BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hete #218973 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Noshát, újra itt a fórumon, nemistom mióta. Azóta megjártam Finnországot meg ilyen picike dolgok és most naon depressziós vagyok, ráadásul kint ömlik az eső énmeg nagyon nem teszem jól de Anathemát hallgatok, szal muszáj vki(k)nek sírnom egyet, és hát most ti vagytok az áldozatok. Tehát. Van (volt) egy sulizenekarunk, tavaly alakultunk egy évvégi fellépés erejéig, tök hawaii, még tőletek is ungabungát kértem h sikerüljön a fellépés, sikerült is, minden jó volt. Idén újraszerveződnénk/tünk volna. Első probléma a billentyűs főnök kórházi tartózkodása, másik a szólógitáros szüleinek szigora volt, de zkron belül minden rendeződött: összeálltunk. Jött az igazgatás. Tudni kell h katolikus suliba járok ezer szabállyal és kötöttséggel, és túlzással. És egy nagy jéghegy igazgató úrral... Miután a stúdiót nem kaptuk meg, mondván ott vannak a székek (amiket nem lehet kint hagyni a baromnagy aulában vagy ahogy a billentyűs fogalmazott "tornatermet tud építeni, de egy ötszörötös műanyag bódét nem lehet összeb***ni a székeknek), a tavalyi próbahely aulára is nemet mondott, végül a koleszigazgató sem adta oda a kollégiumi dísztermet. Szóval a billentyűsünk, aki hatalmas szervezőegyéniség amúgy bedobta a törülközőt és kilépett, amíg nem biztosít az iskola helyet. A másik hatalmas szervezőegyéniség vokalistánk meg az osztálytársam, a bgitáros minden szünetben igazgatói iroda előtt ácsorgott és már csak sárkánybarlangnak hívják. Tegnap összegyűltünk egy nagyon depresszív megbeszélésre este, és a tetőtérben találtunk egy raktárhelyiséget, amit tökéletesnek ítéltünk. De ma az igazgatóúr átküldött az ig.h. Zoli bához, mondván ő az óvoda vezetője, és az óvoda lefoglalta már azt a helyiséget... De ő megértő volt, és megoldást próbált keresni. ellenben igazgatóúr olyat mondott h nem az a módja, h ha egy dolog nem sikerül, addig próbálkozunk, míg össze nem jön... Hát mi a rákot nem?! ez az élet lényege. katolikus nevelésről ennyit... szal Zoli bá kisütötte h énekterem hátsó részét el kell keríteni és akkopr ilyet h dobcucc meg erősítő ott lehet hagyni, csak az általam egyébként gyűlölt énektanár beleegyezése kell. Ez a holnap zenéje, de mindenkiből kiszállt a remény és így már keserűen zenélnénk ezeknek... Nem igazán elhihető, hogy egy elképzelhetetlenül nagy iskola nem tud biztosítani az első és valszeg utolsó zenekarának egy helyet, ami amúgy jó, meg csináljuk, közösségeket alkossunk, mittomén, de a szóbeli támogatással nem megyünk semmire. az erős egyéniségű Ferenc atyát meg, aki építtette a sulit anno, kizárják a vezetésből, de ő lesz a következő célpont, legalábbis kéne h legyen, bár már majd mindenki feladta... Szal összefoglalva: szurkoljatok, h énektermet megkapjuk. ráadásként én szombaton nyelvvizsgázom és naon parázok, ezek meg ilyennel b****ák fel az ember agyát... nem gondoltuk h ez ekkora gond lesz... de egyre jobban leírja magát a suli, több rendelkezésüket inkább nem írom le, mer elsírjátok magatokat... kösz h meghallgattatok, nem fontos reagálni...

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218942 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ALCAR!!!:DDDD
ez nagyon brutl:!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218941 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az első önkritikus fénymásoló!!! Ez igen!!! Milyen nyelvi zamatossággal jelzi, hogy valami gebasz van...

katt ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218849 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Más.

"Aoccdrnig to rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe."

:mrgreen:


:mrgreen:

At istself egybe van tudtommal ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218840 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Off:

Kicsit változattam a nevemen. Ery ugyan azt javasolta, hogy változatssam vissza, de én ezt a kompromisszumos megoldást választottam.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218823 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen Vezér Beteg volt ez nem kétséges.... :lol:

SZVSZ érdemes kérni

Én is kérek eggyet!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218814 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem ennyi bőven elég volt a moderátori közlemény kommentálására. A többit, mint Sil is írta, kérlek priviben.
Köszönöm!

[size=9:i45ts8i2]Igen, ittvagyok. Topicgazdaként kötelességem.[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218810 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más.

"Aoccdrnig to rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe."

:mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218806 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mag írta:

Sil írta: *moderátori közlemény*
Az "alszanak-e a vimpárok, és ha igen, hallgatnak-e közben zenét és vajon betakaróznak-e" témakörben folytatott rendkívül érdekfeszítő "beszélgetés" (ill. chatelési rekordkísérlet) törölve, a továbbiakban tőlem kérhető priviben/emailben, .doc formátumban.
*moderátori közlemény vége*


kérem szépen!



Ez most privi volt, vagy e-mail?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218797 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: *moderátori közlemény*
Az "alszanak-e a vimpárok, és ha igen, hallgatnak-e közben zenét és vajon betakaróznak-e" témakörben folytatott rendkívül érdekfeszítő "beszélgetés" (ill. chatelési rekordkísérlet) törölve, a továbbiakban tőlem kérhető priviben/emailben, .doc formátumban.
*moderátori közlemény vége*


kérem szépen!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218787 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia nép!
Idén is lehet majd jegyet nyerni a Bővített változat mozivetítésére a Danubiusnál???

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218737 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: *moderátori közlemény*
Az "alszanak-e a vimpárok, és ha igen, hallgatnak-e közben zenét és vajon betakaróznak-e" témakörben folytatott rendkívül érdekfeszítő "beszélgetés" (ill. chatelési rekordkísérlet) törölve, a továbbiakban tőlem kérhető priviben/emailben, .doc formátumban.
*moderátori közlemény vége*


Erősen ajánlom mindenkinek, mert igen tanulságos :!: :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218698 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*moderátori közlemény*
Az "alszanak-e a vimpárok, és ha igen, hallgatnak-e közben zenét és vajon betakaróznak-e" témakörben folytatott rendkívül érdekfeszítő "beszélgetés" (ill. chatelési rekordkísérlet) törölve, a továbbiakban tőlem kérhető priviben/emailben, .doc formátumban.
*moderátori közlemény vége*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218603 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta:

Kincső írta: u.i.: Cicafül, én is szavaztam. :wink:


Ezer hála és köszönet - és persze mindenkinek, aki megtette!
Aki még nem - vagy akinek több ímél címe van (yahoo, hotmail, mailbox, tolkien) -, az még megteheti :wink: Levél ide: findli@bikemag.hu


Sajnálom Cica, de én csak öt címről szavaztam... ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218602 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

Alcarcalimo írta: Előd: azt tettük! :mrgreen:

Ööö... csak én voltam oly szőke, hogy nem vettem észre? :lol: :oops:

Azt hiszem, nem latok jol ß)
De, megis!

Nolindir, elol szoke? ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218599 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: :oops:

/me pussz Nólindir Tünchugit és Aranymagot:)

Imádlak titeket mindenféle hajjal


:)

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218595 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops:

/me pussz Nólindir Tünchugit és Aranymagot:)

Imádlak titeket mindenféle hajjal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218594 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Hihi... jól emlékszem kedveseim mindkettőtök hajszínére??? :twisted:


Naaaaaaaaaa..... :evil:
Julcsnak amúgy is inkább vörös!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218593 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hihi... jól emlékszem kedveseim mindkettőtök hajszínére??? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218591 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

Alcarcalimo írta: Előd: azt tettük! :mrgreen:

Ööö... csak én voltam oly szőke, hogy nem vettem észre? :lol: :oops:


én sem vettem észre!! :oops:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218587 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Előd: azt tettük! :mrgreen:

Ööö... csak én voltam oly szőke, hogy nem vettem észre? :lol: :oops:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218582 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd: azt tettük! :mrgreen:
Zseni vagy!
Ja: a héten csinálom a képeket, amit ígértem, és msn-en küldöm őket, oksa?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218579 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Jacoponak szeretettel:

+
ezt meg inkább nem is magyarázom:

+

nemtom valaki eszre vette e de ezekre a nagy keresztekre rá lehet kattintani, most nem azért mondom hogy dicsérjétek meg, hanem csak azért hogy vigyorodjatok egyet :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218574 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezúton szeretném bejelenteni, hogy a Tolkien Születésnap 2005 rendezvényre egy újabb szindarabbal szeretnénk készülni. ami fix eddig: Sötétúr történetét színpadra írja: Rayan, és jómagam vállalnám el a rendezést.

Ezúton szeretnék felhívást intézni a tagsághoz, ugyanis munkatársakat keresünk még.:

- Jelmeztervező, készítő
- díszlettervező, háttérfestő, dekoratőr
- kellékes
- dramaturg - pozíciókba.

Ezenkívül szereplőválogatás lészen Október 2-án, Szombaton és 3-án vasárnap, a városligetben a Petőficsarnok melletti nagy réten. Aki szeretne szerepelni az készüljön fel, hogy heti két alkalommal próbák lesznek 2-3 órás időtartammal és amiken november közepétől minden alkalommal meg kell próbálni jelen lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218563 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mmint mit írjak (subject)címnek, tárgynak de 8 már elküldtem

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218561 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: cím??


Erre gondolsz?

Cicaful írta: findli@bikemag.hu


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218553 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
cím??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218550 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: és mit kell tartalmazni a levélnek?


Viki, Csávás Viki vagy Vikire szavazok!!! vagy ilyesmi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218549 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
és mit kell tartalmazni a levélnek?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218531 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: u.i.: Cicafül, én is szavaztam. :wink:


Ezer hála és köszönet - és persze mindenkinek, aki megtette!
Aki még nem - vagy akinek több ímél címe van (yahoo, hotmail, mailbox, tolkien) -, az még megteheti :wink: Levél ide: findli@bikemag.hu

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.691 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére