írtam, hogy nem csak ti vagytok olyan hülyék, de azér még imádni lehet... :D :D :lol:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221930 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta:

Toma gazda írta: Mi is udvaron tesizünk tök király :D főleg amikor hó van megy jég :D


Én tegnap 20:40-kor fociztam!
Na ehhez mit szólzok? :lol:


Én tegnap éjfélkor gyakoroltam kint a kertben... (+2 fok volt, megnéztem)


Óóóóó, sensei Alyr!
*leborul*

:lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221928 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Toma gazda írta: Mi is udvaron tesizünk tök király :D főleg amikor hó van megy jég :D


Én tegnap 20:40-kor fociztam!
Na ehhez mit szólzok? :lol:


Én tegnap éjfélkor gyakoroltam kint a kertben... (+2 fok volt, megnéztem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221921 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim,

ha... esetleg... valami csoda folytán... :oops: valakinek lenne egy felesleges Nightwish-koncertjegye... vagy tud valakit, akinek van...

...az megkeresne engem... ??? (06-20-9414-833 - vagyis most inkább priviben, mert otthonmaradt a telefonom...)


Nagyon-nagyon megköszönném...


Kótyagos Melian, aki le fog maradni a Nightwish-koncertről :cry:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221919 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta: Emberek.

Mondjátok meg nekem, az ember miért nem bírja tartani a száját, amikor kéne? :cry: :?


Ezt fejtsd ki kérlek bővebben!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221916 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek.

Mondjátok meg nekem, az ember miért nem bírja tartani a száját, amikor kéne? :cry: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221915 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Mi is udvaron tesizünk tök király :D főleg amikor hó van megy jég :D


Én tegnap 20:40-kor fociztam!
Na ehhez mit szólzok? :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221914 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi is udvaron tesizünk tök király :D főleg amikor hó van megy jég :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221908 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne is mondd! Egész nap a suliban fagyoskodom ma is. No persze! Mi mást is tehetnék?
Az ablakok cúgosak, fűtés nincs (na jó, ma már haladtak a korral és a radiátor nem volt hidegebb a levegőnél... de melegebb se).. Van viszont tesióra. Fűtetlen teremben (van, akinek az udvaron- szegénykék) és rövidnadrágban. Brrrr.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221902 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Permí is FSZSZ... és csatlakozva a fagyosokhoz: utálom a hideget... brrrr!!! Nagyon szép a téli táj... jeges, befagyott tó... viharos szél kergette nádas... befagyott ladik... szakadó hó... ugye milyen romantice? Azám!!! Ezt a képet nézegetem a téli estéken egy pohár borral vagy meleg teával a kezemben (a kép a radiátor felett van), nekem ennyi elég a hideg szépségeihez :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221899 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jacopo,Mau,Vezér ... fagyosszentek :twisted:

én akkor fűtök be amikor akarok még nyáron is :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221872 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk már fütenek! Nálam igen változó, hogy mennyire vagyok fázós. Azt figyeltem meg, hogy mikor fázós vagyok, akkor a kezem és lábam is hideg, gyengélkedik a "belsö fütésem". Ilyenkor igénylem a magas külsö hömérsékletet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221864 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fagyos Szentek mi?
Itt tegnap este, amikor bringával mentem át Leppävaaraba szvsz 0 fok alatt volt shimán - ha csak azt nézem, h a hömérséklet 2-4 fok körül volt, add hozzá a menet szeletés megkapod, hogy mennyire fázott a macska a bringán. Asszem dizájn csíkos cicakesztyü nem véd...
Tehát j´fagyoskodást, asszem én hawaiiozok! 8)

De van triplaüveges ablakom, és már szeptember közepe óta fütök... :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221854 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Timona írta:

Alyr Arkhon írta: Timona: 24 fok? Jesszusúristen, nem főttök meg?
Nekem néha a 17 is sok...

Akkor lehet, hogy csak perminek van problémája a hőérzetével :) , mert 24 fokban is shimmmán tud fázni, ergo néha erre a °Cra is pulcsit húz :P


Forró vérű leány lehetsz te ha 24 fokban fázol... szvsz... :D

Permí 20 fokban ha fúj a szél, még simán pulcsit húz :D Amúgy meg én a 25-30 fokot kedvelem igazán, enyhe szellővel. Szóval Timona, együttérzek! Neked is be kéne lépni a FSZSZ-be (Fagyos Szentek Szövetsége) :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221852 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Alyr Arkhon írta: Timona: 24 fok? Jesszusúristen, nem főttök meg?
Nekem néha a 17 is sok...

Akkor lehet, hogy csak perminek van problémája a hőérzetével :) , mert 24 fokban is shimmmán tud fázni, ergo néha erre a °Cra is pulcsit húz :P


Forró vérű leány lehetsz te ha 24 fokban fázol... szvsz... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221851 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Timona: 24 fok? Jesszusúristen, nem főttök meg?
Nekem néha a 17 is sok...

Akkor lehet, hogy csak perminek van problémája a hőérzetével :) , mert 24 fokban is shimmmán tud fázni, ergo néha erre a °Cra is pulcsit húz :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221838 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Vááá hol van az a link ? :)


Parancsolj: pcvilag.muskatli.hu/ :)

Egyébként nálunk kb 2 hete megy a fűtés, mert anyám se szeret megfagyni + a mosott ruhák se száradnának meg soha. 20,5 C fok, elég kellemes az utca hidege után :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221826 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: Mér fáziok itt mindenki?én még le se hoztam a koliba a kabátom ugyhiogy még min 1 hétig kabát nélkül járok
persze itt lenn délen...


Egy ent könnyen beszél... :D
Próbálnád csak a mi vékony bőrünkkel... :D

Timona: 24 fok? Jesszusúristen, nem főttök meg?
Nekem néha a 17 is sok...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221806 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Gondolatokban a múlt héten volt szó az őszinteségről. Egyáltalán nem mindegy, hogy eg közösségban mennyire és milyen módon őszinték az emberek, Itt egész jó a mutató... és jó az is, hogyha az embernek fájdalma van, nem utasítják el...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221805 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Tegnap múlt 2 éve, hogy a fórumon vagyok.


GRATULA! :cheers:

Amit leírtál, az mind nagyon igaz. Én is ezt érzem, ezért szeretek ide járni... :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221804 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap múlt 2 éve, hogy a fórumon vagyok.

Miért is volt jó ez a két év? Sokat tanultam, sokminendikitől, és itt jöttem rá, hogy mi az, ha emberként bánnak velem, és elfogadnak olyannak, amilyen vagyok. Volt olyan, hogy keményen megbántottak, voltak olyan veszekedések, amiket fájt látnom, de örömmel tapasztalatm, hogy ez egy olyan közösség, ami még ismeri a "józan ész" fogalmát, és azt is, hogy a másik véleményét igenis tiszteletben kell tartani.

Ritka az közösség, ahol az emebr szabadon lehet az, aki. Hogyha valamit nem jól csinál, még segítenek is kijavítani. Hogy nem firtatják állandó jelleggel a magánéletét, segítenek, ha kell, és tapintatosan háttérbe vonulnak, ha kell. És rámutatnak, ha az ember hülyeséget csinált, vagy épp tapintatlan volt.

Köszönöm neketk mindent, amit tanultam tőletek, hogy szerettek, és szerethetlek Benneteket!

A Valák vigyázzák lépteiteket!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221782 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Mindenki!

Kérlek, ne felejtsétek el, hogy október 20-ig lehet jelentkezni ( kriszana@tolkien.hu ) a Musical estre, ami november 20-án, az Ipartestületi Székházban kerül megrendezésre.
Várunk minden lelkes szerepelnivágyót (vers, próza, mini-színdarab, dal, zeneszám, hangszeres zene, egyéb kategóriákban).

Köszönettel
kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221778 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mér fáziok itt mindenki?én még le se hoztam a koliba a kabátom ugyhiogy még min 1 hétig kabát nélkül járok
persze itt lenn délen...

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 1 hete - 20 éve 1 hete #221775 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Jut eszembe lehet-e attol fefjájást kapni, hogy egésznap ordibának az ember fülébe?


shimán...
tapasztalat :dead: :crazy: :crap:

Ery kolléga: hát aki balrogoknak parancsol ;) ... mi meg itt fagyoskodunk ;) :)

[size=9:2agy5ldc]amúgy gratula az 1500hoz[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.769 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére