BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hete #220136 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát elméletileg nálunk is több a fiú de mi informatikus osztály vagyunk (legalábbis részben van 6 humános (egéyszségügyis) is.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220128 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: [size=9:3v7nysku]Ha ez egy kicsit is vígasztal, én se táncoltam a saját szalagavatómon, bár minden próbán ott voltam, hogy bármelyik fiú helyett beállhassak, ha történne valami... de nem történt. :shake:
Sebaj, Dunakeszin bepótoltam. ;) (Az az egy elég is volt, úgyhogy ezt kihagynám... :? )
[/size]


8O
Milyen suli/tánc az, ahol több a fiú, mint a lány?! Én örülnék az olyannak... (Lehet, hogy azért, mert lány vagyok? :D ) Az összes osztály ahová eddig jártam/járok/a párhuzamos osztályok meg 1-2-vel alattam-fölöttem lévők mind lánytöbbségűek voltak; és a tánccsoportok is (sajna)... Nálunk az osztályban a 14 lányra 6 fiú fog jutni a jelen állás szerint... majd 4 év múlva [size=9:3v7nysku](azaz 3, mert a szalagavató táncig már csak 3 év, az érettségiig szűk 4)[/size].

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220098 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:15wxm209]én viszont szeretnék táncolni egyrészt mert nagyon sokáig bánnám ha nem táncolnék másrészt viszont nem fogok csak azért nem táncolni mert a hülye osztályom biba*ott velem...[/size]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220095 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:1ydpo72m]Ha ez egy kicsit is vígasztal, én se táncoltam a saját szalagavatómon, bár minden próbán ott voltam, hogy bármelyik fiú helyett beállhassak, ha történne valami... de nem történt. :shake:
Sebaj, Dunakeszin bepótoltam. ;) (Az az egy elég is volt, úgyhogy ezt kihagynám... :? )
[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220093 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom hogy unjátok márt a fejemet de:

még egyszer kérem h ha lenne egy önfeláldozó hímnemű egyed aki ráérne táncolni a szalagavatómon az irjon egy privit
heti egy próba pénteken fél 4 től fél 5 ig valamint ez dec 10 én (ha jól tom este) lesz előadva szalagavatón
fizetni a tanulásért nem kell csak a frakk kölcsönzést kell fizetni amit felvesz az illető

nagyon fontos lenne mert ha nem találok senkit akkor nem táncolhatok a ssaját szalagavatómon.....

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220036 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az Alexandra Könyvpalotákban október 15-ig akció van, mintegy 5.000 különböző könyvre raktak valami kék matricát, és ha három ilyen kék matricást kiválaszt az ember lánya, akkor a háromból a legolcsóbbért nem kell fizetnie, kvázi kettőt fizet, hármat vihet.

Üzletek listája megtekinthető:
www.alexandra.hu
(itt egy szó nincs az akcióról, én telefonon érdeklődtem, azt mondták, hogy MINDEGYIK boltban érvényes).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219976 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alakuló győri szekció !
Alakulófélben van egy győri szekció,melynek tagjai havonta összejárnak majd, és alkalomadtán közös kreatív tevékenységet is folytatnak, vagy csak egyszerúen jól érzik magukat egymással...
Most egyelőre nem is ez a fontos, csak az, hogy aki győri vagy Győr környéki, és szeretne részt venni ezeken az alkalmakon, az kérem írjon nekem egy e-mailt a tyr_@freemail.hu címre.
Köszönöm!
Arden

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219973 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mégvalami! Ha valaki el tudná nekem mondai Vörösmarty lírai kötészetét azt megköszönném!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219960 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM FONTOS!!

A HUGOMÉK TALÁLTAK EGY KISKUTYÁT AKINEK GAZDIT KERESÜNK!! LEhet, hogy a hugom barántnőjének a mamája tud neki majd gazdit, de ha nem akkor baj van.. a menhelyek nem veszik be, nálunk pedig nem huszem, hogy el fog férni ha megnő (különebn megtartanánk!)
Szóval kérek mindenkit aki tudna neki helyet az szóljon!!! Ja és a menhely nem vette be.. :/ Mert ilyen apró állattal nem foglalkoznak..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219943 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áh Léli fotótárában vannak annál ééérdkesebb képek is:DDDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219919 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerinetm mehetne mindkettő :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219911 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Korán volt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219904 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D :itscool: Miért is ne?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete - 20 éve 3 hete #219901 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HÉ mindenki! Ezt most néztem a tar.leli.húúúról. Nézzétek Drizztet! Beküldjük Az Év Art Fotója pályázatra?

kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=5707063

Azér ez se gyenge:
kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=5707143

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219882 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindíg is utáltam az általánosításokat...ez kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy minden nő olyan, mint amilyenekről a szőke nős viccek szólnak...szal hülyeség...Sztem magnak van igaza...hogy valaki mennyire figyelmes és érzékeny az inkább (nem mondom, hogy teljesen) a neveléstől, és a környezettől függ...
Amúgymeg sokszor az a legkönnyebb dolog...ujjal mutogatni valaki másra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219878 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah...

Tanulni vágyó népek!

Alyr, Angwen, és én tegnap nagyjából megegyeztünk abban, hogy kielégítjük a társaság egyes tagjaiban felmerülő igényt, miszerint szeretnének megtanulni "harcolni".

Mivel valamennyien úgy találtuk, hogy az általunk ismert "harc" fogalom túl tág ahhoz, hogy ilyesmit taníthassunk (és - mi tűrés-tagadás - ennek tanítása meghaladná az "edzők" képességeit), a következő kompromisszumos megoldással állunk elő (fönt nevezettek, + Beleg):

Amit mi tanítani tudnánk, az nem több, mint egyszerű színpadi harc/vívás, ami természetesen magába foglalja a legalapvetőbb technikák (esés, gurulás, ütések, rúgások, védések és alap fegyveres technikák (rövidkard, bot)) elsajátítását.

Ezek megtanulása hangsúlyozottan NEM jelenti azt, hogy az illető bármiféle harcművészeti ágban jártas volna! még annyira sem jelenti azt, hogy egy esetleges harci szituációban elboldogul!!!

Ezzel együtt bátorítunk mindenkit, hogyha - az edzések során, vagy máshogy - kedvet kapna valamilyen komolyabb harcművészeti edzésre járni, tegye! Ezügyben bizalommal fordulhat az "edzők" bármelyikéhez, illetve egyéb illetőkhöz, biztos hogy tudunk neki megfelelő dojot vagy egyebet keresni!

Az edzések péntekenként 16.00-18.00-ig lennének, amíg az időjárás engedi szabad téren (feltehetően a Margitszigeten), a rossz idő beálltával pedig... Nos ezen még dolgozunk... :?
Ha bárkinek van tudomása arról, hogy egy nagyobb tesiterem kiadó lenne ingyen, vagy nagyon olcsón, nagyon kérem jelezze nekem!

Jelentkezni lehet Alyrnál, illetve nálam, priviben!

Üdv!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219865 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vëannë írta: Bocs, hogy közbepofátlankodom...nem ide tartozó dolog: lenne egy darab eladó Nightwish koncertjegyem, ha érdekel valakit, az priviben támadhat!! Elég sürgős lenne, tekintve, hogy mindjárt itt a koncert...

ja, cirka 1 honap ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219862 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta:

Rabyn írta: Az tény, hogy a férfiak nem tanulják meg kimutatni az érzéseiket (kivételeknek tisztelet!! mert találkoztam már kivétellel) mert ugye azt látják otthon azt a nevelést kapják, hogy TE fiú vagy TE nem lehetsz érzékeny, nem sírhatsz, nem mutathatod meg, hogy szeretsz.


Kimutatják, csak egészen más formában, nem úgy, ahogy a nők. Ezért nem szoktuk (férfiak-nők) olyan nagyon megérteni egymást. :vigyorog:


Ezzel egyetértek.

Azzal viszont, hogy az anyai szeretet feltétlen, nemigen. Szerintem kb annyira feltétlen mint az apai, tehát hozzáállás és nevelés kérdése.

Ui: A férfiak és a nők sosem értik meg egymást mert a férfi a nőt akarja a nő meg a férfit ;) (by Karinthy)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219857 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Az tény, hogy a férfiak nem tanulják meg kimutatni az érzéseiket (kivételeknek tisztelet!! mert találkoztam már kivétellel) mert ugye azt látják otthon azt a nevelést kapják, hogy TE fiú vagy TE nem lehetsz érzékeny, nem sírhatsz, nem mutathatod meg, hogy szeretsz.


Kimutatják, csak egészen más formában, nem úgy, ahogy a nők. Ezért nem szoktuk (férfiak-nők) olyan nagyon megérteni egymást. :vigyorog:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219850 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, hogy közbepofátlankodom...nem ide tartozó dolog: lenne egy darab eladó Nightwish koncertjegyem, ha érdekel valakit, az priviben támadhat!! Elég sürgős lenne, tekintve, hogy mindjárt itt a koncert...

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219847 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sztem az érzékenység nem, nemfüggő dolog, úgy ahogy sok más dolog sem nemfüggő!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219798 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ez az... én is szívtam a szüleimmel, mert ők is mindíg abból indulnak ki, hogy én vagyok a hülye, ha konfliktus helyzet van... Mondjuk foglalkoznak velem az tény, néha sokat is. Amugy meg én spec sok fiút ismerek, aki igen is kimutatja az érzéseit, és nem kőszikla, hanem érző lény!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219797 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát nemtudom.. Az tény, hogy a férfiak nem tanulják meg kimutatni az érzéseiket (kivételeknek tisztelet!! mert találkoztam már kivétellel) mert ugye azt látják otthon azt a nevelést kapják, hogy TE fiú vagy TE nem lehetsz érzékeny, nem sírhatsz, nem mutathatod meg, hogy szeretsz. Én biztos nem így fogom nevelni a porontyomat ha majd lesz. Bár lehet, hogy ez náluk valamilyen genetikai cucc. Én csak azt tudom, hogy az apám akkor nem volt ott amikor szükségemlett volna rá. Illetve sosem engem védett meg, hanem mindig másokat. (ha összetűzésem volt egy tanárral akkor őt védte és engem szúrt le,hogy hogy lehet ekkora barom) bár lehet, hogy ezt csak a lányainál alkalmazza mert öcsémért minden követ képes megmozgatni. Mi meg álljunk meg a saját lábunkon és különbenis. (símán elérhette volna, hogy olyan helyre menjek középiskolába amit szeretek is, mégsem tett érte semmit:( és ezért most olyan helyre járok amit egyre jobban uttálok..)
Na mindegy nem lelkizni akarok én itten:)) Csak gondoltam érdemes elolvasni azt a kis levelet, és mindenkinek a fejébe vésni a jövőre vonatkozóan, hogy ne kapjon majd ilyet a saját gyerekétől.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219791 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem az apák törődnek a gyerekeikkel (általában), csak nem mutatják ki/nem úgy, ahogy az anyák. Van a pszichológiában egy elmélet (csak már nem tudom, ki írta, és milyen témakörben - tök jó hogy idén államvizsgázok :D ), hogy az anyai szeretet feltétlen, az apai feltételes. tehát míg egy anya azt mondja/érzi: Csináljon bármit, mégis az én gyerekem, addig egy apának kell valami "eredményt" felmutatni, hogy büszkék lehessenek. Az meg, hogy nem mutatja ki a szeretetét, tipikus férfi tulajdonság, mert ők általában egy kapcsolatban is úgy viselkednek (nem vagyok feminista; szerintem a dolog így van rendjén, vagyis ez egy férfias tulajdonság, és kész). Akkor jön rá az ember, hogy az apja igenis figyel, ha valami baj van, és a szeretete/figyelme tettekben nyilvánul meg. Szerintem ne várja senki, hogy azt hallja az apjától: "Szeretlek, fiam/lányom"
Más dolog, hogy sajnos egyre több szülő van, aki egyáltalán nem törődik a gyerekével; apák, anyák egyaránt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219783 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme sem szereti az ilyen leveleket...
Igazából ez is olyan, amit azoknak kéne elküldeni, akiknek bele kéne gondolni, és akiket tutira nem érdekel...
Sztem ebbe egy jobb érzésű embernek nem kell belegondolnia, mert neki természetes...na mindegy...magánvélemény.
A többi...ilyen beteg...meg olyan beteg...meg ilyen szerencse...meg olyan szerencse...pffff...akinek tudok segítek, akinek nem tudok, annak az érdekében felesleges írni...a szerencsét meg hagyjuk...ha van van :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219782 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:csatlakozik Dínhez:
Az ilyen "rákos-a-gyerekem-de-az-AOL-felajánlotta-hogy-minden-email-után-ad-10-centet" (aminek már akkor sem volt igazságtartalma, amikor évekkel ezelőtt először megkaptam) meg a "kívánj-valamit-és-küldd-tovább-10-embernek-mert-ha-nem-akkor-baj-lesz" típusú levelekből már nekem is nagyon elegem van. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219781 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

trinkler/niotissza írta: OFF
Olvasta valaki a Virágot Algernonnak c. könyvet? Számomra az elmúlt évek egyik legnagyobb olvasmányélménye volt (és nagyon szomorú)

Perme sajna még nem olvasta, de a film rajta van a kedvencei listáján, méghozzá igen előkelő helyen, és a könyv is már évek óta tervbe van véve. :wink:

Trinkler, ne spoilerkedj... szvsz van, aki nem ismeri a sztorit...


Olvasd el gyorsan, nagyon jó könyv! ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219780 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Én is olvastam azt a könyvet, szerintem egy nagyon jó mű, bár én napokig kivoltam tőle borulva..

Más: ezt most kaptam e-mailban, szerintem érdemes elgondolkodni rajta.

>> Az apa hazaér a munkából, és benyit a lánya szobájába.Egy levelet talál az ágyon, azonnal mohón olvasni kezdi, remegő
kezekkel.

> >>

> >> Kedves Anya, Apa,

> >>

> >> Nagy sajnálattal tudatom, hogy elszöktem az új barátommal....


Ilyet én is olvastam...csak fúiskolás cuccal... majd egyszer beírom. Sztm 5letes... ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219779 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már az ilyen boldog-boldogtalannak elküldött maileknél tartunk...

Megkérhetnék mindenkit, hogy a ezirányú levelezéséből hagyja ki a mailboxomat? Valahogy utálok spamet meg láncleveleket kapni.

Köszönöm.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #219768 Írta: wowbagger
wowbagger válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Az enyémet pedig általában csak ajegyeim érdeklik, meg a kapcsolatatim. (amikhez szerintem nem sok köze van..) csak nála nem a foci hanem a rádiója és a baráti köre a fontosabb


Szerintem az, hogy erdeklik a kapcsolataid, meg a jegyeid az bizonyitja, hogy torodik veled. Csak nem ugy es annyira, ahogyan te igenyelned vagy ahogyan szerened.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.733 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére