BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hete #221284 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek!

A Zene topicban felmerült, hogy lennénk páran, akik szeretnénk megtanulni valamilyen szinten gitározni - néhányan már tanulnak is -, de nem feltétlenül olyan formában, hogy kötött időpontban tanárhoz járunk stb. Ezért kitaláltuk, hogy csinálnánk egy gitár önképzőkört. Akit érdekel, írjon privit vagy e-mailt!

Úgy gondoltuk, hogy 1-2 hetente találkoznánk valamelyikünk lakásán, és közösen gyakorolnánk, segítenénk egymást, megmutatnánk ki mit tud, aki nem tud valamit az kérdez, stb. Semmilyen kötelezettséggel nem jár, ha kedved+időd van, szólsz és jössz, ha legközelebb nem érsz rá, nem jössz. Az sem feltétel, hogy legyen saját gitárod, mindenesetre előny. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221271 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nem állna.
A bölcsész volt olyan bölcs hogy bölcsésznek ment. ;) :twisted:


Itt a pont. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221227 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Dae/siss írta:

Felagund írta: Nyugodj meg, ez egy egyszeri, és soha vissza nem térő esemény volt... :?
Másként nem írtam volna ide ;)


Jóvanna, nem rontom el örömöd.... :roll:

[size=9:16duoaop]de akkor is ideges vagyok, a búsba is[/size] :P :mad: :evil3:


Nyugi, már nem örülök...
Elég a kiértékelés is...
Egy bölcsésznek kettéállna a füle tőle :twisted:


Legfeljebb, ha megcsinálja a biológus helyett :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221225 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Dae/siss írta:

Felagund írta: Nyugodj meg, ez egy egyszeri, és soha vissza nem térő esemény volt... :?
Másként nem írtam volna ide ;)


Jóvanna, nem rontom el örömöd.... :roll:

[size=9:kqnx64ck]de akkor is ideges vagyok, a búsba is[/size] :P :mad: :evil3:


Nyugi, már nem örülök...
Elég a kiértékelés is...
Egy bölcsésznek kettéállna a füle tőle :twisted:


Nem állna.
A bölcsész volt olyan bölcs hogy bölcsésznek ment. ;) :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221224 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta:

Felagund írta: Nyugodj meg, ez egy egyszeri, és soha vissza nem térő esemény volt... :?
Másként nem írtam volna ide ;)


Jóvanna, nem rontom el örömöd.... :roll:

[size=9:2kxs2h6q]de akkor is ideges vagyok, a búsba is[/size] :P :mad: :evil3:


Nyugi, már nem örülök...
Elég a kiértékelés is...
Egy bölcsésznek kettéállna a füle tőle :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221222 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Nyugodj meg, ez egy egyszeri, és soha vissza nem térő esemény volt... :?
Másként nem írtam volna ide ;)


Jóvanna, nem rontom el örömöd.... :roll:

[size=9:36eo70t9]de akkor is ideges vagyok, a búsba is[/size] :P :mad: :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221220 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta:

Felagund írta: BAAAKKEER!

TÖK DURVA!!!

Nem kellett megírnom a legdurvább fizkém beugró ZH-t, mi több (mondván, hogy "maga ezt már úgyis tudja!") mérnem sem kellett, kaptam kiértékelendő adatsort, oszt' csá!

Szép az élet! :dance:


én-ilyenkor-szoktam-vérengzeni

és a bölcsészkar a pite, mi? :?

[size=9:223wpcxa]Nekünk bezzeg egy órával tovább tartotta a tanár az órát, és nem nyugodott, amíg engem is le nem referáltatott, pedig már egy kb...tt nehéz zh-t is írtunk előtte.... [/size]

Nyugodj meg, ez egy egyszeri, és soha vissza nem térő esemény volt... :?
Másként nem írtam volna ide ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221219 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: BAAAKKEER!

TÖK DURVA!!!

Nem kellett megírnom a legdurvább fizkém beugró ZH-t, mi több (mondván, hogy "maga ezt már úgyis tudja!") mérnem sem kellett, kaptam kiértékelendő adatsort, oszt' csá!

Szép az élet! :dance:


én-ilyenkor-szoktam-vérengzeni

és a bölcsészkar a pite, mi? :?

[size=9:2gx4x0zw]Nekünk bezzeg egy órával tovább tartotta a tanár az órát, és nem nyugodott, amíg engem is le nem referáltatott, pedig már egy kb...tt nehéz zh-t is írtunk előtte.... [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221194 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu mindenkinek!

Artemisz:

A HALLOWEEN SENKIT SE ÉRDEKEL KÍVÜLEM????

Még szép, hogy érdekel. És ha lesz, szinte biztos, hogy megyek. [size=9:nlrigfe0]Amennyire tudom Mírrand is ezen az állásponton van.[/size]

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221191 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Megkaptuk a ZH-t. 10 feladatból 9-et tudtam jól, 1ből pedig maga a feladat volt hibás :D


Az első állattan ZH-m még nekem is majdnem ötös lett :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221189 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megkaptuk a ZH-t. 10 feladatból 9-et tudtam jól, 1ből pedig maga a feladat volt hibás :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221185 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
xenophobentx.uw.hu/

huhh... hallgassatok bele az mp3akba... érdekes! magukért beszélnek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221183 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Előszöris csatlakoznék az RFK-hoz ;)

Másodszor: 5/5 pontos lett az első ZH-m! :D Még nem tudom, hogy 100%-os, vagy csak 90%-os, de perpill nem is érdekel :D (Mondjuk nem volt olyan nehéz, programozás, LINUX-kezelés..)

Harmadszor: nagyon hiányoztok....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221127 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: A HALLOWEEN SENKIT SE ÉRDEKEL KÍVÜLEM???? :cry: [/color]


De, viszont nekem péntekig el kell döntenem, hogy hol akarok lenni okt. 31-én (Kkhalason sakkversenyen, színházban vagy Veletek Halloween-partyn) :arrow: ha addig nem lesz fix hogy lesz, akkor nem tudom mit csinálok... :roll: :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221118 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mmint az RFK? ;) Örülünk neki! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221115 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KÖSZÖNÖM!

El se hiszitek mennyire jól esik most ez nekem.. De komolyan! Szeretlek titeket. (szippszipp)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221112 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÉN IS AKAROK HALLOWEENT!!! Csak épp korlátozva vagyok cseppet, így a szervezést nem tom felvállalni... :(

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221100 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem érdekel, de én nem igazán tudok mit mondani :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221099 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: BAAAKKEER!

TÖK DURVA!!!

Nem kellett megírnom a legdurvább fizkém beugró ZH-t, mi több (mondván, hogy "maga ezt már úgyis tudja!") mérnem sem kellett, kaptam kiértékelendő adatsort, oszt' csá!

Szép az élet! :dance:


Még egy pár ilyen, és nem foglak szeretni! :?

[size=9:1mw4b7q4]NEKED MINDIG MINDEN SIKERÜL BAKKEER! (na, jó, majnemminden... pl. a növényszigorlat... :roll: :evil: [/size]

A HALLOWEEN SENKIT SE ÉRDEKEL KÍVÜLEM???? :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221088 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Talán görögök... ha emlékezetem nem csal, valaha rég tőlük indult a dolog... :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221087 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

(Estel Adániel) írta:

Drowse / Gurrisurye írta: továbbra is szigorúan figyelembe véve az Estel féle értelmezést, lehet négy is, de ez sem túl elfogadott (hogy mindenki megnyugodjon): egyes társadalmi körökben ;) :P

Mindenesetre van egy olyan halvány érzésem, hogy a kvíz által ez a megoldás a legelfogadottabb... :roll: :lol:


miféle perverz disznók írják ezeket???
ejnye :nono: :mrgreen:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221054 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta: továbbra is szigorúan figyelembe véve az Estel féle értelmezést, lehet négy is, de ez sem túl elfogadott (hogy mindenki megnyugodjon): egyes társadalmi körökben ;) :P

Mindenesetre van egy olyan halvány érzésem, hogy a kvíz által ez a megoldás a legelfogadottabb... :roll: :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221035 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:up:

De szép ám!

Ma csak 5 órám volt, bezsebeltem 2 5-öst.
És ráadásul, mivel rájöttem, hogy ma mégsem kell mennem sehova, most itt ülhetek és netezhetek és még az esélyeim is nőttek ezzel, hogy el tudok menni holnap a K@V-ba. :mrgreen:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #221034 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BAAAKKEER!

TÖK DURVA!!!

Nem kellett megírnom a legdurvább fizkém beugró ZH-t, mi több (mondván, hogy "maga ezt már úgyis tudja!") mérnem sem kellett, kaptam kiértékelendő adatsort, oszt' csá!

Szép az élet! :dance:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220982 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
továbbra is szigorúan figyelembe véve az Estel féle értelmezést, lehet négy is, de ez sem túl elfogadott (hogy mindenki megnyugodjon): egyes társadalmi körökben ;) :P

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220981 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta:

Minerva írta:

Drowse / Gurrisurye írta:

(Estel Adániel) írta:

Alyr Arkhon írta: A legújabb honfoglaló kérdés:
Hány darab lába van egy szerelmespárnak?


:D

Helyes válasz: öt?


feltéve, hogy egyikük torzszülött.... :quasi:

Sztem Estel nem így értette.... ;) ;) :mrgreen:


Hát igen, valahogy sejtettem :P

meg aztán a mai világban... ha Estel értelmezése szerint nézzük, akár hat is lehet, bár ez társadalmilag nem túl elfogadott....


Ez az elfogadottság társadalmi/vallási-erkölcsi világnézettől függ :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220980 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta:

Drowse / Gurrisurye írta:

(Estel Adániel) írta:

Alyr Arkhon írta: A legújabb honfoglaló kérdés:
Hány darab lába van egy szerelmespárnak?


:D

Helyes válasz: öt?


feltéve, hogy egyikük torzszülött.... :quasi:

Sztem Estel nem így értette.... ;) ;) :mrgreen:


Hát igen, valahogy sejtettem :P

meg aztán a mai világban... ha Estel értelmezése szerint nézzük, akár hat is lehet, bár ez társadalmilag nem túl elfogadott....

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220973 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: WAZZEG, de sokat kell tanulni!!! :rmad2:

[size=9:3fpyouco]Ez már úgy sejtem, a kibott nagy off határait súrolja...[/size]


Kellett neked annyi órát felvenni :P :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220967 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: WAZZEG, de sokat kell tanulni!!! :rmad2:


Nekem meg KÉNE! :shake:

Az se jobb... :(

Tünc:

Fel a fejjel amíg van, hogy Felát idézzem! :P :mrgreen:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220966 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
WAZZEG, de sokat kell tanulni!!! :rmad2:

[size=9:mesag2yt]Ez már úgy sejtem, a kibott nagy off határait súrolja...[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.775 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére